• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ultrason sistemleri - plastik şekillendirme

Sonuçlar

Ultrason sistemleri - plastik şekillendirme - Ithalat/Ihracat

 1. WEBER ULTRASONICS AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sınırsız uygulama seçenekleri için ultrasonik teknoloji. Önde gelen şirketlerden biri olan Weber Ultrasonics, dünya çapında ultrasonik teknolojinin endüstriyel kullanımı için çözümler ve bileşenler geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Faaliyet alanları arasında ultrason ile temizleme, kaynak, kesme ve disintegrasyon için ultrason tabanlı sistem teknolojisi bulunmaktadır. Weber Ultrasonics, 20 yılı aşkın bir süredir tüm endüstriyel ultrason uygulama aralığında durmaktadır. En iyi sese giden yolda bize 40'ın üzerinde patent ve çok sayıda ürün yeniliği eşlik etmektedir. Çözümlerimiz dünya çapında verimli süreçler ve birinci sınıf sonuçlar sağlamaktadır. Tüm ürünler Almanya'da geliştirilmekte ve Alman kalite standartlarına göre üretilmektedir. Mühendislerimiz ve danışmanlarımız sizin sektörünüzdedir. Bu sayede ultrason tabanlı birleştirme ve kesme işlemlerinde ve temizleme işlemlerinde mükemmelliğe ulaşıyoruz. Kaliteli Alman malı.

 2. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik parçalar, Ultrasonik kesme cihazları, plastik malzeme ültrason kaynak makinaları, ekografi makineleri, ultrasonlu kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TELSONIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TELSONIC AG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bronschhofen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. KVT BIELEFELD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KVT BIELEFELD GMBH, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HTP EUROPE

  Belçika

  Verified by europages badge

  HTP EUROPE, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - iç tasarım/mobilyacılık sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Giyim sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Elektrik sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Oyuncak sanayi ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dottignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schaafheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Türkiye

  sayın yetkili, iyi günler dilerim. 12 yıl kuyumculuk maknaların imalatını yapmakta ve geliştirmekteyiz. Hızla değişen bir dünya ya tanık olmakla birlikte, küreselleşme serbest pazar ekonomisinin düzenini biçimlendirmektedir.Çağdaş bilimin geleceği ile ilgili teknolojik yağun bilgi ve enformasyon içinde kuyumculuk alanında karşılıklı işbirliğinin sağlanmasıdır. Sektör içinde 28 yılın tecrübesiyle birlikte hizmet vermekteyiz. Üretimini yaptığımız makinalarımızdan bazılarını ekte sayfa olarakgönderiyoruz. ihracat yaptığımız ülkeler: avustralya, romanya, filistin, sudiarabistan, iran, ırak, libya, bulgaristan, almanya, ukranya, rusya, moğolistan, moldava v.b vardır. Bayi veya ortaklaşa işbirliği oluşturmak amacımızdır. Ürün grubumuz, - dökümhane grubu, - pres grubu, - içi boş grubu, - şarnel grubu, - asit indirme grubu, (ramat-ifraz)- Fırın pişirme grubu, - cila makinası-yıkama makinası-istim makinası grubu, - silindir grubu, - dekor grubu.

 3. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Türkiye

  Sonikel Ultrasonik, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ultrasonik teknolojiyi kullanarak plastik kaynak, ultrasonik dikiş ve ultrasonik kesim işlemlerini gerçekleştiren makine ve otomasyon çözümleri sunmaktadır. Teknik servis ve yedek parça bölümleriyle de müşterilerinin satış sonrası memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Hizmet anlayışı, satışta olduğu kadar satıştan sonra da müşterinin yanında olma prensibi üzerine kuruludur. Yenilikçi yapısı ve Ar-Ge gücüyle, endüstrinin farklı problemlerine ekonomik ve etkin çözümler geliştirmektedir. Sonikel’de üretim süreçlerinde ISO 9001: 2008 standartları kullanılmakta olup ilgili CE Direktiflerine uygun ekipmanlar üretilmektedir. Ayrıntılar için www.sonikel.com.tr www.ultrasonikvideo.com www.ultrasonikhorn.com www.ultrasonikkesim.com www.ultrasonikkaynak.net

 4. BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  Baysonic, Ultrasonik kaynak, yapıştırma, kesim, dikiş, çakma, gibi yöntemleri uygulamda tecrübeli firmadır. Yaptığı ürünler kendi tasarımı olup çoğunlukla daha önce imal edilmemiş proje ürünlerdir.Çalışma ortaklarının, sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için, Ultrasonik Sistemlerin temel parçaları olan Ultrasonik jeneratör, Ultrasonic converter, ultrasonik booster, ultrasonik horn (ultrasonic sonotrode) için gerekli tüm parça ve hammaddeleri dünyadaki en kaliteli üreticilerden tedarik etmektedir. Bu ürünlerin tasarımı, imalatı, testleri ve kalibrasyonları için gerekli bilgisayar destekli programlar ve kalibrasyon cihazlarını bünyesinde bulunduran BAYSONIC çalışma ortaklarına, istekleri doğrultusunda standart ve özel tasarımlarla hizmet etmeye devam etmektedir.Ürünlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir.Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi ( Ultrasonic Plastic Welder)Ultrasonik Poşet Kaynak MakinesiTam Otomatik NonWoven Çanta MakinesiNonWoven Yastık Kılıfı MakinesiNonwoven Koltuk Başlığı (uçak- tren - otobüs) MakinesiUltrasonik Kapitone Makinesi (Ultrasonic Quilting Machine)Ultrasonik Desenli Dikiş Makinesi (Ultrasonic Lace Sewing Machine)Ultrasonik Kumaş Dilimleme ve Ebatlama MakinesiUltrasonik Kumaş Kenarı Kesim ve Dilimleme Makinesi Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi ( Ultrasonic Plastic Welder)Ultrasonik Poşet Kaynak MakinesiTam Otomatik NonWoven Çanta Makinesi (Nonwoven Bag Machine)NonWoven Yastık Kılıfı MakinesiNonwoven Koltuk Başlığı (uçak- tren - otobüs) MakinesiUltrasonik

 5. MIRTEST ULTRASONIC LTD.STI

  Türkiye

  SON NESİL ULTRASONİK TEKNOLOJİ Ultrasonik teknoloji, pek çok kurulan prosedürün yerini alan çok yenilikçi ve çevre dostu bir tekniktir. Ultrasonik teknoloji, geleneksel yöntemlere kıyasla geniş bir avantaj yelpazesi sunmaktadır. Mirtest Elektronik Ultrasonik Technology Ltd. Şti. ; Yüksek kaliteli ultrasonic bileşenlerin (Utrasonic Jeneratör, Converter, Booster, Sonotrode-Horn ve daha fazlası) geliştirilmesi ve imalatında uzmanlaşmıştır. Ultrasonic çözümlerimiz ve ultrasonic bileşenleri geliştirme konusundaki yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz size en iyi kalite ve verimliliği garanti eder.

 1. KLN ULTRASCHALL AG

  Almanya

  KLN Ultraschall AG plastik parçaların kaynağı ve birleştirilmesinin yanı sıra endüstriyel temizlik teknolojisi alanında dünyanın önde gelen makine, sistem ve araç üreticilerinden biridir. Plastik bağlantı ile ultrasonik ve püskürtme ile temizleme alanlarının karmaşık teknolojileri şirketimizin ana faaliyet konularıdır. Heppenheim'daki iki tesisimizde, 280 uzmandan oluşan bir ekibimiz şu anda en zorlu müşteri projeleri üzerinde çalışmaktadır.

 2. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Almanya

  SONIC POWER GMBH CO & KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Ultrasonik kesme cihazları, sonotrodlar, ultrason cihazlar, Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik kesme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrasonlu kaynak, Ultrasonik kesme makineleri, plastik malzeme ültrason kaynak makinaları, sonotrodlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsbad, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIERRA TECH GMBH

  Almanya

  TIERRA TECH GMBH, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELKATEK UG & CO. KG

  Almanya

  ELKATEK UG & CO. KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heppenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FIG PLÁSTICOS

  Portekiz

  FIG PLÁSTICOS, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik enjeksiyon, Plastik enjeksiyon makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial En 1 Norte, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MELVSELLS LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  MELVSELLS LLC, yılında kurulan ve Radyoloji ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tıbbi malzemeler, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Tıbbi malzemeler, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, optik liflerin videoendoskopisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K.

  Almanya

  KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K., yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI

  Cezayir

  SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 8. SONIMAT

  Fransa

  SONIMAT, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, ultrasonlu kaynak, plastik malzeme ültrason kaynak makinaları, Ultrasonik kesme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lencloître, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK

  Almanya

  CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK, yılında kurulan ve Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, radar, Yakıt seviyesi sensörleri, kapasitif, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Şamandıralı şalterler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JEKEN ULTRASONIC CLEANER

  Çin

  JEKEN ULTRASONIC CLEANER, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrasonik cihazlar, Ultrasonik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GRAVEURBETRIEB LEONHARDT

  Almanya

  GRAVEURBETRIEB LEONHARDT, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal oyucu -Makine aletleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Metal oyucu -Makine aletleri, metal gravür işleme makina ve tesisatları, hızlı prototip yapımı, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hochdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AHINDUSTRY.COM

  Almanya

  AHINDUSTRY.COM, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bad Soden Salmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEWING-HF-TECHNIK

  Almanya

  SEWING-HF-TECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bickhusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLTEC ®

  İtalya

  SOLTEC ®, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piezoelektrikli ültrasonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TAO TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  TAO TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CHEERSONIC ULTRASONICS CO.,LIMITED

  Çin

  CHEERSONIC ULTRASONICS CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SWISS - SONIC JÜRG BERNET

  İsviçre

  SWISS - SONIC JÜRG BERNET, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arbon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. WITTMANN GES.

  Avusturya

  WITTMANN GES., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Endüstriyel Temizleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz