AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI
Web icon
İletişim

Hakkımızda 2017 yılında faaliyete geçen Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi yapmaktadır. Kuvvetli Ar-Ge yapısına sahip olan Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinin tarımsal ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktadır. Kısa sürede üretmiş olduğumuz gübrelerin kalitesiyle ön plana çıkmış Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak kalitemiz markalaşmıştır. En önemli amacımız ülkemiz tarımına hizmet etmekle birlikte, değişik ülkelerin tarımsal alanlarında da söz sahibi olabilmektir. Güçlü satış ve organizasyon ağımızla hali hazırda ülkemizin her bölgesine ulaşmaktayız. Vizyonumuz Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.’nin vizyonu; kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi sektöründe, hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarlarda kaliteli ürünler üretmek, teslimatlarını zamanında gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş personelleri ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır. Misyonumuz Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları titizlik ile yerine getiren; toplam kalite ve sürekli gelişim anlayışını prensip edinerek müşterilerine, çalışanlarına, ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere kaynak ve değer yaratan dinamik bir organizasyon olmak.

Ürün kataloğu

Türkiye

Soğuk denizlere has olan Ascophyllum nodosum, Laminaria spp. Ve Sargassum spp. adlı yosunları bünyesinde barındırır. L-α tipi Serbest Aminoasitlerle güçlendirilmiş çok etkili bir üründür. Toprak bünyesinde bulunan ve bitki tarafından alınamayan elementleri; şelat forma sokarak bitkinin en yüksek oranda almasına katkı sağlar. Topraktan yapılan uygulamalar tüm bitkilerde kök hacmini ve direncini arttırır, daha da önemlisi köklerin yanlamasını ve derinlemesine gelişmesini sağlar. Bitkileri hastalık ve zararlılara karşı dayanaklı hale getirirken olumsuz ekolojik koşullara karşı bitkide dayanıklılığı arttırarak çiçek ve meyve dökülmesini engeller. Fidelerin şaşırtma sırasında adaptasyon sorunu yaşamasını engeller. Yapraktan yapılan uygulamalar ise olumsuz hava şartlarına (aşırı sıcak, aşırı soğuk, gece-gündüz sıcaklık farkları) bağlı stresten bitkiyi kurtarır ve verim artışına katkıda bulunur. Önerilen dozlarda su ile karıştırılarak kullanılan sıvı formdadır.

Türkiye

AGRO K-33 her türlü sulama sistemleri ve aynı zamanda yapraktan uygulanabilen yüksek potasyumlu sıvı gübredir. Potasyum bitkilerin güçlü olmasını, kötü hava koşullarına ve susuzluğa daha fazla dayanmasını, meyvenin renk almasını, iri olmasını ve raf ömrünün uzamasını sağlar. Metabolizmada şeker, protein sentezi ve fotosentez enzimlerini harekete geçirmede önemli rol oynar. Mineral yağ, yağ bazlı insektisitler, kalsiyum ve asit karakterli ürünlerle karıştırılmaz. Ön karışabilirlik testi tavsiye edilir.

Türkiye

AGROPOT içerdiği yüksek potasyum ile bitkilerin meyve rengi ve irileşmelerinde etkili olmaktadır. Renk problemi yaşanan ürünlerde kullanılması renk sorununu çözer. Ayrıca magnezyum ihtiva ettiği için de bitkilerin klorofil sayılarının artmasını sağlar. Magnezyum noksanlığında köklere enerji sağlaması azaldığından besin elementlerinin alınması zorlaşır. AGROPOT besin elementlerinin alımını kolaylaştırır. Ürünün Kükürt Trioksit içeriği toprakta ki pH’yı dengeleyerek toprağı ıslah eder. Yapraktan pülverize edilmek suretiyle çiçeklenme öncesinde önerilir. Damlama, yağmurlama veya salma sulama sistemleriyle de topraktan uygulama yapılabilir. İçerisinde kullanılan alımı hızlandırıcı ekstra materyaller sayesinde etkinliği arttırılmıştır.

Türkiye

Organik maddece zengin, %20 w/w oranında organik karbon, %7 w/w aminoasit içeren tamamen bitkisel kaynaklı organik gübredir. İçerisinde L-α tipi Serbest Aminoasitler, Proteinler ve Karbonhidratlar mevcuttur. Toprağın yapısının düzelmesine ve buna bağlı olarak kök gelişiminin artmasını sağlayan çok etkili bir üründür. Topraktaki makro ve mikro bitki besin maddelerinin bitkilerin bünyesine taşınmasını sağlar. Uygulanan bitkiler daha koyu ve canlı bir görüntü alır. Bitkilerin vegetatif ve generatif gelişimlerini hızlandırır, verimde ve mahsul kalitesinde artış sağlar. Önerilen dozlarda su ile karıştırılarak kullanılan sıvı formdadır. Damlama, yağmurlama veya salma sulama sistemleriyle bitkilerin gelişim dönemleri boyunca topraktan uygulanması önerilir. Yapraktan pülverizatör ile pülverize edilmek suretiyle de uygulanabilir.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  11 – 50
 • Ticari
  11 – 50
 • % ciro, ihracatta
  %10

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2017
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Bölgesel
 • Ulusal
 • Avrupalı
 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Teslimat bölgeleri

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Kimyasal gübre
 • organik gübreler
 • fertilizer
 • orgonamineral
 • sertifikalı organik gübre
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.