• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı malzemeleri

Sonuçlar

Yapı malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. ARGOFILM

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ARGOFILM, 1969 yılında Pyrgela Argos'taki özel tesislerinde faaliyetlerine başlamış ve Yunanistan'da ilk kez patates, soğan gibi tarım ürünlerinin ambalajlanması için plastik hasır torbalar üretmiştir. Tüm bu yıllar boyunca sürekli faaliyet ve kesintisiz çalışma sayesinde, mükemmel yapısal özellikeri ve ürünlerinin kalitesi, Yunanistan pazarının yanı sıra Avrupa Birliği pazarı tarafından da kabul görmüştür. Üretim alanında sürekli olarak fuarlarda yer alması şirkete ürün yelpazesini zenginleştirme olanağı vermiştir. Bugün şirket, "geleneksel torbalalara" ek olarak, gölgelendirme ağları, dokuma ve örme muşambalar, inşaat ağları, yol işaretleme ağları, plastik örtüler, balık bariyer ağları, propilen torbalar, balkon ağları, drenaj membranı gibi çok çeşitli ürünler üretmektedir. Web sitemizin sayfaları aracılığıyla firmamız, ürünlerimiz hakkında her şeyi öğrenebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm cihazlarınızdan erişilebilir, böylece istediğiniz zaman istediğinizi bulabilir ve bize hemen mesaj gönderebilirsiniz. Firmamızın sizler için hazırladığı yeni ürünler veya diğer ürünlerimizi yakından tanımak ve yakından görmek için bir fuara katılımımız hakkında bilgi alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin Denizli ilinde bulunan Tekno İklimlendirme ve Mühendislik A.Ş., çeşitli inşaat ve doğalgaz malzemelerinin tedarik hizmetlerini gerçekleştiren bir Türk firmasıdır. İnşaat sektöründe on yılı aşkın tecrübemizle, ürün yelpazemizi genişleterek müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 650 m2 Gümüşçay Showroom ve 1150 m2 Ege Seramik Showroom'larımızda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Deneyimli satış danışmanlarımız ile vitrifiye ve seramikte ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Ayrıca, yenilikçi yaklaşımımızla ürün portföyümüzü her yıl genişletmek için çaba gösteriyoruz. Tekno İklimlendirme ve Mühendislik A.Ş. olarak inşaat altyapı malzemeleri tedarik ediyoruz: •Boru ve bağlantı parçaları, •Plastik bağlantı parçaları gibi yapı malzemeleri, Seramik grubumuzda : •Banyo armatürleri ve aksesuarları, •Lavabolar, •Klozetler, •Banyo yer döşemeleri, •Vitrifiyeler ve daha birçok ürünü keşfetmek için web sitemizi ziyaret edin! Vizyonumuz, pazardaki yoğun rekabet koşullarına rağmen kaliteden ödün vermeden ürünlerimizin arkasında durmak ve ilkemiz olarak yenilikçi yaklaşımı benimsemektir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. HAOBO STONE COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  HAOBO STONE COMPANY LIMITED, taş ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Anıtlar ve oyma heykeller alanında 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. Ürün yelpazemizde anıt, mezar taşı, güvercinlik, mozole, taş heykeller, çeşme, şömine, tezgah, fayans, döşeme, korkuluk, merdiven, tapınak oymaları ve bahçe peyzajları yer almaktadır. Heykel ve CAD tasarımcılarından oluşan yetenekli ekibimiz sayesinde yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Gereksinimlerinize göre özel olarak oluşturulmuş özel modeller tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca büyük bir esneklikle çalışmamızı sağlayan granit, mermer, kireçtaşı veya traverten dahil olmak üzere birçok farklı tipte taş malzeme kullanabiliyoruz. ISO 9001, ISO14001 ve OHSAS 18001 standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüksek kalite standartlarını korumak için her gün çalışıyoruz. Ürünlerimizi Amerika ülkeleri ve Avrupa ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Güneydoğu Asya veya Afrika dahil olmak üzere dünyanın her yerine ihraç etmekteyiz.

 4. HARRER UND KASSEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Harrer & Kassen GmbH, devam eden üretimde organik bileşenleri ölçmek için mikrodalga ölçüm cihazları ve NIR spektrometrelerinde uzmanınızdır. Proses ölçüm teknolojisinde uzmanlığa sahibiz. Mikrodalgalara ve optik teknolojilere dayalı proses ölçüm teknolojisi için cihazları bağımsız olarak geliştiren, üreten ve satan tek şirketiz. Yüksek performans ve ölçüm doğruluğunun yanı sıra etkileyici üretim kalitesi, ölçüm cihazlarımızı öne çıkarır ve bizi proses ölçüm teknolojisinde lider üreticilerden biri haline getirir.

 5. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  On yıllardır ISOSPAN GmbH, bir yandan yenilikçi çözümleri ve diğer yandan uzun vadeli şirket politikalarıyla ön plana çıkmaktadır. SALZBURGER Şirketi aşağıdaki alanlardaki faaliyetlerini Avrupa çapında yürütmektedir: Yontulmuş ahşap-manto taşlarının yanı sıra yontulmuş ahşap-yalıtım levhaları konusunda uzmanlaşmıştır. Kapsamlı ürün paleti tüm mimari ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Üretimlerimiz: • Duvar işçiliği parçaları • ahşap beton taşlar • doğal taştan duvar giydirme malzemeleri • paletler • Duvar-iç yalıtım için yalıtım levhaları • hava üflemelerine karşı ısı yalıtımı

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MALEKI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Maleki GmbH, 2007 yılında Osnabrück'te, inşaat sektörü için olağanüstü ve çevre dostu kuru harç sistemlerinin geliştiricisi ve üreticisi olarak kurulmuştur. Bu sistemler, yüksek yapı, altyapı, tarım, peyzaj ve asit dayanıklı yapılar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Devamlı büyümekte ve yükselmekte olan bir şirket olarak, müşterilerimize geleneksel yapı malzemelerine çevre dostu ve daha yüksek performanslı bir alternatif sunmak için yenilikçi ürünlerle hizmet vermek istiyoruz. Yüksek kaliteli kuru harçların geliştirilmesinin yanı sıra, Maleki GmbH bir süredir diğer endüstri sektörlerinden çeşitli yan ürünlerle ilgilenmekte ve bunları inceleyerek geleneksel bağlayıcılardan olan çimentoyu azaltma veya mümkünse yerine koyma potansiyellerini araştırmaktadır.

 2. BDA GLOBAL TRADING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BDA GLOBAL TRADING, dünya çapında tedarik ve pazarlama alanlarında sürekli, güvenilir ve kazançlı ticaret fırsatları sunmaktadır. Uluslararası bir ticaret şirketi olarak, kesintisiz tedarik zinciri ve pazarlama çözümleri sunma konusunda uzmanız ve çeşitli sektörlerdeki ortakları küresel ölçekte faydaları optimize etmeleri için güçlendiriyoruz. BDA GLOBAL'de misyonumuz, proje bazlı tedarikler de dahil olmak üzere İnşaat ve Havacılık sektörlerinde çeşitli ticaret fırsatlarını kolaylaştırmaktır. Rolümüz uluslararası ticareti kolaylaştırmanın ötesine geçiyor; yerel ortak şirketlerimiz için bir katalizör görevi görüyor, küresel ticaret fırsatlarını açıyor ve küresel ortaklarımız için özel tedarikçiler olarak hizmet veriyoruz. Kanıtlanmış bir geçmiş performansla, tüm projelerimizde profesyonelliğe, kaliteli malzemelere ve tereddütsüz müşteri desteğine öncelik veriyoruz. Dürüstlük, iş felsefemizin temel taşıdır. Çok sayıda başarılı projeyle, Türkiye'nin en güvenilir inşaat şirketlerinden biri olmanın güvenini kazandık. En son teknoloji ve araçlardan yararlanarak, detaylara gösterilen özenden ödün vermeden verimliliği sağlıyor ve her aşamanın doğru bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Yıllar boyunca fikirlerimiz, teknolojimiz ve özverili ekiplerimiz muazzam etkiler yaratarak yaşamları, endüstrileri ve toplumu yeniden şekillendiren dönüştürücü dönüm noktaları olarak hizmet etti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

 3. GB GROUP 3D DECOR LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  GB GROUP 3D DECOR LTD, hem ev hem de iş için uygun 3 boyutlu panel üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir şirkettir. Ürettiğimiz paneller çevre dostu ve güvenlidir, güçlendirilmiş alçıdan yapılmıştır. Yüksek ısı ve ses yalıtımının yanı sıra %100 yangın güvenliğine sahiptirler. El yapımı 3 boyutlu alçı duvar panelleri, konut ve ticari iç tasarımı geliştirmek için mükemmeldir. Zarif ve şık tasarımıyla kurulumu kolaydır. Her odaya modern ve alışılmadık bir görünüm katar. Özellikle salonlar, otel lobileri, mağazalar, restoranlar vb. gibi geniş kamusal alanlar için uygundur. Yenilikçi tasarıma ek olarak 3 boyutlu paneller, iyi ısı ve ses yalıtımı sağladıkları için herhangi bir odanın enerji verimliliğine de katkıda bulunur. 3 boyutlu alçı duvar panelleri hemen hemen her tür boya ile boyanabilir. Yanıcı değildir.

 4. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Ermenistan

  Verified by europages badge

  MATERIALS TRANS LOGISTIC, yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ağaç ürünler, İnşaat malzemeleri, Planyalanmış/rendeyle yontulmuş yapı tahtaları, Planyalanmamış yapı kerestesi, Ağaç ürünler, İnşaat malzemeleri, Planyalanmış/rendeyle yontulmuş yapı tahtaları, Planyalanmamış yapı kerestesi, ahşap kontrplaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yerevan, Ermenistan 'de bulunmaktadır.

 5. BIOSTART.EU

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIOSTART.EU, yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. inşaat malzemeler, bina için toptan karbon malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfortville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MABEGRA

  Belçika

  Verified by europages badge

  MABEGRA, yılında kurulan ve Kullanım için hazır beton sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı malzemeleri, İnşaat malzemeleri, beton borular, Yapı malzemeleri, pvc borular, İnşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hotton, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SARO BATIMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SARO BATIMENT, yılında kurulan ve Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı malzemeleri, Yapı malzemeleri, çelik kablo dağıtımı, boya, bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vernouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı malzemeleri, inşaat malzemesi, bina malzemeleri ve çalışmaları, Yapı malzemeleri, duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfonsine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AICHBAUER TRANSPORTE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AICHBAUER TRANSPORTE GMBH, yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niederkappel, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PMP CLIMABLOC

  Fransa

  Verified by europages badge

  PMP CLIMABLOC, yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat malzemeleri, Yapı malzemeleri, Beton yapılar, İnşaat malzemeleri, Yapı malzemeleri, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Château Arnoux Saint Auban, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RIZZUTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RIZZUTI SRL, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı malzemeleri, duvar kaplamaları, bina için granit malzemeler, Yapı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petilia Policastro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZEBRA YAPI

  Türkiye

 6. DURAKS DEKORATIF

  Türkiye

  Duraks Dekoratif Sıva, tamamen doğal ve çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Zengin renk ve desen seçenekleriyle duvar ve tavanlarınızda sanatsal tasarımlarınız kolaylıkla uygulanabilir. *Yaklaşık %50 oranında ısı yalıtımı ile bütçenize katkı sağlar. * %35 oranında ses yalıtımı ile gürültüyü engeller ve akustik bir ortam sunar. *Duvarlarınızdaki çatlak, delik, çizik, yama gibi kusurları örter. *Anti statik özelliği sayesinde toz tutmaz. * Fiber, asbest, cam elyafı gibi sağlığa zararlı hiçbir toksit, alerjen ve kimyasal madde içermez. *Nefes alabilen yapısı ve özel mikronize mineral bileşenlerle duvarda oluşabilecek rutubeti en yüksek seviyede önler. *İçindeki özel bileşenler sayesinde yanmayı yavaşlatır. (Yanma hızı en az seviyeye düşürür) *Esnek yapısı sayesinde ev, ofis, okul gibi ortamlarda yaşanabilecek küçük çaplı kazalarda koruyucu özelliğe sahiptir. *Kullanıcılara temiz bir işçilik sunmaktadır. Tadilata başlamadan önce eşyalarınızı duvardan bir metre uzaklaştırmanız yeterlidir. *Sivri eşyaların çarpması sonucu oluşabilecek hasarlar lokal olarak tamir edilebilir.

 7. MUSA YAPI DIS TICARET

  Türkiye

  We are MUSA YAPI Dış Ticaret-Teoman Öztüfenk and we specialize in the export of high guailty raw materials and bulding producst from Turkey Our company is located in izmit, Koaceli Turkey. With a strong background on supplying information to our customers, we provide professional consultancy on export processes such as detailed information about about quality raw materials and products and port availability and logistics for major export-import ports of Black Sea, Marmara, Aegean and Mediterranean region Mediterranean regions by offering a repid responnse to marketet needs and ensuring immediate availability MUSA YAPI was established with a strong network of suppliers, each carrying TSE and CE European Union Conformity Certificates. Our objective is to ensure that Buyers are well informed about the reliability, current production schedule and financial compliance of the major suppliers in Turkey. We have worked with each of our suppliers for a number of years and have developed a close personal relationship. We will make the deal as kosher as possible for the Buyer and guide the Buyer through the deal from the start to finish to make sure the Buyer is satisfied with our suppliers' performance. Origin Turkey Products : Bauxite ore, Basalt Stone, Gypsum Stone, Marble chips, Feldspar, Dolomite, Quartz , Cement, Clinker, Limestone, Slaked lime, quicklime, Calcite Micronized calcite (CaCO3 in today’s industry "Calcium carbonate'')

 8. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türkiye

  Hanroma is an international trading company providing steel raw materials, custom, and standard fasteners for the Oil Refineries, Solar Energy, Engineering & Construction, Automotive, and Heavy Plant & Machinery Manufacturing sectors. Our products mainly include U-Bolts, Studs/Rods, Anchor Bolts, Nuts, Heavy Hex Bolts, and Standard Bolts. Products are supplied and manufactured in accordance with DIN-ISO-ASTM-ANSI/ASME standards, selected based on metallurgical and mechanical properties of Carbon Steel, Alloy Steel, and 304-316 Stainless Steels suitable for your application's strength class.Our company is ISO9001: 2015 certified.

 1. SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Who are we? "SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT COMPANY" International Trade Company is an international trade company known for its experience, many activities and differences in many areas since its establishment in Turkey. Suntier Company specializes in exporting all kinds of goods and products from Turkey to all over the world, whether the goods are of its own production, produced for itself or other ready-made goods, the company is characterized by its high professionalism. and reliability in his work.‎ Goals Thanks to our practical experience in the Turkish market and Turkey's central location in the Middle East, as well as our intensive contacts with a wide range of businessmen, we needed a safer and more attractive alternative for businessmen and companies importing from Turkey. Turkey needed an alternative that would fully inform them about the Turkish market, its hidden treasures and real opportunities. Reflecting SUNTIER's experience in the Turkish market, it offers professional conditions and outstanding results to importers. Why "SUNTIER"? Perhaps the most important thing that encourages businessmen to choose "SUNTIER" company over other companies is that it offers them one or more of the following advantages: Better quality products. Stronger guarantee in import, export and transportation processes... Wider market, extra production options, more alternatives. Faster processing, stronger engagement and immediate professional communication. Competitive prices.

 2. EK-TA ENGINEERING LTD

  Türkiye

  Biz Ek-Ta Mühendislik olarak yaklaşık 27 yıldır firma olarak inşaat sektörü için kalite standardı yüksek (CE) gibi bir çok projeler yapıyoruz..Ayrıca müşteri isteğine göre proje tasarim ve üretimler.. 2020 yılı vizyonumuz! Diğer ülkeler ile kazan-kazan yaklaşımı ile küçük makineler üretmek.. About us.. We are a manufacturer factory of nearly 27 years within the Construction industry and the production of special So all as quality CE/Standard – ISO-9001 mentation and is guaranteed .. And equipment of beacuse we many years of experience within in industry because our practices and we are have so knowledge able about recent technological innovations Global for in concstruction sector.. Our vision for 2020! To produce small machines with win-win approach with other countries .. if one day requests from the following projects we can come with our team and make the project in place in any country BIG PROJECTS: Artificial-marble processing line Terrazzo-Tiles machinery line Concrete Blocks making machinery line Concrete Roof-Tile processing machinery line Concrete Batching plant Hydraulic presses 50 to 1000 tons SPECIALL PROCESSING Hollow core processing line Beton sleepers of train under-rail Glass-MosaicTile processing line .. Mining decomposition line Recycling processing line.. (Garbage) Crushing mid sizes processing plant Marble-Stone processing machinery

 3. IZEM ISI VE INSAAT MALZEMELERI DIS TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  İzem Ltd specialises in supplying a varied range of high quality bathroom , home products into the retail, wholesale and construction industry all across the US & Europen & UK ., we have an innovative approach to developing our products that are competitive in the industry, as well as consistently ensuring we are up to date with the latest moving trends.We aim to provide an experience better than anyone else in the market through ethical business practice and outstanding service levels built on trust, integrity and good values. As we move towards our goal of being the best supplier in the industry, we continually research and evaluate the market to provide our customers with the best experience when dealing with us. We promote innovation and strive to invent and deliver products that help our clients eliminate time to market.When it comes to quality, we begin at the initial process to establish all the correct measures are taken and only the best materials are sourced. Our products are of the highest quality, with quality control applied to the manufacturing stages and thoroughly tested. We have an extensive team of trained inspectors as quality is at the forefront of our enterprise. As an entrepreneurial company, we encourage new ideas and ways of mastering our development and growth. We have built interdependence by making use of our clients and supplier’s skills and capacities to ensure we constantly deliver contemporary and original products that our clients expect.

 4. YAPSAN RUBBER

  Türkiye

  Sürekli gelişmeyi ve yenilikçi olmayı ilke edinen firmamız sektöründe önemli bir konuma sahip olmuştur. Yapsan Kauçuk standart ürünlerin yanı sıra birey ya da kuruluşların ihtiyaçlarına uygun olarak çözüm önerileri üretmeyi kendine görev edinmiştir. Gelişen piyasa koşullarında sahip olduğu geniş teknoloji olanakları ile ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. ISO 9001-2015 kalite belgesi, ISO 14001-2015 Çevre yönetim belgelerine sahip firmamız gerek yurt içi gerek yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz cevap vererek müşteri memnuniyeti ve toplam kaliteyi hedef alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yapsan Kauçuk, sizin bu alanda her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek deneyim, üretim kapasitesine ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 5. STANDART INSULATION & BUILDINGS MATERIALS

  Türkiye

  STANDART Insulation and Building Materials Inc. has been established in İstanbul-Silivri, 2001 to manufacture polymer bitumen based waterproofing membranes, bitumen based roof membranes with its quality understanding. We have started producing Shingle with APP additive by the brand name of Simshingle. We have also developed and launched 5 types of innovative bituminous membranes. These were the products which were previously unknown in the market and patented by Standart Insulation. In 2011, We have entered into the synthetic membrane market with our new brand Simplan. We have a 3.000.000 m2 capacity factory producing products such as PVC, TPO, HDPE, LDPE, ECB. We give importance to products and production quality. Our products have the quality certifications for TSE, CE, DIN, Broof, etc. Besides, Standart Insulation inc. pays attention to service, establishment, and work standards with ISO 9001-2000 quality management system. In the domestic market it as our principal to sell the products through distributer companies and dealers. We also have brances in Aegean , Mediterranean, Eastern Anatolian(Adana), Central Anatolian(Ankara) regions. We export to numerous companies in four continents. We are competitive in the market by being up-to-date with the developments in the world. We hope to keep our current success in the export market and enter into different markets throughout the world.

 6. GARANTI HAN CELIK KAPI MOBILYA INSAAT NAKLIYAT ITH.IHR.SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Vizyonumuz: Görülmezi görüp Gördüğümüzü beceri ve deneyimle birleştirmek, Müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Misyonumuz: İnşaat sektöründe, Garanti han ailesi olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarmızla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini gerçekleştirmektir. Güçlü ve donanımlı kadro yapısıyla müşterilerimizin yanında yer almak en büyük hedefimiz olmuştur. Açıklama: Çelik kapı üretimi, satış ve montaj.Binalarin iç ve dış cephe donatım işlerinde anahtar teslimi yapılmaktadır.Bunanla birlikte mimari hizmet verilmektedir. Bina içi işlerinizde mutfak dolabı, parke, seramik kaplama, kapı ve alçı saten boya işleri yapılmaktadır. Dış cephe işlerinizde mimari çizim ile birlikte mantolama yalı baskı söve ve ahşap görünüm işi yapılmaktadır.

 7. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 8. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

 9. AQUATEX ISOLATION SYSTEMS

  Türkiye

  Su yalıtımı, binanın temelinden çatısına kadar tüm yapı elemanlarını kapsar. Bu kapsamda, bizde su yalıtımında yaşanan problemleri göz önüne alarak, 1997 yılından bu yana biriken bilgi ve tecrübelerimizi Aquatex Su İzolasyon Tekstil Membranı Sistemleri markası altında toplayarak sektörde üretim ve buna dayalı çözümler sunmaktayız. Sürekli yeni ürünler geliştirerek siz değerli kullanıcıların müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı ana prensip edindik. Bu prensibe bağlı olarak, modern üretim tesislerinde, konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüt ettiğimizi zamanında ve kaliteli şekilde tamamlama hedefindeyiz.

 10. MIMOSI DIS TICARET LIMITED ŞTI.

  Türkiye

  20 yıllık tecrübe ve altyapının uzantısı olan tecrübeyi kullanarak, tedarik organizasyonu ve fason üretim yapan bir dış ticaret firmasıyız. Türkiye'den çok sayıda küçük ve/veya büyük adetli ürün arayan müşterilerimize, etkin satın alma ile maliyet tasarrufu ve verimlilik sağlayarak acentelik hizmeti, tedarik organizasyonu ve fason üretim sağlıyoruz. Son 20 yılda farklı sektörden pek çok ürün tedarik ederek işletmelere süreklilik sağladık. Çoğunlukla inşaat malzemeleri, Endüstriyel ürünler tedarik ettik. Ayrıca güç aktarım sistemleri için yardımcı elemanlar üretiyoruz. V-Kayış uzunluk ölçer, kasnak aşınma şablonu, kayış demontaj ve montaj aparatı, zaman kayışı kesme makinesi başlıca ürünlerimiz. Hizmetlerimiz her türlü endüstriye yöneliktir. Üreticiler, toptancılar, ithalatçılar, perakendeciler, taşıt sektörü, tarım sektörü, STK’lar, çiftçiler, merkezi ve yerel yönetimlerin satın alma birimleri ve bireyler…

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz