• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • teneke levha ve bantlar

Sonuçlar

Teneke levha ve bantlar - Ithalat/Ihracat

 1. JL GOSLAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH, yüz yılı aşkın bir süredir Goslar üretim tesisinde kurşun, kalay ve alaşımlarının işlenmesinde uzmandır. Sektördeki ve araştırma alanındaki talep eden müşterilere, dünya çapında 3 radyasyondan korunma, aparat mühendisliği ve anot alanlarımızda öncü ürünler ve kişisel hizmetler sunuyoruz. Başarı öykümüz, ödün vermeden izlediğimiz felsefemize dayanmaktadır. Yenilikçi ruhu ve gelenek duygusunu en iyi şekilde bir araya getiriyoruz. Bizimle GÜVENLİ ELLERDESİNİZ. Daha güvenli, daha verimli, daha ekonomik ve daha çevre dostu çözümler arayışımız sürmektedir. Cesur yeni yaklaşımlar, bugün bizi yurt içinde ve yurt dışında aranan ortak haline getiren özel teknolojilere sahip olmamızı sağladı. Bunun arkasındaki insanlar ve her gün kullandıkları yüksek hizmet seviyesi, canlı pazarlara hizmet etmek için en son teknoloji ve kişisel bilgi birikimi ile desteklenmektedir.

 2. C:MET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C:MET GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kalay alaşımları, Teneke levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, kalay, Kalay alaşımları, beyaz metal, Teneke levha ve bantlar, yuvarlak metal çubuklar, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portekiz

  CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Teneke levha ve bantlar, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Teneke levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urgezes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K.

  Almanya

  EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K., yılında kurulan ve Teneke levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  İspanya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

 2. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 3. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir metal üreticileri ve ticaret ortakları ile çalıştığımız için tedarik pazarında en iyi bağlantılara sahibiz. Bu nedenle, özel çözümler ve acil ihtiyaçları hızla karşılayabiliriz. Zamanın ruhuna uygun hizmet fikri, sadece mal ve hizmet satışından daha fazlasını içerir. İyi bir danışman ve problem çözücü olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim sorumluluğumuzdur. Genel olarak hizmeti yüksek kaliteli bir hizmete dönüştüren mükemmel bir kombinasyonu şu şekilde oluşturulur: İstenilen kalitede ve uygun fiyata doğru zamanda tedarik etmek. Müşterilerimizin uzun vadeli başarısı, bu unsurları birleştirerek garanti edilir. Hızlı ve esnek sipariş işleme, geniş malzeme stokumuzdaki olağanüstü ürün yelpazemiz sayesinde mümkündür. Bakır, pirinç, paslanmaz çelik, nikel gümüşü, bronz, bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar, borular, profiller ve diğer birçok özel malzeme veya alaşımdan oluşan bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar ve profiller dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ürünler sunuyoruz. Nadir bulunan ürünler, ince ve kalın çaplar, ara ve özel ölçüler, özel formatlar ve özel ürünlerin yanı sıra standart ürünler de sunuyoruz. Kurşunsuz alaşımlar veya çeşitli alaşımların ve mukavemetlerin kullanımı konusunda olsun, deneyimli metal uzmanlarımızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. Her konuda size yardımcı olabiliriz.

 4. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge
 5. BREMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BREMETALL GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinç, bronz bantlar, paslanmaz çelik şeritler, bakır şeritler, Bakır tel, pirinç çıtlar, alüminyum, Eğik dönmeli parçalar, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ISTEK ALUMINIUM

  Türkiye

  2000 yılında 200m2 alanda tek eloksal banyolu atölyede sektöre atılan İSTEK ALUMINYUM ELOKSAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.bugün yapmış olduğu yeni yatırımlar ile kaliteyi en üst seviyede tutan ve çevreci yapısıyla konusunda lider olmayı başarmıştır. 2009 yılında edirne organize sanayi bölgesinde 14600m2 arsa üzerinde yatırımlara başlayan firmamız, ilk etapta 2000m2 kapalı alanlı 3 eloksal banyolu yıllık 4200ton alüminyum profil, 2000000m2 alüminyum levha kapasiteli eloksal tesisini 2010 yılında devreye almış bulunmaktadır. Bunun Yanı sıra İstek Eloksal olarak alüminyum Levha , rulo , kompozit panel , profil satışı konusunda yüksek hacim ile müşterilerimize tedarik sağlamaktayız.

 2. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  İtalya

  LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum bantlar, alüminyum levhalar, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum folyo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, S. Marco Evangelista, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TURKEXPORTERS TRADE AND EXPORT AND IMPORT

  Türkiye

  XRAY ODALARI KURŞUN KAPLAMA www.rontgenxray.com iletişim 05323580057*05, mm levhadan 8 mm ye kadar kurşun panel*10 mm den 50 mm ye kadar kurşun tuğla duvar*kurşun kaplı laminat lambriler*kurşun kaplı mdf lam lambriler*kurşun kaplı kontra*Kurşun oda duvarları ve tavanlar için kurşun paneller*kurşun kaplama özel yer döşeme plakaları*kurşun kaplamalı alüminyum profiller*kurşun kapılar*kurşun tuğlalı radyasyon ve nötron zırhlı borax kapı(3000 kg)*özel projeler için beton ve kurşun zırhlı kapılar*kurşun cam*kurşun camlı kapılar*kurşun zırhlı hermetik kapılar*kurşun zırhlı çelik kapılar*kurşun önlük*kurşun separatörler*Radyoloji alanı için özel kurşun levhalar üretimi.*dinleme riski olan özel odalarda ses izolasyonu.

 2. SEZER

  Türkiye

 3. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Türkiye

  As Istanbul Lead and Metal Industry, we manufacture High Purity Lead Products for the Purpose of Armoring the Rooms of Radiation and X-Ray Sources in the Medical Sector. All of our products are in European Standards and have CE Quality Certificate. With 6 Different Brands and Companies in our Group of Companies, we produce 104 different products in our own 100% local facilities and export to 42 different countries. In the field of Radiation Protection and Lead Products, Our Expert Engineers and Technical Staff Have Signed Many Patented Projects. As a Global Leading Company in Radiation Protection, We Offer The Highest Quality Products For You. Lead Plates are Used in Many Areas From Exterior Cladding in Buildings to Cable Manufacturing. The Lead Plates we produce are produced in High Purity and in accordance with the Radiation Insulation and Safety Regulations. It is Accepted in International Standards as the Most Ideal Armoring Material to be Used as an Armoring Material Against Lead Radiation. Due to the fact that a large part of our production is exported, our products are produced in European Standards (CE). Annual Periodic Standard Controls Are Made and Our Documents Are Renewed Every Year. We have 3 different companies in the field of radiation safety and we serve in many countries with our expert team in the field of Radiation Protection as Product Manufacturing, Domestic and International Project Consultancy.

 4. METAGRA INDUSTRY

  Belçika

  METAGRA INDUSTRY, yılında kurulan ve Plastik levhalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum levha ve bantlar, alüminyum sac kesim işleri, Alüminyum levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drongen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SABAN REKLAM A.Ş.

  Türkiye

  We are a design & manufacturing company mainly supporting multinational companies & brands.Our ideal location in Istanbul makes us perfect solution provider for Europe, East Europe and Middle East and North Africa.After having the feedbacks and approval of the prototypes, the work begins with project management and manufacturing to meet time constraints of our promise.We initiate our production process by using a wide range of materials including plastic, wood, metal, cardboard. The results are the perfect visual display solutions for your brands.PRODUCTION•Metal Fabrication•Sheet metal fabrication•Die casting•CNC tube & wire bending•CNC sheet bending•TIG & MIG welding•Spot welding•Robot welding•Laser cutting•Powder Coating•Plastic Fabrication•Injection moulding•Vacuum forming•Silk Screen printing•Digital & Flat Bed Printing•Litho Printing•Wood & Timber•Corrugate & Cardboard•Production Management•Quality Contro

 6. LIDEROGLU BANT

  Türkiye

  1973 yılından bu yana LİDEROĞLU-Woccow kendini sürekli yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Sağlıklı, dayanıklı çeşitli hayvan yatakları üretmenin yanısıra birçok sektörde kullanılan konveyor ve elevatör bantlar üretmektedir. Aşınmaya, kaymaya karşı dirençli çalışma koşullarına bağlı olarak çeşitli desenlerde(düz, baklava, çavuş) tambur, silindir ve makara kaplamaları yapılmaktadır. Kauçuktan üretilen ve müşterinin isteklerine uyarlanan zemin döşemeleri endüstriyel alanlardan, spor salonlarına, yürüyüş yollarına kadar birçok mekanda güvenle kullanılabilir. Lideroğlu, alanında uzman bir kadro ile titiz çalışmalar sonucunda sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Avrupa standartlarının üzerinde üretim yapan LİDEROĞLU yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan LİDEROĞLU emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmek için çalışmaktadır. Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalışması yapabilen ve çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri takip eden LİDEROĞLU dün olduğu gibi yarında hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir. SAYGILARIMIZLA...