• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şarküteri

Sonuçlar

Şarküteri - Ithalat/Ihracat

 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. QAMIAB

  Fransa

  Verified by europages badge

  Dünyanın en iyi safranı seçildi: Afgan safranı, Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Fas, İran ve hatta İspanyol safranının önünde dünyanın en iyi safranı seçildi. QAMIAB sadece sizin için pistilin en aromatik ve kokulu kısmı olan kırmızı stigmaları seçiyor. Tadı bozan ve nihai ağırlığı bozan sarı renkli filamentleri dahil etmiyoruz. Fransa'da paketlenen Kırmızı Altınınız tüm aromalarını korur. Geleneksel olarak elle hasat edilir: Olağanüstü QAMIAB safranı, büyük geleneksel safran tarlalarına saygı duyarak elle hasat edilmek üzere Afgan güneşinin altında yetişir. Budama da elle yapılır. Son hasadı sistematik olarak alırsınız, o yılın mahsulüdür. Uzun süredir ünlü aşçılık profesyonelleri için ayrılan QAMIAB safranı artık profesyoneller ve genel halk için de sunuluyor. Aromada Güçlü ve Kokuda Zengin: Size olağanüstü ve özel bir saf Afgan safranı garanti etmek için bağımsız laboratuvarlar tarafından iki kez kontrol ediyoruz. İlki Afganistan'da ihracattan hemen önce, ikincisi ise paketlemeden önce Fransa'da.

 3. THE FAMILY BUTCHERS GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  The Family Butchers (TFB), Almanya'nın en büyük ikinci sosis işleme şirketidir. Sekiz üretim tesisi, 2.400 çalışanı mevcuttur ve yıllık satışı 720 Milyon. Euro'dur. Aile şirketi, özel etiketler için üretim uzmanı ve Reinert Bärchen, Reinert Sommerwurst, Reinert Chambelle, Reinert Schinken Nuggets ve Reinert HerzensSACHE gibi tanınmış markalar için marka üreticisi olarak uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığı birleştiriyor. İnovasyon fikri şirkete sıkı sıkıya bağlıdır: TFB, Reinert Bärchen sosisi ile çocuk sosis ürünleri segmentini başarılı bir şekilde icat etti ve Reinert HerzensSACHE ile %100 antibiyotik içermeyen ilk sosis markasını Alman pazarına getirdi. Klasik çiğ, haşlanmış ve pişmiş sosis ürünlerinden çeşni çeşitlerine ilişkin kreasyonlara ve self-servis raf ve aynı zamanda servis tezgahı için hibrit ürünlere kadar uzanan portföy ile her yıl 660 milyondan fazla self-servis ürün üretilmektedir.

 4. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 5. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bir istiridyeye verilen en zarif isim, denizde dört yıl süren zorlu bir çalışmanın meyvesi olan AMÉLIE'dir. Balık ve kabuklu deniz hayvanları arasında yer alan bu deniz canlısı, herkes tarafından açılmayı reddeder ve bilmeyenlere direnir. Tutku, mükemmellik ve adanmışlık değerleriyle hareket eden ekiplerimiz, her gün sınırlarını aşmak için yorulmak bilmeyen bir arzuyu somutlaştırıyor. AMÉLIE, istisnai istiridyeleri yetiştiren ve seçen en becerikli yetiştiricilerin uzmanlığı üzerine inşa edilmiş Fransız istiridyelerinin yuvası gibidir. Atlantik kıyısındaki denizler ve onları çevreleyen topraklar, AMÉLIE istiridyelerine en seçkin şefler ve en iyi damaklar tarafından imrenilen ince bir olgunlaşma ve olağanüstü bir incelik kazandırır. AMÉLIE kalitesinin temelinde verimli, bereketli bir toprak yatmaktadır. Marennnes-Oléron'un tarihi, her yıl tutarlı, cömert bir istiridye garanti eden, olağanüstü faydalarıyla tanınan istiridye yataklarının varlığını anlatır. İstiridye çiftçilerimiz bu değerli sırlardan yararlanarak AMÉLIE için Marennnes-Oléron istiridye parkında istisnai yerler ayırmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  MUDRAC SRLS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Makarna, Şarküteri, Özel gıdalar, Et ve şarküteri, ev yapımı yağlar, zeytin yağları, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SA CONSERVERIE DU SUD

  Fransa

  Verified by europages badge

  SA CONSERVERIE DU SUD, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Konserveler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Özel gıdalar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, terin tedarikçileri, Et ve şarküteri, şarküteri, yabandomuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rabastens De Bigorre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CÔTE2BOEUF

  Fransa

  Verified by europages badge

  Aveyron'da geleneksel kurutulmuş et üreticisi olan COTE2BOEUF, bir Fransız gastronomi ikonunu eski ihtişamına kavuşturuyor: sosis! Eski günlerde olduğu gibi sadece 3 malzemeyle yapılıyor: Aveyron'daki çiftliklerden seçilen et, Guérande tuzu ve IGP Kampot biberi. Koruyucu yok, renklendirici yok, nitrit yok! Eski günlerdeki gibi sadece 3 malzeme. Coppa, lonzo, kurutulmuş jambon, kurutulmuş Aubrac sığır eti, chorizo, guanciale, kuru sosis, sosis, Aveyron'daki Laissac'taki atölyemizde üretilen nitrit içermeyen şarküteri ürün yelpazemizi oluşturuyor. COTE2BOEUF aynı zamanda Popines'in de mucididir: %100 geri dönüştürülebilir ve iade edilebilir cam kavanozda ince dilimlenmiş şarküteri ürünleri. Vakumla paketlendikten sonra, Popine oda sıcaklığında 3 ay boyunca saklanabilir. 3 farklı formatı (Popine, Marmite, Chaudron) bulunan Popine, kışın rakletlerinize, yazın ise şarküteri tabaklarınıza mükemmel bir eşlikçi olacaktır.

 4. AURELIO CASTRO Y GONZÁLEZ SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  İber jambonları ve şarküteri. İber'den gelen ürünlerimiz, doğdukları ortamın bir yansımasıdır: En iyi İber ürünlerini sunmak için örnek domuzlarımızın büyüdüğü ve geliştiği doğanın armağanı olan meradan gelirler. Castro y González'de önceliğimiz bu yaşam kaynağının bakımı ve sürdürülebilir gelişimidir ve meralarımızdaki derelerin, meşelerin, mantar meşelerinin, ovalarının ve pınarlarının her birinin ürünlerimizin temel bir parçası olduğunun bilincindeyiz.

 5. GUSTO MEDITERRÁNEO

  İspanya

  Verified by europages badge

  GUSTO MEDITERRÁNEO, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yermantarlı yağlar, havyar, yer mantarlı sos, bıanco d'alba yermantarı, dolu inciler, yer mantarı, yermantarlı baharat, yer mantarlı peynir, Mil yatakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olba (teruel), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GOURMANDISES MÉDIÉVALES

  Fransa

  Verified by europages badge

  GOURMANDISES MÉDIÉVALES, yılında kurulan ve Kurabiyeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarküteri, Özel gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Kurumsal hediyeler , Şarküteri, Özel gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Provins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IBÉRICO EXPERIENCE

  İspanya

  Verified by europages badge

  IBÉRICO EXPERIENCE, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. jambon ihracatı, İber jambonları, şarküteri, domuz kolu, İber chorizo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carbajosa De La Sagrada-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CERUSSA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  CERUSSA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şarküteri, Organik - gıda, Endüstriyel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Rafine ayçiçek yağı, ayçiçek yağları, Gıdasal sıvı yağ, yağlar, zeytinyağı dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bukowno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. FERME DE LA ROUSSE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FERME DE LA ROUSSE, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarküteri, ORGANİK sosisler, domuz eti şarküterisi, şişe bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Fouillade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Şarküteri, Karamelli bonbon, sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek, krakker, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MAISON ANETH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON ANETH, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar, Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vincennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MAX ZANDER

  İspanya

  Verified by europages badge

  MAX ZANDER, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montcada i Reixac-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GRECOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  GRECOS, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bal, Bal, çam balı, Yeşil zeytinler, kurutulmuş domates, Biyolojik zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VINZÜ

  Fransa

  Verified by europages badge

  VINZÜ, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik ürünler, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lalinde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA MIELLERIE CHAILAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MIELLERIE CHAILAN, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarküteri, Diyet ve spor için entegre beslenme, okaliptüs balı, akasya balı, kekik balı, kestane balı, dağ balı, portakal ağacı balı, royal jele sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thorame-Basse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES FERMIERS D'ARGOAT, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Et ve şarküteri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tarım ürünleri, kümes hayvanları, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploufragan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. K2 EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  K2 EXPORT, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şarküteri, Gıda/Beslenme - Spesyalite, Şarküteri, promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal, soya tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GOLDEN MEAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GOLDEN MEAT SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Dondurulmuş etler, Et ve şarküteri, sığır eti, et, Dondurulmuş etler, et işleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Türkiye

  From this 47 years ago We stepped into a brand new day with the love we feel for the purity of a child's smile, the naturalness of a unique landscape, and the abundance of lush green lands. Because as much as our traditional values, what is new in every aspect of life, from production to technology, excites us. Our wish was to present our traditional tastes to the world in the most accurate and new ideas in the healthiest way, with this unending excitement inside us. This is how we started to decorate the healthy journey of milk, which we know in its most natural state, with our unique cheeses. We crowned the happiness of taking our place on the tables as the new name of cheese in a very short time, by being among the 100 fastest growing companies in the “Turkey 100 Project”. We didn't get enough, we produced the newest: We were proud of the Gold Award we won in the "Retail Package Innovation, Design, Presentation and Design in Natural Cheese" category of the Nantwich International Cheese Competition. Always aware of the responsibility of presenting taste, health and naturalness together, we worked arm in arm with the latest technology. We wanted; Let's leave unique tastes both in the palate and in the memories, in the conversations that last with joy, in the tables that smell of the country, in unforgettable moments, in happy breakfasts. Let's be the protagonist of the delicious moments that surround life as well as the pleasures between two slices.

 9. VALSANA SRL

  İtalya

  Valsana işletmesi, 30 yılı aşkın bir süreden beri peynirlerin, şarküteri ürünlerinin ve diğer gurme lezizliğindeki İtalyan gıda ürünlerinin araştırmasını, seçimini ve dağıtımını yapıyor. Ürün yelpazesi yaklaşık 500 peynirden, 400 şarküteri ürününden, birkaç deniz ürününden ve lezzetli birleşimlerinden oluşuyor. Kalite anlamında hiçbir ödün vermeye yanaşmayanlar için özgün İtalyan ürünlerinden oluşan zengin bir katalog. Valsana, 2013 yılından beri ayrıca gıda güvenliği alanının iki temel normuna uygunluğunu belgeleyen IFS-BRC sertifikalarına sahip bulunuyor.

 10. AQUADEM

  Fransa

  AQUADEM, üreticinin kendi "Caviar Perle Noire" markası altında 1.000 kg'dan fazla havyar (yaklaşık 2.000 kg üretim için) ve 2.000 kg alabalık yumurtası (8.000 kg'dan fazla yumurta ve 120 ton alabalık üretimi için) pazarlamaktadır. Bu üretim, Perigord'daki 6 üretim tesisi ve 10 teknisyen tarafından sağlanmaktadır. Caviar Perle Noire markası altında pazarlama, Fransa'da 500'den fazla profesyonel müşteri ve bayiyle, ayrıca DuBai, Fas, İsviçre'de ithalatçı ve distribütörlerle sağlanmaktadır. Müşterilerimiz yüksek memnuniyet göstermektedir ve Avrupa içinde/dışında başka satış noktaları ve distribütörler arıyoruz. 1997'den beri tüm ürünlerimizi çiftliklerimizin yakınındaki atölyemizde geliştiriyor ve üretiyoruz. Ekibimiz su ürünleri yetiştiriciliğinde tutkulu uzmanlardan oluşmaktadır. Bilgi birikimimiz olağanüstü havyar üretimimize olanak vermektedir. Çiftliklerimizde hastalık olmaması bizi hertür tedavi işleminden muaf tutuyor. Sitelerimizde bitki sağlığı ürünlerinin her türlü kullanımını yasakladık. Çevremizin ve suyumuzun olağanüstü kalitesi, düşük üreme yoğunluğumuz ve kullandığımız yem seçimi ürünlerimize eşsiz bir tat vermektedir. Yiyeceklerimiz GDO'lar, antibiyotikler veya hormonlar içermemektedir ve Avrupa'dan tahıllar ve sürdürülebilir balıkçılıktan elde edilen balık ununu içermektedir (FSC).

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şarküteri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.268 Şirketler