• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yakıt- petrol ve dizel ekonomik sistemleri

Sonuçlar

Yakıt- petrol ve dizel ekonomik sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. PETROSWEDEN

  İsveç

  Verified by europages badge

  GRAENLAND, taze ve yüksek kaliteli meyve ve sebzeler için mükemmel adresinizdir. Graenland olarak, müşterilerimize doğanın en iyi ürünlerinden oluşan olağanüstü bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sektörde lider bir tedarikçi olarak, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır. Besleyici ve lezzetli meyve ve sebzeler yetiştirme tutkumuzu paylaşan yerel çiftçiler ve güvenilir yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, etli meyveler, gevrek elmalar, sulu portakallar ve ananas ve mango gibi tropikal lezzetler gibi canlı bir mevsim meyvesi yelpazesi içerir. Ayrıca, yapraklı yeşilliklerden canlı biberlere, çıtır havuçlara ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli sebzeler sunuyoruz. GRAENLAND olarak müşterilerimizin sağlığına ve refahına değer veriyoruz. Bu nedenle organik ve tarım ilacı içermeyen seçeneklere öncelik vererek kendiniz ve sevdikleriniz için besleyici seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Herkesin taze ve sağlıklı gıdaya erişebilmesi gerektiğine inanıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. İster sağlık bilincine sahip bir birey, ister tutkulu bir ev aşçısı ya da birinci sınıf malzemeler arayan bir restoran sahibi olun, sizi teminat altına alıyoruz. Bilgili ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel meyve ve sebzeleri bulmanızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

 2. ISMAIL ATLI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İsmail Atlı, 50 yılı aşkın deneyimiyle kaliteli odun, kömür ve fındık sobaları üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Kültür Bakanlığı tarafından El Sanatları Sanatçısı olarak tanınan ve kendini geleneksel el sanatlarını korumaya adamış olan Atlı'nın dükkânı, el sanatları meraklıları için popüler bir yerdir ve "Atlı Pellet Stoves" yurt içinde ve yurt dışında tanınmış bir markadır. Bu sobalar kullanışlı bir doldurma haznesi, otomatik yakıt ayarı ayarlanabilir yanma hızı ve verimli yakıt yanması özelliklerine sahiptir.

 3. GEO-NEGOCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GEO-NEGOCE, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, endüstriyel motorlar için sökülebilir parçalar, Caterpillar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HELMUT RÜBSAMEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT RÜBSAMEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Marienberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EREN TECHNIC AUTOMOTIVE

  Türkiye

  Fuel Guard, şirketlerin filolarında yer alan tüm marka ve model araçların yakıt depolarından yapılabilecek mazot hırsızlıklarını önlemeye yönelik üretim yapan firmadır. Fuel Guard 2008 yılında başlatmış olduğu inovatif çalışmalarıyla yakıt güvenliğinde ilk ve tek üretici firma özelliği ile Türkiyenin en büyük markasıdır. Dünya genelinde araç üretimi yapan firmaların (275 marka 815 model) ürettiği araçların yakıt depo tanklarına uyumlu ürün çeşitliliği ile Dünyanın en büyük markasıdır. Ticari araçlar başta olmak üzere; Çekici, Tır, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Midibüs, Minibüs, Panel van, İş makineleri, jeneratör, Sabit tank, yat, tekne, ziraat ve tarıma aletleri, traktör, biçer döver, motosiklet vb. tüm model ve marka araç gruplarına uyumlu yakıt depo güvenlik sistemi üretmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUCO GMBH

  Almanya

  XMILE nedir? XMILE; bir katalizör gibi çalışan ve biyolojik maddeler ve yakıtlar gibi bütün fosilleri (Benzin, Süper, Dizel) temizleyen ve yenileyen bir biyolojik enzim kokteylidir. Sonuç olarak daha iyi yanan çok temiz bir yakıt elde edilir. Daha iyi yanmayla %6 ve %15 yakıt tasarrufu yapılır ve çevreye çok daha az zararlı madde salgılanır. XMILE ne gibi avantajlar sunar? - %80'e kadar emisyon değerlerinin azaltılması.

 2. BRISKER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  BRISKER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. DANSA VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  DANSA VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SLADE FUELS

  Birleşik Krallık

  SLADE FUELS, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Simonstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. RASTSTÄTTE KNONAUERAMT AG

  İsviçre

  RASTSTÄTTE KNONAUERAMT AG, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Affoltern A.a., İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. OCTANE HOLDING GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  OCTANE HOLDING GROUP LTD, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su deposu temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. UBIQUITY SAS

  Fransa

  UBIQUITY SAS, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Aunes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FUEL AND ELECTRICAL SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  FUEL AND ELECTRICAL SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yakıcı madde pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brigg, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BOOSTTECH

  Güney Afrika

  BOOSTTECH, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Centurion, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 3. G.R & INNOVATION INC, CANADA

  Kanada

  G.R & INNOVATION INC, CANADA, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyokütle tesisleri, Yağlama maddesi, atıl malzemelerin geri dönüşümü ve tekrar kullanımı, sürtünme önleyici metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdun, Kanada 'de bulunmaktadır.

 4. BLUETIGER ADBLUE

  Türkiye

  BLUETIGER ADBLUE, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dizel filtreleri, gazyağı yakıtlı kaloriferler, dizel motorlar için sökülebilir parçalar, dizel elevatör kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul / Aksaray Mah, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. A-CONCEPTS (AUTOMOTIVE CONCEPTS) JENS JANCZYK

  Almanya

  A-CONCEPTS (AUTOMOTIVE CONCEPTS) JENS JANCZYK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Seramik kalıplar, Motorsuz el aletleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Seramik kalıplar, Motorsuz el aletleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. XUNSN ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  XUNSN ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Dizel motorlar için yedek parçalar, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Dizel motorlar için yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TOKHEIM SCANDINAVIA A/S

  Danimarka

  TOKHEIM SCANDINAVIA A/S, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleroed, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. NORSK MEKANIKK AS

  Norveç

  NORSK MEKANIKK AS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eidsvåg I Åsane, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. VARKO, DZZD

  Bulgaristan

  VARKO, DZZD, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. KEHINDE AUTO MECH. NIG. LTD.

  Nijerya

  KEHINDE AUTO MECH. NIG. LTD., yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Portharcourt, Nijerya 'de bulunmaktadır.

 4. UNITED FUEL EMIRATES

  Birleşik Arap Emirlikleri

  UNITED FUEL EMIRATES, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ajman, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 5. SGS GROUP SRLS

  İtalya

  SGS GROUP SRLS, yılında kurulan ve Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Pontecagnano Faiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FERRO ALESSANDRO

  İtalya

 7. MID-DEVON AUTO-ELECTRICAL LIMITED

  Birleşik Krallık

 8. HORST WITTE GERÄTEBAU BARSKAMP KG

  Almanya

 9. YX ENERGI AS HOVEDKONTOR

  Norveç

 10. FREARD ET FILS SARL

  Fransa

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz