• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yenibahar ve acı biber

Sonuçlar

Yenibahar ve acı biber - Ithalat/Ihracat

 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. AKDENIZ EFE

  Türkiye

 3. ARTA GROUP LLC

  Rusya

  ARTA GROUP LLC baharat ve çeşni ve satışı yapmaktadır. Kendi imalatımız olan ve birinci sınıf hammaddelerin aracılar yerine doğrudan imalatçıdan satın alınmasıyla elde edilen yüksek kaliteli müşteri odaklı ucuz ürünler sunuyoruz. Baharat markamız önde gelen perakende zincirleri (X5 Perakende Grubu, Spar, Selgros, Auchan), gıda işleme merkezleri (Sensoy), küçük bölgesel irtibat ofisleri, önde gelen çevrimiçi pazarlar (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru) tarafından kalitesiyle takdir edilmektedir ve 200'den fazla ürün çeşidini içermektedir. Baharatlarımızda bu kadar eşsiz olan nedir? - Hammaddeler güvenilir ve test edilmiş tedarikçilerden satın alınır. - İşleme: baharatlarımız yabancı maddeler ve kalıntılardan iyice temizlenir. - Modern ekipmanlarda öğütme, karıştırma ve paketleme. Yüksek kalite standartları ve her müşteriye bireysel yaklaşım: bu, uzmanlarımızın çalışmalarında bağlı kaldığı bir kavramdır.

 4. ÖZKÖKLÜ BIBER BAHARAT

  Türkiye

 5. KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME

  Türkiye

  Kayra baharat gida ithalat ihracat sınır ticaret gümrükleme olan firmamız karabiber kırmızı acı biber kimyon nane sumak ithalatı yapmaktadır kaliteli ürün getirip satmaktayız

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. APL VANILLA & SPICES

  Madagaskar

  APL VANILLA & SPICES, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yenibahar ve acı biber, tarçın, Yenibahar ve acı biber, karanfil baharatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antananarivo, Madagaskar 'de bulunmaktadır.

 2. O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD.

  Portekiz

  O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD., yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yakar biber, kırmızı şili biberi ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Luis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE

  Fransa

  GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırmızı şili biberi ihracatı, Otlar ve bitkisel ürünler, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, sos ve çeşniler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ainhoa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MANUFACTURAS SALOMÓN SL

  İspanya

  MANUFACTURAS SALOMÓN SL, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir. Baharatlar, Gıda özleri, Yenibahar ve acı biber, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Baharatlar, Gıda özleri, Yenibahar ve acı biber, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cabezo De Torres - Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JAHA FOODS

  Arnavutluk

  JAHA FOODS, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kosovo, Arnavutluk 'de bulunmaktadır.

 1. IMEPA S.R.L.

  İtalya

  IMEPA S.R.L., yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyu alınmış meyvalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NZUSHI

  Belçika

  NZUSHI, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yenibahar ve acı biber, Salçalar, soslar, Meyve suları, Gıda dönüşümü, Yenibahar ve acı biber, Salçalar, soslar, Meyve suları, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HEGIAN

  Fransa

  HEGIAN, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambo-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LATIN TRADE PERU

  Almanya

  LATIN TRADE PERU, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yenibahar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SARL SEGIDA

  Fransa

  SARL SEGIDA, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ainhoa, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SHIPFROMBRAZIL.COM

  Brezilya

  SHIPFROMBRAZIL.COM, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Yenibahar ve acı biber, Baharatlar, Yenibahar ve acı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio De Janeiro, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 5. CANARICHILI

  İspanya

  CANARICHILI, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Baharatlar, Yenibahar ve acı biber, yakar biber, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, Baharatlar, Yenibahar ve acı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingenio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Kanada

  WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 7. DEKKER PEPPER

  Hollanda

  DEKKER PEPPER, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yenibahar, soslar, İspanyol biberleri, kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoetermeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Çin

  WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. HANKAN GIDA

  Türkiye

  HANKAN GIDA, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yenibahar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CEPASCO

  Fransa

  CEPASCO, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir. AROMATİK BİTKİLER, Baharat özü ve baharat, AROMATİK BİTKİLER, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gémenos Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO QIANGDA FOODS CO., LTD

  Çin

  QINGDAO QIANGDA FOODS CO., LTD, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırmızıbiber, yenibahar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS S.A.

  Peru

  INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS S.A., yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yenibahar ve acı biber, Yenibahar ve acı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 5. ELTEE OVERSEAS

  Hindistan

  ELTEE OVERSEAS, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pune, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. PIMENT CHAKROUN CHAMS

  Tunus

  PIMENT CHAKROUN CHAMS, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, tunisie sidi bouzid, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukrayna

  UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. HOT MAMAS HOT & TASTY CHILLI (PTY) LTD

  Güney Afrika

  HOT MAMAS HOT & TASTY CHILLI (PTY) LTD, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cape Town, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 9. ZAHARA INTERNATIONAL

  Sri Lanka

  ZAHARA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gampaha, Sri Lanka 'de bulunmaktadır.

 10. QUECHUA FOODS S.A.C.

  Peru

  QUECHUA FOODS S.A.C., yılında kurulan ve Yenibahar ve acı biber sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz