• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kimyasal gübre

Sonuçlar

Kimyasal gübre - Ithalat/Ihracat

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Skandikem, çeşitli endüstriler için özel kimyasal çözümler sunan lider bir küresel tedarikçidir. İnovasyon ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir yüksek kaliteli kimyasallar ve hizmetler yelpazesi sunuyoruz. Şirketimiz uzmanlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerine kurulmuştur. Skandikem olarak, kimyasalların birçok sektörde ilerleme sağlamadaki öneminin farkındayız. Çok çeşitli ürün portföyümüz ilaç, kişisel bakım, endüstriyel üretim, tarım ve daha birçok alanı kapsamaktadır. Süreçlerini geliştiren, verimliliği artıran ve büyümeyi destekleyen özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İnovasyon, faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır. Kimyasal ilerlemelerin ön saflarında yer almak için en son araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Sürekli olarak yeni olasılıkları araştırarak ve sınırları zorlayarak, hizmet verdiğimiz sektörlerin değişen ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Küresel varlığımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermemizi sağlıyor. Güçlü tedarik zinciri ağımız ve etkin dağıtım kanallarımızla ürünlerimizi coğrafi sınırlardan bağımsız olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz. Skandikem, hem yerel hem de uluslararası düzeyde müşterilerimizin başarısına ve büyümesine katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

 2. TECNOBELL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecnobel, hayatlarını tarım dünyasının gerçek ihtiyaçlarını anlamaya ve kavramaya adayan insanların uzun yıllara dayanan deneyiminin bir sonucu olarak çevre üzerinde düşük etkiye sahip, doğaya ve insan sağlığına saygılı ürünler gerçekleştirir. Mission, tüketiciye daha sağlıklı ve temiz gıda sağlayabilmek için, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonucu olarak geliştirilen özel beslenme ile mahsullerin tüm fenolojik aşamalarını desteklemeyi amaçlamaktadır. Tecnobell ekolojik ürünlerin geliştirilmesi alanında da uzmanlaşmıştır. Yenilikçi laboratuvar ekipmanlarımız ve yüksek saflığa sahip ham maddeler, edindiğimiz bilgi birikimi ile, dünya çapında artan gıda talebini karşılayan, sürekli gelişimini destekleyerek üretim bolluğu ve kalitesi arasında doğru dengeyi bulması gerekenlerin ellerinde hassas aletlere dönüşen ürünlere hayat verir.

 3. JADAM

  Portekiz

  Verified by europages badge
 4. ATMOSFER MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ATMOSFER MACHINERY, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kimya - İthalat/İhracat, Kimyasal gübre, Kimya - hammaddeler ve türevleri, Gresler, endüstriyel, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Deniz suyu tuz gidericiler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, homojenizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etimesgut/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. XEM ABONOS, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  XEM ABONOS, S.L., yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asit derecesi düzelticiler, organik gübreler, zemin ve çevre için haşere ilaçları, çok mineralli gübre, zemin ve çevre için mantar ilaçları, gübre, amine asit, zemin ve çevre için bakteri ilaçları, toprak düzeltici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xeraco (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar, Kimya - İthalat/İhracat, Kimya - hammaddeler ve türevleri, ilaç endüstrisi için kimyasal ürünler, kırmızı şaraplar, gıda ve konserve endüstrisi kimyasal katkı malzemeleri, kimyasal katkılar, roze şarap, bira köpüğümousseux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azurara, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. LEMCORE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  LEMCORE B.V., yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. VERIM GÜBRE ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  VERİM GÜBRE Anonim Şirketi 2017'de kurulmuş olup, Ar-Ge çalışmalarını, yatırımlarını ve hazırlıklarını 2020'de tamamlamış, organik, organo-mineral ve mineral gübre üretimlerine başlamıştır. VERİM GÜBRE A.Ş olarak öncelikli ilkelerimiz; daha iyi toprak, bitki ve insan sağlığıdır. Daha yüksek mahsul verimini ve daha besleyici gıdaları desteklemek için en kaliteli gübreleri üretip, gübre kullanımında en iyi uygulamaları teşvik ediyoruz. Biz Verim Gübre markası olarak, yeni ürünlerimizi geliştirirken ve üretirken; su verimliliğini yükseltebilen, toprağı koruyan, değerli bitkilerinizi en zor şartlarda dahi besleyebilen, gıda güvenliğini ön plana çıkaran, iklim değişikliklerine dayanabilecek, yüksek ve düşük sıcaklıkta çalışan, her türlü toprak koşulunda maksimum düzeyde verimlilik sağlayan bitki besleme ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz organik, organomineral sıvı-toz gübre, organomineral granül gübre, mineral NP ve NPK gübre gruplarından oluşmaktadır. Bu üretimlerimiz haricinde şirketimizin ithal ettiği mineral gübrelerinde pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız. Verim Gübre, arazide ve online tarımsal danışmanlık hizmetlerinde; toprak analizi eğitimi ve bitki besleme reçetelendirmeleri, üretici bilinçlendirme toplantıları, model tarla uygulamalarıyla ve yenilikçi ürünlerle tarım sektörüne katma değer sağlamaktayız.

 4. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Türkiye

 5. GÜRSOY TARIM GÜBRE ÜRETIMI

  Türkiye

  Topraktaki organik madde miktarının azlığından dolayı kullanılan gübreleri alamayan bitkilerin gelişimini tamamlaması ve tohumun genetik potansiyelinin maximuma çıkması için, %100 doğal element ve madenler kullanarak ürettiğimiz SIVI HÜMİK ASİT, SIVI ORGANİK GÜBRE, ORGANOMİNERAL VE NPK'lı SIVI GÜBRE çeşitleri üreterek ihracat yapıyoruz. T.C. Tarım bakanlığı tescilli ve lisanslı ürünlerimiz 9 Avrupa ve Afrika ülkesinde kabul görmüştür. Daha az girdi ile daha fazla verim alarak çiftçilerin gelirini arttırmak ve gelecek nesillere ekilebilir ve sürdürülebilir tarım bırakmak hedefinde olan misyonumuz, sağlıklı yaşamak için de sağlıklı beslenmek, sağlıklı beslenmek için de sağlıklı ürünler yetiştirmek olan vizyonumuz, gelişmekte olan ülkelerin tarım sektörlerinde kabul görmüştür. Yerli sermaye ve öz kaynaklarımız ile ürettiğimiz gübreler, dağıtıcıdan nihai kullanıcıya kadar güvenle ulaşan bir ağ ile korunmakta ve takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda, çiftçilerimizin yüzünün gülmesi, en büyük kazancımızdır.

 1. UNIKEYTERRA

  Türkiye

  Unikeyterra; şirketimizin 2000 yılından itibaren tarım, tarım kimyasalları, kimyasal hammadde ve kimyasal ürünler de üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olduğumuz ticari markamızdır. Unikeyterra, tarımsal pazarlama ve bitki besleme ürünlerinin satışı alanında göstermiş olduğu hızlı ilerleme neticesinde; 2001 yılında sektördeki mevcut durum ve tarım teknolojileri alanında dünyadaki mevcut gelişme ve trendleri göz önüne alarak, yoğun AR-GE çalışmaları yaparak, kendi markaları ve kendi ruhsatları ile bitki besleme alanında yatırımlarına başlamış ve ürünlerini Dünya Çiftçisinin kullanımına sunmuştur. Organik, kimyasal, granül ve wp gübre grubu ile Dünya'nın hemen her bölgesinde saha çalışması, tanıtım, fuar, pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmiş. Bütün bu sürecin sonunda yazılı ve görsel basında da tarımsal üretim ve toprak kalitesini arttırarak geniş yankı uyandırmıştır. Unikeyterra 2000 yılında Türkiye (İzmir, Mersin) Romanya, İran ülkelerinde bitki besleme ürünleri ile organik preperatlar ve damlama gübre üretimini gerçekleştirmemektedir. Unikeyterra; 2001 yılı içinde, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarına ürettiği ürünlerinin ihracatını da gerçekleştirmiştir. Unikeyterra, Tarım sektöründe gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge faaliyetleri ile, Üretim, İthalat ve İhracat ile sektörde ihtiyaç duyulan ürünleri, çiftçilerimize, hızlı, güvenli ve verimli olarak ulaşmasını hedeflemektedir.

 2. KYN GLOBAL TRADING DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KYN GLOBAL TRADING, Türkiye ile dünyadaki diğer ülkeler arasındaki ticareti kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Türk ihracat-ithalat şirketidir. Merkezi Türkiye / Konya'da bulunan şirket, yerel pazar hakkında derin bir anlayışa ve geniş bir tedarikçi ağına sahiptir, bu da onu çeşitli sektörlerdeki işletmelere geniş bir ihracat-ithalat hizmetleri yelpazesi sunmak için iyi bir konuma getirmektedir. Şirketin ana odak noktası, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, aynı zamanda onların özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. KYN GLOBAL TRADING, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine sarsılmaz bir bağlılığı sürdürerek müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmuştur. KYN GLOBAL TRADING, tarım ürünleri, tekstil, makine, inşaat malzemeleri, Ahşap Peletler , gıdalar , Asansörler ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle ilgilenir. Şirket, tedarikten nakliyeye kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ürünlerini zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim almalarını sağlar. Bir Türk ihracat-ithalat şirketi olarak KYN GLOBAL TRADING, uluslararası ticaretle ilgili düzenlemeler ve gereklilikler konusunda bilgili olup, müşterilerine etkin ve sorunsuz hizmet sunmasını sağlar. Şirketin Türkiye pazarındaki uzmanlığı, kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdü ile birleştiğinde, onu ithalat-ihracat faaliyetleri yoluyla küresel varlığını genişletmek

  Tüm ürünler arasında "kimyasal gübre"
 1. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Plant nutrition products, which play a significant role in modern agricultural practices, are considered a key element of the agriculture industry today. The quality, rapid, and uninterrupted supply of fertilizers and agricultural chemicals is of critical importance for agricultural production processes. Founded in Antalya in 2021, after a very long Research/Development and detailed process, IBT AGRO operates in the field of production and marketing of plant nutrition products that form the basis of agriculture. The company continues its activities in state-of-the-art production facilities in Antalya Organized Industrial Zone, with an area of 6, 000 m², equipped with state-of-the-art powder and liquid production lines and machines, and an annual production capacity of 30, 000, 000 kg/year. “IBT Agro” and “IBT Group of Companies” continue their operations with a broad field/operations team, in collaboration with business partners across Europe, the Middle East, Asia, Africa, and South America, expanding their trade portfolio day by day in line with long-term, sustainable goals. For a colorful, more productive harvest. Welcome to IBT AGRO; we are ready to lay the foundation for sustainable agriculture, growing together.

 2. ASANTA TARIM

  Türkiye

  Asanta Tarım, deneyimli ve profesyonel teknik kadrosuyla, bitkisel üretimde toplam verim ve kaliteyi yükseltmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Aynı zamanda, en son teknolojileri ve bilimsel araştırmaları takip ederek geliştirdiği yüksek kalite standartlarında, yenilikçi, çevreye duyarlı, organik, organamineral ve kimyasal “Bitki Besleme Ürünleri”nin artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılamak için üretim imkân ve kabiliyetlerini ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmektedir.

 3. KUŞBABA TARIM A.S.

  Türkiye

  Türkiye Antalya ilinde sıvı organik ve kimyasal gübre üretimi ve pazarlamasını yapıyoruz. bünyemizde 6 adet pazarlamacı arkadaş saha da çalışmaktadır. 3 dekar kapalı alanda üretimimizi yapmaktayız. aynı zamanda NPK damlama gübre üretimi de yapmaktayız. Firmamız Antalya da bulunan ADO GRUP firmasının tarım kolu olarak faaliyetini yürütmektedir. Ülkemizde ve bazı yurt dışı ülkelere satışlarımız devam etmektedir. har yıl başarılarımız arttırarak faaliyetlerimiz devam ettirmekteyiz. bu başarımızı ürettiğimiz ürünlerden memnun kalan müşterilerimize borçluyuz. aynı zamanda ph düşürücü ve organik şelatlı ürünlerimizde mevcuttur. ürünlerimizi www.kusbaba.com.tr adresimizden inceleyebilirsiniz. ayrıca gelen talepler üzerine ikinci bir firma daha kurduk ve onu ismi de Ado Tarım oldu. bu firmamızda faaliyetine devam etmektedir. bu firmamızı da www.adotarim.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. biz ürünlerimizi üretime başlamadan önce araştırarak nasıl bir ürün gerekli ve neler yapılabilir ki daha faydalı olsun mantığı ile başlıyoruz. ürünlerimizi önce kendi seralarımızda kullanıyor ve memnun kalırsak sahaya sunuyoruz. bugüne kadar kaliteden ödün vermedik ve vermeyeceğiz. bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. önemli olan ürünümüzü satın alan müşteri aynı ürünü tekrar talep etsin. başarı bence budur. biz her zaman ürünlerimizin arkasındayız. hem kalite ve hem de güven olmazsa olmazımız. ürünlerimizi kullanan çiftçilerimiz memnun.

 4. ORGAPELL

  Türkiye

  Our company produces organic and organomineral special base fertilizers, leaf fertilizers and drip irrigation fertilizers, special plant nutrition products and soil conditioners. Our company, which is established in Bursa Turkey, make production to meet customer demands and expectations with our expert staff and present them to the domestic and international markets with the ORGAPELL brand with our experienced sales team. Our patented product, our special formulas that we developed with our customers, our crop-specific products, and our new products that we are constantly trying to develop add strength to our ORGAPELL brand day by day. Our Mission ; “Strong root, Healthy plant, Efficient harvest, Natural product, Real taste and Real smell, Soil ready for replanting” Our goal is a clean future by protecting the soil for the highest satisfaction and sustainable agriculture from the producer to the seller, from the seller to the consumer. Our vision ; To continuously increase the synergy we have created with our customers, suppliers and employees, To provide continuous training, information and support to our farmers for Conscious Agriculture, Respecting nature and the environment, leaving a clean and arable nature to our future, To be a reliable, solution partner, a strong brand that is growing day by day, serving globally.

 5. MUTLU OTOMASYON DAN.ELK.ELKTR.MAK.IM.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 2002 yılında Otomasyon Sistemleri ve Danışmanlık konularında faaliyetine başlamış olup, mühendis kadrosunu arttırarak Makina Üretimini faaliyet alanları arasına ekleyerek daha da güçlenmiştir. Makina üretim alanlarımız; Gıda Sektöründe; Pastacılık Ürünleri ve katkı maddeleri ürünlerinin üretim makinaları, Kazanlar, Reaktörler, Endüstriyel Mikserler, Dilimleme ve/veya porsiyonlama makinaları, Salam, Sucuk, Sosis, Kavurma Dolum makinaları, Sıvı Ürün Dolum makinaları, Şeker Hamuru üretim tesisi makinaları, Matbaacılık Sektöründe; Reçetelere uygun karışım sistemleri, Dolum makinaları, Gübre Sektöründe; Toz, Sıvı, Granül gübre üretim tesisleri, Reaktörleri, Dolum Makinaları

 6. IDOK BOYA KIMYA

  Türkiye

 7. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Türkiye

  Hakkımızda 2017 yılında faaliyete geçen Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi yapmaktadır. Kuvvetli Ar-Ge yapısına sahip olan Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinin tarımsal ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktadır. Kısa sürede üretmiş olduğumuz gübrelerin kalitesiyle ön plana çıkmış Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak kalitemiz markalaşmıştır. En önemli amacımız ülkemiz tarımına hizmet etmekle birlikte, değişik ülkelerin tarımsal alanlarında da söz sahibi olabilmektir. Güçlü satış ve organizasyon ağımızla hali hazırda ülkemizin her bölgesine ulaşmaktayız. Vizyonumuz Agrofeed Tarım Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.’nin vizyonu; kimyasal, organomineral ve organik gübre üretimi sektöründe, hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarlarda kaliteli ürünler üretmek, teslimatlarını zamanında gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş personelleri ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır. Misyonumuz Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları titizlik ile yerine getiren; toplam kalite ve sürekli gelişim anlayışını prensip edinerek müşterilerine, çalışanlarına, ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere kaynak ve değer yaratan dinamik bir organizasyon olmak.

 8. BATI BURO DIS TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  Üre-46 Gübresi ve DAP gübresinde Rusya'da bir rafinerinin Distribütörüyüz. Aylık 500.000 Tona kadar Üre Gübresi veya DAP gübresi verebiliriz. Tarımsal Üre ve Kimyasal Üre tedarik edebilmekteyiz. Icumsa-45 Kristal Beyaz Brezilya Şekerinde Brezilya'nın dört büyük şirketinden biri ile satış ve pazarlama yetkimiz vardır. Aylık 200.000 Tona kadar verebilmekteyiz. Aracısız ve direk Non Tansfer LC ile fabrikaya ödeme yapabilmektesiniz. Cem-I 42, 50 ve CEM-II 42, 50 Çimento ile diğer çimento çeşitlerini İran'da bulunan büyük çaplı çimento fabrikaları vasıtası ile tedarik edebilmekte ve ticaretini gerçekleştirmekteyiz.

 1. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Türkiye

  KÜKÜRT HAKKIMIZDA Rafine sülfürün (granüllerin) mikronizasyonu (10µ, 45µ, 90µ ve üzeri inceltme) süreci ve ticareti yapan güvenilir bir şirketiz. Dünya standartlarında üretim ve paketleme yapabilen makine filomuz ile; Ürün kalitesi ve zamanında teslimat prensibiyle iç ve dış pazarda işimizi yönlendiriyoruz. Uluslararası akreditasyona sahip laboratuvar analizlerimizi web sitemizde ve ürünlerimiz üzerinden alıcılarımızla paylaşmak ve ürünlerimizin kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemek, pazar koşullarında güvenilirliğimizin en büyük göstergesidir. (µ; mikron) BELGELERİMİZ iso 9001 iso 14001 iso 22000 iso 22716-gmp Ohsas 18001 KÜKÜRT ÜRETİM KAPASİTEMİZ Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından akredite laboratuvarlar (AgrioLABEN Gıda ve Tarım Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı - ODTÜ Merkez Laboratuvarı Zeta Parçacık Ölçüm Laboratuvarı) Yaptığımız analizler ile; Su inceltme kapasitemizin 7, 6 μ'a kadar mümkün olduğu tespit edilmiştir. Bu önlem, bizi dünyada mikronize kükrt üreten birkaç şirket arasına yerleştiriyor. 7.6μ ve üzeri akışkanlaştırma kapasitemiz ve 2000 kg / saat. Üretim kapasitemiz, kükürtün kullanıldığı tüm sektörler için hammadde tedarik etmemizi sağlar.

 2. TIMAH DNŞ.TUR.INŞ.VE INŞ.MLZ. SAN. VE TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Tüm dünyada alım/satım, ithalat ve ihracatını yapmak istediğiniz ürünler için 4 dilde pazarlama hizmeti vermekteyizWe provide marketing services in 4 languages for the products you want to buy/sell, import and export all over the world.تمام خدمات و محصولات، بازاریابی، خرید، فروش، واردات، صادرات و احتیاجات شما را به چهار زبان در سراسر جهان ارائه خواهیم داد نقدم جميع الخدمات البیع و الشراء، إستيراد والتصدیر، الإنتاج و ... بأربع لغات في جميع أنحاء العالم. Timah Group olarak dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz ürünü temin edebiliriz. Sadece resmi bir sipariş ile hizmete hazırız. We are as Timah Group, can provide any products from any part of World. We just need an official order than we are ready for your service.شرکت با یک سفارش رسمی قادر به تامین هرنوع محصولی از کل جهان، آماده ارائه خدمات می باشد. الشركة قادرة مع طلب رسمي ، على تقديم أي نوع من المنتجات والخدمات من جميع أنحاء العالم Sizlere tüm dünyada ihtiyaciniz olan petrol ürünleri icin ithalat ihracat alım satım işlemlerinin yanında ihtiyaç duyduğunuz danısmanlık hizmetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sunuyoruz. We offer you the fastest and most reliable consultancy services you need in addition to import and export trading processes for the petroleum products you need all around the world Copper Cathode, Copper Millberry, Aluminum Ingot: , Billet Iron, Rail etc. We have the most reliable market in the world for many raw or scrap metal products and we are ready to share with you in a transparent way.

 3. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rusya

  Üretim şirketi Platformma petrokimyasallar satıyor ve Rusya, Çin ve Avrupa'daki büyük üreticilerden aldığı endüstriyel kimya, gıda kimyası ve kimyasal gübreleri sunuyor.Şirket, organik ve inorganik kimyanın hammadde ve türevlerinin tedarikçisidir: endüstriyel kimyasallar (plastikleştiriciler, sülfamik asit, antifriz ve üretimi için hammaddeler, vb.); gıda kimyasalları (sodyum benzoat, kabartma tozu, vb.); yem takviyeleri ve gübreler (bakır sülfat, kostik soda, vb.).Üretim şirketi Platformma, 2007 yılından bu yana ihracat ve ithalat için geniş bir kimyasal ürün yelpazesi sunmaktadır.Tüm kimyasallar kalite sertifikalıdır ve uluslararası standartlara uygundur.Ürünler müşteri özelliklerine göre bidonlarda, varillerde, kübik IBC'lerde, tank kamyonlarında, torbalarda paketlenir.Kataloglarda yer almayan ithal ve yerli kimyasal hammaddelerin teslimatı, üretim tesislerinde üretim için sipariş verilerek yapılabilir.Toplu siparişler için indirim sağlanmaktadır.

 4. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Türkiye

  Bekata is a company that open to all opportunities in the world. We have a professional team with many years experience in international business field. We are a multi-national sourcing company that operates around the world and deal in all kinds of raw materials such as , agricultural products, livestock, fertilizer, sugar, Zinc ingots, Urea and foodstuffs. We also provide other services such as import/export, logistics and transportation to companies that wish to source their goods from our various contacts all over the world. We are committed to meeting our customers requirements and working together for constant improvement. We deliver high-quality and competitively priced products to our customers on time. Urea Fertilizer 46% - Granular Fertilizante Urea 46% - Granulado Engrais Urée 46% - Granulaire Urea Fertilizzante 46% - Granulare سماد اليوريا 46٪ - حبيبات Nawóz mocznikowy 46% - granulowany Harnstoffdünger 46 % - Granulat Ureummeststof 46% - Granulair Îngrășământ cu uree 46% - Granulat Urea Lannoite 46% - Rakeinen Pleh ure 46% - granular Močovinové hnojivo 46% - granulované Urinstofgødning 46% - Granulær Pleh ure 46% - granular Урея Тор 46% - Гранулиран

 5. AGRIFLUIDE S.L.

  İspanya

  Agrifluide, 40 yılı aşkın deneyime sahip, kendini sıvı gübre üretimi ve pazarlamasına adamış bir şirkettir. Sıvı gübrelerin işlenmesindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kimya mühendisliğindeki yeni gelişmeler ve en ileri teknoloji, bizi tarım sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaya devam ettiriyor. Agrifluide ürünleri, bitkinin vejetatif gelişiminde önemli bir uyarıcı olan PHC olan ayırt edici bir bileşene sahiptir. Grupo Agrifluide'a özel bir organo-mineral bileşik olup, ana bileşeni düşük moleküler ağırlıklı ve ani agronomik etkiye sahip polihidroksikarboksilik veya organik asitlerdir (sırasıyla fulvik veya hümik asitler). PHC'nin avantajları arasında aşağıdakiler öne çıkıyor: • Besin kayıplarını en aza indirir. • Gübrelerin etkinliğini en üst düzeye çıkarır • Katyon değişim kapasitesini artırır • Olumsuzluklar karşısında bitkiyi güçlendirir Grupo Agrifluide, dört fabrikamız (Sevilla ve Albacete'de) sayesinde yılda 60.000 tondan fazla dağıtım yapmayı başarıyor. Tüm ürünlerimiz aşağıdaki paketler halinde dağıtılabilir: • 1000 litre • 20 litre • 10 litre • 5 litre

 6. PLANTAGRO

  Türkiye

  2016 yılında Manisa’da kurulan Plantagro tarım, kurucularının sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle organik ve kimyasal gübre üretiminde önder olmak amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda üstün teknoloji ver AR-GE çalışmalarıyla, toprağın ihtiyaç duyduğu tüm gübre teknolojilerini siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Bölgesel ayrıcalıklar sebebiyle faaliyetlerini İzmir Aliağa’da sürdürmektedir. Plantagro tarım son kullanıcı memnuniyetini esas alan iş anlayışı ile yurtdışında ve yurtiçinde hem bölge bayilerinin hem bayilerin hem de çiftçinin güvenini kazanmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda güveninizi boşa çıkarmayacağımızı temin eder, teşekkürlerimizi sunarız. Firmamızın belirlenmiş ilkelerine bağlı kalarak, hem toprak düzenleme hem bitkisel üretimde çağdaş ve teknolojik ürünler geliştirmek. Bu ürünleri Türkiye ve dünya çiftçilerinin kullanımına sunmak. Bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

 7. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusya

  Smolnefteorgsintez LLC, Smolensk bölgesinde bulunan petrol ve kimyasal ürün ihracatı yapan en büyük işletmelerden biridir; komşu bölgelerin petrol ürünleri pazarında önemli bir rol oynar. Ürünlerin yüksek kalitede olması, ihraç edilmesine imkan sağlar. Hem Rusya pazarında hem de komşu ve dış ülkelerde iş yapıyoruz. Piyasaya sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. Ürünler demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderilmektedir. İş ortaklarımızın ürünleri teslim almasını garanti altına almak için ödemeleri teminat mektubu aracılığı ile gerçekleştiririz. "Rusya İhracat Kredileri ve Yatırımları Sigortalama Ajansı" Anonim Şirketi'nin desteği ile ihraç malları sevkiyatına ait ödemelerinin ertelenmesi mümkündür.

 8. AGROBEY KIMYA IC VE DIS TICARET LTD.STI

  Türkiye

  AgroBey Kimya İç ve Dış Ticaret Şirketi ; Firmamız Merkezi Antalya olan, Kimyevi ve Tarım hammaddelerinin ithalat ve ihracat ile mevcut sektörlerdeki öncü firmalardan biridir. Hedeflerimiz ; Kimya ve tarım sektöründe kullanılan hammadelerin en iyi fiyat garantisi ile tedariğini siz değerli müşterilerimize sunmak ve süreklilik arz etmektir. Müşterilerimizin karlılığını artırmak , üretim ve tüketim maliyetlerini azaltmak için İstanbul ve Antalya depolarımız dan hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiyi teşekkür ederiz Saygılarımızla

 9. ÇIMSAN

  Türkiye

  1996 yılında kurulan Çimsan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından verilen “Özel Sektör Tarımsal Araştırma Kuruluşu” statüsüne sahiptir.Ana faaliyet konusu içerisinde; çim tohumu, çim ve fidan besleme gübreleri, tarımsal amaçlı gübreler, bahçe ekipmanları, endüstriyel yağlı bitkiler (Kanola), yem bitkileri ithalatı, üretimi ve ticareti yer almaktadır.Ayrıca belediyelerin ve kuruluşların peyzaj ve kentsel dönüşüm projelerinde, konusunda uzman peyzaj mimarları ve ziraat mühendisleri ile danışmanlık ve uygulama hizmetleri de vermektedir.Çimsan, merkezi İstanbul’da olmak üzere, Antalya’da bulunan bölge müdürlüğü, çeşitli illerdeki müşteri temsilcileri, bölge bayileri ve yurt dışı temsilcileri aracılığı ile ürünlerini Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerinde pazarlamaktadır.Çimsan, gübre konusunda dünyanın en büyük üreticilerinden The Andersons’ın Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu başta olmak üzere 23 ülkenin tek distribütörüdür. Yüksek kalitedeki yavaş salınımlı gübrelerin bu ülkelerde AR-GE, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini de sürdürmektedir.Ayrıca dünyanın saygın tohum firmalarında Amerikan Pennington Seed ve Danimarka’lı DLF firmaları ile ticari işbirliği yürütmektedir.Çimsan, sektörünün en kaliteli çim tohumu karışımları ve gübrelerini piyasaya British Seeds, Grassamen ve EverGreen markaları ile sunmaktadır. Çimsan, yapı marketler, fidanlıklar ve peyzaj sektöründe kalitesi, marka tanınırlığı ve pazar payı ile ilk sıralarda yer almaktadır.

 10. SOLVAY

  Belçika

  Solvay şirketi yaşam kalitesinin yükseltilmesine ve müşterilerinin tüketim ürünleri, inşaat, otomotiv, enerji, su arıtma, çevre koruma ve elektronik gibi sektör pazarlarındaki performanslarının geliştirilmesine katkı sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. SOLVAY Chemicals dünyanın en büyük soda külü, hidrojen peroksit ve sodyum bikarbonat üreticisidir. Şirket ayrıca fluorlu kimyasallar gibi özellikli ürünlerde dünya lideridir. SOLVAY Plastics şirketi özellikli polimer ve vinillerin üretiminde dünya lideridir ve en geniş plastik ürünler çeşidine sahip işletmedir. SOLVAY Rhodia şirketi özellikli kimyasalların geliştirilmesi ve üretiminde bir dünya lideridir ve otomotiv, elektronik, tatlandırıcı ve koku sektörü, sağlık, kişisel ve ev bakım ürünleri, tüketim ürünleri ve endüstriyel ürünler gibi çeşitli pazarlara yönelik katma değerli ürünler ve yüksek performanslı çözümler sunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz