ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

Çemberleme makinası, ambalaj çemberleri, endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri ve çemberleme makinelerinin teknik servisi konularında hizmet vermekteyiz. Başlıca ürün gruplarımız aşağıdaki gibidir; Çemberleme Makinası Full otomatik çemberleme makinası Full otomatik çelik çemberleme makinası Full otomatik plastik çemberleme makinası Tam otomatik çemberleme makinesi Yarı otomatik çemberleme makinası Havalı Çemberleme makinası Akülü şarjlı çemberleme makinası Manuel çember makinası

Ürün kataloğu

Türkiye

ErgoPack 713X / 726X / 745X – X-pert Line. Ergonomik Palet Çemberleme Sistemi Kıyaslama! X-trem ergonomik – X-trem konforlu – X-trem güvenilir Standart ekipmanlar Dokunmatik ekran ve joystick ile mükemmel ve rahat kullanım Dokunmatik ekran ve ergonomik biçimli tam entegre çemberleme kafası Tool-Lift, çemberleme kafasının çalışmasını dengeliyor Ergonomik şekilli kolları ile kolay hareket ve rahat kullanım Şık tasarımı ve çalışma güvenliğinin artması için tamamen kaplanmıştır Ergopack sistemi ile her zaman doğru kararı verirsiniz: Büyük, küçük, geniş ya da yüksek: ErgoPack malzemeleri güvenle çemberler. Hiçbir şey sallanmaz, kaymaz veya dağılmaz. Kargo taşımaları ve paletlerde güvenlik için mümkün olan en fazla katkıyı ErgoPack ile sağlarsınız.

Türkiye

ok amaçlı genel çemberleme uygulamaları için dokunmatik ayarlanabilir dijital arayüzü ile tüm ürünlerinize uygulanan gerdirme kuvvetini gerçek zamanlı görerek mükemmel çemberleme imkanı sağlar. Üst düzey dayanıklılığı ve tek şarj ile 800 adede kadar çemberleme imkanı ile endüstri tarafından kabul edilmiş en iyi çember makinasıdır.

Türkiye

Genel Özellikler: Dünya’nın en hızlı yarı otomatik çemberleme makinesi En tasarruflu çemberleme makinesi En Sessiz yarı otomatik çemberleme makinesi Yatırım yapmak için değil; tasarruf etmek için sahip olunmalı ! TEKNİK ÖZELLİKLER: Strap Quality: PP Maksimum Gerdirme Kuvveti: 49-550 N. Min. Paket Genişliği: 8 cm Ağırlığı: 45 KG Max. Paket Genişliği: Limitsiz Strap Thicness: 0,45 mm – 0,70 mm Strap Width: 5mm – 12mm Speed: 1,5 Sec. / Cycle Sealing Method: Heat Seal. Garanti Süresi: 1 Yıl Garantilidir. Yatay-Dikey Çemberleme Uygulaması Yatay ve dikey uygulamalar için rahatlıkla kullanılabilir. 48 Saat Servis Garantisi Herhangi bir sebepten dolayı Onare’ye servis hizmeti almak için teslim edilen havalı ve şarjlı çemberleme makineleri maksimum 48 saat içinde tamir edilerek müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında herhangi bir çözüm bulunamadığı takdirde, makine tamir olana dek yedek çember makinesi gönderilir.

Şirket bilgisi

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2004
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Ambalajlama - Makineler
 • çemberleme makinası
 • çember makinası
 • otomatik çemberleme makinaları
 • çemberleme makinesi
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.