• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze ördek eti

Sonuçlar

Taze ördek eti - Ithalat/Ihracat

 1. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Türkiye

  Aydoğdu Group A.Ş Aydoğdu Ördek Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."Siz işinizi severseniz , iş de sizi sever, mantığından yola çıkarak" İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.ördek ürünlerimiz hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..Ciftliğimiz içinde ördek türlerinin başarılı yaşam sürebilmeleri adına doğal havuzumuz ve otlak alanlarımız mevcuttur. Sürekli havuzda zaman geçiriyorlar. ördeklerimiz arazinin etrafında meralarda doğal şartlarda dağda, ve yeşillikler arasında otlayarak besliniyorlar. Doğal beslendikleri için etleri gayet lezzetli ve sağlıklıdır. Çiftliğimizde yumurta ürtetimi yapıyoruz. Kuluçka makinalarından çıkartıyoruz. Ayrıca ördek civciv ve yumurtasıda Satmaktayız Son olarak toptan ve perakende olarak ördek etinin besin değeri cok yüksektir. ördek eti kuzu eti kadar lezzetlidir. ördeğin etinden yağından karaciğerinden tüyünden yararlanılır. Bu anlamda üretimide çok önemlidir.Özellikle organik beslendiği için Kollestrol oranı sıfıra yakınıdr. Bir kere yiyen vazgeçemiyor .ördek eti genellikle otellerde ve restoranlarda kullanılıyor. Bunun yanı sıra isteğe göre kesilmiş temizlenmiş satışlarımız mevcuttur. Satış pazarlama Belgin Kılınç +905421414944

 2. TAPAT ENVOLTORIOS

  İspanya

  TAPAT ENVOLTORIOS, yılında kurulan ve Taze ördek eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cardedeu, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AYDOGDU GROUP

  Türkiye

  AYDOGDU GROUP, yılında kurulan ve Taze ördek eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, foıe gras (ördek ciğeri), ördek eti, Dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DELMOND FOIES GRAS

  Fransa

  DELMOND FOIES GRAS, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze ördek eti, Taze ördek eti, ördek eti, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vezac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. THE ARK CHICKEN CO

  Birleşik Krallık

  THE ARK CHICKEN CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Exeter, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. J SHEFFIELD

  Birleşik Krallık

  J SHEFFIELD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heathfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PASTURES FARM

  Birleşik Krallık

  PASTURES FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. W J CHILCOTT & CO

  Birleşik Krallık

  W J CHILCOTT & CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ADLINGTON LTD

  Birleşik Krallık

  ADLINGTON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CROWN CHICKEN LTD

  Birleşik Krallık

  CROWN CHICKEN LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diss, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GREAT GROVE POULTRY

  Birleşik Krallık

  GREAT GROVE POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attleborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MILFORD FARM LTD

  Birleşik Krallık

  MILFORD FARM LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GOODMANS GEESE

  Birleşik Krallık

  GOODMANS GEESE, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. THE ARK

  Birleşik Krallık

  THE ARK, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. GARTMORN FARM

  Birleşik Krallık

  GARTMORN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alloa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. T SOANES & SON LTD

  Birleşik Krallık

  T SOANES & SON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Driffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ST. BRIDES POULTRY

  Birleşik Krallık

  ST. BRIDES POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strathaven, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. G & J BARRON

  Birleşik Krallık

  G & J BARRON, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FARM FRESH (HATCHERY)

  Birleşik Krallık

  FARM FRESH (HATCHERY), yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. BARN FARM

  Birleşik Krallık

  BARN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterlooville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BARON TURKEYS

  Birleşik Krallık

  BARON TURKEYS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Birleşik Krallık

  DEVONSHIRE POULTRY LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SPRINGFIELD POULTRY

  Birleşik Krallık

  SPRINGFIELD POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leominster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. K COULLING

  Birleşik Krallık

  K COULLING, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PW MAINES

  Birleşik Krallık

  PW MAINES, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. N HEBDITCH

  Birleşik Krallık

  N HEBDITCH, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CRAGG MHOR

  Birleşik Krallık

  CRAGG MHOR, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. R GARDNER

  Birleşik Krallık

  R GARDNER, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. G POTTER & SONS

  Birleşik Krallık

  G POTTER & SONS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thirsk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. R W MALTBY

  Birleşik Krallık

  R W MALTBY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wellington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz