• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ambalajlama - makineler

Sonuçlar

Ambalajlama - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd şirketi 2003 yılında kurulmuştur. Entegre Ar&Ge, üretim, satış ve servis departmanları, dünya çapında paketleme makinesi, dolum makinesi, yapıştırma makinesi, sarma makinesi, vakum paketleme makinesi, kahve için tartı makinesi, şeker, çay, toz, sos, ketçap, atıştırmalık, cips, vida, alet, somun, cıvata paketleme, ayrıca yaygın gıda, ilaç, ilaç, kimya, donanım, mobilya, oyuncak endüstrisinde yaygın şekilde kullanılan her tür poşet çanta stickbag doy-pack kutu karton şişe kavanoz.

 2. PUREPACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PUREPACK GMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polietilen filmler, ihracat için ambalajlar, balonlu naylon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AUDION ELEKTRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUDION ELEKTRO GMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHÄRER+KUNZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHÄRER+KUNZ GMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Feilnbach-Au, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZAMBAK KAGIT

  Türkiye

  Kağıt Makinaları: Temizlik Kağıtları, Kağıt Bardak İmalatı, Köpük Tabak İmalatı...ZAMBAK KAĞIT San. ve Tic. Ltd. Şti.; temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslar arası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir. Yapmış olduğu uluslar arası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan atölyeler, ISO 9001: 2000 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir.

 2. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 3. ORVAC MAKINA

  Türkiye

  Mevcut kaynakları ve teknolojiyi verimli şekilde kullanarak, müşteri isteklerini en kaliteli biçimde karşılamanın yanında, başarımızı sektörde sürekli kılmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bütün müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için dünyanın hızla gelişen teknolojisine ve uluslararası standartlarına uygun, mekaniği, dijital elektroniği ve teknolojisi ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kaliteli ve verimli makineler üretmek. Servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamak. CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli nitelikli ürünleri üretmek ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlamak. İşletmenin etkinliğini ve verimliliğini yükseltmek amacıyla müşteri taleplerini en kaliteli biçimde karşılamaktır. Ürettiğimiz ve üretmeyi hedeflediğimiz makinelerle sektörde lider olmak. Müşteri kitlemizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek. Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, çalışanlarımızı sürdürmek. Projelendirme ve makine imalatı alanında güvenilir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleri sürekli ve değişmeyen ilkelerimizdir.

 4. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türkiye

  Tuva Makine Paketleme Makineleri Tuva Makine; Paketleme Makinaları, Hat Sonu Makineler, Robot ve Ekipmanları,  Paketleme Konveyörü konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur. Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir. Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

 5. ENVOCUP PAPER & PACKAGING

  Türkiye

  Welcome to Envocup Paper & Packaging! We specialize in the export of packaging papers, food packaging products, and paper converting machinery. Our company is dedicated to providing high-quality solutions for your packaging needs, ensuring both efficiency and sustainability. At Envocup, we prioritize innovation and customer satisfaction. Whether you need eco-friendly packaging materials or cutting-edge paper conversion equipment, we have you covered. Our team is committed to delivering reliable products that meet international standards, backed by our years of expertise in the industry. Explore our diverse range of offerings and discover how Envocup can elevate your packaging solutions. Contact us today to learn more about our export services and how we can assist you in achieving your packaging goals.

 1. SEYZER MAKINA

  Türkiye

  Şeyzer Makina, Endüstriyel Paketleme ve Palet yükleme (Paletleme) otomasyon sistemleri tasarımcısı ve imalatçısıdır. Müşterilerine nem almayan ağır ambalaj dolumu yapmak ve ürünlerin nakliyeye hazırlanmasını otomatik hale getirerek maliyetleri azaltmak; istihdam eksikliği konusunda işverenlere çözüm sunmak hedefine sahiptir. Her türlü toz, granül (plastik, petrokimyasal ürün, çimento, kum, bakliyat, baharat, çerez, gübre, hayvan yemi, tuz, şeker vb.); kimyasal yada tarımsal ürünü sistemlerinde işleyebilen Şeyzer Makina sistemleri işverenlere çeşitli sorunlarda çözüm alternatifleri geliştirmektedir. Bünyesindeki FFS sistemleri, istihdam eksikliği durumunda oluşan üretim süreci sorunlarına çözümdür. Aynı zamanda küçük bir alanda faaliyet gösteren sistemler üretim sahanızdaki alandan tasarruf etmenizi sağlarken, çok katlı istifleme yapabilmeleri sayesinde depolama alanınızı daha az boşluğa ihtiyaç duyacak şekilde geliştirir.

 2. HAS AMBALAJ ÇEMBER MAKINALARI

  Türkiye

  Endüstriyel ambalaj malzemeleri ve teknik servis alanında 2000 yılından beri güvenilir ve girşimci yapısı, en iyi ve en yeni kaliteyi sunan hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitlerimizi en doğru bilgilerle sizlere tanıtabilmek ve ulaştırabilmek amacıyla oluşturduğumuz departmanımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuzla her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt verebilmek teknik servisimizde kullanım esnasında karşılanabilecek sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretebilmek, siparişlerinizin tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde yerine teslimatını gerçekleştirmek en temel amacımızdır. Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu ürünlerin alanında en kaliteli üretimi yapan firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve ilkeli hizmet anlayışımızla siz sayın müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız... Has Ambalaj Çember Makinaları|Tamir ve Satış|çember makinası|çember makinesi

 1. HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  Harkom, 2011 yılında Türkiye'de paketleme makinesi üretimi üzerine kurulmuştur.Özellikle, ürün vizyonumuz vidadan bütün bir makineyi oluşturan mühendislik çözümlerine kadar her şeyi kapsar.Şirket çatısı altında taneli ve toz ürünleri dolum ve paketleme makineleri üretilmektedir.Baharat paketleme makinesi, fındık paketleme makinesi, baklagiller paketleme makinesi, çikolata ve tatlı paketleme makinesi, toz ve granül ürünler paketleme makinesi, makarna paketleme makinesi vb. Bu ürün gruplarında dolum ve paketleme makineleri üretiyoruz.Orijinal hizmet anlayışı ve çözüm odaklı paketleme makinelerimiz ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir firmayız.Değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sağlamak üzere 6 yılı aşkın süredir makine endüstrisinde yer alan bir aile şirketiyiz ve onlara bu hizmeti sunmak bizim için en büyük mutluluktur. www.harkommakina.com www.harkom.com.tr

 2. PARK INDUSTRIAL PACKAGING MACHINES LTD.

  Türkiye

  Park Endüstriyel Ambalaj, shrink sistemlerinin yanısıra üretim hatlarına entegrasyonu ve tesislere göre projelendirilmesi konusunda sürekli sektör liderlerine projeler gerçekleştirmektedir. Ambalaj öncesi ön gruplama, dizme, yön verme, insert ve ambalaj sonrası dizilim, yön değiştirme, etiketleme ve kodlama, koli hazırlama, koli bantlama, palletizing, palet stretch sarma / palet shrink gibi ürün paketleme işleminden sevkiyata hazır hale getirilmesine kadar tüm proses için gerekli ekipmanları titizlikle projelendirmektedir. Bu dalda ülkemizin seçkin firmalarına hizmet vermekte, bilgi ve donanımı gelişmiş, sorumluluk alabilecek alt yapıya sahiptir.​​ Üretim merkezimiz 7 ana birimden oluşmaktadır: Ar-Ge, CNC metal levha işlem merkezi, CNC parça işlem merkezi, montaj, elektrik, kalite kontrol ve satış sonrası hizmetler birimleri. Robotik, Pnömatik, Servo Ürün Dizme, Gruplama Otomasyonu, Hızlı Tüketim / Perakende Raf Ürünleri için Tam Otomatik Shrink Makineleri E-Ticaret Paketleme, ürün sınıflandırma Multidirectional Sorter Sistemleri Sevkiyat / Koruma Amaçlı PE Polietilen Film Shrink Paketleme Hatları Gıda Ambalajı için Tam Otomatik Tabak Kapatma Makineleri Modifiye Atmosfer Paketleme MAP uygulamaları Gıda üreticilerine yönelik Tartım Konveyörü (Checkweigher) ve Etiket Üretim Hatları Metal Dedektörleri X-Ray Inspection Cihazları Hat Sonu Paketleme Makineleri, Palet Shrink Ambalajı, Palet Stretch Sarma Makineleri, Palletizer, Depalletizer Sistemleri.

 3. WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER

  Almanya

  "Kopp Verpackungssysteme. Her şey içinde.“ – ve bu da onlarca yıldan bu yana. Kopp Verpackungssysteme şirketi, folyo, laminat, bariyer malzemesi ve kompozit malzemeler gibi esnek malzemelerle çok çeşitli ürünleri paketleyen sistemlerde erken uzmanlaşmıştır. Zaman içinde ürün yelpazesi genişletildi ve müşterilerin özel ihtiyaçlarına ve zamana uyduruldu: İdeal paketleme yöntemini seçerken, küçük, taşınabilir mühürleme cihazları ve maşaları, kontrol fonksiyonlu folyo kaynak cihazlarından, büzüşmeli ambalajlama sistemleri, vakum odası cihazları, dikey ve yatay çalışan boru şeklinde torba makinelerinin yanı sıra katlamalı ve toplu ambalaj makinelerine kadar ürün yelpazemizde size uyacak birçok seçenek bulabilirsiniz. Çevrenin korunmasını ciddiye alırız: Cihazlarımız kompostlanabilir ve geri dönüştürülebilir folyoları da işler. Kopp'un laboratuvar test cihazları, yeni, sürdürülebilir malzemeleri test ederken dünya çapında büyük bir başarıyla kullanılmaktadır.

 4. EVOMAC MAKINA

  Türkiye

  Biz, EVOMAC olarak Bobin Dilimleme Makinalarının Üretimini ve İhracatını yapmaktayız. Firmamız ürün ve hizmet kapasitesi ile daha kapsamlı ve kaliteli işler yapmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Evomac Makina sektöründeki gelişmeleri takip eden çağdaş üretim anlayışıyla, pazardaki yeni talepleri karşılayabilen, yerli ve yabancı piyasada sektörün seçkin markalarından biri olmayı hedeflemektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet olmuştur. Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ele alarak istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Evomac Makina sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 5. ATHAPACK

  Türkiye

  ATHAPACK, Türkiye’de önde gelen dikey ve yatay tip paketleme makinaları, çok kefeli ve lineer teraziler, Volümetrik ve Vidalı dolum üniteleri, gıda işleme makinaları, dikey ve Z tipi elevatörler, çeşitli konveyörler ve özel projeler üretmektedir. Amacımız kapsamlı projeler, satış, üretim, tedarik, servis, montaj ve teknolojik olarak gelişmiş ve verimli paketleme makineleri ve ambalaj hatları devreye alma servislerini müşterilerimize sunmaktır. ATHAPACK, mekanik, dijital elektronik teknoloji ve müşterilerine sağladığı büyük kolaylık bakımından Türkiye'de bir ilktir. Verimlilik Ambalaj Makinalarımızın en önemli özelliğidir. Her ihtiyaç duyulan büyüklükte tasarlanabilir. Bu da kalite, verimlilik ve ağırlık hassasiyeti için bir delil olarak kabul edilir. Makinalarımızda, yeni dijital elektronik teknolojileri Kullanılmıştır. Farklı tip dolum sistemlerine uygunluk ; Çok Kefeli ve Lineer Terazi, Volumetrik, Vidalı ve Sıvı Dolum üniteleri. gıda ve gıda dışı ürünlere uygun farklı tip paketler için dizayn edilmiş makinalardır. Paket çeşitlerimiz; Tuğla Paket, Oturan Paket, Yastık Paket, Quattro Paket, Quattro Tuğla Paket, Doypack. Makinalarımız piyasanın en iyi fiyat-performans ilişkisine sahip.

 6. ORME PACKAGING CO.LTD.

  Türkiye

  1996 yılında İzmir'de, ORME PAKETLEME MAKİNE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla ; kozmetik , gıda ve katı ürünlerin imalatını yapan firmalara bu ürünlerin tam otomatik, yarı otomatik paketleme makineleri ve ıslak mendil üretim hatları sektörlerinde hizmet vermek, dünyada en önde sayılacak ürünleri , ülkemizde imal ederek, yerli-yabancı tüketicilere en üst ve en yeni teknolojileri ulaştırmak amacıyla kurulduk.Gelişen Pazar ve müşterinin bizden beklentileri doğrultusunda şirket yapılanmamızı geliştirerek , teknolojinin sağladığı tüm imkanlarla , Motion Control Sistemli servo motorların kullanımıyla , CNC tezgahlar , CNC taşlamalar ve laser tekniği kullanılarak imalat aşamasında kusursuz parçaların üretimiyle , 2D-3D proje çalışmalarıyla ; üretimi , standartlar dahilinde , en verimli ve en kaliteli noktalara getirmeyi hedef edindik.Hem üretim kanadımızda, hemde servis kanadımızda en iyi kalite, en yüksek güvenlik ve en yüksek performans kriterleri temel alınarak ; ürün ve hizmet, p

 7. RENAS MAKINA

  Türkiye

  Firmamız 1996 yılında kurulmuştur.Kuruluş tarihinden 2008 yılına kadar sırasıyla süpermarket işletmeciliği; doğal gıda ve kozmetik sektöründe lider markaların Türkiye genel dağıtımı ile meşgul olmuştur.2008 yılında İstanbul - Üsküdar'da kendi tesislerinde doğal gıda destekleri ve doğal içerikli kozmetik ürünlerin üretimine başlanmıştır.2012 yılında Gediz / Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde kendi tesislerinde bitkisel yağ ve küspe üretimine başlanmış, 2014 yılı Mayıs ayında da paketleme makinalarının üretimine başlanmıştır.Şirketimiz Gediz / Kütahya'da 2.500 m2 kapalı, 20.000 m2 açık, İstanbul'da 1.200 m2 kapalı alanda olmak üzere toplamda 3.700 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda faliyetlerini sürdürmektedir. Renas, Destek, Dermoten , Hud ve diğer alt markalarımızla üretmiş olduğumuz 200'e yakın doğal gıda ve kozmetik ve 300'e yakın ithal ve kendi üretimimiz makinalardan oluşan ürünlerimizi; yurtiçinde kendi ekiplerimiz, bayilerimiz ve internet üzerinden yurtdışına ise ülke bayilerimiz aracılığı ile pazarlama ve satışını yapıyoruz.Ürünlerimizi satmakla müşterilerimizle işimizin bitmediğine, tersine yeni başladığına inanıyor, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaya, düzenli servis şartlarının yerine getirilmesine, yeni taleplerin değerlendirilmesi ve sorunların çözülmesine azami gayret gösteriyoruz.İşimizi severek yapıyor, ticari ahlak kurallarına uymayı azami gaye olarak kabul ediyor ve uyuyoruz.

 8. ARTPACK AMBALAJ VE EKIPMANLARI SANAYI VE TICARET LTD.STI

  Türkiye

  POLİETİLEN/FOAM İLE PARÇALARINIZI KORUMAYA ALIYORUZ.Ürettiklerinizi çözümlerimizle güvenle sevkedebilirsinizÜrününüze tam koruma sağlayacak en uygun tasarımlarımızı size sunalım.Savunma Sanayi, armatür firmaları, değerli ürün tasarlayan ve üreten firmalar, elektronik ürünler tasarlayan ve üretenler tasarım ve imalatlarımızla ilgilenen kesimlerdir.Tava ve tencere gibi sıcak yüzeyi malzemeler için servis ve sunum ahşap nihale , tabak ve tepsi tasarım ve imalatları. Restaurant, otel ve mutfaklar bu tasarım ve imalatlarımızla ilgilenen kesimlerdir.Ahşap tepsi, pizza tabakları(sosluklu-sosluksuz), hamburger tabakları(sosluklu-sosluksuz), çeşitli nihaller v.b.

 1. INPAK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI.

  Türkiye

  Inpak Makina, 30 senelik makina tasarim ve imalati deneyiminin sonucunda kurulmus 2006 yilinda bu yana faliyet gösteren bir mühendislik ve imalat firmasidir. Servomotor sürücü teknolojisi ile yüksek performans ve üst düzey kaliteyi en iyi fiyata sundugu termoform makinalariyla tüm dünyada etkin bir sekilde müsterilerine hizmet vermeye devam eden Inpak Makina, güçlü bir birikimle kuruldugu günden bu yana müsterilerine özel çözümler üreten sektörün öncü firmalarinin basinda gelir. Inpak Makina, 40 kisilik deneyimli ve kalifiye ekibi ile, yilda 25 olan makina üretim kapasitesini artirarak hizla büyümeyi amaçlamaktadir. Dünyadaki teknolojik gelismeleri yakindan takip eden ve kullanan, tecrübeli mühendislik ekibi ile ürettigi makinalarda, dayaniklilik, yüksek isçilik kalitesi ve verimlilik kistaslarini en basta tutan, en iyi hizmetle müsteri memnuniyetini düsünen Inpak Makina basarilarina basari katmak için çok çalismaktadir.

 2. ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

  Türkiye

  Çemberleme makinası, ambalaj çemberleri, endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri ve çemberleme makinelerinin teknik servisi konularında hizmet vermekteyiz. Başlıca ürün gruplarımız aşağıdaki gibidir; Çemberleme Makinası Full otomatik çemberleme makinası Full otomatik çelik çemberleme makinası Full otomatik plastik çemberleme makinası Tam otomatik çemberleme makinesi Yarı otomatik çemberleme makinası Havalı Çemberleme makinası Akülü şarjlı çemberleme makinası Manuel çember makinası

 3. DAMLA MAKINA

  Türkiye

  Damla Makina; makina sektöründe yıllarca bulunmanın verdiği tecrübeyle, sektördeki firmaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2013 yılında imalata başlamıştır. Yıllardır sektörde kazandığı müşteri memnuniyeti ve güven neticesinde kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışında bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. 2015 yılından itibaren tüm dünyaya hizmet verebilecek üretim parkuruna sahiptir. Bunun neticesinde tüm dünya makina ihracatı gerçekleştirmektedir. firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.Tam otomatik shrink makinaları, manuel shrink makineleri, overlap shrink makineleri, konveyör hatları, otomatik streç sarma tam otomatik endüstriyel paketleme makineleri ve taşıma hatları imalatı yapıyoruz. İmal ettiğimiz shrink makinaları tüm dünyaya ihraç ediyoruz. Overlap shrink makinalarımız ve endüstriyel paketleme ürünlerimiz Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde güvenle kullanılmaktadır. İmal ettiğimiz paketleme hatları ve shrink makina modelleri için yedek parça ve teknik servis hizmetlerini firmamız bünyesindeki alanında uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile vermekteyiz

 4. PROFEST MACHINE

  Türkiye

  Profest Makine , Ambalaj ve Paketleme ve sektöründe makina imalatı , Proses çalışmaları , Makine teçhizat , Yedek parça Elektrik ve Otomasyon paketleme makineleri, üretim hatları, otomasyon sistemleri ve teknik danışmanlık alanlarında hizmet vermek üzere, konusunda uzman kadrosu ile kurulmuştur. Ambalaj paketleme olarak şeker , tuz , ekmek , çikolata ve baklagilleri (nohut, pirinç, fasulye..vs) paketlemesini yapan makinalar üretilmektedir.

 5. HIDERPAK DIKEY PAKERLEME MAKINALARI

  Türkiye

  Paketleme sektorunde faaliyet göstermekteyiz hizli kaliteli cozum odakli bir urunu sorunsuz sekilde paketleyen makinalarin uretimini yapmaktayiz

 6. HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Almanya

  HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Allersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH

  Avusturya

  ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vöcklamarkt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. GERI TRADING SRL

  Romanya

  GERI TRADING SRL, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. WERNER FRANTES GESMBH

  Avusturya

  WERNER FRANTES GESMBH, yılında kurulan ve Ambalajlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grund, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz