• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yanmalı motorlar

Sonuçlar

Yanmalı motorlar - Ithalat/Ihracat

 1. BTD - BREUER TECHNICAL DEVELOPMENT

  Belçika

  Verified by europages badge

  BTD, motorların geliştirilmesi için ideal bir çözüm ortağınızdır: Parçalarından, ana elemanlarına ve hatta komple motora kadar, yarış amaçlı veya seri üretim motor olsun, tasarımından mekanik olarak üretimine, seri üretim veya özel üretim motorların zorunlu testlerinin ve ölçümlerinin yapılması da dahil tüm faaliyetler. Prototipler geliştiriyor ve müşteriden talep gelmesi halinde geliştirmenin çeşitli aşamalarında danışmanlık hizmeti ve teknik destek veriyoruz.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quickborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DIPL. ING. RUPPMANN VERBRENNUNGSANLAGEN GMBH

  Almanya

  Almanya'nın Stuttgart kentinde bulunan Yüksek Müh. Ruppmann Verbrennungsanlagen GmbH şirketi, 1892 yılında kurulmuş olan Wilhelm Ruppmann Industrieofenbau GmbH şirketinin bir devamı olarak 1979 yılında çalışmaya başlamıştır. Şirketin ana faaliyeti, özel amaçlı yakma tesislerinin planlanması, teslimatı, kurulumu, devreye alınması ve bakımını kapsamaktadır. RUPPMANN, 1900'lü yılların başlarındaki geleneksel endüstriyel fırın yapım deneyimlerine birikimine dayanarak, tesis kurulumu sektörüne girmeye cesaret etmiş ve daha 1906 yılında Stuttgart şehrindeki ilk krematoryumu kurmuştur. Aradan geçen zaman içinde, dünya çapında tıbbî atıklar, özel atıklar ve hafif nükleer atıkların hijyenik olarak bertaraf edilmesine yönelik olarak yakma tesisleri kurulmuş ve devreye alınmıştır. Bu tesislerin hedefleri başlangıçta etkin bir yakma teknolojisinin geliştirilmesi iken, günümüzde bu hedef çevreyi koruma ve ekonomikliği de içine alacak şekilde genişlemiştir.

 4. WEINLICH GMBH & CO. KG

  Almanya

  WEINLICH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reilingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK

  Almanya

  JÜRGEN KREYE LOMBARDINI & KOHLER MOTORENTECHNIK, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOMBARDINI MOTOREN GMBH

  Almanya

  LOMBARDINI MOTOREN GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOCQUET POWER & LIGHT

  Belçika

  LOCQUET POWER & LIGHT, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. elektrojen grubu kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruishoutem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MOTOPARTNER SACHMATA SP.J.

  Polanya

  MOTOPARTNER SACHMATA SP.J., yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel yağlar, Yanmalı motorlar, taşıtlar için aksesuar ve malzemeler, Endüstriyel yağlar, motorlu taşıtlar için bataryalar, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piaseczno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HURRICANE MOTOREN REVISIE

  Hollanda

  HURRICANE MOTOREN REVISIE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heerhugowaard, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. CUMMINS FRANCE

  Fransa

  CUMMINS FRANCE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik üretim birimleri, Dizel motorlar, Elektrik üretim birimleri, Dizel motor üniteleri, Dizel motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. STEINHAGEN - MOTOR GMBH

  Almanya

  STEINHAGEN - MOTOR GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Steinhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberstaufen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER

  Almanya

  BOOTE MOTOREN SERVICE INHABER JÖRG MÜLLER, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Potsdam, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Belçika

  ANTWERP DIESEL PUMPS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AMR

  Belçika

  AMR, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, motorlar ve çalıştırmalar, elektrikli motor bakımı, dişli kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. WARTSILA FRANCE

  Fransa

  WARTSILA FRANCE, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar, Motorlar, motorlu taşıtlar için motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mulhouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Belçika

  ANGLO BELGIAN CORPORATION, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motorlar, motor parçaları, Metal körük birleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Almanya

  MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dürbheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HAUMANN MOTORENSERVICE KG

  Almanya

  HAUMANN MOTORENSERVICE KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deniz motorları, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Deniz motorları, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MARTIN JOSEF GOPP

  Avusturya

  MARTIN JOSEF GOPP, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. GEMOTEC GMBH

  Almanya

  GEMOTEC GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIVE TURBINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIVE TURBINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amorbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ORANGEBIKECONCEPT GMBH | OBC

  Almanya

  ORANGEBIKECONCEPT GMBH | OBC, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrikli otomobiller, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Motorsikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Elektrikli otomobiller, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Motorsikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KIPFER & PEKELER GMBH

  İsviçre

  KIPFER & PEKELER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oftringen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MCH GMBH

  Almanya

  MCH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Yanmalı motorlar, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Yanmalı motorlar, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blankenfelde-Mahlow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JOSEF KOCHBERGER

  Avusturya

  JOSEF KOCHBERGER, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Motorsikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Motorsikletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwechat, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. KARL-HEINZ MEURERS

  Almanya

  KARL-HEINZ MEURERS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ING. KLAUS AICHINGER E.U.

  Avusturya

  ING. KLAUS AICHINGER E.U., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli taşıtlar, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisikletler, Kırtasiye, Elektrikli taşıtlar, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisikletler, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finkenstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. TURBO TWINS GMBH, REPARATUR UND HANDEL VON KFZ- UND MASCHINENTEILEN

  Avusturya

  TURBO TWINS GMBH, REPARATUR UND HANDEL VON KFZ- UND MASCHINENTEILEN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Yanmalı motorlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. DIPL.-ING. INGO ILLGUTH UND DIPL.-ING. MAREN ILLGUTH-KARANFIL

  Almanya

  DIPL.-ING. INGO ILLGUTH UND DIPL.-ING. MAREN ILLGUTH-KARANFIL, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yanmalı motorlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.039 Şirketler