• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vitamin ve provitaminler

Sonuçlar

Vitamin ve provitaminler - Ithalat/Ihracat

 1. NATROLABS A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2015 yılında kurulan Natrolabs, gıda takviyeleri, kişisel bakım ve kozmetik alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir fason üretim şirketidir. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sistematik ve verimli çalışma koşullarımıza, kapsamlı yatırımlarımıza, uluslararası kabul görmüş sertifikalarımıza ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz odağımıza yansımaktadır. Uzmanlığımız gıda takviyeleri ve Dermo kozmetik alanlarında geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Gıda takviyeleri alanında üretim, kalite güvence, dış ticaret, iş geliştirme, operasyon, proje koordinasyonu, tasarım, araştırma ve geliştirme ile lisanslama dahil olmak üzere tüm aşamalarda kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Dermo kozmetik alanında, yüz bakım kremleri, yüz yıkama jelleri ve köpükleri, vücut bakım kremleri, cilt bakım serumları, cilt bakım maskeleri ve peeling ürünleri, cilt bakım tonikleri, saç bakım ürünleri (şampuanlar, saç kremleri, maskeler gibi), saç şekillendirici ürünler, saç bakım yağları ile kaş ve kirpik bakım ürünleri üretiminde uzmanız. Üretim imkanlarımız tabletler, kapsüller, vitaminler, kozmetikler, şampuanlar ve kremler dahil olmak üzere çok çeşitli fason üretim ve dolum hizmetlerini kapsamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi keşfetmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. HAMDARD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Hamdard İlaç, 2013 yılında kurulmuş, Türkiye'nin önde gelen farmakolojik ürünler üreticisidir. Misyonumuz, müşterilerimizin sağlığına ve esenliğine katkıda bulunan üstün kaliteli ve etkili ürünler sunmaktır. Ayurveda çalışmaları ışığında, Anadolu'nun eşsiz bitkilerini kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler üretiyoruz. Sonuç olarak, Plantus, Plantus Cosmetics, Doala ve Maxiliv gibi bir dizi markayı içeren besin takviyesi ve cilt bakım ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Kastamonu'da bulunan ve yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanı kaplayan tam entegre tesisimiz, bitkisel ilaçlar, vitaminler ve gıda takviyeleri üretimine yönelik en gelişmiş teknoloji ile donatılmıştır. Ayurveda ve Fitoterapi alanında uzmanlaşmış doktor ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle uluslararası kalite standartlarına uygun, yüksek kaliteli, doğal, koruyucu ve sağlığa destek olan ürünler üretiyoruz. Müşterilerimiz için gıda takviyelerinden fason üretime kadar sağlığa katkıda bulunan çeşitli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Hamdard Türkiye olarak, doğanın bize sunduğu kaynakların en iyisini müşterilerimize sunarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyüyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. NEVER DY

  Fransa

  Verified by europages badge

  2017'den beri tarımsal gıda, kozmetik ve nutrasötikler sunuyoruz. Hammadde ve içeriklerimizin tedariğinde özellikle titiz davranarak, süreç boyunca (hasat, paketleme, ithalat, depolama, teslimat) tüm ürünlerimizin kalitesini ve izlenebilirliğini garanti ediyoruz. Uzmanlığımızı, karşılaştığınız zorlukların ve sektörünüzün Ar-Ge'sinin hizmetine sunuyoruz | Sistematik analiz | kaynak bulma ve ithalat | İthalat, paketleme, lojistik ve nakliye konularında güçlü deneyim ve kalite yaklaşımı. 25'ten fazla hammadde ve çeşitli içeriklerden oluşan geniş organik (ve geleneksel) ürün yelpazesi - Tozlar - Unlar - Tohumlar - Yapraklar - İnfüzyonlar - Yağlar - Bütün ürünler - Baklalar - Tegumentler - - ORGANİK VANİLYA Bölünmüş veya bölünmemiş | Gurme siyah | Gurme TK | Kırmızı ABD/AB | Bourbon - ORGANİK HAM KAKAO | Toz | Fasulye - ORGANİK PSYLLIUM | Tegümentler | Toz - ORGANİK MORINGA | Toz | Kurutulmuş yapraklar | tohumlar | Sıvı yağ. - ORGANİK ZENCEFİL | Toz.... ZERDEÇAL - KAPLAN - BAOBAB - EBEGÜMECİ - ARONIA - ARGOUSIER - KUŞ GÖZÜ BİBER - KIRMIZI BİBER - TARÇIN - KENEVİR - KARDAMON - KARİNÇ PAPAYA vb... Web sitemizde ürün kataloğumuzu bulabilirsiniz. FRANSA & AVRUPA'YA Teslimat. Tüm idari prosedürleri üstleniyoruz.

 4. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT 30 yıldır en iyi, sertifikalı kalitede, sürekli artan sayıda hammadde satış ve pazarlamasını başarıyla yürütmektedir. 1985 yılında Hamburg kentinde Dr. Ramin Ghaffari tarafından kurulmuş olan ACT uluslararası alanda 60'ın üzerinde çalışanı bulunan, gelişmekte olan bir şirkettir. Hamburg'un yanı sıra dünyanın 12 başka şehrinde de bürolarımız bulunmaktadır. Başarı ekip işidir ve çalışanlarımızın tümü her gün yetkinlik ve inisiyatifleri ile şirkete katkı sağlamaktadır. Küresel olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürebilmek amacıyla, bunun yanı sıra uluslararası bir acente ağının yanı sıra, çok önemli olan lojistik alanında da güçlü iş ortaklarımız mevcuttur. ACT ile çalıştığınızda teslimatlarınızın maliyet etkin, esnek ve zamanında yapılacağına emin olursunuz - sadece Almanya'da değil tüm Dünya'da!

 5. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  GLOBALBLEND SP. Z O.O gıda takviyeleri ve belirli beslenme şekilleri ve özel tıbbi kullanımlar için gıda maddelerinin fason üretiminde uzmanlaşmış bir Polonya şirketidir. Spor beslenmesi, sağlık ürünleri, içecekler, ilaçlar, nutrasötikler veya hazır yiyecekler gibi çeşitli uygulamalar için ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Nitelikli ekibimiz, başta Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika olmak üzere dünyanın her dört bir yanındaki müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri üretiyor. Güvenilir tedarikçilerimizden hammadde satın almadan karıştırmaya ve ürünlerin paketlenmesine kadar olan yüksek kaliteli üretim sürecini dikkatle kontrol ediyoruz. Tesisimiz HACCP ve GMP standartlarına göre üretim yapmaktadır. Toz, sıvı ve kapsüllü ürünler ile çalışmaktayız. Teklifimizi tamamlamak için, üretim için toptan hammadde satışı yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. UBIOPHARMA LABORATORIOS

  İspanya

  Verified by europages badge

  Laboratorios Ubiopharma S.L., 24 Aralık 1927'de kurulmuş bir ilaç şirketidir. Ana faaliyet alanı, kendi farmasötik spesiyalitelerinin üretimi ve pazarlanmasının yanı sıra üçüncü taraf ürünlerin pazarlanmasıdır. Kayıt numarası 1247'dir.

 3. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge
 4. TINY TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TINY TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ürün ortaya çıkarılması - dışa açılma, vitaminler, Magnezyum, demir, ambalaj şişeleri, uçucu yağ bazlı besin takviyeleri, kontratlı işler, farmasötik endüstrisi için kimyasal araştırmalar, araştırma geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nassau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ambach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. APLANTIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  APLANTIS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huglfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANSE LABS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANSE LABS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ritterhude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FIT INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIT INGREDIENTS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haibach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. plastik malzemelerin fason parçalanması, eleme işlemleri, laktik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apolda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MTL POWER FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTL POWER FOOD GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Sert jelatin kapsüllerin fason dolumu, beslenme destek maddelerinin fason üretimi, amine asit, Karbonhidratlar, protein sindirici enzimler, proteinler, hiperproteinli diyet besinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimma, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neuenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIOPHARMATEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIOPHARMATEC GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vitaminler, Magnezyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BENIVIO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENIVIO GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. R(H)EIN NUTRITION UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  R(H)EIN NUTRITION UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NAKO NATURALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NAKO NATURALS GMBH, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vitamin ve provitaminler, Gıda sanayisi için katkı maddeleri, Vitamin ve provitaminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardowick, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CG CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CG CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Laatzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. W&R BIOLINE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W&R BIOLINE GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Meerbusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sığır, koyun, keçi, at ve kanatlılar için toz ve sıvı vitamin mineral premiksler, yalama taşı, melaslı yalama kovası, vitamin mineral hap tabletler, sağım makinesi temizlik maddeleri ve sağım öncesi-sonrası meme daldırma solusyonları üretimi yapmaktayız. Türkiye genelinde satış-pazarlama ağımız olup birçok bölgeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurt dışına da ihracatımız her geçen gün artmakta olup yoğun talep ve olumlu geri dönüşler almaktayız. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. feed additives-licking salt blocks-licking buckets-teat dip solutions-orali liquid premixes-vitamin mineral premixes- vitamin mineral tablets.

 7. FOOD SUPPLEMENTS MANUFACTURER

  Türkiye

  THE LETTER OF INTRODUCTION OF REFORM PHARMACEUTICAL MANUFACTURING COMPANY 1_CLICK AND DOWNLOAD BY WETRANSFER PROGRAM FOR ART WORK DESIGNS OF OUR PRODUCTS https: //we.tl/t-846K4Xw7dr 2_Click right and download the Coa files of the gardener`s nutraliv food supplement products https: //we.tl/t-KCh0AwiyCZ WE ARE MANUFACTURING UNDER PRIVATE LABEL AS WELL AS UNDER OUR REGISTERED TRADE BRANDS OF OUR PRODUCTS AS GARDEN for food supplements OTC products herbal health care products 320 VARIOUS KINDS OF DIFFERENT PRODUCTS! ! ! ! All Sorts of Vitamins, probiotics, coughing syrup , sachets, pastels, tablets blister packaging syrups, effervescent tablets , pain relief gel, facial creams, hand creams, after sun cream spray, sun protection cream spray, nipple cracks cream , food supplements, softgels, pastels, drops, blister packaging, tablets, capsules, collagen , anti acid, fish oil syrup, nasal ocean spray whitening cream, body lotion, body whitening cream , body moisturizer etc........ PROBIOTICS БИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНЫЕ ДОБАВКИ REFORM PHARMACEUTICAL MANUFACTURING COMPANY EXPORT & IMPORT DEPARTMENTS DIRECTOR .MR .TOLGA METINEL https: //www.facebook.com/tolgametinel https: //www.facebook.com/groups/1355407904545257/ https: //www.facebook.com/groups/922015934546816/ https: //www.facebook.com/groups/617664061666036/ tolgametinel@gmail.com tolga.metinel@reformpharma.com Mobile +905366694848 WhatsApp www.reformpharma.com

 8. TENNEN PHARMA A.S.

  Türkiye

 9. PLANTACORP GMBH

  Almanya

  PlantaCorp GmbH, ISO 22000, GMP sertifikalı, Hamburg merkezli lipozomal gıda takviyesi üreticisidir. Benzersiz Alman kapsülleme teknolojimiz, müşterilerimize en yüksek HACCP standartlarına uygun olarak oldukça etkili, artırılmış biyoyararlanım lipozomal takviyeleri sağlar. Esnek üretim sistemimiz size sözleşmeye tabi lipozomal üretim için özelleştirilmiş formülasyonların yanı sıra satışa hazır white label seçenekleride sunmaktadır. PlantaCorp, son derece etkili, maksimum düzeyde absorbe edilebilir, lipozomal formülasyonlarımızın geliştirilmesinde bilimsel bulguları esas tutmaktadır. Ar-Ge ekibimiz içerikleri (bitki özleri, mineraller ve vitaminler) araştırmakta ve belirli besin eksikliklerini telafi eden formülasyonlar üzerinde çalışmaktadır. Lipozomal formulasyonlarımızı yapak için; GDO'suz, Avrupada üretilmiş yüksek kaliteli ayçiçeği lesitini (>% 97 fosfolipid) kullanılmaktadır. Gelişmiş kapsülleme teknolojimiz için patent başvurusu yapılmış olup PlantaCorp'un üretim süreci gizli tutulmaktadır. İsteğiniz üzerine size Avrupa mevzuatına uygun dokümantasyon, ürün formülasyonu ve etiketleme konusunda bilgilendirmede bulunmaktayız. Müşterilerimizle birlikte hedefimiz, gelişmiş gıda takviyesi teknolojilerini dünya çapında güvenilir bir standart haline getirmektir.

 10. INNOVANTA, LLC

  Rusya

  "Innovanta" şirketler grubu, Rusya'daki özel gıda pazar payının %40'ına sahiptir ve klinik çalışmalarda etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış klinik ve diyet besinler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece sağlığın korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda belirli hastalıkların önlenmesine de yardımcı olur. 1000 m2'den fazla alana sahip kendi üretim tesisimiz ISO 22000 standartlarına ve HACCP protokolüne sıkı sıkıya bağlıdır. Ar-Ge departmanımız formülasyon geliştirme konusunu ciddiyetle yürütmektedir ve yalnızca doğal bileşenler kullanılmaktadır. Buna ek olarak, şirket en az %70 yerel malzeme kullanmaktadır, bu da fiyatın dolar kurundan çok etkilenmemesini ve ürünlerin ortaklarımız için uygun fiyatlı kalmasını sağlamaktadır. Ürünün kalitesinden ve lezzetinden şirket çalışanları sorumludur. Sadece klinik beslenme değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı beslenme, spor beslenmesi, vitamin takviyeleri ve kilo verme, kilo alma ve kilo stabilizasyonu için ürünler üretiyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz