• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yiyecek koruyucuları

Sonuçlar

Yiyecek koruyucuları - Ithalat/Ihracat

 1. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients dünya çapında bitkisel hammadde, katkı maddeleri ve özel ürün ticareti yapmaktadır. Uzun yıllardır çok sayıda tanınmış üründe tekrar işlenmek üzere gıda maddesi, kozmetik, tıbbi ürünler ve yem endüstrisi hammaddeleri tedarik etmekteyiz. Burada müşterilerimizin kalitesini ve fiyat-performans oranı konusundaki yüksek gereksinimlerini ilk önceliğimiz kabul ediyoruz. Ürün portföyümüzde yoğunlaştırma, bağlama ve jelleştirme maddeleri, antioksidan malzemeler, fonksiyonel proteinler, süper gıdalar, süt tozu ürünleri, aminoasitler, psilyum, asit regülatörleri, lesitin, tatlandırıcılar ve nişasta türevleri, mikro algler, özütler ve farklı özel ürünler. Hammadde ticaretinde onlarca yıla dayanan deneyimimiz sayesinde uluslararası piyasaları sürekli analiz edebiliyoruz ve müşterilerimize yeni trendler söz konusu olduğunda fiyat gelişimi ve satın alma kararları alanında danışmanlık sağlıyoruz.

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda esansları, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, pastacılık sanayi için aromalar, Gıda esansları, doğal aromalar, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PURIF'AIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  PURIF'AIR, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek koruyucuları, hava temizleyicileri, Kirlilik - Çevre hizmetleri, Koku yok etme ürünü, Koku arıtma, koku işleme ve yok etme, Hava arıtma, küflenme önleyici çözüm, Yağ emici malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MANUFACTURAS CEYLAN SL

  İspanya

  Kimya sanayisi için tam formüller ve aromalar. CEYLAMIX baharatlar ve çeşniler.

 5. FODEY ENTERPRISES LTD

  Birleşik Krallık

  FODEY ENTERPRISES LTD, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. arap zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BESTHEMP, DIPL. ING. FH UTA STECHL GMBH

  Almanya

  BESTHEMP, DIPL. ING. FH UTA STECHL GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rattenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL

  İspanya

  ADITIVOS DEL MEDITERRÁNEO SL, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek koruyucuları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek koruyucuları, gıdasal nişasta, Ham kimyasallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Picassent, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VITALUNDFITMIT100 GMBH

  Almanya

  VITALUNDFITMIT100 GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jüchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIENCA - BIOTECHNOLOGICAL ENZYMATIC CATALYSE

  Belçika

  BIENCA - BIOTECHNOLOGICAL ENZYMATIC CATALYSE, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir. Baharat özü ve baharat, enzimler, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seneffe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GLASS STUDIO

  Bulgaristan

  GLASS STUDIO, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ikram servisi, büfe akşam yemeği, oteller, restoranlar ve kamu kuruluşları için büfeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pernik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. HANDARY

  Belçika

  HANDARY, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. INGREDIENTES ALIMENTARIOS COMEXSA SL

  İspanya

  INGREDIENTES ALIMENTARIOS COMEXSA SL, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Yiyecek koruyucuları, katkı maddeleri, Baharatlar, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilassar De Dalt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GALACTIC

  Belçika

  GALACTIC, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laktik asit, gıdasal nişasta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. STIERNON

  Belçika

  STIERNON, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yiyecek koruyucuları, parafarmasötik, araştırma geliştirme, Yiyecek koruyucuları, gıda takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghislenghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. O SOLE E NAPULE SRL

  İtalya

  O SOLE E NAPULE SRL, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sebze koruyucusu, sirke, paketlenmiş brokoli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CALABRIA & CALABRIA DI SIRIANNI AGOSTINO

  İtalya

  CALABRIA & CALABRIA DI SIRIANNI AGOSTINO, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konserve gıda, recel, Çeşniler, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polistena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WOODCHEM

  Hollanda

  WOODCHEM, yılında kurulan ve Ahşapta mantar ve haşerat önleyici işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek koruyucuları, Tahta - koruyucu ürünler, Mantar ve bakteri öldürücüler, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alkmaar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. SPD PIR

  Ukrayna

  SPD PIR, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda endüstrisi için kimyasal konservanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. YURT KONSERVE

  Türkiye

  YURT KONSERVE, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BROES CHEMICALS

  Belçika

  BROES CHEMICALS, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek koruyucuları, gıda takviyeleri, gıda malzemeleri, gıdasal nişasta, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ARSHINE FOOD ADDITIVES CO., LTD.

  Çin

  ARSHINE FOOD ADDITIVES CO., LTD., yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. THE PROTEIN COMPANY

  Belçika

  THE PROTEIN COMPANY, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir. Baharat özü ve baharat, araştırma geliştirme, proteinler, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LANUCO GMBH

  Almanya

  LANUCO GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Yiyecek koruyucuları, Gıda tatlandırıcıları, Balmumu, Diyet ve spor için entegre beslenme, Yiyecek koruyucuları, Gıda tatlandırıcıları, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEBRÜDER LEIMER KG

  Almanya

  GEBRÜDER LEIMER KG, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek koruyucuları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yiyecek koruyucuları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traunstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PMP DISTRIBUCIONES

  İspanya

  PMP DISTRIBUCIONES, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Las Palmas De Gran Canaria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENERGY366 PTY LTD

  Güney Afrika

  ENERGY366 PTY LTD, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Johannesburg, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 7. SHANTOU YUFENG MACHINERY CO., LTD

  Çin

  SHANTOU YUFENG MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shantou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. FIBRACO 1998 SL

  İspanya

  FIBRACO 1998 SL, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. FFB GEBRÜDER HOLZINGER HANDELSKONTOR GMBH

  Almanya

  FFB GEBRÜDER HOLZINGER HANDELSKONTOR GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek koruyucuları, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. CROP IBERICA SA

  İspanya

  CROP IBERICA SA, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dışı esans ve aromalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Gıda dışı esans ve aromalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arganda, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz