• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çevrenin korunması - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Çevrenin korunması - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. TRUMER SCHUTZBAUTEN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Trumer Schutzbauten GmbH şirketi koruma sistemlerini geliştirip üreterek tüm dünyadaki jeologların, mühendislerin ve montaj şirketlerinin çabalarını destekler, yaşam alanlarını ve altyapı inşaatlarını doğal tehlikelerden korur. Ürünlerimiz yoğun araştırma ve geliştirme sürecinin ve doğal tehlikelere karşı edinilen uzun yıllara dayanan tecrübenin bir sonucudur. Ürün ve hizmetlerimiz: - Çelik çığ engelleme yapıları - Uçurum emniyeti - Taş çarpmasını önleyici çitleri - Koruma ve emniyet ağları - İstihkam duvarı

 2. DRAUSY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAUSY GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Offenbach Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG., yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Staig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. S-KON R. BERTELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  S-KON R. BERTELS GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Globasnitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K., yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vohenstrauß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FILTRONTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILTRONTEC GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bitterfeld-Wolfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blankenrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIDAP

  Türkiye

  1992 yılında Kayapa Sanayi Bölgesin’de 3.500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olan TİDAP ARITMA çevre sektöründe proje , danışmanlık ve makine ekipman üretimi ile hizmet vermektedir. Standart üretimin yanı sıra projelerin gereklerine uygun olarak istenen %100 sonuç alacak özel makine-ekipman dizaynı, tecrübeli mühendislik kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz arasında fiziksel ve biyolojik arıtma sistemlerine yönelik tüm makine-ekipman ile çamur susuzlaştırma ekipmanları yer almaktadır. TİDAPAK® paket arıtma üniteleri evsel ve gerekli makinelerin akuple edilmesiyle endüstriyel atıksuların arıtılmasında çözün olanağı sunmaktadır. Tam ve yarım köprülü SIYIRICI sistemleri, dip sıyırıcılar, yoğunlaştırıcılar, yüzeysel havaladırıcı AERATÖR sistemleri, karıştırıcılar, ızgara ve özel proseslere uygun DİK MİLLİ SANTRİFÜJ POMPALARI ve tıkanmayan yüksek kapasiteli özel santrifüj pompa üretimleri ile sanayicilerimize sorunsuz ekipmanlar sunmaktadır. Çamur susuzlaştırma sistemleri kapsamında, hidrolik ve manuel olarak üretilen TİDAP FİLTREPRES sistemleri, katı, sıvı ayrımında atıksu arıtma sektörü dışında kimya, gıda, madencilik sektörlerince de kullanılmaktadır.

 5. DIFOPE

  Fransa

  DIFOPE, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik saklama kasaları, Saklama tankı, güvenlik dolapları, Saklama kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campbon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. APIE

  Fransa

  APIE, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tankı, absorbanlar, güvenlik dolapları, Çelik saklama kasaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fondettes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Litvanya

  MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT), yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, gliserin, Whey (süt ve peynir altı suyu), Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaipeda, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. HYDRODATA GMBH

  Almanya

  HYDRODATA GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH

  Almanya

  BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRINTEC GMBH

  Almanya

  FRINTEC GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH

  Almanya

  ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN CREATIVE

  Fransa

  GREEN CREATIVE, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çöp sıkıştırıcıları, atık presleri, kompostalama tesisleri için öğütücüler, çöp gübresi sistemleri için ayırma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sucy En Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SONEC

  Fransa

  SONEC, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Saklama tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NATURE`S CHOICE AS

  Norveç

  NATURE`S CHOICE AS, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tek kullanımlık ayakkabı koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flateby, Norveç 'de bulunmaktadır.

 1. ENGINNOV CONSTRUCTION LTD

  Birleşik Krallık

  ENGINNOV CONSTRUCTION LTD, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atmosfer kirletici ürünleri emme ve kontrol tesisat ve cihazları, hastane ve bozulmuş atıkları yakma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ÖKO-TEC GMBH

  Almanya

  ÖKO-TEC GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freigericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNO GREEN LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  TECHNO GREEN LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. yenilikçi ürünler, ekolojik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. ZAKŁAD TECHNIKI ODPYLANIA

  Polanya

  ZAKŁAD TECHNIKI ODPYLANIA, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. DREDGING INTERNATIONAL

  Belçika

  DREDGING INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Deniz dibini tarama müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Çevre - Danışmanlık ve kontrol, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Tarak makinesi, dip tarama, Çevre - Danışmanlık ve kontrol, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FRANCE MACCAFERRI

  Fransa

  FRANCE MACCAFERRI, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Metal parmaklıklar, akarsu işletmelerini sağlıklı kılma çalışmaları, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence Cedex 9, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ECONAD

  Ukrayna

  ECONAD, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. THOMAS SYS TECH GMBH

  Almanya

  THOMAS SYS TECH GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wahlhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EPM ELEKTRO-PLANUNG-MONTAGE GMBH

  Almanya

  EPM ELEKTRO-PLANUNG-MONTAGE GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lindern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MELMACH OÜ

  İtalya

  MELMACH OÜ, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tallinn, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çevrenin korunması - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.057 Şirketler