• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze tavşan eti

Sonuçlar

Taze tavşan eti - Ithalat/Ihracat

 1. VERATAVŞAN

  Türkiye

  Taze Tavşan eti ve Tavşan satışımız bulunmaktadır.Her ülkeye ihracat yapma kapasitesi ve et tedarik etme konusunda profesyonel olarak çalışmalarımız bulunmaktadır.Bunun yanı sıra tavşan gübresi ve tavşanlar için gerekli ekipman ve malzemeyi temin edebilirsiniz. Tavşan etinin faydaları; Beyaz etler grubundan olan tavşan eti, diğer et çeşitlerine göre, yüksek protein, demir, amino asit ve C vitamini oranına sahipken düşük yağ, ürik asid, kollestrol, sodyum ve kalori oranına sahip bir ettir. Tavşan eti proteinler, mineraller ve vitaminler açısından çok zengindir. 200 gram tavşan etin­de ortalama 30-35 gram protein bulunmaktadır Tavşan etinin insanları zayıflatma ve hücre yenileme gibi birçok ette olmayan özellikleri bulunmaktadır. Sindirimi kolay etlerden olması, nedeniyle, sağlık için en önemli etlerin başında gelir Tavşan eti yağı sitrik yağ asidi ve oleik yağ asidinin daha az, esansiyel doymamış linoleik ve linolenik yağ asitlerini daha fazla içerir. Bu asitler hücre yenilenmesine ve vücuttaki yağın yakılmasını sağlar. İçerdiği yüksek demir, c vitamini ve amino asit miktarından dolayı anemik hastaların, gebelerin ve gelişmekte olan çocukların tüketmesinde fayda vardır. Hipofiz hormonundan dolayı çocuğu olmayanlarda tavşan etini yemeleri olumlu netice verebilir. Kalorisi düşük olduğundan, şişmanlatmadığı için bir rejim yemeği olarak tüketilmektedir. Tavşan eti çabuk pişer ve hazmı kolay olduğu için özellikle yaşlılara ve damar sertliği olan hastalara tavsiye edilebilir.

 2. TAVET TAVŞAN

  Türkiye

  Neden Tavşan Eti ? Beyaz etler grubundan olan tavşan eti, diğer et çeşitlerine göre, yüksek protein, demir, amino asit ve C vitamini oranına sahipken düşük yağ, ürik asid, kollestrol, sodyum ve kalori oranına sahip bir ettir. Tavşan eti proteinler, mineraller ve vitaminler açısından çok zengindir. 200 gram tavşan etin­de ortalama 30-35 gram protein bulunmaktadır Tavşan etinin insanları zayıflatma ve hücre yenileme gibi birçok ette olmayan özellikleri bulunmaktadır. Sindirimi kolay etlerden olması, nedeniyle, sağlık için en önemli etlerin başında gelir Tavşan eti yağı sitrik yağ asidi ve oleik yağ asidinin daha az, esansiyel doymamış linoleik ve linolenik yağ asitlerini daha fazla içerir. Bu asitler hücre yenilenmesine ve vücuttaki yağın yakılmasını sağlar. İçerdiği yüksek demir, c vitamini ve amino asit miktarından dolayı anemik hastaların, gebelerin ve gelişmekte olan çocukların tüketmesinde fayda vardır. Hipofiz hormonundan dolayı çocuğu olmayanlarda tavşan etini yemeleri olumlu netice verebilir. Kalorisi düşük olduğundan, şişmanlatmadığı için bir rejim yemeği olarak tüketilmektedir. Tavşan eti çabuk pişer ve hazmı kolay olduğu için özellikle yaşlılara ve damar sertliği olan hastalara tavsiye edilebilir.

 3. SKY-AGRICULTURE

  Türkiye

  SKY-AGRICULTURE, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PENTACOELHO SA

  Portekiz

  PENTACOELHO SA, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş tavşan etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bombarral, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. COGAL

  İspanya

  COGAL, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiğ tavşan eti, dondurulmuş tavşan etleri, tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TAVSUN TAVŞAN

  Türkiye

  TAVSUN TAVŞAN, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. çiğ tavşan eti, dondurulmuş tavşan etleri, tavşan eti, tavşan yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PLUDIS

  Belçika

  PLUDIS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze tavşan eti, Taze tavuk ve piliç eti, Taze tavşan eti, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bree, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LONKI

  Belçika

  LONKI, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir. tavşan eti, çiğ tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FPUH AMCIU

  Polanya

  FPUH AMCIU, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavşan eti, çiğ tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liszki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. VAN ASSCHE

  Belçika

  VAN ASSCHE, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Yunanistan

  GEORGIADIS RABBIT FARM, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tavşan yetiştiriciliği, tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. KROLIKOFF, LTD.

  Ukrayna

  KROLIKOFF, LTD., yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavşan yetiştiriciliği, tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. GNISSEKO FARM

  Kamerun

  GNISSEKO FARM, yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiğ tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 2. OLIVIA LTD.

  Macaristan

  OLIVIA LTD., yılında kurulan ve Taze tavşan eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lajosmizse, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. LE LAPIN D'ARTOIS

  Fransa

  LE LAPIN D'ARTOIS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taze tavşan eti, Taze tavşan eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lillers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BON SERVICE S.R.L.

  İtalya

 5. COQ DES PRES

  Belçika

  Verified by europages badge

  COQ DES PRES, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Yumurtalar, piliç eti ezmesi, biyolojik piliç, pasta kalıbı, piliç butları, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. RELLMAN FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  RELLMAN FOODS: En kaliteli, pazar lideri et ithalatı ve ihracatı. Taze veya dondurulmuş sığır eti. Mevcut sertifikalar: Angus Beef; Helal ve Organik. Arjantin, Brezilya, Uruguay, Yeni Zelanda ve İrlanda'dan ithalat yapıyoruz. Etlerimiz Avrupa, Orta Doğu ve Kuveyt'te yeniden dağıtılmaktadır.

 7. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 8. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 3. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  MUDRAC SRLS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Makarna, Şarküteri, Özel gıdalar, Et ve şarküteri, ev yapımı yağlar, zeytin yağları, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 5. BRAZIL FROZEN FOOD EXPORTERS

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Dondurulmuş tavuk, domuz eti ve sığır etinin önde gelen uluslararası üreticisi ve distribütörü olan Brezilya Dondurulmuş Gıda İhracatçılarına hoş geldiniz. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika'ya yayılıyoruz. Merkezi Asya'da bulunan ve tedarik zinciri çözümlerindeki uzmanlığımızla 600'den fazla küresel şirket ve kuruma hizmet veriyoruz. Deneyimlerimiz sayesinde, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için çözümler üretiyoruz. Süreç odaklı yaklaşımımız bizi farklılaştırıyor ve uzmanlaşmış hizmetler aracılığıyla sürekli olarak daha iyi sonuçlar sağlıyoruz. Dünyanın önde gelen dolaylı malzeme üreticileriyle işbirliği yaparak birinci kademe tedarikçi olarak daha düşük toplam ürün maliyetleri sağlıyoruz. Üretim tesisleri ve dağıtım sistemlerinden oluşan ağımız, dünya çapındaki müşterilerimiz için verimli çözümler sağlar. Sıkı çalışma, dürüstlük, şeffaflık, güvenilirlik ve doğruluk gibi temel değerlerimizle müşteri memnuniyetine, tedarikçi ilişkilerine, hissedar kârlılığına ve ekibimizin refahına öncelik veriyoruz.

 6. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 7. BRESSUIRE VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRESSUIRE Export, merkezi Bressuire Fransa'da bulunan bir sığır mezbahasıdır. Sığır eti ve özellikle taze kesilmiş dana etlerinin tedariki hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca karkas halinde sığır eti, sakatat ve mezbaha yan ürünlerinin pazarlanmasını gerçekleştirmekteyiz. Kemiksiz veya kemikli taze etlerimizi tüm Avrupa ülkelerine ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli cins sığırların etlerini satmaktayız: Şarole sığırı, sarı Akitanya sığırı, Limuzin sığırı, Parthenaise sığırı, vb.

 8. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. AVIMOSA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AVIMOSA, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piliç eti, tavuk eti, mezbahalar, dondurulmuş kümes hayvanı etleri, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moraleja De Enmedio-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz