• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yersolucanı- gübre

Sonuçlar

Yersolucanı- gübre - Ithalat/Ihracat

 1. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

 2. ORGANIC VERMICOMPOST LIQUID WORM

  Türkiye

  SİVAS SOLUCAN GÜBRESİ +90 530 159 34 38 KONSANTRE LİQUİT VORM vermikompost Organik tarımın vaz geçilmez unsuru olan Solucan gübresi kulanılan meyve sebze tahıl arazilerinde verim artışı dar alanlarda yapılan Tarım da doğal ve lezzet erken hasat ve Lezzetli aromalı besinler elde edersiniz Bu nedenle dünya hızla organik tarıma Geçiş yapıyor biz de SİVAS SOLUCAN GÜBRESİ olarak organik solucan gübresi Üretimi yapmaktayız katı formda ve sıvı formda yardımcı olmak isteriz Sıvı Solucan Gübremiz, tamamen kaliteli Kırmızı Kaliforniya Solucanın Katı Gübresinden üretilmektedir. Özel yöntemler kullanılarak üretilen sıvı Gübremiz uzun raf ömrüne sahiptir. Sıvı Gübremizin içinde, herhangi bir katkı maddesi yoktur. İçinde sadece faydalı bakteriler vardır, aktiftirler ve canlıdırlar, sıvı Solucan Gübrelerimiz 1- 5- 10- 20 Litre bidonlarda sevk edilir. Kullanım 30 300 litre suya /200 cc sıvı solucan gübresi yapraktan ve damlama sulamadan uygulama yapılır. Organik Solucan Gübresi sayesinde dirençli, kaliteli ürünler elde edilir. Sıvı Solucan Gübresi İçerdiği mikro organizmalar, enzimler, bitki besin elementleri sayesinde * Toprağı organik maddece zenginleştirir http: // www.solucangubresivas.com

 3. RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ve Organik Katı Solucan Gübresi üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş. Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor. Rivasol vermicompost company started producing and trading organic fertilizers for good agricultural practitioners in july 2015. The turkish Pillar of our initiative offers worm gertilizer, which is in fully organic nature, to services to producers that performs food agricultural practices, provided throught international trade or by directly producing in the conuntry. Dur head-office is in Edirne, Keşan and the worm farm and fertilizer production facility , is situated in ipsala/edirne/turkey. As Rivasol ® we produce the following products in production facilities created in ‘Rivasol ®’s Ranch’ that we have established in Kesan , Edirne: • Worm beds, • Red Californian worm and its eggs And the following obtained from these two species of worm • Rivasol ® natural solid worm fertilizer • Rivasol ® natural liquid worm fertilizer are produced.

 4. KOOPS ORGANIC WORM FERTILIZER COOPERATIVE

  Türkiye

  Popülaritesi artan organik gübreler içinde solucan gübresinin apayrı bir yeri vardır. Çünkü tamamen doğal yollarla üretilmektedir ve fazla kullanımında dahi bitkilere zarar vermemektedir. Kırmızı Solucan Gübresi Kooperatifi olarak bu gerçekler ışığında, uzun zamandır sürdürdüğümüz AR-GE çalışmaları neticesinde müşterilerimize katma değer sunmak üzere Organik Solucan Gübresi üretimi ve tedariki yapmaktayız. Organik atıkların solucan sindirim sisteminden geçirilmesi suretiyle elde edilen Organik KOOP’S® Katı ve Sıvı Solucan Gübresi ile topraklarımızı ıslah ederken, aynı zamanda gelecek nesillerimize de sağlıklı toprakları miras bırakmayı arzuluyoruz.

 5. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rusya

  BioEra şirketi, solucan gübresi, biyogübreler, mantar ve bakteri bazlı bitki koruma ürünleri, saf amino asitlerin yanı sıra bakteriyel gübreler ve toprak düzenleyiciler dahil olmak üzere mahsul çiftçiliği için biyo ürünler üretir ve satar. 2016 yılından itibaren Rusya pazarına ürün tedarik eden firma, 2022 yılından itibaren komşu ülkelere (Sırbistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan) satış alanını genişletmiştir. Şirket ayrıca Afrika ülkelerine sevkiyat başlatmak için aktif olarak müzakere ediyor. Şirket aşağıdaki ürünleri üretir ve tedarik eder: Tohum ilaçlama; -Bitki besleme; - Toprak verimliliğini artırmak ve sürdürmek için hazırlıklar (arazi rehabilitasyonu dahil); - Atık işleme ve biohumus üretimi için solucanlar; - Vermikompostlama ve biohumus üretimi için ekipman; - Katı biohumus; Bakteriyel formülasyonlar (biyofungisit, nitrojen, fosfor ve potasyum fiksasyonu için formülasyonlar). BioEra, yüksek kaliteli formülasyonlar sağlayarak tarımsal kalkınmayı teşvik etmek için bir dizi hizmet sunar. Şirketin uzmanları, uygulama planlarını geliştirir, sonuçları izler ve tedarik edilen formülasyonların tüm uygulama süreçlerini kontrol eder..

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EKOSOL

  Türkiye

  EKOSOL TARIM, Manisa Saruhanlı’da 21 dönüm üzerinde 4500 metrekare kapalı alanda, granül formda EkosolFarm %100 Solucan Gübresi (Worm Casting) ve EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi (Liquid Worm Fertilizer) üreten Türkiye’nin ilk ve en büyük solucan gübresi üreten şirketidir. Ekosol Farming and Livestock Company (Ekosol Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret A.Ş.) is the largest company in Turkey producing Organic Worm Casting. Located in Manisa, Turkey. Ekosol is specialized in worm casting and the production of certified EkosolFarm 100% Organic Worm Casting® in grain and liquid form. Ekosol Manisa: Turkey's Largest WarmCasting / Vermicompost Manufacture in Manisa Ekosol Farming and Livestock Company also produces and sells the Domestic Organic Waste Recycling Unit EkosolFarm KompostBox® which enables the organic wastes collected from the kitchens of homes and offices (such as fresh fruit and vegetable peels, egg shells, etc.) to be transformed into high quality organic worm casting with the help of worms.

 2. PONSOL SOLUCAN GÜBRESI

  Türkiye

  Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde, 315m2 kapalı 150m2 açık alanda organik solucan gübresi üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Yerel üreticilerden temin etmekte olduğumuz hayvan gübreleri ve bizzat çevremizden topladığımız organik atıklar ile desteklediğimiz üretimimiz sayesinde faydalı, doğal ve kaliteli ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Doğaya duyduğumuz saygıyla ve tarıma duyduğumuz güvenle her zaman doğru ürünü yetiştirmek için çabalıyoruz. Üretimimiz olan katı solucan gübresini Türkiye'nin her noktasına güvenle ulaştırıyoruz. İster evinizde saksılarınızda, ister bahçenizde, ister hobi bahçelerinizde, isterseniz de büyük çaplı seralarınız ve tarlalarınızda toprak düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Solucan gübresi (uluslararası adıyla Vermicompost) bir çeşit doğal organik gübredir. Solucanlar toprağa atılan ve çürümeye başlayan çeşitli organik atıklar ile (hayvan gübresi, saman, evsel meyve sebze atıkları, bahçe yaprak atıkları, talaş, atık kağıt vb.) beslenirler. Beslenmeleri sonucu ortaya çıkan humuslu dışkıları tarımsal endüstride organik gübre ve toprak düzenleyici olarak kullanılan bir üründür.

 3. EGESOLL TARIM URUNLERI VE HAYV. ORGANIK GUBRE SAN.TIC.LTD

  Türkiye

  Solucan gübresi üreten firmamız, aylık 50 ton üzerinde kapasiteye sahiptir. Solucan gübresi, katkı maddesi ve kimyasal madde barındırmaması sayesinde tamamen doğal bir üründür. Solucanın, yediği ürünler aracılığı ile elde edilen ürün, meyve, sebze ve çiçeklerde son derece olumlu sonuç vermektedir. Firmamız, kesme sistem ile profesyonel olarak yapmaktadır. Katı ve sıvı halde satışımız mevcuttur. Üretilen gübreyi, hem tarlada hem de laboratuvar ortamında test ederek satışa sunduk. Sonuçlar son derece olumlu. İlgilenen kişiler ile detay bilgileri paylaşabiliriz.

 4. TOROS EXPORT

  Türkiye

  Toros Export müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.Hizmet ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmalarının ürün ihtiyaçlarını tedarik eden bir firmadır. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmakta, rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır.Sıvı Solucan Gübremiz, tamamen kaliteli Kırmızı Kaliforniya Solucanın Katı Gübresinden üretilmektedir. Özel yöntemler kullanılarak üretilen Özersol Kırmızı Kaliforniya Solucanı Sıvı Gübremiz uzun raf ömrüne sahiptir. Kırmızı Kaliforniya Solucanı Sıvı Gübremizin içinde, herhangi bir katkı maddesi yoktur. İçinde sadece faydalı bakteriler vardır, aktiftirler ve canlıdırlar, Dormant yöntemi ile BAYILTILMAMIŞTIR . Pazarlama ağımız ile birlikte, Şirketimiz Katı gübre üreten işletmelere tedarikçi pozisyonundadır. Toptan Kaliforniya Solucanı Sıvı Gübrelerimiz Dökme olarak 5-20-30 Litre bidonlarda sevk edilir. Kullanım 100 litre suya /1 litre Özersol sıvı solucan gübresi (yapraktan uygulama yapılır.Özersol Kırmızı Kaliforniya Organik Solucan Gübresi sayesinde dirençli, kaliteli ürünler elde edilir.Özersol Kırmızı Kaliforniya Organik Solucan sıvı Gübresi İçerdiği mikroorganizmalar, enzimler, bitki besin elementleri ve Sölom Sıvısı sayesinde; * Toprağı organik maddece zenginleştirir* Ph dengesini ve toprağın biyolojik yapısını düzenler* Fotosentez uyarıcı görevi g örür.* Fiziksel yapısını iyileştirir * Bitkinin soğuk ve dona karşı direncini art

 5. EGESOLL TARIM URUNLERI

  Türkiye

 1. HENA TARIM KIMYA GIDA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Her türlü organik gübreler ve organomineral gübrelerin üretimi.Solucan gübreleri, yarasa gübreleri , Amino asitli gübrelerin üretimi.Fason gübre üretimi yapmak isteyenlere ruhsat, lisans, tescil ve danışmanlık hizmetleri.Toprak tuzluluk giderici, Toprak pH düşürücü gübrelerin üretimi.Organik slikonlu yayıcı yapıştırıcıların imalatı ve pazarlanması.

 2. VERMICOMPOST

  Türkiye

  We produce and export vermicompost

 1. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukrayna

  HERMES AGRI-COMPANY LTD, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, BİYOLOJİK TARIM, Fidanlar ve gübreler, Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, BİYOLOJİK TARIM, Fidanlar ve gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Znamyanka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. VIA PORTIC AGRO.COM

  İspanya

  VIA PORTIC AGRO.COM, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal gübre, Doğal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BIO VEGETAL - THÜRINGER DÜNGERMANUFAKTUR INH. DOMINIC JUNG

  Almanya

  BIO VEGETAL - THÜRINGER DÜNGERMANUFAKTUR INH. DOMINIC JUNG, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ferna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIO FUEL SYSTEMS GMBH

  Avusturya

  BIO FUEL SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. OZER GUBRE (FERTILIZERS) TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Türkiye

  OZER GUBRE (FERTILIZERS) TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yersolucanı, gübre, sıvı gübre, organik gübreler, Yersolucanı, gübre, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isparta, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. WURMIDEE

  Almanya

  WURMIDEE, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, BİYOLOJİK TARIM sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidesee Ot Kolberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BIOTICA

  İtalya

  BIOTICA, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yersolucanı, gübre, organik gübreler, humus üreticisi, Yersolucanı, gübre, biyolojik gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AHN GMBH

  Almanya

  AHN GMBH, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Warmsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MANCHAVERDE, S.L.

  İspanya

  MANCHAVERDE, S.L., yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yer solucanları yetiştiriciliği için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moral De Cva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEOX FARM

  Türkiye

  TEOX FARM, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gübreleme, çiftlik hayvanları, biyolojik tarım gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salihli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ATADAN DOGAL CIFTLIK URUNLERI

  Türkiye

 4. AKOVA WURMHUMUS

  Türkiye

  AKOVA WURMHUMUS, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçek ve bitki halleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ARI TARIM

  Türkiye

  ARI TARIM, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. KEOSG

  Türkiye

  KEOSG, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal gübre, gübre, katı gübre, Doğal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavsanli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MARSOL

  Türkiye

  MARSOL, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kahramanmaraş, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SALVONI S.R.L.

  İtalya

  SALVONI S.R.L., yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yersolucanı, gübre, Doğal gübre, Yersolucanı, gübre, Doğal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AGM.S.R.L.

  İtalya

  AGM.S.R.L., yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yersolucanı, gübre, Doğal gübre, Yersolucanı, gübre, Doğal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnovo Di Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FARM SERVICE S.R.L.

  İtalya

  FARM SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Sakatat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Yersolucanı, gübre, Gübreler ve toprak verimliliği, Yersolucanı, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz