• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yenibahar ve acı biber

Sonuçlar

Yenibahar ve acı biber - Ithalat/Ihracat

 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. AKDENIZ EFE

  Türkiye

 3. ARTA GROUP LLC

  Rusya

  ARTA GROUP LLC baharat ve çeşni ve satışı yapmaktadır. Kendi imalatımız olan ve birinci sınıf hammaddelerin aracılar yerine doğrudan imalatçıdan satın alınmasıyla elde edilen yüksek kaliteli müşteri odaklı ucuz ürünler sunuyoruz. Baharat markamız önde gelen perakende zincirleri (X5 Perakende Grubu, Spar, Selgros, Auchan), gıda işleme merkezleri (Sensoy), küçük bölgesel irtibat ofisleri, önde gelen çevrimiçi pazarlar (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru) tarafından kalitesiyle takdir edilmektedir ve 200'den fazla ürün çeşidini içermektedir. Baharatlarımızda bu kadar eşsiz olan nedir? - Hammaddeler güvenilir ve test edilmiş tedarikçilerden satın alınır. - İşleme: baharatlarımız yabancı maddeler ve kalıntılardan iyice temizlenir. - Modern ekipmanlarda öğütme, karıştırma ve paketleme. Yüksek kalite standartları ve her müşteriye bireysel yaklaşım: bu, uzmanlarımızın çalışmalarında bağlı kaldığı bir kavramdır.

 4. ÖZKÖKLÜ BIBER BAHARAT

  Türkiye

 5. KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME

  Türkiye

  Kayra baharat gida ithalat ihracat sınır ticaret gümrükleme olan firmamız karabiber kırmızı acı biber kimyon nane sumak ithalatı yapmaktadır kaliteli ürün getirip satmaktayız

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE

  Fransa

  GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırmızı şili biberi ihracatı, Otlar ve bitkisel ürünler, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, sos ve çeşniler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ainhoa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD.

  Portekiz

  O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD., yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yakar biber, kırmızı şili biberi ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Luis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. NZUSHI

  Belçika

  NZUSHI, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yenibahar ve acı biber, Salçalar, soslar, Meyve suları, Gıda dönüşümü, Yenibahar ve acı biber, Salçalar, soslar, Meyve suları, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MANUFACTURAS SALOMÓN SL

  İspanya

  MANUFACTURAS SALOMÓN SL, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir. Baharatlar, Gıda özleri, Yenibahar ve acı biber, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Baharatlar, Gıda özleri, Yenibahar ve acı biber, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cabezo De Torres - Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JAHA FOODS

  Arnavutluk

  JAHA FOODS, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kosovo, Arnavutluk 'de bulunmaktadır.

 1. IMEPA S.R.L.

  İtalya

  IMEPA S.R.L., yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyu alınmış meyvalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DEKKER PEPPER

  Hollanda

  DEKKER PEPPER, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yenibahar, soslar, İspanyol biberleri, kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoetermeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SARL SEGIDA

  Fransa

  SARL SEGIDA, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ainhoa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CANARICHILI

  İspanya

  CANARICHILI, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Baharatlar, Yenibahar ve acı biber, yakar biber, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, Baharatlar, Yenibahar ve acı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingenio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEGIAN

  Fransa

  HEGIAN, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambo-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LATIN TRADE PERU

  Almanya

  LATIN TRADE PERU, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yenibahar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CEPASCO

  Fransa

  CEPASCO, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir. AROMATİK BİTKİLER, Baharat özü ve baharat, AROMATİK BİTKİLER, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gémenos Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HANKAN GIDA

  Türkiye

  HANKAN GIDA, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yenibahar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukrayna

  UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. SAYGI

  Türkiye

  SAYGI, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TACCOLA ARIENNO

  İtalya

 2. PIMENTS POURPRES PRODUCTIONS

  Fransa

 3. NATURA SERVICE DI GIZZARELLI SANDRO

  İtalya

 4. EMN SARL

  Mali

  Verified by europages badge

  MALI, Bamako'da bulunan EMN SARL, yerli ürünlerin ithalat-ihracatı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kuru biber, ebegümeci, zencefil, baobab, susam tohumları, arap sakızı, yer fıstığı, kaju fıstığı gibi tropikal ürünlerin işlenmesi ve ihracatında uzmanız. Ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç ediyoruz ve çok büyük miktarlarda tedarik edebiliyoruz. Üretim sahalarımız Batı Afrika'da, ağırlıklı olarak Mali'de bulunmaktadır. Sizi ağırlamak için biri Paris, Fransa'da, diğeri ise Bamako, Mali'de olmak üzere iki ofisimiz var. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 5. ENES GEWÜRZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baharat, ot, baharat karışımı ve özel şifalı bitkilerin toptan ticareti. 1999 yılında kurulmuş olan ENES baharatlarını ve şifalı bitkilerini doğrudan üretim yapılan ülkelerden alır. Geesthacht kentindeki 1.600 m² büyüklüğündeki depo büyük miktarlarda mal satın alınmasına olanak verir, böylece ENES Gewürze GmbH, ürünleri müşterilerine düşük maliyetle tedarik edebilmektedir. • Baharat ve şifalı bitkilerden oluşan geniş ürün yelpazesi • Kapsamlı kalite kontrol. • Müşteri isteğine göre paketleme. • Sorunsuz nakliye •75 kg'dan itibaren ücretsiz kargo

 6. ROTPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  Rotport, organik egzotik meyve ve sebzelerin ihracatında uzmanlaşmış bir Fransız şirketidir, Avrupa'ya çeşitli egzotik ürünler, meyveler, sebzeler ve yumrular ithal ediyoruz, yapılandırılmış bir tedarik zincirimiz var. Meyve ve sebzelerimiz Latin Amerika ve Batı Afrika'dan ihraç edilmektedir. Global Gap, Fairtrade etiketli ve sertifikalı üreticilerle güçlü ve kalıcı ortaklıklarımız var. Ağırlıklı olarak kaju fıstığı, muz, mango, hindistancevizi, ananas, avokado, çarkıfelek meyvesi, papaya, kırmızı biber, gambo pazarlaması ve ihracatı yapmaktayız. Faaliyetimizin tüm zincirlerini kontrol ediyoruz: tesislerimizde satın alma, transit ve gümrük işlemleri, uluslararası pazarlara ihracat ve satış. İthalat-ihracat, transit, depolama ve mal taşıma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili her türlü ek bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış ekibimiz sizi memnun etmek için en kısa sürede size cevap verecektir.

 7. KTRACO

  Fransa

  Verified by europages badge

  KTRACO 20 yılı aşkın bir süredir, hem üreticiler hem de distribütörler için taze ve kuru meyve ve sebze sektöründe uzmanlaşmıştır. Şirket, hem tarım ürünleri, bunların çeşitleri, hem de bulunabilirliği konusundaki bilgi birikimi ve kalitesini garanti etme konusunda kendisini alanında profesyonel olarak konumlandırmaktadır. Sadece taze, kaliteli meyve ve sebzeler sunmaktadır. Bu, KTRACO'nun yalnızca çevrimiçi satış platformlarında mevcut olan günlük tedarikten ürünler sunma şeklidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. MELIORAFRESH (BESTTRADE)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin en iyi taze meyve ve sebze markası Meliorafresh'e hoş geldiniz. 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştik. Son zamanlarda Doğu Avrupa'ya genişlememiz, küresel pazarlara hizmet etme ve dünya çapında seçkin tüketicilere olağanüstü ürünler sunma taahhüdümüzün bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. En yüksek hijyen ve güvenlik standartlarını karşılamak için son teknolojiye yatırım yapıyoruz ve tazeliği ve saflığı önceliyoruz. Organik ürünlerimiz çevre dostudur ve size geniş lojistik seçenekleri sunar. Geniş ürün yelpazemizden zevklerinize ve tercihlerinize uygun olarak özenle seçilmiş ürünleri keşfedin. Düzenli, Pembe, Erik, Oval, Seyit, Kokteyl ve Yuvarlak gibi birçok farklı domates türü sunuyoruz. California Biberi, Acı Çarliston, Sivri Yeşil Biber, Çan Biber, Kırmızı Kapya, Kırmızı Biber, Yeşil Biber, Macar Biber, Macar Charlie ve Bianca gibi birçok farklı biber türü mevcuttur. Kabakların, patlıcanların (kristal ve normal), karpuzların, kavunların, narların, portakalların, mandalinaların, sitronların, kayısıların, şeftalilerin ve çileklerin tazeliklerinin tadını çıkarın veya Düzenli, Silor ve Dikenli salatayı seçin. Modern ekipmanlarımız ve optimize edilmiş lojistik süreçlerimiz sayesinde siparişleriniz mükemmel durumda ve zamanında teslim edilir ve ürünlerimizin her adımda kalitesi ve tazelik korunur. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 9. TERRANGO-COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  TERRANGO-COMPANY, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, paketlenmiş mango, mango, hindistancevizi, Yiyecek ithalat - ihracatı, kırmızı şili biberi ihracatı, yenibahar, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conflans Ste Honorine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DISTRIBUTORI SPEZIE

  İtalya

  Toptan baharat satışı yapan Gazzaneo Anna, baharatlar ve aromalar sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet göstermektedir ve mutfağınızda eşsiz lezzetler yaratmanızda en büyük yardımcınızdır. Baharatlarımız çeşitli ülkelerden gelen aromatik bitkilerin belirli kısımlarının özü çıkarılarak elde edilen özel kullanıma yönelik maddelerdir: tarçın bitkisin kabuğu, karanfil için karanfil (baharat) çiçeklerinin tomurcukları, safran için safran çiçeğinin tepecikleri ve biberler için de biberin içindeki çekirdekler.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz