• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yol temizliği makineleri

Sonuçlar

Yol temizliği makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH size belediye araçları ve traktörleri için çevre ve kış hizmetleri teknolojisinde eksiksiz bir ataşman ve ekipman yelpazesi sunar. ALMANYA'da üretilir - Geliştirmeden teste, üretimden kuruluma ve montaja veya nakliyeye kadar. Çalışanlarımız müşterilerin tamamen memnun olmasını sağlar.

 2. ROMOLD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROMOLD GMBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Surheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOMMUNALTECHNIK, INSTANDSETZUNG UND FERTIGUNGS-GMBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Niedergörsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ADLER ARBEITSMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordwalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STANGL REINIGUNGSTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  STANGL REINIGUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Strasswalchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERDEMLI MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Erdemli Machinery Industry Co. Inc. Has been producing vacuum road sweepers for almost 30 years since early 80’s at its facilities of 48.000 m2 in Çorum Organized Industrial Zone. Erdemli Machinery, is the first company who produced truck mounted vacuum road sweepers. It is the market leader in this field both in Turkey and neighboring countries. Along with sister companies; Erdemli Hydrolic and Otoyapı Machinery's products Erdemli Machinery is extensively supplying vacuum and hydrolic sweeping machine needs of small and large settlement municipalities. Erdemli Machinery, also exporting its products, directly or via sales network organization to various countries around the world.

 2. SICAS EUROCLEAN S.R.L.

  İtalya

  SICAS EUROCLEAN S.R.L., yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakım programlama ve yardım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HEINRICH FEHR GMBH

  Almanya

  HEINRICH FEHR GMBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trendelburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  MFH MASCHINEN-, FERTIGUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nordhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  ALFRED KÄRCHER VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SUBTECH GMBH

  Almanya

  SUBTECH GMBH, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Goch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE

  Almanya

  SCHNEEPFLUGLEISTE24.DE, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIEFFE FARINELLI

  İtalya

  BIEFFE FARINELLI, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. temizleme makinesi aksesuarları, buhar makinaları, sıcak ütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pesaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CLEAN-CENTER

  Lüksemburg

  CLEAN-CENTER, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yol temizliği makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yol temizliği makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehlerange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. SAMEG KARCHER ALGERIE

  Cezayir

  SAMEG KARCHER ALGERIE, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 4. COV

  Belçika

  COV, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, yol bakımı, kar atma ekskavatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erpe-Mere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TECARRAL CARRETILLAS, S.L.

  İspanya

  TECARRAL CARRETILLAS, S.L., yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kuru buz, endüstriyel makine ve ekipman leasıngi, operatörlü temizleme makinaları kiralanması, toz buharı emme ve soğurma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meco, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FLORIAN BERGER GMBH

  Avusturya

  FLORIAN BERGER GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Yol temizliği makineleri, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kamu taşıma araçları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Yol temizliği makineleri, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kamu taşıma araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schlatt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. KLG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KLG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KEMPISCH VEEGBEDRIJF

  Belçika

  KEMPISCH VEEGBEDRIJF, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri, yol süpürme, sivil temizlik hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuustwezel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BUCHER SCHÖRLING

  Almanya

  BUCHER SCHÖRLING, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, süpürücüler, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EXCLUSIVAS ARCAN S.L.

  İspanya

  EXCLUSIVAS ARCAN S.L., yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Endüstriyel temizlik, Temizlik ve bakım - Ürünler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Endüstriyel temizlik, Temizlik ve bakım - Ürünler, Endüstriyel Temizleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Palmas De Gran Canaria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TEKTEM EUROPE KFT.

  Macaristan

  TEKTEM EUROPE KFT., yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel temizlik, endüstriyel temizlik makineleri, döşeme temizleme, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel temizlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH

  Almanya

  SPEZIALFAHRZEUG - VERTRIEB PETER HEUNSCH GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol temizliği makineleri, Kamu taşıma araçları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Yol temizliği makineleri, Kamu taşıma araçları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOSCHUNG, MARCEL, AG

  İsviçre

  BOSCHUNG, MARCEL, AG, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matran, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. PARCS

  Romanya

  PARCS, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Letcani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK

  Almanya

  HARALD DRUTZEL GMBH KOMMUNALTECHNIK, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obergünzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V.

  Hollanda

  KOKS MILIEU- EN VOERTUIGTECHNIEK B.V., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alkmaar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  JULIUS TIELBÜRGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stemwede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCARAB SWEEPERS LIMITED

  Birleşik Krallık

  SCARAB SWEEPERS LIMITED, yılında kurulan ve Yol temizliği makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marden, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz