• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çimento yapma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Çimento yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ZIM MUHENDISLIK TASARIM MAKINA

  Türkiye

  Ankara’nın İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde 2500 m² kapalı alanda faaliyet gösteren ZİM Mühendislik beton parke, blok, bordür ve altyapı ürünlerini, beton boru, baca, menhol üretim tesislerinin imalatı ve ihracatını yapmaktadır. 1997 yılından beri üretim yapan CONPIMAC markasını da 2015 yılında tüm tecrübe ve bilgi birikimiyle kendi bünyesine katan ZIM Mühendislik sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sahip olduğu yönetim sistemi ve kalite sertifikasyonu ile, dış pazarlarda da geniş talep gören ürünleri başta Cezayir ve Irak olmak üzere Libya, Sudan, Katar, Azerbaycan, Afganistan, Nijer, Umman, Filistin, Rusya, Makedonya, Kıbrıs, Gürcistan gibi ülkelere ihraç edilmektedir. ZİM Mühendislik tüm ürün ve yardımcı ekipmanlarının tasarım, test, imalat ve satışını kendi bünyesinde yapmakta hem de satış sonrası montaj eğitim ve teknik destek ekibi ile iş ortaklarına hızlı ve uluslararası kalitede bir hizmet vermektedir.

 2. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Türkiye

  Güvenlik ve Çevre Sistemleri. ATEX - toz ve gaz patlamalarına karşı önleme ve koruma sistemleri Kömür siloları ve silo ve gaz kanalları patlama kapakları Yangın ve patlama önleme - inertizasyon sistemleri. SCR/SNCR DeNOx sistemleri

 3. FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT

  Türkiye

  FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çimento santrali, KONKASÖR, Taş Kırma Tesisleri, Sabit ve Mobil Çimento Tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. JOOS WEYLAND

  Belçika

  JOOS WEYLAND, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaba sıva, sementasyon, tavanlama ve asma tavanlar, Kaba sıva sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Çin

  HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CEMENTO COLA GRUPO EVITA

  Ekvator Ginesi

  CEMENTO COLA GRUPO EVITA, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bata, Ekvator Ginesi 'de bulunmaktadır.

 2. BETOMIX

  Belçika

  BETOMIX, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Beton bloklar, Çimento yapma makine ve ekipmanları, çimentolu harçlar, Beton bloklar, semente çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hever, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DOUDOUX JULES ET FILS

  Fransa

  DOUDOUX JULES ET FILS, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel makineler, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KHM GMBH

  Almanya

  KHM GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuntenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEORGIOS MARMARAS

  Yunanistan

  GEORGIOS MARMARAS, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Acharnes, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. MEGA EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  MEGA EXPORT & IMPORT, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. REMIND INTERNACIONAL

  Meksika

  REMIND INTERNACIONAL, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ciudad De México, Meksika 'de bulunmaktadır.

 1. BUILDING DRYER

  Belçika

  BUILDING DRYER, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rijkevorsel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CERCOL S.P.A.

  İtalya

  CERCOL S.P.A., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Çimento yapma makine ve ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassuolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CATERPILLAR WORK TOOLS B.V.

  Hollanda

  CATERPILLAR WORK TOOLS B.V., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, S-Hertogenbosch, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MONTATO OLIVIA

  İtalya

  MONTATO OLIVIA, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIE ET ACIERIE DE DENAIN

  Fransa

  FONDERIE ET ACIERIE DE DENAIN, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SPITTEX ITALIA S.R.L.

  İtalya

  SPITTEX ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BUTTI S.R.L.

  İtalya

  BUTTI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisano Bergamasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EDIL - SER S.R.L.

  İtalya

  EDIL - SER S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serravalle Sesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FERREDIL CERU' S.P.A.

  İtalya

  FERREDIL CERU' S.P.A., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GRECO COMBUSTION SYSTEMS

  Avusturya

  GRECO COMBUSTION SYSTEMS, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Çimento yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji - makine ve tesisatlar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buxtehude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LA FOR.M.I.CA.

  İtalya

  LA FOR.M.I.CA., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eboli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EMPRIN E VAGNONE S.A.S.

  İtalya

  EMPRIN E VAGNONE S.A.S., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Ağır vasıtalar için tamir ve römork, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venaria Reale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DOKA ITALIA S.P.A.

  İtalya

  DOKA ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colturano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LUCANA UTENSILI S.R.L.

  İtalya

  LUCANA UTENSILI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L.

  İtalya

  CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ITECA SOCADEI SAS

  Fransa

  ITECA SOCADEI SAS, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. POZZATO S.R.L.

  İtalya

  POZZATO S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandrigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çimento yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

572 Şirketler