• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çorap üretim makina ve ekipmanları

Sonuçlar

Çorap üretim makina ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. AREL SOCKS

  Türkiye

  Arel Çorapları/Star Metal olarak İstanbul Başakşehir de bulunan tesisimizde, Lonati 616 marka burun kapamalı makinalarımız ile çorap üretimi yapmaktayız. İstenilen iplikte çorap üretebiliriz, Pamuk, Model, Bambu, Yün ve Merserize. Profesyonel ekibimiz, ful son model elektronik makine parkurumuz mevcuttur. Üretimimiz ; 12 adet 200 iğne ve 8 adet 156 iğne ile son teknoloji makinalarımız ile yapılmaktadır. Nisan 2022 itibariyle 12 makine de dahil olarak makine parkurumuz 30 adet olacaktır. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre ürettiğimiz çorapları müşterilerimizin dizayn ettiği etiket ve ambalajlarda sunuyoruz.

 2. SATNSOCKS

  Türkiye

  STAN adını güzeller güzeli İSTANBUL’dan alıyor. Hırslı bir baykuş; bildiğiniz, yetindiğiniz çorapları unutturmaya kararlı STAN diyor ki; “Artık yakın bir ton, fena olmayan bir tasarım çok da rahat ettirmeyen dikişler ile yetinmenize gerek yok! ”. STAN; size her rengin her tonundan, lastik kısmı en üstün rahatlık için kısaltılmış, tabanı adeta bir spor ayakkabı gibi ayak tabanını destekleyen, her ayrıntısı düşünülmüş çoraplar sunuyor. STAN diyor ki; “Rica ederim. Evden çıkarken ayakkabı giymeyi unutmayın! : )”

 3. EVRENMAK MAKINA .

  Türkiye

  EVRENMAK MAKİNA Firmamız Çorap Makinası yedek parça imalatı ile 2003 yılında Eren Makina olarak üretime başlamıştır. Alanında büyük ilerlemelere imza atmış olup 2009 yılın da adını Erenmak Makina Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanını alarak alanında yeni başarılar kazanmaya devam ediyordu. 2.bir şirket açılımına karar verilip 2017 yılında Evrenmak Makina San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 2.yeni şirket açmılmıştır. Şu anda Müşteri memnuniyeti odaklı ve uygun fiyatlı malzeme temini amacıyla yürüttüğü faliyetlerine devam etmektedir.Tekstil sektörüne en kaliteli ve ara mamul temin etmeyi ilke edinen firmamız, çalışmalarının temelini oluşturan ürün geliştirme konusunda da önemli adımlar atıp sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerini yenilemeyi sürdürmektedir.

 4. YIGIT SOCKS TEXTILE

  Türkiye

  Our Turkish based company, Yigit Socks is one of the leading manufactures of socks and moccasins worldwide. We manufacture and export all kinds from Infants to Adults for Men and Female alike. Our Design Department can create a new design to cater to your needs, we can create a sample at no extra cost to you or forward existing design samples to you in order for you to assess the quality of our products, this will also ensure a long lasting business relationship. Our main marketing areas are Europe and Africa. Exporting to over 26 countries worlwide. Should you be interested in our product we will be happy to send you further information or you may simply visit our website www.yigitsocks.com We can also arrange a tour of our facilities.

 5. BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  2000 yılında kurulan şirketimiz ilk önce çorap imalatı yapan firmalara toptan iplik satışı yaparak faliyetlerine başlamıştır..Daha sonra 2003 yılında çorap imalatına başlamış olup kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir...Firmamız iplik olarak giren hammaddeyi 200 iğne lonatti 2016 model burun kapatmalı makinalarda örerek burun dikişinde daha hatasız çoraplar üretmektedir.Firmamızda örme, burun dikme(dikişiz), yıkama ütü paket ve pazarlama bölümleri bir arada olup tam teşekküllü bir imalatçıdır.Şirketimizde hep burun kapatmalı 200 iğne lonatti marka 2016 model makinalar vardır..Biz firma olarak hep teknolojiyi takip etmekte olup devamlı makina parkurumuzu yenileriz.Kullandığımız iplikler bambo-40/1, 30/1 naylon-40/1 lastik 40-1 dir.Ürün özellikleri--topuk burun takviyeli, çifttaban, dikişsiz burun, sıkmayan gumy lastik, parfümlü, presli dir.Ürünlerimizi giyen müşteri ler çok memnum kalır..Devamlı çalışacak müşteriler arıyoruz.Kalite ve müşteri memnuniyeti vizyon umuzdur.Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren gerek imalatçı firma gerekse de toptancı firmalarla çalışmak isteriz.Bizim için süreklilik esastır..Ürünlerimiz çok kaliteli dir...

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAYBAZ TEKSTIL

  Türkiye

  Hello, With an understanding that has the experience, seriousness and responsibility of the business at every stage of the socks production, starting from the micro-production sample to the shipment, In our modern, 24-hour security business center in compliance with European standards, in our clean and spacious workshop equipped with 661 m2 cameras, With 20 years of experience and experience in our newly established company based on quality and trust, we set out to serve you with an annual production capacity of 2.000.000 pairs of socks with 20 pieces of 156 needle lonati toe stitching machines. We need the support of you, our valued customers, on this journey. We look forward to making sample studies of your orders, which are very valuable to us, and turning them into orders. regards Saban Bazna BAYBAZ TEXTILE manager info@baybaz.com +90530515196

 2. NARSAN MAK

  Türkiye

  Merhaba : Çorap iplik temizleme makinası üretiyoruz patentli ürünümüzdür. Maske makinası yetişkin ve çocuk maske makinası Aynı zamanda her türlü dişli ve çorap sektöründeki makinalara yardımcı aparatlar isteğe göre yapılır.

 3. DBG DIAMENTE ÇORAP

  Türkiye

  DBG DIAMENTE ÇORAP, yılında kurulan ve Kısa çoraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, toptan çoraplar, bebe giysileri, çocuk külotlu çorapları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. STILIM SOCKS

  Türkiye

  STILIM SOCKS, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Antibakteriyel Çoraplar, çorap üretimi, Bambu lifinden üretilmiş çoraplar, futbol çorapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LONATI S.P.A.

  İtalya

  LONATI S.P.A., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CASE SUPERSTORE

  Birleşik Krallık

  CASE SUPERSTORE, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aylesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. NORMIT

  Slovakya

  NORMIT, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üçüncü şahıs özel firma yönetimi için uygulama yazılımları, endüstriyel ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malacky, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX

  İtalya

  BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, çorap üretim makina ve ekipmanları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IRMAC TEX S.R.L.

  İtalya

  IRMAC TEX S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, çorap üretim makina ve ekipmanları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgosatollo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FIMATEX S.R.L.

  İtalya

  FIMATEX S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, tekstil makinaları için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BESTON COMPANY

  Amerika Birleşik Devletleri

  BESTON COMPANY, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO

  İtalya

  B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, çorap üretim makina ve ekipmanları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Buggianese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CESARE COLOSIO S.R.L.

  İtalya

  CESARE COLOSIO S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, çorap üretim makina ve ekipmanları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rezzato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ENKI SOCKS

  Türkiye

  ENKI SOCKS, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edirne, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. CETME

  İtalya

  CETME, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çorap üretim makina ve ekipmanları, çorap üretim makina ve ekipmanları, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD., yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haiyan, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOPEA S.R.L.

  İtalya

  TECNOPEA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çorap üretim makina ve ekipmanları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çorap üretim makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinzano D'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DROP SOCKS

  Türkiye

  DROP SOCKS, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. UCA ÇORAP

  Türkiye

  UCA ÇORAP, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MESA SOCKS

  Türkiye

  MESA SOCKS, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. SEL ÇORAP

  Türkiye

  SEL ÇORAP, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. HABERSOCKS

  Türkiye

  HABERSOCKS, yılında kurulan ve Çorap üretim makina ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. L.A.A.S. LONATI ANGLO - AMERICAN SCHOOL S.R.L.

  İtalya

 9. RUMI S.R.L.

  İtalya

 10. CALZIFICIO NEW FB

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çorap üretim makina ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

244 Şirketler