• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şapka sanayi - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Şapka sanayi - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Danimarka

  PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, yılında kurulan ve Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredebro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. GI.EMME PI.

  İtalya

  GI.EMME PI., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CEMAFIM S.R.L.

  İtalya

  CEMAFIM S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L.

  İtalya

  SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGHAI CDM TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Çin

  SHANGHAI CDM TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., yılında kurulan ve Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boya, titan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pudong District, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LECTRA ITALIA S.P.A.

  İtalya

  LECTRA ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NOON GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  NOON GROUP LTD, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weikersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. XINXIANG WEIMENG METALLURGICAL EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  XINXIANG WEIMENG METALLURGICAL EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, XIAOJI, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TAURINO LUCIANO

  İtalya

  TAURINO LUCIANO, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corsico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JUPITERS S.A.S. DI SAVIO & C.

  İtalya

 2. EFFEQUATTRO S.R.L.

  İtalya

 1. MILL SECTIONS LTD

  İrlanda

 2. ASTOR ITALIA S.R.L.

  İtalya

 3. LA SFINGE S.R.L.

  İtalya

 4. LOTTI DI LOTTI LEANDRO

  İtalya

 5. FIMATEX S.R.L.

  İtalya

 6. FUSINA MARCELLO & C. S.R.L.

  İtalya

 7. LAMBOGLIA CATERINA

  İtalya

 8. P.A.M.I. DI TOMASELLI S.R.L.

  İtalya

 1. CAP MARINE SARL

  Fransa

 2. RUSSO ANTONIO

  İtalya

 3. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 4. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Daha çok satmak için iyi paketleme ve ambalajlama. ESSEGI, endüstriyel boyutlu paketleme ve ambalajlama hatlarının ve özellikle de dikey ambalajlama makinelerinin (VFFS), yatay ve dikey paketleme ve ambalajlama preslerinin ve malzeme harmanlama hatlarının tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayrıca ürünlerin tartılması ve dozajlamasına, ayrıca ürünlerin yüklenmesine ve taşınmasına yönelik komple sistemler tasarlamakta ve kurmaktayız. Çok yönlülük: Maksimum esneklikle tüm gereksinim ve beklentileri karşılayabilecek kapasitedeyiz. Güvenilirlik: Ürünlerimiz tüm standart ve normlara uygundur ve sürekli olarak güvenliği daha üst noktaya taşımak için araştırma halindeyiz. Temin edilebilirlik: Üretimin tüm aşamalarında müşterilerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz ve onlara her zaman yüksek kaliteli teknik ve ticari destek sağlıyoruz; Zaman para demektir: Sunumlarımızda, teslimatlarımızda ve arıza giderme çalışmalarımızda duruma anında müdahale ediyor ve kısa sürede kesin sonuçlara ulaşıyoruz, bu da müşterilerimize bir dizi avantaj sağlıyor.

 5. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hebold Systems uzun yıllardan bu yana ilaç, kozmetik ve gıda sanayileri için vakumlu karıştırma ve homojenleştirme teknolojileri alanlarında münferit çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Krem, jel, merhem, losyon ve şampuan üretimi için homojenize etme ve ayırma tesislerinde kullanılmak üzere karıştırıcı imalatı yapılmaktadır. Yarı katı haldeki malzemelerin üretilmesi için proses tesisleri 5 ile 10.000 litre arasındaki standart büyüklüklerde üretilmektedir. Müşterinin şartnamesine bağlı olarak, komple tesisler, bir veya birden fazla HEBOLD karıştırıcılardan oluşmaktadır. Bu karıştırıcılar gereğinde kapak açma tertibatı, homojenleştirici, ön aşama kapları, vakum sistemleri, ısıtma ve soğutma donanımları, boru hatları, operatör platformu ve proses görselleştirme ve reçete yönetim özellikli sahip kumanda birimine sahiptir.

 6. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 7. ALE73

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yıllık tecrübesi ile ALE73, 30'dan fazla ülkede (Avrupa, Doğu Avrupa, Mağrip, Orta Afrika, ..) beton endüstrisi için makine tasarımı, üretimi, montajı ve transferi konusunda uzmandır. En önemli faaliyetimiz, Fransa'da ve özellikle yurtdışında ikinci el fabrikaların devri ve yerinde yeniden montajıdır. İkinci faaliyetimiz ekipman veya üretim tesislerinin (beton, taş ocakları, yollar, ...) satışıdır. Müşterilerimiz: 1) Beton ürünleri (bloklar, bloklar, bordürler ve kaldırım taşları) üreticileri. 2) Bir tesisi veya makineyi devretmek isteyen müşteriler. Lojistik ve ekipman seçimini (yeni veya kullanılmış) tanımlamak için tüm yerel ve endüstriyel parametrelere göre müşterinin ihtiyaçlarını en baştan eksiksiz bir şekilde analiz ediyoruz. Size uygun ekipmanı seçiyor ve eksiksiz transferini sağlıyoruz. Ayrıca bu tür bir hizmet için gerekli tüm bilgi ve olanaklara sahibiz: - Otomasyon, - İnşaat Mühendisliği, - Mekanik (titreşim dahil), - Hidrolik, ... Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

 9. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezya

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD, Malezyalıların sağlık hizmetlerine erişiminde devrim yaratmayı amaçlayan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Malezya'da lider bir mobil sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak, sağlık hizmetlerini doğrudan bireylerin kapılarına kadar getirerek kaliteli tıbbi bakımı kolayca erişilebilir ve kullanışlı hale getiriyoruz. Tıbbi konsültasyonlar, teşhis testleri, ilaç dağıtımı ve sağlık tarama programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmak için en son teknolojiyi ve son derece yetenekli sağlık uzmanlarından oluşan bir ekibi kullanıyoruz. MH MULTIPACK SDN BHD, geleneksel sağlık sistemleri ile modern yaşam tarzlarının talepleri arasındaki boşluğu doldurma misyonuyla hareket etmektedir. Dijital platformlardan ve mobil uygulamalardan yararlanarak, hastaların sağlık hizmetlerine diledikleri gibi erişebilmeleri için sorunsuz ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk. İster acil tıbbi yardım arayan meşgul bir profesyonel, ister düzenli kontrollere ihtiyaç duyan yaşlı bir vatandaş olsun, sağlık hizmetinin yalnızca birkaç dokunuş ötede olmasını sağlıyoruz. En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaya büyük önem veriyoruz. Tüm sağlık hizmetleri, lisanslı tıp pratisyenleri tarafından sunulur ve doğru teşhis ve etkili tedavi sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemlerinden geçer. Şirket ayrıca ilaç yönetimi için katı protokoller uygular ve hasta mahremiyetine ve gizliliğine öncelik vererek en yüksek etik standartlara uyar. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 10. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şapka sanayi - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.457 Şirketler