• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tel yaylar

Sonuçlar

Tel yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilhelm Hesse şirketi, Saksonya'nın güneydoğusunda, Polonya ve Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yay üreticisidir. 130 yılı aşan bir geleneğe gururla bakıyoruz. Girişimci Friedrich Wilhelm Hesse, şirketi 1887'de kurdu. 1972'de özel şirket zorla kamulaştırıldı ve 01.07.1990 tarihinde kurucunun büyük torunu Bay Werner Siche, (öl. 16.04.2013) şirketi yeniden özelleştirdi. 2006 yılında Ebersbach-Neugersdorf'taki yeni üretim tesisini işletmeye aldı. 1990'dan önce bile kontrol elektrotekniği, araç teknolojisi, otomotiv endüstrisi, tekstil makine yapımı, raylı araç yapımı, bağlantı parçaları ve valf yapımı ve daha birçok endüstri dalında önemli bir tedarikçiydik. 1990 yılından bu yana üretim tesislerimizi sürekli olarak modernize ediyor ve genişletiyoruz. Müşterilerimize tavsiye, yay geliştirme, hesaplama ve üretimi için deneyimli ve yetkin uzmanlar ve özel yazılımlar sunulmaktadır. Verimli kalite güvenlik sistemimiz, ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Bu sistem, DIN ISO 9002 temelinde kurulmuş ve 1994 yılında tanıtılmıştır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre yeniden sertifikalandırma 2016 yılında başarıyla tamamlandı. Alman Yay Endüstrisi Birliğine aktif üyeliğimiz nedeniyle, yay üretimi ve gelişimi ile ilgili tüm önemli ve güncel bilgilere sahibiz.

 2. DIETZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yay üretimi, karmaşık yapıları ve bunların işlevselliğinin tüm gereksinimlerini karşılamak için çok yüksek hassasiyet gerektirir. Artan kalite gereksinimleri nedeniyle malzeme ve ürünler sürekli olarak geliştirilmektedir. İşlevsellikleri kalıcı kalite kontrolleri ile sağlanır. Test sonuçlarını görüşünüze açmaktan memnuniyet duyarız. Yay ve tel bükme parçaları üretirken, ürünlerimizin sözlerini yerine getireceğini garanti ediyoruz. Müşterilerimiz için en yüksek tedarik güvenliği ve mümkün olan en düşük işleme maliyeti hedefimizdir. Bunu, hammadde deposu ve mamul madde deposunda çalışan veritabanı destekli depolama sistemimizle sağlamaktayız. Yalın organizasyon yapımız ve süreçlerimiz sayesinde, lojistik taleplerinize son derece esnek bir şekilde yanıt verebilecek durumdayız.

 3. RÖHRS, DR. WERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919 yılından bu yana tüm dünyada zorlu koşullara uygun teknik yay üretimi konusunda uzman olarak tanınıyoruz. Ürün yelpazemizde her tür ve biçimde yatlar mevcuttur. İmalat programımızda özellikle yuvarlak ve yassı tellerden imal edilen baskı yayları, disk yaylar, vida disk yayları, çok telli yaylar ve çok sayıda farklı yay mevcuttur. Ürünlerimiz: Yaprak, yassı ve form yayları, sönümleme yayları, baskı yayları, yassı telli yaylar, çok telli yaylar, hizalama pabuçları, vida yayları, disk yaylar, bükülme yayları, kanatlı yaylar ve çok daha fazlası.

 4. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

 5. MONNINGER FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  75 yıldan uzun bir süredir Monninger DIE, paslanmaz çelik ve çelik yaylar alanında uzmanlığı temsil eder. Tecrübe, müşteri ilişkileri ve kalite bilinci her zaman başarının temeli olmuştur. Daha 1994 yılında ISO 9001 ile ilk sertifikamıza sahip olduk. 2012 yılında tüm faaliyetlerimizi karakterize eden ISO TS 16949'a göre sertifikalandırma ile yeni bir döneme girdik. Sağlam bir yapıya sahip şirketimiz o zamandan beri hem müşteriler arasında hem de uzman çevrelerinde isim yapmış bir marka haline geldi. İtibarımız, sağlam dayanaklarımız sayesinde ayakta duruyor - 1945'teki kuruluşundan günümüze: Hassasiyet. Dinamizm. Mühendislik ruhu. Enabling dynamics. Stratejik olarak firmayı geleceğe yönlendirmek ve dışarıdan da görünür şekilde konumlandırmak için bu temel yetkinliklere daha da fazla odaklanma zamanı. Solldesign marka danışmanlığı ile yakın işbirliği içindeki Monninger, kimliğini yaratan ve net işaretler koyan bir marka yeni tanıtım çalışması içindedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEVEMA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1936 yılında kurulmuş olan TEVEMA şirketi, kısa süre içinde, standart üretim veya kişi veya kuruluşlara özel üretim teknik yayların sunumu alanının tartışılmaz lideri konumuna yükselmiştir. Çok sayıda endüstrinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde, dünyanın dört bir yanında geniş ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TEVEMA'nın sunduğu ürünlerin oluşturduğu yelpaze eksiksiz olduğu gibi bir o kadar da isteğe göre esnek bir yapıya sahiptir: standart üretim yaylardan oluşan bir seriyle birlikte, her müşterinin kişisel veya kurumsal gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla tamamen kişi veya kuruluşlara özel üretim yaylar da sunulmaktadır. Bu üretim esnekliği ve kişiye özel gereksinimleri karşılayabilme TEVEMA'yı, tüm mühendislik alanlarındaki özel projeler için vazgeçilmez bir çözüm ortağı yapmaktadır. Müşterilerimizin güncel ve modern gereksinimlerini karşılayabilmek için geleneklerimizden ve deneyimlerimizden aldığımız güçle ürünler sunan şirketimiz teknik yaylar dünyasında yüksek kaliteli ve güvenilir yayların tek temsilcisidir. Seçim yapmakta zorlanmayacaksınız: tüm teknik yay gereksinimleriniz için TEVEMA güvenilir bir çözüm ortağıdır. TEVEMA ürünlerinin çok yönlülüğü ve sağlamlığı şimdi elinizi uzatıp sahip olabileceğiniz mesafede. Daha bugünden TEVEMA yaylarının sunduğu potansiyeli keşfediniz ve 1936 yılından bu yana kuruluşumuzu temsil eden bilgi birikimi ve deneyimin sonucu olan yüksek kaliteli ürünlerimizin sunduğu olanakları kullanınız.

 2. ADRIATICA MOLLE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1977 yılında bir aile şirketi olarak doğan Adriatica Molle, on yıldan biraz fazla bir zamanda genişleyerek büyüdü ve İtalyan yay üretimi ve metal tel işleme sektöründe kendine çok önemli bir yer edindi. İleri teknoloji ürünü makinelere sahip olan Adriatica Molle, araştırma ve proje aşamalarına verdiği önem ile farklı ürün sektörlerinin ihtiyaçlarına anında yanıt vererek en uygun yapıcı çözümleri müşterilerine sunar.

 3. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Tel yaylar, resime göre yapılan yaylar, torsiyon yayları, Çeşitli yaylar, paslanmaz çelik yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, hassas yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DÖPKE METALLWAREN UND LADENBEDARF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DÖPKE METALLWAREN UND LADENBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BIEGEFORM SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIEGEFORM SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Tel yaylar, Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Bükük tel parçaları, paslanmaz çelik zincirler, kaynaklı zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PEHA-METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PEHA-METALL GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rietberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.D. OFFICINA MECCANICA D'ADAMO SAS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yay üreticileri, hassas yaylar, endüstriyel yaylar, tel yaylar, resime göre yapılan yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LK MECHANIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LK MECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heuchelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MOLLIFICIO SO.MI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO SO.MI, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaylar, torsiyon yayları, baskı yayları, çekme yayları, şerit yaylar, tarımda kullanılan yaylar, yay üreticileri, mikroyaylar, yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecarotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DRAHTBIEGETECHNIK LUEGER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DRAHTBIEGETECHNIK LUEGER GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waidhofen/ybbs, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. WUHLE INDUSTRIAL FASTENERS

  Türkiye

  Firmamız ; Endüstriyel Bağlantı Grubu Ürünlere Yönelik Uluslararası Alanda İmalat, Tedarik ve Satış Hizmeti Sunmaktadır. Havacılık, Ulaşım, Otomotiv, Elektronik, Mobilya ve İnşaat Alanında Birçok Sektörde Tedarikçi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Başlıca İmalat ve Satışını Yaptığımız Ürün Gruplarımız; ÜRÜN GRUPLARIMIZ • Vidalar • Yaylar • Metal Şerit Çiviler • Civata ve Somunlar • Saplama Kaynak Civataları • Pop Perçinler • Somun Perçinler • Presli Bağlantı Elemanları • Kafes Somunlar TEKNİK EKİPMANLAR • Pop Perçin Tabancaları • Somun Perçin Tabancaları • Havalı Çivi Çakma Makineleri • Saplama Kaynak Makinaları • Elektrikli ve Havalı Diğer Ekipmanlar

  Tüm ürünler arasında "tel yaylar"
 6. CALIFIL

  Fransa

  Califil şirketler grubu paslanmaz çelik metalik telden mamul ürünlerin tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır. Yüzey işlemleri tamamen işletme bünyesine dahil edilmiştir: krom kaplama, çinko kaplama, elektro parlatma ve epoksi boya. Şirketin bağlı ortaklıkları olan iki işletme Marquis ve Aplifil, belli başlı ekonomi sektörlerinde faaliyet göstermektedirler : Tarımsal gıda endüstrisi (soğuk hava odaları depolama/stoklama donanımları, mezbaha kurulumu/bakımı, et asma ve kasap ekipmanları), elektrikli ev aletleri, ilaç endüstrisi (temiz odada depolama/stoklama için özel tasarım raf sistemleri), otomotiv (parça üreticileri) ve daha genel sanayi sektörleri. Califil şirketler grubu, endüstriyel deneyiminden aldığı güçle faaliyetlerini geliştirirken değerlerini korumuştur: ciddiyet, kalite titizliği, çevreye saygı, azim ve merak. Önemli bir makine parkına sahip bulunan Califil grubu kataloğundaki veya sipariş üzerine imal ettiği ürünlerini küçük, orta veya büyük miktarlı seriler halinde üretmektedir.

 7. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 8. OY LESJÖFORS AB

  Finlandiya

  LESJÖFORS yay üretiminde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir ve kendi alanındaki teknolojik gelişmelere büyük önem vermektedir. En büyük rekabet avantajımız geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalitemiz ve sunduğumuz hizmetlerdir. Yay ürün yelpazemiz benzersiz bir genişliğe sahiptir ve sağlamlığı, adaptasyon yeteneği ve çeşitliliği ile öne çıkar. Yaylarımız elektrik üretim tesislerinden kağıt ve selüloz sektörüne, offshore platformlardan otomasyon ve altyapı projelerine kadar neredeyse tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Yay konusundaki faaliyetlerimiz imalat, stok oluşturma ve dağıtıma odaklanmıştır. Her türden yayı üretiyor, stokluyor ve dağıtıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyuyoruz. Lesjöfors stoklarında doğrudan teslimat için 10.000'den fazla standart kalem ürün bulundurmaktadır.

 1. YAYTECH LTD.STI.

  Türkiye

 2. RPK SDAD COOP

  İspanya

  RPK grubu, otomotiv, elektrik, sağlık veya genel olarak endüstri sektörlerine yönelik komple çözümler üretme becerisine sahiptir. Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayabilmek amacıyla RPK sürekli olarak yeni ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.

 3. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Türkiye

 4. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Avusturya

  Hutter & Schrantz çelik yaylar, endüstriyel ve ticari tel bükme parçaları ve kaliteli yayları geliştirir ve üretir. Kendi sektöründe lider olan çok sayıda işletme piyasa lideri olan şirketimize güvenmiş ve başarılı olmuştur: Otomobil yayları, bükme yaylar, yaprak yaylar, yassı yaylar ve döküm yaylar, teknik amaçlı tel parçalar, baskı yayları, teknik amaçlı yaylar, konik yaylar, yay ayakları, helisel yaylar, özel yaylar, burulma yayları, çekme yayları, spiral yaylar, zımba bükme parçaları vb.

 5. TEKNIK YAY SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız yay üretimine 1982 yılında, merkezi Çanakkale/Biga ilçesinde başlamış olup, 1996 yılında şirketleşerek günün gelişen teknolojisine uyum sağlayarak yeni yatırımlar yapmış, mevcut makine parkurunu zenginleştirmiş, gerekli kalite seviyesini yükselterek bugün ki mevcut 400 m2 kapalı alandaki yeni binasına taşınmıştır. Bugün yeni binamızda müşterilerimiz için gerekli ürün ve hizmeti, kaliteli, istikrarlı ve üstün teknoloji ile vermektedir.

 6. HANS SCHLENK TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG E.K.

  Almanya

  HANS SCHLENK TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG E.K., yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blaustein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SAM HWA STEEL S.A.

  Lüksemburg

  SAM HWA STEEL S.A., yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. SEEMANN GESTELLBAU GMBH

  Almanya

  SEEMANN GESTELLBAU GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SPRING GROUP S.R.L.

  İtalya

  SPRING GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MÖSSLER DRAHT GMBH

  Avusturya

  MÖSSLER DRAHT GMBH, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Treffen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz