• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yumuşak buğday

Sonuçlar

Yumuşak buğday - Ithalat/Ihracat

 1. RAB WHOLESALE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (LIMITED LIABILITY) Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 3. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 4. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 5. LE MOULIN EPIS C TOUT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE MOULIN EPIS C TOUT, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık giderimi için balyalama presleri, kuru gıda hamurları, buğday ezmesi, yumuşak buğday unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Sulpice De Faleyrens, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Türkiye

  Check Our Premium Products Malaysian and Turkish Aphrodisiac Royal Honey both Men an Women at Royal Honey Turkey #viphoney #royalhoneyforhim #etumax medcare golden royal honey, golden honey vip, organic honey, royal honey for him, kopi vitamin, black bull royal honey usa, miracle leopard royal honey, royal honey for her, vip vital honey, etumax vip royal honey, marhaba royal honey, medcare golden royal honey vip, rhino honey, royal honey power 52, secret miracle honey women, tongat ali power plus, xrated honey for men, supplements, secret miracle honey, honey bae, bio herbs coffee, vitamax coffee, Mplus Honey, Hilti Honey . To place your order check on our website below. https: //royalhoneysupplier.com/shop/

 3. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türkiye

  Şeker, Hidrojen Peroksit, Kostik Soda gibi kimyasal ürünler, Fuel Oil, Ham Petrol, Dizel yakıt, EN 590, Havacılık Jet Yakıtı, Benzin gibi petrol ürünleri, erkek, bayan ve çocuklar için plastik ve EVA terlikler, bahçe sulama ürünleri, sulama hortumları, el aletleri, bahçe mobilyaları, rattan bahçe ve oturma grupları, yastıklar, minderler gibi ürünlerin üretimi ile birlikte uluslararası ithalat ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak çam, meşe, huş gibi ağaç pelet ürünlerinin üretimini ve dünyanın her yerine ihracını gerçekleştiriyoruz. Toptan ve Perakende olarak satışlarımız mevcuttur.

 4. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Türkiye

  We are manufacturer of flour-milling machines, turn-key milling plants, leading milling solution provider from Konya city, Turkey. We export our products to more than 60 countries worldwide. We manufacture quality, reliable and safe machines. Please visit our website to have more information about us and our products: https: //www.unormak.com.tr/en/ We hope that you will find all the necessary products that you looking for and hope that this will encourage you to stay in touch with us in sense of getting the right solutions and results. Ready to provide you a solution for already existing requests and projects.

 5. ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB

  İsveç

  Alldéns Maskin & Krossmek AB, İsveçli küresel tıbbi ürün tedarikçisidir.Müşterilerimize en kaliteli ürünleri, mükemmel müşteri hizmetini ve uygun fiyatlandırmayı vadediyoruz.Yüz maskeleri, tıbbi giysiler, emniyetli tıbbi ekipmanlar, şırıngalar, eldivenler, el dezenfektanı ve tıbbi yardım ekipmanları dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Tıbbi malzemelerimiz gerekli tüm belgelere sahip ve yüksek kaliteli ürünlerimiz, mükemmel müşteri hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımızla tanınıyoruz. Alldéns Maskin & Krossmek AB'de, kalite kontrol bizim için büyük önem taşıyor, bu nedenle ürünleri en yüksek standartlarda gönderiyoruz.Lojistik ekibimiz, nakliyecilerle olan güçlü bağlarımız sayesinde müşterilerimize en iyi sevkiyat seçeneklerini sunacaktır.Tüm dünyada memnun müşterilere hizmet veriyoruz.Web sitemizi ziyaret edin veya herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçin, size memnuniyetle yardımcı olacağız ve ihtiyacınız olan tıbbi ürünleri size sunacağız.

 1. OZD FLOUR MILLS CO

  Türkiye

  OZD Flour Mills'in temel faaliyet alanı her nevi un, ekmek mixleri üretimi ve dökme tahıl ürünlerinin uluslararası ticaretidir. Şirketimiz, gıda sektöründe 70 yıldan fazla deneyimi olan Özdoyuran ailesi şirketlerindendir. Tekirdağ Çorlu ilçesinde bulunan üretim tesisimiz 10.000 m2'lik bir alan üzerine inşa edilmiş olup 5000 m2 kapalı alana sahiptir. Diğer grup değirmenimizin katılımıyla toplam buğday kırma kapasitemiz 20.000 ton/aydır. Modern üretim tesislerimizin yanında tam otomatik paketleme makineleri ile ürettiğimiz tüm ürünler paketlenmektedir. Firmamız ürünlerini hem yurt içine hem yurt dışına pazarlamaktadır ve hali hazırda 32 ülke ile ticari faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen tüm ürünlerin kalitesi işimize verdiğimiz önemin bir sonucu olup, bu kalite ISO 9001: 2008 ve ISO 2000: 2005 entegre yönetim sisteminin uygulanmasıyla sürekli geliştirilmektedir.

 2. TAMGA DEFENSE DANISMANLIK TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Şirketimiz uluslararası ticaret yapmaktadır. Şirketimizin çalıştığı konular arasında buğday, buğday unu, ayçiçek yağı, pirinç, mısır ve başkaca ürünler yer almaktadır. Bu ve benzeri ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktayız.

 1. DRINKEAT OU

  Ukrayna

  Biz Ukraynalı üreticilerin gıda ürünleri ihracatçısı olan Avrupalı ​​Drinkeat OU şirketiyiz. İhtiyaçlarınıza göre kaliteli gıda ürünleri sunuyoruz. Firmamız AB ülkeleri, Doğu Asya ülkeleri, Büyük Britanya vb. ülkelere toptan satış yapmaktadır. Tüm ürünler ilgili sertifikalarla teyit edilen kalite standartlarını karşılamaktadır. Çalışanlarımız, Ukrayna'da uygun fiyata sizin için doğru ürünü seçecek, gümrükleme ve teslimat konusunda yardımcı olacaktır.

 2. HSB TURKEY

  Türkiye

 3. MG DANIŞMANLIK

  Türkiye

  Türkiye ve uluslararası buğday ve hububat ürünleri ithalat ve ihracat danışmanlığı faaliyetleri yürütmekteyiz.

 4. LA FERME DU CHAILLOUE

  Fransa

  LA FERME DU CHAILLOUE, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak buğday, Yumuşak buğday, kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Mard De Réno, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EUXINE SEA TRADING

  Ukrayna

  EUXINE SEA TRADING, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, yumuşak buğday unu, darı taneleri, ayıklanmış bezelye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chernomorsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. WICKRAMA TRADING LLC

  Ukrayna

  WICKRAMA TRADING LLC, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. darı, sorgum, kişniş, yumuşak buğday sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polanya

  CAPITAL TRADE GRAIN, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mısır tohumları, kontrplak, esnek elemanlar, Yemeklik salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. BEITY

  Birleşik Krallık

  BEITY, yılında kurulan ve Yağ bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumuşak buğday unu, otipi gevrek buğday unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. FRATELLI CONTARINI

  İtalya

  FRATELLI CONTARINI, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buğday, pirinç unları, yumuşak buğday sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfonsine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L.

  Romanya

  GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L., yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. nem emilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Mısır

  ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değirmen unu, yumuşak buğday unu, kuru buğday hamurları, Değirmen unu, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Mısır 'de bulunmaktadır.

 4. MUZATO CORPORATION

  Kanada

  MUZATO CORPORATION, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağ bitkileri, kara buğday, Yağ bitkileri, Baklagil ithalat ve ihracatı, hardal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. DE BAERE JAKY

  Belçika

  DE BAERE JAKY, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mısır, yumuşak buğday, gübre, Büyükbaş hayvanlar için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ELLITA EXIM

  Almanya

  ELLITA EXIM, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. yumuşak buğday, kolza tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessau-Rosslau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MASELIS

  Belçika

  MASELIS, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, tahıl ezmeleri, Kahvaltılık hububatlar, tahıl irmikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. AMG-KERNEL SRL

  Moldavya

  AMG-KERNEL SRL, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arpa, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soroca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 9. AGRO TRADE AGENCY

  Polanya

  AGRO TRADE AGENCY, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. UNIEXPORT TRADE LLC

  Ukrayna

  UNIEXPORT TRADE LLC, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş besinler, taze buğday hamurları, yumuşak buğday unu, ayçiçek yağları, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz