• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tropikal meyveler

Sonuçlar

Tropikal meyveler - Ithalat/Ihracat

 1. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge
 2. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 3. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1979 yılında İzmir, Türkiye'de Manav dükkanı olarak kurulan 3k Global, birinci neslin geleneksel tarım bilgisini ikinci neslin modern tarım prosedürleriyle birleştiren bir şirkettir. 2000 yılından bu yana, geçmişten günümüze tarımda köprü görevini görüyoruz. 3K Global olarak kendi kamyonlarımız ve depolarımız sayesinde nakliye ve soğuk depolama hizmetlerini yönetebiliyoruz. Tüm dünyaya taze meyve ihracatı yapmaktayız ve Türkiye'nin en büyük yaş meyve ve sebze ihracatçılarından biriyiz. 3K olarak 20.000 tona kadar tüm hacimlerde ve 20.000 tonluk ambalaj ve satış hacmimizde müşterilerimize tazelik ve kalite garantisi veriyoruz. Başlıca ürünlerimiz avokado, elma, armut, narenciye, ayva, kivi, şeftali, nektarin, nar, muz ve muhtelif sebzelerdir. Ürünlerimizin başlıca kaynakları: •Antalya'dan: Tropikal meyveler ve sebzeler •Denizli'den: Elma, Şeftali ve Nar, •Bursa'dan: Şeftali, Kivi, Ayva, Armut ve daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Rengârenk sebze ve meyvelerimizi, üretim, hasat, paketleme ve dağıtım aşamalarında bozulmadan, halk sağlığı için optimize edilmiş, maksimum hijyen koşulları sağlanarak en taze, en temiz ve en lezzetli halleriyle satış noktalarına ulaştırmak misyonumuzdur. Bu nedenle öncelikli hedeflerimiz tazelik, temizlik ve en iyi kalitedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. FDB GREEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  FDB GREEN, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, egzotik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NOVAFRUIT & ABONOVA

  İspanya

  Verified by europages badge

  NOVAFRUIT & ABONOVA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Tropikal meyveler, BİYOLOJİK TARIM, Gübreler ve toprak verimliliği, organik gübreler, Meyve ithalatı/ihracatı, amine asit, derin doldurulmuş alg (deniz yosunları), biyostimülanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyeres De Mariola, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TERRANGO-COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  TERRANGO-COMPANY, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, paketlenmiş mango, mango, hindistancevizi, Yiyecek ithalat - ihracatı, kırmızı şili biberi ihracatı, yenibahar, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conflans Ste Honorine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EA PLUS ECOMMODITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  EA PLUS ECOMMODITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal üretim, Mahsul hizmetleri, Hububat ve tahıllar, BİYOLOJİK TARIM, Tropikal meyveler, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Gıda endüstrisi, bitkisel sıvı yağları, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virsac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. EQUATEUR FRUITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EQUATEUR FRUITS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, Meyveler, Tropikal meyveler, egzotik meyveler, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GANITA FRUIT

  Türkiye

  GANITA Fruit Turkey is a company that successfully wholesales and sells fresh products from Turkey. Packaging according to your market requirements – cardboard, plastic, carrier bags. *Prices vary according to packaging and caliber. If there is interest in fruits, let's discuss! We sell our products in accordance with all quality standards and the needs of our customers: Compliance with all necessary storage and transportation conditions. Quality control of goods from harvest time to loading. Complete package of documents for products and export. Worldwide delivery. We export the best quality fruits and vegetables from Turkey GANITA FRUIT TURKEY our products Tomatoes varieties, Pepper varieties Varieties varieties , Cucumbers, Zucchinis varieties, Potatoes varieties , Onions, Eggplants, Capia Pepper.chile pepper, california pepper, lettuce varieties, Garlic, Pomegranates, Washington Orange, Valencia Orange, okitsu mandarin, Satsuma mandarin, Dobashi mandarin, Fremont mandarin, Apple varieties, Strawberries (Sabrina, Festival Strawberries Air cargo) Grape, Tropical Fruits Banana, Citrus, Figs, Peaches, Apricots, Cherries Pears, Quinces, Apples, Watermelons, Melons Quince, Pear, Kiwi

 1. KYC AGRICULTURE

  Türkiye

  Welcome to our company, a major player in the vegetable and fruit export industry with over 30 years of experience. Our headquarters is located in Mersin, Turkey, and we have been exporting our wide range of products, including oranges, lemons, grapefruits, mandarins, pomegranates, quinces, cherries, peaches, nectarines, grapes, apples, and pears, to more than 10 different countries around the world since 1990. Our commitment to quality sets us apart from our competitors. We prioritize our production processes to ensure that all of our fruits and vegetables are grown in the most natural and healthy way possible, providing our customers with high-quality and healthy products. We adhere to the highest international standards for quality and safety, and our transportation network allows us to deliver our products quickly and efficiently to our customers, no matter where they are in the world. At our company, we have extensive experience in transportation via land, sea, and air, and we are always ready to meet demands from every region of the world. We have a dedicated team of logistics experts who work closely with our customers to ensure that their orders are delivered on time and in perfect condition. We take pride in our ability to provide our customers with the freshest and most delicious fruits and vegetables throughout the year. With our wide range of products, we are confident that we can meet the demands of any customer, anywhere in the world. Contact us today to lear

 2. ERIŞTIM TROPIKAL

  Türkiye

  Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde meyve ve sebze üretimi yapmaktayız ve meyve ve sebze grubunda da üreticimiz bulunmaktadır.İhracat yoğunluğumuzdan dolayı 2 ayrı soğuk hava deposu ve meyve işleme depomuz mevcuttur. Listede Türkiye'nin en büyük avokado üreticisi olarak yer alıyoruz. Çilek, ahududu, yaban mersini, böğürtlen üretimi yapan BERY ve REDY markalarının satış distribütörlüğünü yapmaktayız. Bizimle iş yapmak isterseniz WhatsApp numaram: 05397740249. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. Saygılarımızla, ERESTİM TROPİKAL

 1. APOLLO IMPORT & EXPORT LTD.

  Türkiye

  1956 yılında akaryakıt ve nakliye sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, 2000'li yılların başına kadar bu sektörde devam etmiştir. 2000 yılı itibari ile Niskon Tarım (www.niskontarim.com.tr) firma adı ile yaş meyve ve sebze ticaretine yönelen firmamız, yaş meyve ve sebzeleri APOLLO şirketi ile doğrudan kendi çiftçilerinden satın alarak Uzak Doğu, Ortadoğu, Avrupa ve Rusya pazarlarına ihraç etmektedir. Amacımız en iyi ürünleri hasat edip karayolu, denizyolu ve havayolu ile müşterilerimize en kaliteli ve en sağlıklı şekilde sunmaktır.

  Tüm ürünler arasında "tropikal meyveler"
 2. ECODRYFOOD - ECO KURU MEYVE GIDA LTD STI

  Türkiye

  ECODRYFOOD , 2013 yılından buyana kuru gıda ve tarım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren üretici firmamızın , kendi tesislerinde işlediği ürünlerini dünyanın birçok ülkesine ihraç eden yüzü ve markası olarak karşınıza çıkmaktadır. Kendi menşei alanlarından özenle seçilerek tesislerimize getirilen hammaddeler, nitelikli çalışma arkadaşlarımız ve mühendislerimizin gayretli çalışmaları ve HACCP standartlarına uygun olarak seçim, eleme, dizim ve paketleme gibi işlemlerden geçerek nihai müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler olarak teslim haline getirilir. Kuruluşundan buyana basari ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve global düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Kalite ve hizmetlerinden taviz vermeden , müşteri güven ve memnuniyetini on planda tutarak , yeni yatırımlarımız , entegre urun ve tesislerimiz ile daha geniş kitlelere ulaşmayı amaç edinen , sektörün öncüleri arasında olmayı hedefleyen ECODRYFOOD tüm ekibine ve siz değerli is ortaklarına teşekkürü borç bilir. ECO DRY FOOD YONETIM KURULU

 3. GÖRKEM07 PLASTIK TARIM TIC SAN LTD ŞTI

  Türkiye

  Görkem Agricultural Products Food Plastic Packaging LTD. Sti. was established in 2001. Our company has been operating in Antalya, which is one of the world's agricultural cities for many years. Our company continues to grow day by day thanks to the importance it attaches to quality and technological developments and the application of these developments. Our company is established on an area of 18.500 m2, including a closed area of 12.000 m2, packing and cold storage depot for 10.000 tons of products capacitively. Since our company always targets human values and quality in agriculture, it is growing confidently on its way as a pioneer in agriculture. Our company's main products are; Pomegranate, Cherry, Apricot, and other Citrus varieties. Pomegranate, our main product, has a minimum annual sales and storage capacity of 8, 500 tons. Since the date we were founded, we have been continuing our activities to develop ourselves as a pioneer in our sector. As our company grows, we are striving to contribute to the economy and to create employment by making investments in our country. Each product we export is manufactured in European standards and then carefully processed and packaged in our facility. We highly take care that our products are of high quality and standards by considering that every exported product represents our country. With this awareness, our experienced engineers and workers in the field are constantly renewing themselves by following the technological develo

 4. SAVAŞ TROPIKAL MEYVELER

  Türkiye

  Tropikal meyveleri Anadolu'ya taşıyoruz SAVAŞ TROPİKAL MEYVELER, başta Ananas ve zencefil olmak üzere tropikal meyveleri, anavatanları olan çok sayıda ülkeden Türkiye'ye ithal etmektedir. Şirket ithal ettiği ürünleri, Mersin Limanı üzerinden Türkiye'nin her noktasına ulaştırmaktadır. Tropikal Meyve üreticileri ve tedarikçilerinin en iyileriyle çalışmakta olan firmamız, ürünler konusunda da hassasiyet göstermekdir. İthal edilen ürünler, en son teknolojilerle hazırlanan tesisimizde korunmakta, ardından dağıtımı yapılmaktadır. AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ Tropikal Meyve sektöründe, Türkiye Pazar Lideri olmak, ve bu ürünlerin Türkiye'de üretimini teşvik ederek sürdürülebilir tarım projeleri gerçekleştirmek. Ürün çeşitlerimizi artırarak, memnuniyet odaklı hedefimize istikrarla ulaşmak.

 5. PANAX TOPTAN SATICILIGI LTD STI

  Türkiye

  Kibarlı PanaxKibarlı Panax damar açıcı, adını içeriğindeki bitki extraktından alan, yan tesirlerden arındırılmış, tabi bir damar açıcı bitkisel gıda takviyesidir.Vucüdumuzda kanı taşıyan damar çeperinde yaş, sigara tüketimi veya düzensiz beslenme sebebiyle oluşabilen ve damarları tıkayan, kan hareketini yavaşlatan plakları, yağ tabakalarını doğal etkisi ile günden güne temizler.Damar yolunu sağlıklı insanda olması gereken şekle geri dönüştürür. Kılcal kan dolaşımI yavaşladığından uyuşmaya başlayan organlardaki uyuşmayı, kan dolaşımını eski sağlıklı haline getirerek ortadan kaldırır, böylece damar sertliği şikayetleri ve etkileri vücuttan uzaklaşır.Kibarlı Panax sağladığı müşteri memnuniyeti ile %70 yeni müşterinin yanında satışlarının %30’unu etrafından tavsiye alan müşterilere yapmaktadır.Kibarlı Panax ilaç değildir. Gıda Takviyesidir. Hastalıkları önleme ve tedavide doktor önerilerini esas alınız.

 6. SALKIM BIO TARIM URUNLERI GIDA ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Ejder meyvesi ürünlerimizin hasadı başladı Hasat dönemi Temmuz - Aralık ayı boyunca devam etmektedir. Şuan depomuzdaki stok 8 ton hasat dönemi boyunca yaklaşık 200 ton olarak hesaplanmaktadır. Ürünlerimizin bitki sağlığı belgesi bulunmaktadır. Ürünlerin saklama muhafaza koşulları 6- 11 derece arasındadır. Depomuz Antalya bölgesindedir. Ürünlerimiz 1. sınıftır. Ürünlerimiz 200 gr - 350 gr arası ve 350 gr ve üstü olarak pazarlanmaktadır.

 7. UFUK MUZ

  Türkiye

  Türkiye'nin İlk Örtü Altı Muz Üreticisi olmanın gururunu dededen toruna yaşıyoruz. Muz sarartma ve paketleme tesislerimizde işlenen muzların tedariğini yapıyoruz. Muzun yanısıra avakado, ejder , papaya gibi tropikal meyvelerde bulunmaktadır.

 8. HURSAL TARIM HAY TUR INS TAAH SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  2014 yılından bu yana Pitaya konusunda ARGE çalışmaları yaparak, günümüzde Türkiye’de ilk olacak şekilde EN BÜYÜK ve EN PROFESYONEL Pitaya Çiftliğini kurarak, ilk kullanıcıdan son kullanıcıya kadar pitaya konusunda halkımızı bilinçlendirmeyi; yanlış kullanım ve yetiştiriciliğin önüne geçmeyi; Profesyonel Yetiştiriciler için bir rehber olmayı misyon edinerek bugünlere gelmiştir.

 1. MR BAYGUN LTD STI

  Türkiye

 2. EMMARE MADENCILIK TRZMICDIŞTIC

  Türkiye

  Selling Avocados right out of the farm

 3. TURKFARMS GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Pakistandan tüm dünyaya mango ihracatı yapiyoruz. Detaylı bilgi için WhatsApp numaramız : +90 554 173 4108

 4. BEŞIR

  Türkiye

  Antalya muz ve di̇ğer meyve üreti̇ci̇li̇ği̇ yapmaktayiz meyve ve sebze toptancilarina aynizamanda zi̇nci̇r mazalara meyve tedari̇ği̇ yapmaktayiz

 5. GEN GROUP CORP.

  İspanya

  GEN GROUP CORP., yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tropikal meyveler, meyve ihracatı, Tropikal meyveler, toptan kahve, gıda maddeleri – ithalat/ihracat  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. COOPERATIVAGROUP LTD

  Birleşik Krallık

  COOPERATIVAGROUP LTD, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. avokado, kİREÇ, badem, Kakao çekirdeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. DKC TROPICAL FRUITS

  Türkiye

  DKC TROPICAL FRUITS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tropikal meyveler, Tropikal meyveler, egzotik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FRUIT CLOUD S.L

  İspanya

  FRUIT CLOUD S.L, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tropikal meyveler, taze egzotik meyve, avokado, Tropikal meyveler, meyve ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilanovai La Geltru, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SODEPEX-INTER

  Fransa

  SODEPEX-INTER, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ananas, avukat, Hindistan cevizi, egzotik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fresnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ELCICEK TARIM

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz