• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarak makinesi

Sonuçlar

Tarak makinesi - Ithalat/Ihracat

 1. DRAGFLOW SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dragflow, son 25 yılda tarama sistemleri pazarında dönüşüm yaratarak dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelen bir şirkettir. Şirket, acil durum hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel teknik yardım ve tavsiye sağlayabilen uzman mühendislerden oluşan uluslararası bir ağdan destek almaktadır. Dragflow, her gün kendini, minimum çevresel etki ile yüksek performansı garanti eden yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş çözümler sunmaya adamaktadır. Ayrıca en ağır işler için sağlam ve güvenilir dalgıç pompalar tedarik etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler: Tarama pompaları, Madencilik pompaları, Uzaktan kontrollü tarama sistemleri, Derin deniz tarama ekipmanları ve Amfibi tarakları.

 2. JADE-DIENST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JADE-DIENST GMBH, yılında kurulan ve Liman hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Hidrolik çelik yapılar, lojistik, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilhelmshaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DREDGING INTERNATIONAL

  Belçika

  DREDGING INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Deniz dibini tarama müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Çevre - Danışmanlık ve kontrol, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Tarak makinesi, dip tarama, Çevre - Danışmanlık ve kontrol, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DORELECTROMAH LTD

  Beyaz Rusya

  DORELECTROMAH LTD, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, ticari otomobil, Tarak makinesi, ekskavatörler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smolevichi, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. IMPIANTI DRAGANTI S.R.L.

  İtalya

  IMPIANTI DRAGANTI S.R.L., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deniz ağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO.

  Almanya

  ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarak makinesi, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Tarak makinesi, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laatzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD

  Çin

  GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, GuangZhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. KLIMEX CZ, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  KLIMEX CZ, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Yük vagonlarına takılan vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, İş makineleri, Tarak makinesi, Vinç ve taşıma köprüsü, İş makineleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melník, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. S.A.M.I. S.R.L.

  İtalya

  S.A.M.I. S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Devirmeli damperler, Tarak makinesi, Devirmeli damperler, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jining, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. COLL VALL SA

  İspanya

  COLL VALL SA, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Tarak makinesi, İş makineleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. IWEA

  Avusturya

  IWEA, yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mureck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. MAATS B.V.

  Hollanda

  MAATS B.V., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goor, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. BUDDYJET S.R.O.

  Çek Cum.

  BUDDYJET S.R.O., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prace, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. EUROTECNO S.R.L.

  İtalya

  EUROTECNO S.R.L., yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Tarak makinesi, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelverde, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Almanya

  JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kürekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Tarak makinesi, İş makineleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruft, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ITALDRAGHE S.P.A.

  İtalya

  ITALDRAGHE S.P.A., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, arazi düzeltme çalışmaları için mekanik tarak kepçeleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Marignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TERRAFORMING S.R.L.

  İtalya

  TERRAFORMING S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Buldozer ve graderler, Tarak makinesi, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soriano Nel Cimino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HYMAX AS

  Norveç

  HYMAX AS, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarak makinesi, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brumunddal, Norveç 'de bulunmaktadır.

 8. DAMEN DREDGING EQUIPMENT B.V.

  Hollanda

  DAMEN DREDGING EQUIPMENT B.V., yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijkerk Gld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. B S G HANDELS-GMBH FÜR BAUMASCHINEN-VERSCHLEIßTEILE

  Almanya

  B S G HANDELS-GMBH FÜR BAUMASCHINEN-VERSCHLEIßTEILE, yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hohenkammer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. O.R.M.I. S.R.L.

  İtalya

  O.R.M.I. S.R.L., yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekne treylerleri, Tarak makinesi, Tekne treylerleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MAC3 S.R.L.

  İtalya

  MAC3 S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarak makinesi, Buldozer ve graderler, Tarak makinesi, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardolino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BJÖRGUN EHF

  İzlanda

  BJÖRGUN EHF, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reykjavík, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 5. GIKEN EUROPE B.V.

  Hollanda

  GIKEN EUROPE B.V., yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arazi makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almere, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. RAPID INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  RAPID INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Tarak makinesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Asfalt döşeme makineleri, İş makineleri, Asfalt döşeme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craigavon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MIKROFYN A/S

  Danimarka

  MIKROFYN A/S, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense Sv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO

  İtalya

  OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Buldozer ve graderler, Tarak makinesi, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TRANDIV SERVICE S.R.L.

  İtalya

  TRANDIV SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Buldozer ve graderler, Tarak makinesi, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nichelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BRØDRENE BJERKLI AS

  Norveç

  BRØDRENE BJERKLI AS, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stjørdal, Norveç 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz