UNIKEYTERRA

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

UNIKEYTERRA

Unikeyterra; şirketimizin 2000 yılından itibaren tarım, tarım kimyasalları, kimyasal hammadde ve kimyasal ürünler de üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olduğumuz ticari markamızdır. Unikeyterra, tarımsal pazarlama ve bitki besleme ürünlerinin satışı alanında göstermiş olduğu hızlı ilerleme neticesinde; 2001 yılında sektördeki mevcut durum ve tarım teknolojileri alanında dünyadaki mevcut gelişme ve trendleri göz önüne alarak, yoğun AR-GE çalışmaları yaparak, kendi markaları ve kendi ruhsatları ile bitki besleme alanında yatırımlarına başlamış ve ürünlerini Dünya Çiftçisinin kullanımına sunmuştur. Organik, kimyasal, granül ve wp gübre grubu ile Dünya'nın hemen her bölgesinde saha çalışması, tanıtım, fuar, pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmiş. Bütün bu sürecin sonunda yazılı ve görsel basında da tarımsal üretim ve toprak kalitesini arttırarak geniş yankı uyandırmıştır. Unikeyterra 2000 yılında Türkiye (İzmir, Mersin) Romanya, İran ülkelerinde bitki besleme ürünleri ile organik preperatlar ve damlama gübre üretimini gerçekleştirmemektedir. Unikeyterra; 2001 yılı içinde, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarına ürettiği ürünlerinin ihracatını da gerçekleştirmiştir. Unikeyterra, Tarım sektöründe gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge faaliyetleri ile, Üretim, İthalat ve İhracat ile sektörde ihtiyaç duyulan ürünleri, çiftçilerimize, hızlı, güvenli ve verimli olarak ulaşmasını hedeflemektedir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Organik Madde (Organic Matter) Toplam (Hümik+Fulvik) Asit (Total Humic Acid+Fulvic Acid) Acid Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O) (Solublle Potassium Oxide) Maksimum Nem (Max Mousture) pH % 40 % 75 % 8 % 20 9-10

Türkiye

Unikey Nano Organic Series (EN) Organic matters are originated from fossil and in easily absorbed form brought into small carbon chains. For this reason, it does not leave sedimentation. They are soluble 100 %. Owing to the micronutrients it contains, it provides organic matters to be absorbed quicker and healthier.

Türkiye

Toplam Azot % 4 Suda çözünür Fosfor Pentaoksit % 7 Potasyumoksit % 9 Suda çözünür Bor (B) % 0,05 Suda çözünür Bakır (Cu) % 0,02 Suda çözünür Demir (Fe) % 0,02 Suda çözüünür Mangan (Mn) % 0,1 Suda çözünür Çinko (Zn) % 0,1 (Organic Matter+Vitamins+Aminoacides+Enzims)

Türkiye

espero SC is a homogeneous Suspension fertilizers produce from premium quality raw materials without impurities. Free of chlorine compounds, sodium, and heavy metals. Unikeyterra offers a complete range of suspension fertilizers, high purity and quality products granted by full cooperating and supporting by the biggest global fertilizers producers in the world. Characteristics-Despero SC -is high quality, economical and concentrated product meeting your crop needs. -homogeneous suspension available in different formula suitable to be applied during all stages of plants growth. -is produced from premium quality raw materials without impurities. -free of chlorine compounds, sodium, and heavy metals. -contains high sulfur that's lower soil pH which leads to increase the availability of plant nutrients. -contains all trace elements chelated which make it more available for plants. -Suitable for fertigation and foliar applications.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Kimyasal gübre
 • organik gübre üretimi
 • micro element gübre
 • NPK gübreler
 • kimyasal gübre üretimi
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.