• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH

  Almanya

  Aile şirketi olan Wagner Pflanzen-Technik GmbH, Friedelsheim, üretim tesisleri, yetiştirme yöntemleri ve bitki makineleri için benzersiz teknikler alanında uzmanlaşmış, dünyada alanındaki lider şirketlerden biridir. Ürünlerimiz: • Şarap üretim cihazları • Bitki makineleri • Fidanlıklar için makineler ve cihazlar • Tarım makineleri • Ekim cihazları • Kullanılmış tarım makineleri • Tarım makineleri için elektronik • Tarım için özel makineler

 2. RUBANGEL

  İspanya

  Rubangel tüm dünyada bitki sabitleme, bağlama ve dalların bir desteğe bağlanması için sistemler üretmekte ve satmaktadır. Sistemlerimiz çiftçiye ve fide, üzüm bağı, zeytin ağacı, kiwi, meyve ağacı, domates fidesi, süsleme amaçlı bitki gibi bitkilere avantajlar sağlamaktadır.Bağ çubuklarının sabitlenmesi ya da üzüm bağlarında, asma çardaklarında ve bağlarda yükleme için çok kullanışlı bir sistem söz konusudur.

 3. POSVIMAN

  İspanya

  Fıçı içinde yetiştirilen asmalar için kazık üretimi. Fıçı içinde yetiştirilen asmalar için kazık üretimi. Bağcılık. Kazıklar, bitkiler için destekler, bitkiler için koruyucular, demir tel. Üzüm yetiştiriciliği için gerekli olan her şey.

 4. RINIERI SRL

  İtalya

  RINIERI SRL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazma makineleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, budama aletleri, Kazma makineleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, dilme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SA SCDC

  Fransa

  SA SCDC, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, bağcılık gereçleri, Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi ve Ormancılık - Makine ve ekipmanlar, Mayalanma odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orbais l'Abbaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CONSTRUCTION HUMEAU

  Fransa

  CONSTRUCTION HUMEAU, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Pierre Montlimart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BISODISAC

  Fransa

  BISODISAC, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thoré La Rochette, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. IMPROFORT PORTUGAL

  Portekiz

  IMPROFORT PORTUGAL, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Palmela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. A&W MOORE WINE RACKS

  Birleşik Krallık

  A&W MOORE WINE RACKS, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, şarapçılık endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilkeston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CHABAS

  Fransa

  CHABAS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleval, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BELLOT SA

  Fransa

  BELLOT SA, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gradignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ETS PROTECHNI

  Fransa

  ETS PROTECHNI, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, hassas mekanik atölyesi, Mekanik kaynak, Endüstriyel bakım, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Louis De Montferrand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ST EMILION EMBOUTEILLAGE

  Fransa

  ST EMILION EMBOUTEILLAGE, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Sipariş üzerine paketleme, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Sipariş üzerine paketleme, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Sulpice De Faleyrens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AMOS INDUSTRIE

  Fransa

  AMOS INDUSTRIE, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, tarımsal gıda ürünleri için makineler, üzüm fıçısı, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FERDINAND PRÜCKLER

  Avusturya

  FERDINAND PRÜCKLER, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenlois, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ALBERT PFÄFFLE GMBH

  Almanya

  ALBERT PFÄFFLE GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH

  Almanya

  PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeltingen-Rachtig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PETER LUNTSCH

  Avusturya

  PETER LUNTSCH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jois, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. TERRAL (ETABLISSEMENT)

  Fransa

  TERRAL (ETABLISSEMENT), yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AGRI TECHNOLOGY

  Fransa

  AGRI TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tamirat gereçleri, kesici cihazların bileylenmesi, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arveyres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MOWEIN GMBH

  Almanya

  MOWEIN GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yemi, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MONTIER TECHNOLOGIES

  Fransa

  MONTIER TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Endüstriyel soğutma, montaj hattı otomasyonu, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prunelli Di Fiumorbo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NIKEMA FRANK NIESEN

  Almanya

  NIKEMA FRANK NIESEN, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Platten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EVERINTEC GMBH

  Almanya

  EVERINTEC GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eczacılık ürünleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KMS RINKLIN GMBH

  Almanya

  KMS RINKLIN GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KRAFT G.M.B.H.

  Avusturya

  KRAFT G.M.B.H., yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. HANNES WIMMER

  Avusturya

  HANNES WIMMER, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ZEHETNER GES.MBH

  Avusturya

  ZEHETNER GES.MBH, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hollabrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. WILFRIED RUST

  Almanya

  WILFRIED RUST, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, Taşınabilir aletler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meckenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SANDOR BECSEI

  Almanya

  SANDOR BECSEI, yılında kurulan ve Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Ağaç paneller, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedrichshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.392 Şirketler