• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şekerleme patiseri - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Şekerleme patiseri - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SACAR FORNI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl firması fırın ürünleri üretimi, pastaneler ve pizzacılar için ekipmanların yapımında ve satışında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Mağazalar için fırınlar, makineler ve mobilyalar, oteller, barlar, restoranlar ve dernekler için malzemeler, mağazalar ve süpermarketler için mobilyalar, endüstriyel ve ticari buzdolapları üretir. Elektrikli fırınlar, gazlı fırınlar, dizel fırınlar, tünel fırınlar, bantlı fırınlar, hareketli çerçeveye sahip fırınlar ve soğutmalı dolaplar ile şok soğutucuları sipariş edebilirsiniz.

 2. EBBO FOOD CONSULTANT

  Fransa

  Verified by europages badge

  EBBO FOOD CONSULTANT, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, zanaatsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montauroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Türkiye

  VALENT BAKERY EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, fırın mağazaları ekipmanları, fırın makineleri, pastane, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ALFA BREAD

  Türkiye

  ALFA BREAD, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arap ekmeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilis, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD

  Çin

  ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anyang, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Türkiye

  TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, ekmek ve pastane ürünleri, Ekmek fırınları, fırın gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. MEMAK BAKERY MACHINES

  Türkiye

  MEMAK BAKERY MACHINES, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavşan gıdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING

  Türkiye

  MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi mutfakları için karıştırma makinaları, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için mayalama dolap ve odaları, besinler için mikserler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SAMI KAMMAZ OVENS

  Türkiye

  SAMI KAMMAZ OVENS, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Ekmek fırınları, ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilis, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LP CONSULTING

  İtalya

  LP CONSULTING, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KUDRET MAKINE

  Türkiye

  KUDRET MAKINE, yılında kurulan ve Şekerleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, tünelli fırın, draje şeker üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GOURMETBACK

  Ukrayna

  GOURMETBACK, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastacılık fırınları, dozaj sistemleri, gıda endüstrisi için şekillendirme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucha, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Fransa

  TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, pastacılık için makinalar, fransız unlu ürünleri için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sennecey-Lès-Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VIKING IP, SIA

  Latviya

  VIKING IP, SIA, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, profesyonel mutfak techizatları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. HUBERT CLOIX

  Fransa

  HUBERT CLOIX, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Maur Des Fosses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS

  Türkiye

  KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. OMAB DI RUDARI SRL

  İtalya

  OMAB DI RUDARI SRL, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lugagnano Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  İtalya

  ALBA & TEKNOSERVICE SRL, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Padovana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ARHAS FOOD MACHINES COMPANY

  Türkiye

  ARHAS FOOD MACHINES COMPANY, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Kurabiyeler, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, internetten eğitim, Karbonfiber parça dökümü, Kurabiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. NEUBING S.R.O.

  Çek Cum.

  NEUBING S.R.O., yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. EKMAK BAKERY MACHINES CO

  Türkiye

  EKMAK BAKERY MACHINES CO, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Umraniye Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KEIBLINGER GMBH

  Avusturya

  KEIBLINGER GMBH, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Sitzenberg-Reidling, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. RADEMAKER

  Hollanda

  RADEMAKER, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, ekmek üretimi için tesisat ve ekipmanlar, gıda endüstrisi içi buzdolapları, pizza fırını, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Culemborg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. DADEX D.O.O.

  Sırbistan

  DADEX D.O.O., yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Elektrikli fırınlar, pastane fırınları, özel yapım elektrikli fırınlar, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Elektrikli fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salas Nocajski, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. BAKERY SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  BAKERY SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. KAVEH OVEN INDUSTRY CO

  Iran

  KAVEH OVEN INDUSTRY CO, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Isfahan, Iran 'de bulunmaktadır.

 7. ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KAGNICI MAKINA LTD. CO.

  Türkiye

  KAGNICI MAKINA LTD. CO., yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DEDY GMBH

  Almanya

  DEDY GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MINOSI SRL

  İtalya

  MINOSI SRL, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bar mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melpignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şekerleme patiseri - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.401 Şirketler