• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zincir aksesuarları

Sonuçlar

Zincir aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. BECHTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elevatör kovası, elevatör kayışı, plak vidası, kazıyıcı zincir, burçlu konveyör zinciri, çatallı zincir, zincir çarkı, dönüş makarası, konveyör kanadı, orta rulman, konveyör vidası tedarikçisi

 2. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, onlarca yıldır Avrupa'nın en büyük tel ürünleri üreticilerinden biridir. 1852 yılında, Halver-Öckinghausen'deki köy demircisi Wilhelm Lüsebrink, ilk kez ahşap dişli delikli cıvatalar üretti - ki bu ürün, bugün hâlâ ürün yelpazemizdeki en önemli kalemlerden biri. Gelenek ve modernliğin iyi bir karışımı ile, iki tesiste üretim gerçekleştirmekte ve dünyanın her yerindeki pazarlara sevkiyat yapmaktayız. Modern üretim yöntemleri ve lojistik, kalite standartlarına ve son teslim tarihlerine mutlak bağlılık ve özel müşteri gereksinimlerine esnek bir şekilde tepki verme yeteneği, belirleyici rekabet avantajlarıdır ve şimdi altıncı neslinde olan şirketimizin başarısını garanti etmektedir. LÜSEBRINK – biz bükeriz.

 3. LABALABA COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Labalaba Aksesuar, Türkiye'nin canlı manzaralarından önde gelen bir mücevher markası olup, 2018 yılında kurulmuştur. Kendimizi birinci el üretici olmaktan gurur duyuyoruz ve zarafeti ve tarzı simgeleyen seçkin tasarımlar üretiyoruz. Labalaba Aksesuarları'nda yaratıcılığın sınırlarının olmadığını bilerek tasarımlarımızı titizlikle hazırlıyoruz ve kendi fotoğraflarımızı kullanarak yaratıcılığımızın özünü yakalıyoruz. Pirinç, bakır, metal ve nikel içermeyen malzemelerin kullanılması, kaliteye olan bağlılığımızı göstermektedir. Baş döndürücü yüzük tasarımlarımızı, zarif bileziklerimizi ve özenle seçilmiş mücevher setlerimizi keşfedin. Zarafeti ve tarzı mükemmel şekilde uyumluyoruz. Benzersiz küp tasarımlarımızı inceleyin ve zarif şapkalarımızla aksesuar oyununuzu geliştirin. İşlevsellik ve stil için özenle tasarlanmıştır. Boyun çizginizi gösterişli kolye tasarımlarımızla vurgulayın ve vücut aksesuarlarımızın arasında Şahmeran, Bacak Aksesuarları, Bel Zincirleri ve Antik Gümüş Kaplamalı Etnik Kemerler gibi çeşitli ürünlerimizi keşfedin. Bedeninizi zarafet ve şıklıkla süslemek için tasarlanmıştır. Labalaba Aksesuarları, saç modasına cazibe katarken hem moda hem de işlevsellik için şık kemerler ve cüzdanlar sunar. İspanya'dan Dubai'ye kadar uzanan küresel ağımız, her proje için yaklaşık 1000 parçayı bulan özel siparişler, prestijli mağazalar ve fuarlar için fırsatlar yaratıyor. Zarafet, tutku ve yaratıcılık dolu bir yolculuk için bize katılın.

 4. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD ekonominin verimli ve trafik rahat olduğu NingBo’da yer alır. 2006 yılında kurulan şirket, kaynaklı baklalı zincirler, düğümlü zincir, bilyeli zincir, plastik zincir, dekorasyon zinciri, köpek zinciri, kriko zincir ve zincir aksesuarları, hırdavatlar, tel halat, asma kilit, cam elyaf ürünler ve diğer donanımlar, plastik ürünler konusunda uzmandır. "Eşitlik ve karşılıklı yarar, üstün dürüstlük ve zafer, verimlilik ve pratiklik, yenilikçilik" ilkesine bağlı çalışmaktayız.

 5. THE MINIMAL!ST

  Ermenistan

  Verified by europages badge

  Minimal! st, 925 ayar gümüş ince takılarıyla tanınan bir mücevher markasıdır. Parçalar ünlü pazar yerlerinde, çevrimiçi mağazalarda ve kurumsal mağazacılık yoluyla satılmaktadır. Seride güzel mücevherler de yer almaktadır: küpeler, kolyeler, takılar, yüzükler, bilezikler. Minimal! st, dünyanın her yerindeki müşteriler için özel mücevherler üretiyor. Minimal! st, mücevher yapımında yalnızca değerli metaller kullanır: 925 ayar gümüş, 14 ayar altın, rodyum. Her ürünün kendine özgü bir etiketi vardır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OTTO BALLSCHMIDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO BALLSCHMIDT GMBH, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Tel yaylar, Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Bükük tel parçaları, paslanmaz çelik zincirler, kaynaklı zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Almanya

  Hubert Waltermann Demir eşya fabrikası ve Demir dövme GmbH & Co. Şunlar için güçlü ortağınız: Kablo aksesuarları, Zincir sistemleri, Mimari ip sistemi. Şirketimiz uluslararası çalışmaktadır. Ürünlerimizi tüm kıtalara göndermekteyiz ve ülke içinde ve dışındaki partnerlerimizle olan güven dolu işbirliğimizden ötürü çok memnunuz. 1982'den bu yana faaliyette olan Fransa şubemiz, büyük başarılara imza atmıştır. Şirketimiz geçen yıllar içinde sürekli gelişmiş, mekanını ve üretim tesislerini genişletmiştir. Şirket sürekli büyümektedir. Şirket, Waltermann ailesinin üçüncü nesli tarafından yönetilmektedir.

 4. PEGUET SA

  Fransa

  PEGUET SA, çeşitli endüstriyel uygulamalara yönelik olarak sabit veya yarı sabit bağlantılarda kullanılmak amacıyla yüksek kaliteli Made in France hızlı takılabilir bağlantı halkalarının üretimi alanında uzman bir kuruluştur, bu kullanımlar: düşme önleyici düzenekler, tespitleme düzenekleri, iş güvenliği, malzeme sabitleme, güvenlik ipine geçirme için hızlı takılabilir halkalar, spor ve eğlence amaçlı halkalar: tırmanma, mağara araştırma, macera parkları, kanyon keşfi, vb. PEGUET SA, kişisel güvenlik donanımlarda (EPI) kullanılmak üzere, EN 362 ve EN 12275 Avrupa Birliği standartlarına uygunluk sertifikalı, sürekli olarak yenilediği ve geliştirdiği, hızlı takılabilir halkalardan oluşan özel bir ürün serisi sunmaktadır. İki nesilden bu yana PEGUET SA, güvenilir bağlantı gereksinimin karşılanmasına yönelik geniş bir boyut, şekil ve malzeme seçenekleri içeren bir ürün serisi sunmaktadır: galvanizli veya paslanmaz çelik, zicral, alüminyum, pirinç. Ağır yük taşıma sertifikalı (C.U.) ve emniyet faktörü 5 olan PEGEOT hızlı takılabilir halkalarımız, yükleme - boşaltma, tespitleme, tarım, brikolaj, havacılık, otomotiv, endüstriyel ve kişisel güvenlik alanlarında kullanılmaktadır.

 5. KETTEN WÄLDER GMBH

  Almanya

  KETTEN WÄLDER GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincir aksesuarları, Taşıma zincirleri, Zincir aksesuarları, Taşıma zincirleri, paslanmaz çelik zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Endorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WARSTEINER EISENHAMMER GMBH

  Almanya

  WARSTEINER EISENHAMMER GMBH, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rüthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFRED STRAUCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  ALFRED STRAUCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK

  Almanya

  GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Gerici/Uzatıcı vidalar, manivelalar, sağ yönlü anahtar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLOUNT FRANCE

  Fransa

  BLOUNT FRANCE, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli kesme taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ERMATEC AG

  İsviçre

  ERMATEC AG, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ermatingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNOROPE.GMBH

  Almanya

  TECHNOROPE.GMBH, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. sapan, ticari mal kaldırma için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRAMAC

  Fransa

  PRAMAC, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kablo aksesuarları, metal gupilyalar, Kablo aksesuarları, sıkma kelepçesi, hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Challans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CHAINERIES DE CHENECIERES

  Fransa

  CHAINERIES DE CHENECIERES, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Marc-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CHEVALIER SA

  Fransa

  CHEVALIER SA, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zincir aksesuarları, Motorsuz el aletleri, Zincir aksesuarları, Mekanik krikolar, Motorsuz el aletleri, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaupréau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. KG MARKETING LTD.

  Macaristan

  KG MARKETING LTD., yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tarımsal zincirler, tarımsal konveyör zincirler, Zincir aksesuarları, yüksek mukavemetli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pécs, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. GLÖCKNER-SEILE GMBH

  Almanya

  GLÖCKNER-SEILE GMBH, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Zincir aksesuarları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Zincir aksesuarları, Sıkma/bağlantı - Malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  İtalya

  CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler, Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadriano Di Granarolo (Bo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. THE CROSBY GROUP

  Belçika

  THE CROSBY GROUP, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal kancalar, Metal kancalar, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist-Op-Den-Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. POSAMO - RETEZARNA, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  POSAMO - RETEZARNA, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Zincir aksesuarları, Demir ve çelik zincirler, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Zincir aksesuarları, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. GIUSEPPE ARRIGONI SAS

  İtalya

  GIUSEPPE ARRIGONI SAS, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EBERT KETTENSPANNTECHNIK GMBH

  Almanya

  EBERT KETTENSPANNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincir aksesuarları, Zincir aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schkeuditz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CRANEPLEX LTD. LIFTING GEAR AND EQUIPMENT

  Birleşik Krallık

  CRANEPLEX LTD. LIFTING GEAR AND EQUIPMENT, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cradley Heath, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DISTAG IRELAND LTD

  İrlanda

  DISTAG IRELAND LTD, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Carlow, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 9. SCHULTE & BECKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHULTE & BECKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEINOLF RICKERT E. K.

  Almanya

  MEINOLF RICKERT E. K., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zincir aksesuarları, Zincir aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schmallenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz