• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yeşil yapraklı bitkiler

Sonuçlar

Yeşil yapraklı bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. ASEL TEL SANAYI VE TICARET AŞ. ( BROFENCE )

  Türkiye

  ASEL TEL SANAYİİ VE TİCARET AŞ olarak “BROFENCE” marka adı altında Ankara’daki fabrikamızda ÇİMÇİT (Grass fence) üretmekteyiz. Yeni ve modern makinelerle donatılmış 3500 M2 alan üzerine kurulu fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek müşterilere hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz çevre dostu, her iklim koşuluna uygun, korozyona uğramayan ve uzun ömürlüdür. Alev almayan, solmayan, bozulmayan, dökülmeyen, yıkanabilen, boya tutmayan yapısıyla dikkat çeken bir ürün grubunda yer alan çim çit, destekleyici herhangi bir unsurun bulunmadığı alanlarda paneller şeklinde uygulanırken, destekleyici unsur olarak tel örgüye, duvar yüzeye, direk aralarına da uygulanabilmektedir. Çim çit kullanım alanları oldukça geniştir. Dekoratif bahçe çiti, peyzaj çiti veya bahçe sondaj çiti olarak da kullanılabilmektedir. %100 UV korumalı ve 5 yıl güneş ışınlarına (ultraviyole ışınları) dayanma özelliğine sahiptir. Rulolar halinde üretilmektedir. Rulo uzunluğu 10m’dir. Çim sistemi portatiftir ve sökülüp takılabilir. Çim çit doğal çim renginde ve solmaz özelliktedir. PVC ile galvaniz tellere UV korumalı olarak üretilir. bahçe çiti , peyzaj , güvenlik çiti , duvar çiti , sunni çim , çim çit , panel çit , kafes tel, gabion tel , dikenli tel, jiletli tel , duvar süsü,

 2. ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING

  Türkiye

  ADA Ziraat Mersin’in Tarsus ilçesinde 2015 yılında faaliyetine başlamıştır. Ana faaliyetleri arasında meyve sebze paketleme ve pazarlama yer almaktadır. 35 yıllık meyve- sebze üretimi tecrübesiyle, kısa sürede sektördeki rekabetin içerisinde kendisine yer bulmuştur. Türkiye’nin önde gelen market ve firmalarının meyve sebze tedarikçiliğini yapmaktadır. Ayrıca anlaşmalı ekim çerçevesinde üretilen ürünlerden en önemli sırayı İceberg Marul almaktadır. Bölgenin önde gelen İceberg Marul tedarikçisi olan ADA Ziraat yıllık 2000 dönüm yeşillik grubu ( Iceberg Marul, Kıvırcık Marul, Pırasa) üretimi yaptırıp paketleyerek gerekli standartlara getirdikten sonra yaş meyve sebze pazarına sunmaktadır. Öte yandan, narenciye gruplarından portakal, limon, mandalina ve greyfurt üretimi anlaşmalı üreticilerimiz tarafından tarafımıza sağlanmaktadır.

 3. DAPHNE LAND

  Türkiye

  Firmamız 15 yıldır, Defne yaprağı kurutma, şifalı bitkilerin kurutulması, paketlenmesi, ve satışı ile ilgilenmektedir. istenilen özelliğe göre sınıflandırılıp, paketleme işlemi ister kutuda, istenilirse preslenmiş harallar da yapılmaktadır. Ürün çeşitlendirme konusun makine, ekipman ve personel olarak yeterli seviyede olup, elden seçme, elek altı gibi spesifik isteklere cevap verebilecek bir tesise sahibiz. Gönderdiğimiz tüm ürünlerden, sürekli olumlu geri dönüş alıyoruz. Şuan yüksek miktarda stok yapmış durumdayız. ürünlerimiz satışa hazırdır.

 4. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  Şifalı otlar, Fesleğen, Reyhan, Bitki Çayları, Zeytin ve Zeytinyağı, Siyah Çay, Kahveler, Şuruplar, Sos, Meyve Püresi... Medicinal Herbs, Olives & Olive Oil, Natural Tea, Turkish Black Tea, Cocktail Syrup, The Decor Souce, Fruit Souce, Turkish Coffee, Espresso Coffee, Filter Coffee, Instant Coffee, Sahlep, Hot Chocolate

 5. MIRA FIDANCILIK

  Türkiye

  A company manufacturing outdoor ornamental plants in turkey.We export to more than 15 countries

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AKDENIZ ALOE VERA

  Türkiye

  aloe vera barbadensis miller cinsi bitki üretiyorum ve ihracat yapmak istiyorum

 2. GARTENBAU-SERVICE

  Almanya

  GARTENBAU-SERVICE, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bahçe çiçekli bitkileri, bahçe bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straelen-Herongen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HORTALIZAS JUMARSAN S.L

  İspanya

  HORTALIZAS JUMARSAN S.L, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yeşil yapraklı bitkiler, Yeşil yapraklı bitkiler, nane, taze maydanoz, paketlenmiş ıspanaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Raal, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DANIEL FILIBERTO

  İspanya

  DANIEL FILIBERTO, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Turís, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BALIKESIR DOGAL

  Türkiye

 1. GROW BROTES VERDES S.L

  İspanya

  GROW BROTES VERDES S.L, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Mislata (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belçika

  JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Fidanlık bitkileri, Tohumluklar, Fidanlık bitkileri, orkide, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buggenhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Almanya

  FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PÉPINIÈRES CECE

  Belçika

  PÉPINIÈRES CECE, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tohumluklar, Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekler ve sera tohumlukları, Tohumluklar, Dikme, Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekler ve sera tohumlukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bray, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS

  Yunanistan

  VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Fidanlık ve ormancılık, cycas cırcınnalıs, aromatik bitkiler, Fidanlık ve ormancılık, zeytin ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kato Achaia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. PFLANZEN-EXOTE

  Almanya

  PFLANZEN-EXOTE, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. palmiyeler, kalın yapraklı ve tropikal bitkiler, egzotik bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Lippspringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAULOWNIA EUROPA

  Romanya

  PAULOWNIA EUROPA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cristian, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. PROFI PFLANZENVERLEIH

  Almanya

  PROFI PFLANZENVERLEIH, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. M VAN VEEN BV

  Hollanda

  M VAN VEEN BV, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rijsenhout, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. FRESH GARLIC VEGETABLE

  Bulgaristan

  FRESH GARLIC VEGETABLE, yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze sebze, Yeşil yapraklı bitkiler, Taze sebze, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fresh, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. MUHAMMET AYÇIÇEK

  Türkiye

  MUHAMMET AYÇIÇEK, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İtalyan ruscus, Ruscus, İtalian ruscus, İsrail ruscus sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FLORALUX

  Belçika

  FLORALUX, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kesme çiçekler, döşeme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dadizele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DEROOSE PLANTS

  Belçika

  DEROOSE PLANTS, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekli bitkiler, Çiçekli bitkiler, apartman bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evergem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CS-PLANT

  Belçika

  CS-PLANT, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan bitkiler, dış dekorasyon bitkileri, fundalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LEADERPLANT VIVAI

  İtalya

  LEADERPLANT VIVAI, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Yeşil yapraklı bitkiler, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acquanegra Sul Chiese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BERINGGAARD APS

  Danimarka

  BERINGGAARD APS, yılında kurulan ve Kurutulmuş çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilleleje, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. PETER SCHUSTER

  Avusturya

  PETER SCHUSTER, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Yeşil yapraklı bitkiler, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Almanya

  MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weihenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GIMALL PLANTS

  Belçika

  GIMALL PLANTS, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tohumluklar, Tohumluklar, süsleme bitkileri ihraçatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lochristi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. EXOTIC PLANT

  Belçika

  EXOTIC PLANT, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekli bitkiler, Çiçekli bitkiler, egzotik bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laarne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz