• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • telesiyej

Sonuçlar

Telesiyej - Ithalat/Ihracat

 1. REITERALM & FAGERALM BERGBAHNEN

  Avusturya

  REITERALM & FAGERALM BERGBAHNEN, yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schladming, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. CALISICI MAKINA ELEKTRIK OTOMASYON SAN. TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  CALISICI MAKINA ELEKTRIK OTOMASYON SAN. TIC. LTD.STI., yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. CHALET BEAU SOLEIL

  Fransa

  CHALET BEAU SOLEIL, yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. o ring, iddaalı değişik sporlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richebourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SCHWIENBACHER COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L.

  İtalya

  SCHWIENBACHER COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Telesiyej, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BESKID SPORT ARENA

  Polanya

  BESKID SPORT ARENA, yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. römonte-pant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczyrk, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIFTMONT S.N.C.

  İtalya

  LIFTMONT S.N.C., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Telesiyej, Koltuklu asansörler, Telesiyej, Koltuklu asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gais, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COMPAGNIE DU MONT-BLANC

  Fransa

  COMPAGNIE DU MONT-BLANC, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Kongreler, konferanslar, resepsiyonlar - Organizasyon ve hizmetler/servisler, Telesiyej, Kongreler, konferanslar, resepsiyonlar - Organizasyon ve hizmetler/servisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chamonix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. JASED, S.R.O.

  Slovakya

  JASED, S.R.O., yılında kurulan ve Yemek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Telesiyej, Spor ve boş zaman, Telesiyej, Spor ve boş zaman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belá-Dulice, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. PENZIÓN STARÁ FARA

  Slovakya

  PENZIÓN STARÁ FARA, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Otel, Telesiyej, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Makov , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. SEMVAL

  Fransa

  SEMVAL, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmeinier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SKI PARK RUZOMBEROK A.S.

  Slovakya

  SKI PARK RUZOMBEROK A.S., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Otel, Telesiyej, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruzomberok, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. SACHTICKY, A. S.

  Slovakya

  SACHTICKY, A. S., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Telesiyej, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banská Bystrica , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. BURIGO ITALO S.R.L.

  İtalya

  BURIGO ITALO S.R.L., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telesiyej, Koltuklu asansörler, Telesiyej, Koltuklu asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longarone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ASTER, S.R.O.

  Çek Cum.

  ASTER, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Telesiyej, Elektronik veri işleme - yazılım, Telesiyej, Elektronik veri işleme - yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jicín, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. MIRO TOURS S.R.O.

  Slovakya

  MIRO TOURS S.R.O., yılında kurulan ve Otel sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Seyahat acenteleri, Telesiyej, Seyahat acenteleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Námestovo , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. STE DES REMONTEES MECANIQUES TOUSSUIRE

  Fransa

  STE DES REMONTEES MECANIQUES TOUSSUIRE, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontcouverte La Toussuire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEILBAHN KOMPERDELL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  SEILBAHN KOMPERDELL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serfaus, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. LAVEX - LANOVKY A VLEKY

  Slovakya

  LAVEX - LANOVKY A VLEKY, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liptovský Mikulás, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. BARVITA S.R.O. - APARTMÁNY U SJEZDOVEK

  Çek Cum.

  BARVITA S.R.O. - APARTMÁNY U SJEZDOVEK, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hradec Králové, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. INTERSKI CZ, S.R.O.

  Çek Cum.

  INTERSKI CZ, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalecín , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. TRANSUNIT, S.R.O.

  Slovakya

  TRANSUNIT, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardejov , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. TELOVYCHOVNA JEDNOTA SPARTAK ROKYTNICE NAD JIZ.

  Çek Cum.

  TELOVYCHOVNA JEDNOTA SPARTAK ROKYTNICE NAD JIZ., yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bowling alanı tesisat ve ekipmanları, Jimnastik salonu tesisat ve ekipmanları, Bowling alanı tesisat ve ekipmanları, Jimnastik salonu tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rokytnice Nad Jizerou, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. STE D'EXPLOITATION DE LA VALLEE DES BELLEVILLE

  Fransa

  STE D'EXPLOITATION DE LA VALLEE DES BELLEVILLE, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Martin De Belleville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TAUPLITZER FREMDENVERKEHRSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  TAUPLITZER FREMDENVERKEHRSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Telesiyej sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tauplitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FATRA SKI, S.R.O.

  Slovakya

  FATRA SKI, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrútky , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. DOPPELMAYR LANOVÉ DRÁHY, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  DOPPELMAYR LANOVÉ DRÁHY, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. ARRAKIS, S.R.O.

  Çek Cum.

  ARRAKIS, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaclér, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. SOC EQUIP SPORT AMENA TOURIS BELLEVAUX

  Fransa

  SOC EQUIP SPORT AMENA TOURIS BELLEVAUX, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellevaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BONERA, S.R.O.

  Çek Cum.

  BONERA, S.R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. SSZ BLAHUTA SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  SSZ BLAHUTA SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telesiyej, Telesiyej sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Kuncice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz