• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yol bakımı - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Yol bakımı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. CMAR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Özel sokak temizleme araçları ve kentsel yüzey kir çıkarma ekipmanlarının Fransız üreticisi olan CMAR, özel araç üreticisi olup kentsel yüzeylerin kirden arındırılmasında Avrupa'da liderdir. Faaliyetleri üç temel alanda toplanmıştır: Unimog demiryolu araçları: CMAR 50 yılı aşan bir süreden beri Unimog distribütörüdür. Şehirlerdeki karayolları için Multicar Tremo araçlar ile kompakt veya şasiye bağlanan yol süpürme araçları.

 2. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 3. TECNOLOGÍA PARA ASFALTOS

  İspanya

  TECNOLOGÍA PARA ASFALTOS, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asfalt, asfalt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdemorillo. MADRID, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CMAR UNIMOG

  Fransa

  CMAR UNIMOG, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CMAR RAIL ROUTE

  Fransa

  CMAR RAIL ROUTE, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CMAR NETTOYEUR HAUTE PRESSION

  Fransa

  CMAR NETTOYEUR HAUTE PRESSION, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CMAR BALAYEUSES

  Fransa

  CMAR BALAYEUSES, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sokak süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CMAR PORTE OUTILS

  Fransa

  CMAR PORTE OUTILS, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CMAR DENEIGEMENT

  Fransa

  CMAR DENEIGEMENT, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CMAR LAVEUSE DE VOIRIES

  Fransa

  CMAR LAVEUSE DE VOIRIES, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KEYMACO

  Belçika

  KEYMACO, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, bina makineleri, şantiye makinalarını kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIETE ATHOISE DE TRAVAUX

  Belçika

  SOCIETE ATHOISE DE TRAVAUX, yılında kurulan ve Kazma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, yatay delme operasyonları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ath, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VAN HOOF W

  Belçika

  VAN HOOF W, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, asfalt kesme makineleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. URBITEK SRL

  İtalya

  URBITEK SRL, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. parkmetre ruloları, otomatik otopark sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Russi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OSCH ET FILS

  Lüksemburg

  OSCH ET FILS, yılında kurulan ve Sanayi atıkların idaresi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, atıkların yönetimi, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel süpürme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vianden, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. BATITEC

  Belçika

  BATITEC, yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat mühendisliği, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, genel renovasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hermalle Sous Argenteau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. R. LEJEUNE & FILS

  Belçika

  R. LEJEUNE & FILS, yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, boru döşeme hattının kazılması, kanaizasyo ve kanalizasyon şebekesi yerleştirme, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spa, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. HITEX INTERNATIONAL GROUP

  Birleşik Krallık

  HITEX INTERNATIONAL GROUP, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellesmere Port, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. A.B.EUROLINES

  Belçika

  A.B.EUROLINES, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir yolları - döşeme ve bakım, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Demir yolları - döşeme ve bakım, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. EASYVOIRIE

  Fransa

  EASYVOIRIE, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sokak süpürme makineleri, elektrik süpürgeleri için sökülebilir parçalar, kompakt havalandırmalı süpürme araçları, şasi üzeri yol süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EXEDRA MIDI PYRENEES

  Fransa

  EXEDRA MIDI PYRENEES, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, koniler, makine ve ekipman imalatı, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrabe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. COP & PORTIER

  Belçika

  COP & PORTIER, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaba inşaat, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, İnşaat mühendisliği, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Awirs, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LES ENTREPRISES MAGERAT ET COMPAGNIE

  Belçika

  LES ENTREPRISES MAGERAT ET COMPAGNIE, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, dış düzenleme, arazi düzeltme çalışmaları, boru tesisatı, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wellin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES

  Belçika

  ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yollar - İnşaat, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol yapımı - Malzemeler, Yollar - İnşaat, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, otopark inşaatı, Yol yapımı - Malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hermalle-Sous-Argenteau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LAVATRANS

  Fransa

  LAVATRANS, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnau D Estretefonds, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LABORATOIRE SUBLIMM 97-4

  Fransa

  LABORATOIRE SUBLIMM 97-4, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Denis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BORCAD SUD-EST

  Fransa

  BORCAD SUD-EST, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cranves Sales, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RHONE ALPES DESINFECTION

  Fransa

  RHONE ALPES DESINFECTION, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Quentin Fallavier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SEAMAR

  Fransa

  SEAMAR, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouguerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. 2B 3D

  Fransa

  2B 3D, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Temizlik hizmetleri, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Vagon, gemi ve yakıt ikmal uçaklarının temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revigny Sur Ornain, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yol bakımı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.838 Şirketler