• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ELMEGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  ELMEGA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, işlem tuzları, süt sağma devreleri, taşınabilir süt sağma makineleri, MANŞONLAR, ahır bölümlendirme malzemeleri, SIYIRICILAR sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Comba-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAMYLAC

  Belçika

  Verified by europages badge

  MAMYLAC, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, sığır sütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmedy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Türkiye

 4. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 5. LIDEROGLU BANT

  Türkiye

  1973 yılından bu yana LİDEROĞLU-Woccow kendini sürekli yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Sağlıklı, dayanıklı çeşitli hayvan yatakları üretmenin yanısıra birçok sektörde kullanılan konveyor ve elevatör bantlar üretmektedir. Aşınmaya, kaymaya karşı dirençli çalışma koşullarına bağlı olarak çeşitli desenlerde(düz, baklava, çavuş) tambur, silindir ve makara kaplamaları yapılmaktadır. Kauçuktan üretilen ve müşterinin isteklerine uyarlanan zemin döşemeleri endüstriyel alanlardan, spor salonlarına, yürüyüş yollarına kadar birçok mekanda güvenle kullanılabilir. Lideroğlu, alanında uzman bir kadro ile titiz çalışmalar sonucunda sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Avrupa standartlarının üzerinde üretim yapan LİDEROĞLU yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan LİDEROĞLU emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmek için çalışmaktadır. Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalışması yapabilen ve çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri takip eden LİDEROĞLU dün olduğu gibi yarında hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir. SAYGILARIMIZLA...

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 2. KOÇAKSAN CATTLE AND FARM EQUIPMENTS

  Türkiye

 3. ŞANMAK

  Türkiye

  Firmamız, ERŞAN TARIM ZİRAİ VE SANAYİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.1988 yılından bu yana TARIM ve HAYVANCILIK sektöründe imalat vesatış yaparak hizmet vermektedir.Üretimini yaptığımız SÜT SAĞIM MAKİNALARI, YEM KARMAMAKİNALARI, OTOMATİK HAYVAN SULUKLARI, ÇOKLU SAĞIMSİSTEMLERİ VE SÜT SOĞUTMA TANKLARI gibi bütün ürünlerimizdekalite en önemli ilkemizdir. Şirketimiz üstün hizmet anlayışı ile kalitelive kalıcı ürünler sunmaya devam etmektedir. Bölge Bayii, Bayii veYetkili Satıcılarımız yetkili servis teknik ekiplerimiz ile BİZ KOCAMANBİR AİLEYİZ ve siz sayın müşterilerimizin MEMNUNİYETİ için HİZMETİNİZDEYİZ.Bugün YURTDIŞI TEMSİLCİLERİMİZ ile Dünyanın birkaç kıtasınaönemli miktarda Süt Makineleri ve Ekipmanları satarak ülkemize dövizkazandırmaya devam etmekteyiz. AR-GE Çalışmaları yaparak hemürün yelpazemizi genişletmek, hem de müşteri beklentisinin üzerindeürünler sunarak Pazar payımızı arttırmak hedefindeyiz.Üretmiş olduğumuz ürünler CE AVRUPA KALİTE STANDARTLARIUYGUNLUK BELGESİ ile Avrupa kalite standartlarına uygun olaraküretilmektedir. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi MakinaBölümü’nde test edilerek kalitesi onaylanmıştır. ERŞAN TARIM 2000m2 lik fabrikasında; Uluslararası KaliteYönetim Sistemi ISO 9001: 2000 belgeli, eğitimli personeli ile, teknolojiyitakip etmekte ve sektörünün LİDER FİRMALARI arasındayerini almaktadır. Kendi kalıplarımızla dışarıya bağımlı olmadan makinelerimizin tüm parçalarını mühendislerimiz kontrolünde kendi fabrikamızda üretiyoruz.

 4. FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY

  Türkiye

  Our company, which started a plastic and mold studies with the commercial title KPS Otomotiv Makina VE PLASTIK SANAYI in 1970, continues its production with the main Principe of unconditional Customer Satisfaction. by completing its branding in the sector by attaching importance to continuous R&D studies with the brand of Farmoos™ Milk Meter for milking and farming sector. Farmos™, is your premier provider of cutting-edge milk meters for dairy farmers worldwide. Backed by decades of expertise and a passion for excellence, we stand as your trusted partner in dairy management solutions. Join us in revolutionizing the way you measure success on your farm.

 5. KARETAG EAR TAG COMPANY

  Türkiye

  DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ; Yılların verdiği tecrübe, bilgi birikimimizi son teknoloji makine ve ekipmanlarla birleştirerek sizlere daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak üzere KARETAG KÜPE YAZILIM PLASTİK HAYVANCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak iş ortaklığımızı başlatmış bulunmaktayız. Üretmekte olduğumuz büyükbaş ve küçükbaş hayvan kulak küpelerinde kullandığımız hammaddenin uzun ömürlü, hayvan sağlığında olumsuzluk yaratmayan, farklı iklim koşullarına dayanıklı olmasına dikkat edilmiş kaliteli ve estetik olmasına özen gösterilmiştir. Faaliyetlerimizi ürün kalitesinden ödün vermeksizin sizlerin güvenini arkamıza alarak uzun yıllar devam ettirmek gayreti içerisindeyiz. Karetag

 1. HASBEK FARM EQUIPMENTS

  Türkiye

  Şirketimiz 2007 yılında Konya’ da plastik enjeksiyon kalıbı ve ürün imalatı ile hizmet vermeye başlamış, 2008 yılında rotasyonda plastik ürün imalatı ile üretim yelpazesini genişleterek üretime devam etmiştir. Şirketimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığa yönelik donmaz suluklar, su tekneleri, buzağı kulübeleri, dezenfekte havuzları, yemlikler imal etmektedir. Fabrikamızda 3 adet plastik üretim hattı bulunmaktadır; Plastik şişirme üretim hattı, Plastik Rotasyon üretim hattı, Plastik enjeksiyon üretim hattı. Kalıphane ve metal kaynak bölümümüzün tezgah parkında gaz altı kaynak makineleri, kopya kesme, elektrikli demir testeresi, oksijen takımı bulunmaktadır.1 adet Hard Ford Dik işlem merkezi, 1 adet üniversal torna, kalıpçı freze, hidrolik presler, matkaplar, erezyon makinesi bulunmaktadır. Firmamız günün teknolojisini ve tecrübesini müşterilerden gelecek talepler doğrultusunda kaliteli ve zamanında kalıp imalatını gerçekleştirmekte, müşterinin talebi ile plastik enjeksiyon işleme ünitelerimizde de bunları ürüne dönüştürmekteyiz. Firmamız hızla büyümekte istenilen siparişleri zamanında yerine getirebilmektedir. Firmamız günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek, sürekli ürün kalitesini ve çeşidini artırarak, satış sonrası hizmetleri ile sektörde lider bir kuruluş olmuştur. Şirketimiz uzun yıllar boyunca sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

 2. AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT

  Polanya

  Şirketimiz uluslararası ticaret hizmetleri sunar. Dökme ürünler ve yay gibi tarım aletleri ve aynı zamanda hayvan yetiştiriciliğine ve tarım dışı sektörlere yönelik ürünler de tedarik ediyoruz. Çoğunlukla Batı Avrupa bölgesinden imalat ve ticaret şirketleriyle çalışıyoruz. Bir parçayı ya da toplam üretimlerini Polonya tesislerinden almak isteyen şirketlere yönelik hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, İtalya menşeli yüksek kaliteli paslanmaz çelik tellerin tek distribütörüyüz.

 1. TOSUN TARIM MAKINALARI

  Türkiye

  Tosun Tarım Makinaları olarak çiftliklerin ihtiyacı olan yem karıştırma, silaj paketleme, gübre sıyırıcısı, gübre dağıtıcılar, silaj römorkları, gübre pompası gibi makinaları 34 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve yenilikçi, kaliteli üretim anlayışının verdiği heyecanla üretiyoruz.

 2. INDUSTRIAS DE BERANGO

  İspanya

  Sağma makinesi için yedek parça üretimi ve ticareti, sütçülük için makine ve donanımlar, süt makineleri, sütçülük sistemleri, otomatik süt sağma donanımları, sağma makineleri, süt dozaj makinesi, vs.

 3. SÜTKAR

  Türkiye

 4. YAPITEK GROUP COMPANY

  Türkiye

  Modern damızlık ve süt üretim çiftlikleri planlama, proje, danışmanlık ve yapımı Her türlü çiftlik ekipmanları teminiMühendislik mimarlık ve müteahhitlik

 5. BOZKUŞ KAZ CIFTLIGI

  Türkiye

  Uşak İlinde Bulunan Çiftliğimizde Kaz - Tavuk - Bıldırcın - Yumurta Çeşitleri Mevcuttur . Temizlenmiş Veya Canlı Gönderimler Sağlanmaktadır.

 6. FRANCO SRL

  İtalya

  FRANCO SRL, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elevatör kepçeleri, otomobil endüstrisi için dökme demir parçalar , drenaj tesisatı, ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Romanya

  FLEXTIM INDUSTRY SRL, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Atık yakma - Sistemler, Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Atık yakma - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. AK ZIRAAT

  Türkiye

  AK ZIRAAT, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikey karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ONDA

  İtalya

  ONDA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zootekni tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Giustina In Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Türkiye

  MITA FOREIGN TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, paslanmaz çelik silolar, Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, Kümes hayvanları için kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. VSI

  Belçika

  VSI, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşleme yama, tavuk kafesleri, Domuz ahırları, silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poppel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUCTION HUMEAU

  Fransa

  CONSTRUCTION HUMEAU, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Pierre Montlimart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HERMANS HEFTRUCKS

  Belçika

  HERMANS HEFTRUCKS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, kullanılmış forklift, istif makineleri, teleskopik yük arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijkevorsel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FARMTEC A.S.

  Çek Cum.

  FARMTEC A.S., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jistebnice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. GEBR. MIDDELVELD

  Hollanda

  GEBR. MIDDELVELD, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, çelik doğrama işleri, İşleme yama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alteveer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. SARL GILIBERT ET FILS

  Fransa

  SARL GILIBERT ET FILS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, tarımcılık makine ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riolas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CHAPRON-LEMENAGER SA

  Fransa

  CHAPRON-LEMENAGER SA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, elektrikli çitler, bariyerler, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isigny-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.949 Şirketler