• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vitamin ve provitaminler

Sonuçlar

Vitamin ve provitaminler - Ithalat/Ihracat

 1. NATROLABS A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2015 yılında kurulan Natrolabs, gıda takviyeleri, kişisel bakım ve kozmetik alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir fason üretim şirketidir. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sistematik ve verimli çalışma koşullarımıza, kapsamlı yatırımlarımıza, uluslararası kabul görmüş sertifikalarımıza ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz odağımıza yansımaktadır. Uzmanlığımız gıda takviyeleri ve Dermo kozmetik alanlarında geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Gıda takviyeleri alanında üretim, kalite güvence, dış ticaret, iş geliştirme, operasyon, proje koordinasyonu, tasarım, araştırma ve geliştirme ile lisanslama dahil olmak üzere tüm aşamalarda kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Dermo kozmetik alanında, yüz bakım kremleri, yüz yıkama jelleri ve köpükleri, vücut bakım kremleri, cilt bakım serumları, cilt bakım maskeleri ve peeling ürünleri, cilt bakım tonikleri, saç bakım ürünleri (şampuanlar, saç kremleri, maskeler gibi), saç şekillendirici ürünler, saç bakım yağları ile kaş ve kirpik bakım ürünleri üretiminde uzmanız. Üretim imkanlarımız tabletler, kapsüller, vitaminler, kozmetikler, şampuanlar ve kremler dahil olmak üzere çok çeşitli fason üretim ve dolum hizmetlerini kapsamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi keşfetmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

 3. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACT 30 yıldır en iyi, sertifikalı kalitede, sürekli artan sayıda hammadde satış ve pazarlamasını başarıyla yürütmektedir. 1985 yılında Hamburg kentinde Dr. Ramin Ghaffari tarafından kurulmuş olan ACT uluslararası alanda 60'ın üzerinde çalışanı bulunan, gelişmekte olan bir şirkettir. Hamburg'un yanı sıra dünyanın 12 başka şehrinde de bürolarımız bulunmaktadır. Başarı ekip işidir ve çalışanlarımızın tümü her gün yetkinlik ve inisiyatifleri ile şirkete katkı sağlamaktadır. Küresel olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürebilmek amacıyla, bunun yanı sıra uluslararası bir acente ağının yanı sıra, çok önemli olan lojistik alanında da güçlü iş ortaklarımız mevcuttur. ACT ile çalıştığınızda teslimatlarınızın maliyet etkin, esnek ve zamanında yapılacağına emin olursunuz - sadece Almanya'da değil tüm Dünya'da!

 4. HAMDARD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Hamdard İlaç, 2013 yılında kurulmuş, Türkiye'nin önde gelen farmakolojik ürünler üreticisidir. Misyonumuz, müşterilerimizin sağlığına ve esenliğine katkıda bulunan üstün kaliteli ve etkili ürünler sunmaktır. Ayurveda çalışmaları ışığında, Anadolu'nun eşsiz bitkilerini kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler üretiyoruz. Sonuç olarak, Plantus, Plantus Cosmetics, Doala ve Maxiliv gibi bir dizi markayı içeren besin takviyesi ve cilt bakım ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Kastamonu'da bulunan ve yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanı kaplayan tam entegre tesisimiz, bitkisel ilaçlar, vitaminler ve gıda takviyeleri üretimine yönelik en gelişmiş teknoloji ile donatılmıştır. Ayurveda ve Fitoterapi alanında uzmanlaşmış doktor ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle uluslararası kalite standartlarına uygun, yüksek kaliteli, doğal, koruyucu ve sağlığa destek olan ürünler üretiyoruz. Müşterilerimiz için gıda takviyelerinden fason üretime kadar sağlığa katkıda bulunan çeşitli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Hamdard Türkiye olarak, doğanın bize sunduğu kaynakların en iyisini müşterilerimize sunarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyüyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Tüm ürünler arasında "vitamin ve provitaminler"

 5. MIR HAN BAU GMBH.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH, dünya çapında tanınan ve değer verilen gıda, genel ticaret ürünleri ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan satışında uzmanlaşmıştır. Neredeyse her Avrupa ülkesinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, bizi küresel emtia ihracatı tedarik zincirinde en hızlı büyüyen şirketlerden biri haline getirdi. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle, sektör hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirdik. Ayrıca, genişleyen ve olgunlaşan Uzak Doğu pazarlarıyla olan stratejik ortaklığımız konumumuzu daha da güçlendirdi. Mir Han Bau GmbH olarak, yüksek kaliteli markalı ürünler sunmaktan ve küresel ticaretin taleplerini karşılamaktan gurur duyuyoruz. Örnek müşteri hizmetlerimizi sürdürmeye, hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlamaya ve Batı tarzı gıda ve bakkaliye ürünleri için sürekli büyüyen pazardaki fırsatlardan yararlanmaya kararlıyız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  GLOBALBLEND SP. Z O.O gıda takviyeleri ve belirli beslenme şekilleri ve özel tıbbi kullanımlar için gıda maddelerinin fason üretiminde uzmanlaşmış bir Polonya şirketidir. Spor beslenmesi, sağlık ürünleri, içecekler, ilaçlar, nutrasötikler veya hazır yiyecekler gibi çeşitli uygulamalar için ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Nitelikli ekibimiz, başta Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika olmak üzere dünyanın her dört bir yanındaki müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri üretiyor. Güvenilir tedarikçilerimizden hammadde satın almadan karıştırmaya ve ürünlerin paketlenmesine kadar olan yüksek kaliteli üretim sürecini dikkatle kontrol ediyoruz. Tesisimiz HACCP ve GMP standartlarına göre üretim yapmaktadır. Toz, sıvı ve kapsüllü ürünler ile çalışmaktayız. Teklifimizi tamamlamak için, üretim için toptan hammadde satışı yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BEE-N PHARMA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2010 yılında kurulan BEE-N Şirketi, Ankara Türkiye'de farmasötik ürünler sunmaktadır. Markalı ve jenerik ilaçlar, hastane sarf malzemeleri, sağlık ve zindelik ürünleri, test kitleri ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Şirketimiz, her bir müşterisinin ihtiyaç ve taleplerini kısa sürede karşılamak için üstün hizmet sunmayı amaçlamaktadır.. Dünyanın farklı bölgelerinde özel farmasötik ürünler satmaktan ve tedarik etmekten mutluluk duyuyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Reçetesiz satılan jenerik ilaçlar •Jenerik reçeteli ilaçlar •Markalı reçetesiz satılan ilaçlar •Markalı reçeteli ilaçlar •Temel tıbbi ekipmanlar •Sağlık ve zindelik ürünleri •Kişisel bakım ürünleri ve çok daha fazlasını web sitemizde bulabilirsiniz. Doktorlar, klinikler ve hastaneler için son teknoloji ürünü, yüksek kaliteli ilaçların ve tıbbi malzemelerin oluşturulması, pazarlanması ve teslimatı konusunda kararlıyız. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

  Tüm ürünler arasında "vitamin ve provitaminler"

 4. UBIOPHARMA LABORATORIOS

  İspanya

  Verified by europages badge

  Laboratorios Ubiopharma S.L., 24 Aralık 1927'de kurulmuş bir ilaç şirketidir. Ana faaliyet alanı, kendi farmasötik spesiyalitelerinin üretimi ve pazarlanmasının yanı sıra üçüncü taraf ürünlerin pazarlanmasıdır. Kayıt numarası 1247'dir.

 5. TINY TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TINY TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ürün ortaya çıkarılması - dışa açılma, vitaminler, Magnezyum, demir, ambalaj şişeleri, uçucu yağ bazlı besin takviyeleri, kontratlı işler, farmasötik endüstrisi için kimyasal araştırmalar, araştırma geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nassau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ambach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NIETIET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIETIET GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wietze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAARFIT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAARFIT GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LEBENSKRAFTPUR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEBENSKRAFTPUR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waghäusel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. APLANTIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  APLANTIS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huglfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FIT INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIT INGREDIENTS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haibach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DIE NEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIE NEMS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HANSE LABS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANSE LABS GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ritterhude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL FINE MARKET

  Belçika

  Verified by europages badge

  GLOBAL FINE MARKET, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vitamin ve provitaminler, Zeytinyağı, Kozmetik ürünleri, Diyet ve spor için entegre beslenme, hurma, toptan biyolojik gıdalar, Vitamin ve provitaminler, Zeytinyağı, Kozmetik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grez-Doiceau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MTL POWER FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTL POWER FOOD GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Sert jelatin kapsüllerin fason dolumu, beslenme destek maddelerinin fason üretimi, amine asit, Karbonhidratlar, protein sindirici enzimler, proteinler, hiperproteinli diyet besinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimma, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. plastik malzemelerin fason parçalanması, eleme işlemleri, laktik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apolda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neuenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SWAY SPORTS & HEALTH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SWAY SPORTS & HEALTH GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klosterneuburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. BIOPHARMATEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIOPHARMATEC GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vitaminler, Magnezyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BENIVIO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENIVIO GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. W&R BIOLINE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W&R BIOLINE GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Meerbusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. NAKO NATURALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NAKO NATURALS GMBH, yılında kurulan ve Parfümler için bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vitamin ve provitaminler, Gıda sanayisi için katkı maddeleri, Vitamin ve provitaminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardowick, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz