• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapışkan bant

Sonuçlar

Yapışkan bant - Ithalat/Ihracat

 1. ASTORPLAST GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASTORplast, Avrupa'da çeşitli lokasyonlara sahip dinamik bir şirkettir. ASTOR Holding AG'nin bağımsız bir iştiraki olarak, ortaklarımıza müşteri yakınlığı ve bir şirketler grubunun güvenliği ve sinerjisine gömülü esnek ve yenilikçi bir operasyonun kalitesini sunuyoruz. ASTORplast, kendinden yapışkanlı ürünler konusunda Avrupa'nın önde gelen şirketlerinden biridir. 50 yılı aşkın süredir bireysel yapıştırıcı çözümleri üretiyoruz. Ürün yelpazemiz çeşitli bantları, yapıştırıcıları ve akustik ürünleri içermekte. Akustik alanında, akustik resimler, tavan gölgeliği, akustik köpükler ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Akustik resmimiz farklı motiflerle ve ayrıca kendi sunumunuzla ve farklı boyutlarda mevcuttur.

 2. PEKA STANZ- UND KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm büyük üreticilerin tek ve çift taraflı yapışkan bantlarından hassas zımba parçaları imalatı için zımba ve kesme işlemleri. 3 mm ila 1550 mm rulo ürünlerin tanınmış tüm üreticilerin yapışkan bantlarının seri üretimi. Tüm esnek malzemelerin rulo veya sac ürünlere dönüştürüldüğü laminelerin ve kompozit malzemelerin seri üretimi. Verilen malzemeden fason olarak hassas zımba paçaları, laminat ve kompozit malzeme, rulo veya yaprak malzeme işlemleri. Karmaşık ve müşteriye özel yapıştırma sorunlarının çözümü için danışmanlık. Diğer üreticilerin yanı sıra aşağıdakilerin de yapışkan bantlarını pazarlayıp satmaktayız: Orafol, AFTC, Avery Dennison, Scapa, Tesa, 3M. Ürünlerimiz: Kendinden yapışkanlı polietilen köpükler, endüstriyel yapışkan bantlar, teknik yapışkan bantlar, kendinden yapışkanlı zımbalı parçalar, endüstriyel üretim için çift taraflı yapışkan bantlar, kendinden yapışkanlı folyolar, kendinden yapışkanlı silikon bantlar, motorlu taşıt endüstrisi için yapışkan filmler, yapıştırma noktalar, ve daha fazlası

 3. MAX STEIER GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEIERFORM kapsamlı yapışkan bant üretim programı dahilinde zımbalar, etiketler ve rulo halinde ürünler sunar. STEIERPLAST müşteri ihtiyacına uygun olarak spiralli defterler, dosyalar, zarflar ve kitaplar da imal eder.

 4. 4CR INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  4CR, 2004 yılından bu yana araba tamiri boyası için küresel referans noktası olmuştur. 78'den fazla ülke, 1600'den fazla ürün, aynı felsefe: Her zaman doğru zamanda doğru çözümle orada olmak. Hamburg yakınlarında 4CR'yi kurduk, dört kişiydik. Bugün 78'den fazla ülkede binlerce boyacının sadık ortağıyız ve her zaman büyük bir aile gibi hissediyoruz. Köklerimiz hassasiyet, tutarlılık ve işçilikten gurur duyma değerlerini içselleştirdiğimiz Almanya'ya dayanıyor. 1600'den fazla üründen oluşan etkileyici bir ürün yelpazesiyle size kapsamlı bir seçenek sunuyoruz. 2024 yılında, sürekli büyüdüğümüz ve değerli geri bildirimlerinizden yararlandığımız gurur verici bir 20 yıl geçirmiş olacağız. Boyama malzemeleri için 4CR ürün serisi, deneyimlerimizin ve geri bildirimlerinizin sonucudur. Bunun için ortaklarımıza teşekkür ediyor ve yeni bir 4CR ortağı olarak size hoş geldiniz diyoruz.

 5. AAAGILER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AAAGILER GMBH, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol işaretleme, endüstriyel bölmeler, paletli bölmeler, sinyalizasyon, bariyerler, Endüstriyel Koltuklar, teraziler, bölümlere ayırma, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VELCRO ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VELCRO ITALIA, yılında kurulan ve Yapışkan şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cırtlı bantlar, kumaşa yapışır etiketler, ambalaj için yapışkan şeritler, koruyucu yapışkan bantlar, tekstil yapışkan şeritler, sürekli tespitleme için yapışkan bantlar, yapışkan bant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BICKERS KLEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BICKERS KLEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak yapıştırma tabancaları için yapıştırma çubukları, Otomatik yapıştırma masaları, Kademeli katman presleri, Mikro dozaj sistemleri, Yapışkanlı noktalar, kimyasal yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, endüstriyel, ısı eritmeli yapıştırıcı, kavrayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATP ADHESIVE SYSTEMS GMBH

  Almanya

  ATP yenilikçi, başarılı, bağımsız ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkettir ve tek taraflı ve çift taraflı yapışkan bantların ve çözücü madde içermeyen termik etkinleştirilebilen yapıştırma sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. ATP uzun yıllardır otomobil, plastik, tekstil, grafik, inşaat, ilaç ve elektronik endüstrisi gibi farklı branşlarda güvenilir bir iş ortağıdır. Thüringen'deki (Mihla) üretim merkezinde ATP en modern kaplama ve dönüştürme tesislerinde kendinden yapışan sistemleri 2250 mm genişliğe ve 10 ila 400 µm arasında bir tabaka kalınlığına kadar üretir. Müşteriye özgü çözümler şirket stratejisi için ön plandadır. Bu, bireysel ve ATP tarafından geliştirilen yapıştırma sistemlerinin formülizasyonu sayesinde sağlanır. Çeşitli astarlı ve taşıyıcı malzemelerin çok yönlülüğü sayesinde bireysel talepler için çok farklı özellikler sunulur.

 4. HINDERER + MÜHLICH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Grafik ve plastik sanayisi için gofraj araçları üretmekteyiz. Araçlarımızla plastik ve kağıt yüzeyler üzerinde en yüksek tasarım ve işlevsellik standartlarına göre işlem yapılır. Aletlerimiz neredeyse tüm sektörlerde bulunabilir: Tıp teknolojisinde, otomotiv sanayisinde, ev aletleri sanayisinde, kozmetik sanayisinde, tütün sanayisinde, ilaç sanayisinde ve diğer birçok sektörde. Kalıplarımızın ve araçlarımızın kalite, hassasiyet ve kısa süreli tedariki konusunda en zorlu taleplere bile yanıt verebilmekteyiz. Dünya çapında, yüksek kaliteli gofraj çözümlerimizle kalıcı bir etki bırakmakta ve Avrupa çapında pazar liderliğimizi güvenle sürdürmekteyiz. Bir gofraj folyo üreticisi olarak sıcak gofraj teknolojisinde onlarca yıllık tecrübeye sahip küresel KURZ Grubu'nun bir üyesiyiz.

 5. POLYMER SCIENCE EUROPE GMBH

  Almanya

  Polymer Science, tıp ve elektronik endüstrisi için kaplanmış yapışkanlı folyoların yetkili üreticisidir. 1998 yılından bu yana gelişimi sürdürürken günümüzde ise ürünlerimizi dünya çapında müşterilere tedarik ediyoruz. Kaliteli ürün üretimi, yoğun teknik danışmanlık ve müşteri isteklerine kulak vermek güçlü özelliklerimiz arasındadır. Elektronik endüstrisi için önde gelen ürünler. Polymer Science aşağıdaki ürünlerin montajında yüksek gereklilikleri yerine getirmek adına basınca dayanıklı etiketler ile donatılmış çeşitli malzemeler sunar: Akıllı telefonlar, tabletler, navigasyon sistemleri ve taşınabilir cihazlar. Isı ileten malzemeler, EMI ürünleri, folyolar (yapışkanlı ya da yapışkansız) ve kumaşlar yelpazemize dahildir. Müşterilerimiz ısı ileten Gap-Filler ürününü farklı iletkenlikte ve farklı modellerde (silikon, silikonsuz, sabit olarak şekil verilebilir ve sıvı) temin edebilirler.

 1. GR HANDELSVERTRETUNG GMBH

  Almanya

  Bavyera'nın merkezinde, aile tarafından işletilen, gelecek odaklı bir şirketiz. Hava kargolarının emniyet ve ambalajlama ekipmanları alanında uzman bir şirket olarak, siparişin hemen ardında Avrupa'daki tüm hava limanlarına sevkiyat yapmaktayız.

 2. STÜMPFLE GMBH

  Almanya

  Dört kuşaktır ailemiz tarafından yönetilen işletmemizin parolası kalite, esneklik ve pratikliktir. Kitap koruma filmlerinin Almanya'daki önde gelen üreticisi ve işleyicisi olarak, 1975 yılından bu yana uluslararası piyasada da kalıcı bir yere sahibiz. Reflektör ürünlerinin, okul yolunda, ulaşımda, iş ve eğlence dünyasında güvenlik için mutlak ve büyük önemi vardır. Reflektörlü bileklikler, ayakkabı reflektörleri, reflektör çıkartma ve filmler tüm yollarla güvenli bir arkadaştır.

 1. TURKEY QUALITY

  Türkiye

  TURKEY QUALITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlı patates ihracatı, kavun karpuz, soğan, tuz üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli-Www.qualityturkey.com, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. INNOSEAL INTERNATIONAL

  Hollanda

  INNOSEAL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Plastik malzemeden ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemeler için paketleme işlemleri, Yapışkan bant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tilburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. PLASTOFORM GMBH

  Almanya

  PLASTOFORM GMBH, yılında kurulan ve Çatı kaplama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe aksesuarları, Rokfor peyniri, yapışkan bantlar, cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXIDA LLC

  Ukrayna

  EXIDA LLC, yılında kurulan ve Esnek ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Yapışkan bant, vakumlu ambalaj, ambalaj birleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. KRÜCKEMEYER GMBH

  Almanya

  KRÜCKEMEYER GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. banka mobilyaları, Aşındırıcılar , yapışkan bantlar, Yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TECHSIL LTD

  Birleşik Krallık

  TECHSIL LTD, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Macunlar, yapışkanlar ve silikonlar, yapışkan bantlar, Sızdırmaz salmastralar ve bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nr Alcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. KINGDOM INDUSTRIAL SUPPLIES LIMITED

  Birleşik Krallık

  KINGDOM INDUSTRIAL SUPPLIES LIMITED, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, South Woodham Ferrers, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

  Polanya

  BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J., yılında kurulan ve Yapışkan şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yapışkan bantlar, metal için aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALL & KUNSTSTOFFTECHNIK UDO JANKE

  Almanya

  METALL & KUNSTSTOFFTECHNIK UDO JANKE, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kauçuk contalar, Kauçuk contalar, kauçuk esnek borular, Kauçuk durdurucular, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROTAPE GMBH

  Almanya

  EUROTAPE GMBH, yılında kurulan ve Paketleme filmleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı dokunmuş bantlar, yapışkan bant, etiketler, Arazi araçları, Endüstriyel amaçlı dokunmuş bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt/oder, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AREO GP

  Fransa

  AREO GP, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TRADERSPLAST

  Türkiye

  TRADERSPLAST, yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapışkan bantlar, ambalaj, Streç film, plastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. UPAKOVKA

  Ukrayna

  UPAKOVKA, yılında kurulan ve Yapışkan şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt torbalar, Yapışkan bant, çuvallar, Streç film, Kağıt torbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. PLANAX GMBH

  Almanya

  PLANAX GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapışkan bantlar, Hotmelt yapıştırma tesisleri, cilt sırtı, kitap dikme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolbermoor, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EHBT

  Beyaz Rusya

  EHBT, yılında kurulan ve Paketleme filmleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapışkan bant, Armutlu alkol, İlaç tozları eleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogilev, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. KIRKFIELD LTD

  Birleşik Krallık

  KIRKFIELD LTD, yılında kurulan ve Kauçuk, süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısıyla eriyen yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, lastik köpükler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. GLOBIUS

  Belçika

  GLOBIUS, yılında kurulan ve Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısı büzülmeli plastik bobin ruloları, Streç film, yapışkan bant sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. VIPAK SP. Z O.O.

  Polanya

  VIPAK SP. Z O.O., yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, ambalaj ruloları ve filmleri, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, boş ve kişiye özel yapışkan bantlar, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jarocin, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz