• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ultrasonik kesme cihazları

Sonuçlar

Ultrasonik kesme cihazları - Ithalat/Ihracat

 1. WEBER ULTRASONICS AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sınırsız uygulama seçenekleri için ultrasonik teknoloji. Önde gelen şirketlerden biri olan Weber Ultrasonics, dünya çapında ultrasonik teknolojinin endüstriyel kullanımı için çözümler ve bileşenler geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Faaliyet alanları arasında ultrason ile temizleme, kaynak, kesme ve disintegrasyon için ultrason tabanlı sistem teknolojisi bulunmaktadır. Weber Ultrasonics, 20 yılı aşkın bir süredir tüm endüstriyel ultrason uygulama aralığında durmaktadır. En iyi sese giden yolda bize 40'ın üzerinde patent ve çok sayıda ürün yeniliği eşlik etmektedir. Çözümlerimiz dünya çapında verimli süreçler ve birinci sınıf sonuçlar sağlamaktadır. Tüm ürünler Almanya'da geliştirilmekte ve Alman kalite standartlarına göre üretilmektedir. Mühendislerimiz ve danışmanlarımız sizin sektörünüzdedir. Bu sayede ultrason tabanlı birleştirme ve kesme işlemlerinde ve temizleme işlemlerinde mükemmelliğe ulaşıyoruz. Kaliteli Alman malı.

 2. SONOTRONIC NAGEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SONOTRONIC NAGEL GMBH, yılında kurulan ve Ultrasonik kesme cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsbad, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Ultrasonik kesme cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spaichingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Türkiye

 5. BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  Baysonic, Ultrasonik kaynak, yapıştırma, kesim, dikiş, çakma, gibi yöntemleri uygulamda tecrübeli firmadır. Yaptığı ürünler kendi tasarımı olup çoğunlukla daha önce imal edilmemiş proje ürünlerdir.Çalışma ortaklarının, sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için, Ultrasonik Sistemlerin temel parçaları olan Ultrasonik jeneratör, Ultrasonic converter, ultrasonik booster, ultrasonik horn (ultrasonic sonotrode) için gerekli tüm parça ve hammaddeleri dünyadaki en kaliteli üreticilerden tedarik etmektedir. Bu ürünlerin tasarımı, imalatı, testleri ve kalibrasyonları için gerekli bilgisayar destekli programlar ve kalibrasyon cihazlarını bünyesinde bulunduran BAYSONIC çalışma ortaklarına, istekleri doğrultusunda standart ve özel tasarımlarla hizmet etmeye devam etmektedir.Ürünlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir.Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi ( Ultrasonic Plastic Welder)Ultrasonik Poşet Kaynak MakinesiTam Otomatik NonWoven Çanta MakinesiNonWoven Yastık Kılıfı MakinesiNonwoven Koltuk Başlığı (uçak- tren - otobüs) MakinesiUltrasonik Kapitone Makinesi (Ultrasonic Quilting Machine)Ultrasonik Desenli Dikiş Makinesi (Ultrasonic Lace Sewing Machine)Ultrasonik Kumaş Dilimleme ve Ebatlama MakinesiUltrasonik Kumaş Kenarı Kesim ve Dilimleme Makinesi Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi ( Ultrasonic Plastic Welder)Ultrasonik Poşet Kaynak MakinesiTam Otomatik NonWoven Çanta Makinesi (Nonwoven Bag Machine)NonWoven Yastık Kılıfı MakinesiNonwoven Koltuk Başlığı (uçak- tren - otobüs) MakinesiUltrasonik

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UMAYLAR MAKINA SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

 2. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Almanya

  EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik parçalar, Ultrasonik kesme cihazları, plastik malzeme ültrason kaynak makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Almanya

  SONIC POWER GMBH CO & KG, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Ultrasonik kesme cihazları, sonotrodlar, ultrason cihazlar, Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik kesme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SODEVA

  Fransa

  SODEVA, yılında kurulan ve Ultrasonik kesme cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, ultrasonla kesim ekipmanları, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, hassas dilimlenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Méry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MECAPROCESS

  Fransa

  MECAPROCESS, yılında kurulan ve Ultrasonik kesme cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava, temizlemesi/arıtması ve dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Péronnas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SONIMAT

  Fransa

  SONIMAT, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, ultrasonlu kaynak, plastik malzeme ültrason kaynak makinaları, Ultrasonik kesme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lencloître, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. UNITECH S.R.L.

  İtalya

  UNITECH S.R.L., yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, Ultrasonik ölçüm ekipmanları, Ultrasonik kesme cihazları, Ultrasonik ölçüm ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigonza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik kesme cihazları, ultrasonlu kaynak, Ultrasonik kesme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dobel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD.

  Çin

  MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Ultrasonik kesme cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. A M I S.R.L.

  İtalya

 4. STUDIO SACCHETTO S.R.L.

  İtalya

 5. UESSETI 2000 S.R.L.

  İtalya

 6. HCH. KÜNDIG & CIE AG

  İsviçre

  KÜNDIG CONTROL SYSTEMS, 1868 yılında kurulan Hch. Kündig & Cie. AG aile şirketinin önemli bir parçasıdır. 1972 yılından beri burada üflemeli filmler için ölçüm ve ayar cihazları geliştirilmekte ve üretilmektedir. Müşteri odaklı düşünme ile en yüksek üretim hassasiyetinin eşleştirilmesi şirketi dünyada zirveye taşımıştır. Dünyanın herhangi bir yerinde otomatikleştirilmiş bir üflemeli film kullanılacak olursa Kündig tesisinde üretilmiş olan genişlik ve kalınlık ölçüm cihazları ile donatılması çok muhtemeldir. Kendi geliştirmelerimiz sayesinde sürekli gerçekleşen teknolojik ilerlemeler sayesinde şirket bu sektörde giderek büyüyen dünya çapında lider bir üreticidir. Özel uzmanlığımız ise yüksek esnekliğimiz ve spesifik ve sıra dışı müşteri isteklerine yaklaşımımızdır.

 7. ULTRATECH S.R.L.

  İtalya

 8. HERRMANN ULTRASUONI

  İtalya

 1. PIEMME SERVICRE DI MAGNAGHI PIETRO

  İtalya

 2. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINE AND SYSTEMS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Dolfin , Endüstriyel Parça Yıkama Makinelerini 40 yılı aşkın imalat tecrübesi ile üretmektedir. Bugüne kadar 5 kıtada 30 dan fazla ülkede 5.000 den fazla standart ve özel tasarım endüstriyel parça yıkama makinesini imal ederek müşterilerine teslim etmiştir. Dolfin , ürettiği tüm Endüstriyel parça yıkama makine ve sistemlerini ISO-9001 kalite yönetim sistemi eşliğinde , CE / EAC/Ghost standart ve direktiflerine tam uyumludur. Dolfin, Parça Yıkama Makineleri imalatında 40 yılı aşkın imalat tecrübesi ile ; Gelişmiş Spreyleme ve Ultrasonik Yıkama tekniğini kullanarak , Standart ve özel tasarım parça yıkama makineleri ile; -Otomotiv ve Servis Sektörü, -İnşaat Makineleri Sektörü , -MedikalSektörü, -Savunma Ve Silah Sanayi, -Cıvata ve Bağlantı Parçaları Sektörü, -Metal Kaplama Sektörü , - Enerji Sektörü içerisinde imalatı yapılan tüm parçaların yağ, gres, çapak ve kirliliklerin temizliği için müşterilerinin hizmetindedir.

 3. BRIO ULTRASONICS

  İspanya

  Verified by europages badge

  A&J Tecno Innovacions S.L. şirketi 20 yıldan fazla bir süredir ultrasonik temizlik de dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası endüstriyel makinelerin tasarım, üretim ve satışına kendini adamıştır. Kendimizi her zaman güçlü ArGe yaklaşımımız ve en iyi sonuçları korurken çevre üzerindeki etkiyi ve her uygulamanın enerji maliyetini azaltma arzusuyla ayrı gördük. Dünyanın her yerindeki şirketler için makineler üretiyoruz.

 4. CYGNUS INSTRUMENTS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  CYGNUS INSTRUMENTS LTD, yılında kurulan ve Ultrasonik ölçüm ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı detektörleri, Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar, Ölçüm ve kontrol aletleri, Dalış ekipmanları, Zarar vermeyen testler/provalar, kalınlık ölçme cihazları, Sızıntı detektörleri, Ölçüm ekipmanları, tahripsiz metal testi aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SHENZHEN HURRICANE TECH.CO.,LTD..

  Çin

  SHENZHEN HURRICANE TECH.CO.,LTD.., yılında kurulan ve Ultrasonik ölçüm ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonik parçalar, ultrasonik cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. JEKEN ULTRASONIC CLEANER

  Çin

  JEKEN ULTRASONIC CLEANER, yılında kurulan ve Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrasonik cihazlar, Ultrasonik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.