• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şeker

Sonuçlar

Şeker - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. HARRER UND KASSEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Harrer & Kassen GmbH, devam eden üretimde organik bileşenleri ölçmek için mikrodalga ölçüm cihazları ve NIR spektrometrelerinde uzmanınızdır. Proses ölçüm teknolojisinde uzmanlığa sahibiz. Mikrodalgalara ve optik teknolojilere dayalı proses ölçüm teknolojisi için cihazları bağımsız olarak geliştiren, üreten ve satan tek şirketiz. Yüksek performans ve ölçüm doğruluğunun yanı sıra etkileyici üretim kalitesi, ölçüm cihazlarımızı öne çıkarır ve bizi proses ölçüm teknolojisinde lider üreticilerden biri haline getirir.

 3. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. KONSONET

  Litvanya

  Verified by europages badge
 5. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH şirketi 35 yıldan daha uzun bir süreden bu yana müşterileri için promosyon ürünü olarak özel şekerli ürünler geliştirme, üretim, satış ve dağıtımını yapmaktadır. Kara Ormanlar bölgesinde ufak bir şekerleme mağazasıyla faaliyete başlayan şirket, kurucusu Pieter Schubert'in yaratıcı ellerinde promosyon ürünleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 2. ARCURIUS INTERNATIONAL TRADE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Arcurius International Trade, uluslararası kabul görmüş bir Fransız iş ara bulucusu ağının üyesi olan uluslararası bir ticaret firmasıdır. İthalat-İhracat dünyasındaki uzmanlığımız sayesinde, size en yaygın ve bilinen ürün ve hizmetleri, en uygun fiyatlarla, ulusal ve uluslararası olarak en güvenli şekilde sağlayabiliriz. Farklı pazar sektörlerinde, daha spesifik olarak gıda ürünleri ve petrol ürünlerinde tarafımızca seçilen en iyi tedarikçi ve üreticileri size sağlayabiliriz. Üreticiler ve tedarikçilerle olan çok yakın ilişkilerimiz, müzakere etmemizi ve size verimli ve hızlı bir şekilde tedarik etmemizi sağlar. Tüm bunlar, ürün ve hizmet arayışından sonra alıcı ve satıcıyı birbirine bağlayarak tedarik sistemi ve tedarik zincirindeki güçlükleri ortadan kaldırmak amacını taşır.

 3. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 4. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 5. FISCHER FERMENTGETRÄNKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fischer Fermentgetränke GmbH - "Fischer Fermentgetränke GmbH" 2013 yılında kurulmuştur. Ancak ailemizin bitki ve çay karışımlarını mayalama geleneği 1898 yılından beri devam etmektedir. Bu nedenle dünyanın en eski Kombucha üreticilerinden biri olarak kabul ediliyoruz. Bu da ürünlerimizi piyasada benzersiz kılmaktadır. Geleneğimiz, kontrollü organik yetiştiricilikten (Ecocert sertifikası DE-ÖKO-005) elde edilen en kaliteli malzemeleri kullanmaya çalıştığımız anlamına gelir. Onlarca yıllık deneyimimiz ve dört kuşak boyunca edindiğimiz bilgi birikimimizle düzenli olarak yeni ürünler geliştiriyoruz: kendimiz ve iş ortaklarımız için. Kombucha üretimimiz 1898'den beri değişmedi. Fischer ailesinin temel inancı, doğal bir üretim ve şişeleme sürecinde yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktır. Bitki ve çay tariflerimiz, geleneksel zanaatkar kombucha üretimimizde (imalathanemizde) kendi kültürlerimizle fermente edilmektedir. Bunun için gerekli olan şeker tamamen tüketilir (<0, 5 g/L). Ayrıca pastörizasyon, ısıl işlem ve filtrasyondan da bilinçli olarak kaçınıyoruz. Bu, şirket içi kültürlerimizin doldurma işleminden sonra bile aktif kaldığı ve şişedeki karbondioksiti doğal olarak geliştirdiği anlamına gelir.

 1. OSBEN EXPORT-IMPORT BROKER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Osben Export-Import Broker, dünya çapındaki ihracatçıları ve ithalatçıları birbirine bağlamak için tasarlanmış bir hizmettir. Biz ithalat-ihracat komisyoncuları ve kaynak bulma acenteleriyiz. Temsil ettiğimiz ürünler pamuk, soya fasulyesi, mısır, buğday, şeker, çimento, pirinç, üre, kaju fıstığı, kakao, hammadde ve endüstriyel makinelerdir. Burada listelenmeyen diğer ürünlerin tedariki konusunda da size yardımcı olabiliriz. Ürünlerimiz ve burada listelenmeyen diğer ürünler hakkında soru sormak için lütfen şirketinizin antetli kağıdında bana biraz daha ayrıntı verin, böylece sorgunuzu işleme koyabilir ve sizin için en iyi fiyatları alabiliriz. 1. Malların türü. 2. Malların miktarı. 3. Başka herhangi bir kalite spesifikasyonu. 4. Teslimat yeri. 5. Ambalaj türü (PP, polar veya jüt). 6. Paket boyutu (tekli paket için 50kg, 40kg, 25kg VEYA ikili paket için 10, 5, 2, 1kg). 7. Fiyatlar eski eser veya İKİ. 8. Yükleme noktasında gözetim yöntemi (masrafları alıcı/satıcıya ait olmak üzere kendi acentesi VEYA üçüncü taraf [SGS/BV/diğer herhangi bir acente] tarafından gözetim). 9. Ödeme vadesi fiyat belli olur olmaz (görünürde LC VEYA %30 depozito, %70 yükleme belgeleri üzerine). Lütfen bu bilgileri şirketinizin bilgileriyle teyit edin ve sizin için fiyatları almama izin verin.

 2. KRAEUTERLAND LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  CBD distribütörleri ve toptancıları, yüksek kaliteli markalı ürünlerden ve cazip ticari marjlardan faydalanmaktadır. İster Hanftasia, Don Canna veya Hanfosan CBD ürünlerimizi ürün yelpazenize dahil etmek isteyin, ister ürünlerinizi özelleştirmek isteyin - Almanya'da bir CBD yağı üreticisi ve toptancısı olarak yanınızdayız. Doğal ürünlerimiz en iyi kenevir bitkilerinden elde edilmektedir. Kräuterland'ın CBD dağıtım ortağı olarak müşterilerinizi yüksek kaliteli ürünlerle ikna edin. En iyi kaliteyi ve benzersiz hizmeti garanti ediyoruz! Bir CBD toptancısı ve distribütörü olarak, müşterilerinize aktarabileceğiniz uygun satın alma fiyatlarından faydalanırsınız. Pestisit, fungisit ve herbisit içermeyen, tabii ki laboratuvarda test edilen ve Almanya'da üretilen CBD doğal ürünlerimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Sürekli olarak yeni ürünler geliştiriyor ve ürün yelpazemizin pazar ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz. Müşterilerinizi yüksek kaliteli ürünlerimizle ikna edin! Kräuterland Ltd. Voroklini (Kıbrıs) merkezli bir şirkettir ve CBD yağı üreticisi, CBD toptancısı ve CBD ürünlerinin kaliteli tedarikçisidir. Premium markalarımız Hanfosan ve Hanftasia'yı Hessen'deki kendi üretim tesisimizde üretiyor, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyoruz. Berlin ve Voroklini'deki arka ofisimiz aracılığıyla sorularınız için hazırız.

 1. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 2. ELITOPHE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ELITOPHE SAS, 2022 yılından bu yana gıda ürünleri ticaretinde uzmanlaşmış bir şirkettir. ELITOPHE SAS esas olarak kakao, özellikle de kakao çekirdeği tedarikçisidir ve organik kakao çekirdekleri geliştirmektedir. Şirket ayrıca uluslararası alanda kakao çekirdeği, soya fasulyesi, susam ve fıstık da tedarik ediyor. Bunlar Fildişi Sahili, Gine veya Benin gibi Afrika ülkelerinden gelen doğal, organik ürünlerdir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Hindistan

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex, Tarım Ürünlerinde iyi bilinen bir isimdir. Başlıca Ürünlerimiz Pirinç, Şeker, Mısır, Darı, Buğday vb. Müşteriye en iyi kaliteyi ve fiyatı vermek için kendi sözleşmeli çiftçiliğimiz var. Pirinç, Tahıllar ve Tahıllarımızla doğrudan müşteri kapımıza yetiştirme, paketleme ve teslimattan itibaren özen gösteriyoruz. Dünyanın herhangi bir limanında her türlü miktarı elleçleme ve teslim etme kabiliyetine sahibiz Hatta bazı yağlı tohumlar, Susam Tohumu, Fıstık, Ayçiçeği Tohumu, Keten Tohumu, Aspir Tohumu, Nijer Tohumu tedarik ediyoruz. Taze Sebzeler Arasında Taze Zencefil ve Sarımsak tedarik ediyoruz

 4. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

  Tüm ürünler arasında "şeker"

 5. ABT: FOOD GRAIN & AGRICULTURAL COMMODITIES

  Brezilya

  Verified by europages badge

  ICC prosedürüyle TİTİZ BİR İHRACAT HİZMETİ sunduğumuz, Brezilya'daki milyonlarca ton GIDA TAHILLARI üreten çeşitli üreticiler de dahil olmak üzere, 5 kıtada müşterileri olan finansal kuruluşuz. Sunduğumuz ürünler: Brezilya'daki üreticiden doğrudan satın alma sayesinde uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler ve vergi kimlik koduyla dünyadaki herhangi bir limana binlerce ton tedarik etme olanağı. Ekibimiz uluslararası tecrübeye sahiptir. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

 6. AZÚCARES PRIETO

  İspanya

  Verified by europages badge

  AZÚCARES PRIETO, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, kafeini alınmış kahve, şeker için ambalaj, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, şekerin kişiselleştirilmesi, şeker dağıtımı, Çikolatalı gofretler, adil ticaret menşeli şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. KUYO VERPACKUNGEN GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUYO VERPACKUNGEN GBR, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORGANIC NATURAL INH. JULIANNA PINTERNE LAJOS

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORGANIC NATURAL INH. JULIANNA PINTERNE LAJOS, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Büchlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INKA SWEET KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  INKA SWEET KFT., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker, Doğal hammadde çıkarma, tatlandırıcılar, Şeker, Özel Marka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. MAYA GOLD TRADING

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MAYA GOLD TRADING, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Organik - gıda, Şeker, Yiyecek ithalat - ihracatı, hindistancevizi yağı, toptan biyolojik gıdalar, Organik tatlandırıcılar, Organik ürünler, Organik - gıda, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. NS TRADE SP Z O O

  Polanya

  Verified by europages badge

  NS TRADE SP Z O O, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tropikal meyveler, Bebek mamaları, İçecekler, Süt ürünleri, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, Dondurulmuş besinler, Eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. KARAPINAR SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  KARAPINAR SPRL, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Odun kömürü, Erkek giysileri, Takım - erkek, Kadın kıyafetleri, un, odun tanecikleri, Yiyecek ithalat - ihracatı, Odun kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quaregnon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Tüm ürünler arasında "şeker"

 6. MENDERES EFENDI LOKUM

  Türkiye

  Bizim tatlı hikayemiz 1950’de, dedemiz Menderes Efendi’nin evindeki küçük bir lokum kazanıyla başladı. İlk müşterileri komşuları olsa da daha önce rastlanılmayan lezzetiyle kısa sürede Anadolu'da nam saldı. Kendisinin beğenmediği tatlar lokumunda asla bulunmazdı. Menderes Efendi yaptığı eşsiz lokumun tarifini Oğlu Ömer, torunları Ali ve Menderes’e vererek bu lezzetin günümüze kadar ulaşmasını sağladı. Menderes Efendi Lokum Tesislerinde, günde binlerce tatlı sever için yüksek standartlarda her çeşitten lokum üretimi yapılıyor. Lokumlarımızın rengini doğal meyveleri kaynatma işlemi ile elde ediyoruz. Katkı maddesinin kullanılmasına kesinlikle izin vermeyerek sağlıklı lokumu üretiyoruz. Lokumda en bol çerez oranına ulaşarak içini fazlasıyla zenginleştiriyoruz. Ambalaj kalitesine ve paketlenme sürecinin her aşamasını kontrol ederek hava geçirmeyecek şekilde yüksek standartlarda özenle paketliyoruz. İstediğin Lokum Henüz Üretilmedi mi? - Bizimle iletişime geç ve hayalindeki lokumu tasarlamaya başlayalım!

 7. MRK OYUNCAK VE PAZARLAMA TIC. VE SAN. LTD.STI

  Türkiye

  Bi̇z mrk oyuncak ve pazarlama olarak dünyaca ünlü çi̇zgi̇ fi̇lmleri̇n li̇sansli ürünleri̇ni̇ kiymetli̇ çocuklariniz i̇le buluşturuyoruz ve ayrica sakiz , şeker , ve doğal i̇çecek ürünleri̇ni̇ de si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze sunuyoruz sakizli oyuncaklar , şekerlemeler, oyuncaklar , li̇sanslar , 100%doğal i̇çecek

  Tüm ürünler arasında "şeker"

 8. KOTA EXPORT GIDA VE DIŞ TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız üretmiş/ürettirmiş olduğu şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, salça ve soslar (ketçap, mayonez, hardal v.s.) ve tahıl ürünlerini Avrupa Ülkeleri , Amerika Birleşik Devletleri ve Afrika Ülkelerine ihraç etmektedir. Ayrıca pellet ihracatı yapmaktayız.

  Tüm ürünler arasında "şeker"

 9. JIP PLASTIK CAKMAK VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Jip Plastik; Our company is operating in Bornova-İzmir with modern and advanced technology production lines and following the technological developments of the day, it operates in various sectors such as plastic surprise toys and lighter. Our operation has been started for June 2013 with child safety system. Our company, which gives importance to quality strandard with 2014, has fully transformed plastic lighter board production to pom raw material.We are the only and single manufacturer producing lights from pom raw material in our country. We have started our surprise egg project for the children with the purpose of making the product range. The model in the lighter and the new projects continue to increase the model types.Jip Plastik delivers its products to its customers at home and abroad; a large part of its production is exported.Determining customer satisfaction as one of its priority values, Jip Plastik offers special production opportunities for customer needs as a result of the one-to-one interviews. Respect to human health, environment and laws Jip is a must-have piece of plastic culture. Improved laboratory and testing facilities, open production and product certificates such as the power of having the power to serve customers. Having continuously renewed itself with its R & D activities, Jip Plastik is taking firm steps to become a leader and a global company in the sector.

 10. COMPTOIR SUCRIER

  Belçika

  Comptoir Sucrier sprl. Ev veya sanayiye yönelik şekerler. Comptoir Sucrier 1908’den beri vardır. 100 yılı aşkın bir süredir şeker ve tuz ticareti ve dağıtımı yapıyoruz. Perakende satıcı, otelcilik/restorancılık/kafe toptancısı, pastane toptancısı için elle veya sanayi üretim yapan üreticiye uygun ambalajlı tüm şekerlere ve tuzlara sahibiz. Beyaz veya esmer şeker pancarı, şeker kamışı, sıvı şekerler ve karameller, hepsi kolide, çuvalda, bidonda, küçük ambalajlarda ve tek kullanımlık porsiyonlarda teslim edilebilir. Hem ürünlerde hem de hizmette kalite bizim için en önemlidir. İnternet sitemizi geziniz ve bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Emrinizdeyiz !

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şeker - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.024 Şirketler