• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şişeleme ve doldurma - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Şişeleme ve doldurma - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezya

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD, Malezyalıların sağlık hizmetlerine erişiminde devrim yaratmayı amaçlayan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Malezya'da lider bir mobil sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak, sağlık hizmetlerini doğrudan bireylerin kapılarına kadar getirerek kaliteli tıbbi bakımı kolayca erişilebilir ve kullanışlı hale getiriyoruz. Tıbbi konsültasyonlar, teşhis testleri, ilaç dağıtımı ve sağlık tarama programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmak için en son teknolojiyi ve son derece yetenekli sağlık uzmanlarından oluşan bir ekibi kullanıyoruz. MH MULTIPACK SDN BHD, geleneksel sağlık sistemleri ile modern yaşam tarzlarının talepleri arasındaki boşluğu doldurma misyonuyla hareket etmektedir. Dijital platformlardan ve mobil uygulamalardan yararlanarak, hastaların sağlık hizmetlerine diledikleri gibi erişebilmeleri için sorunsuz ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk. İster acil tıbbi yardım arayan meşgul bir profesyonel, ister düzenli kontrollere ihtiyaç duyan yaşlı bir vatandaş olsun, sağlık hizmetinin yalnızca birkaç dokunuş ötede olmasını sağlıyoruz. En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaya büyük önem veriyoruz. Tüm sağlık hizmetleri, lisanslı tıp pratisyenleri tarafından sunulur ve doğru teşhis ve etkili tedavi sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemlerinden geçer. Şirket ayrıca ilaç yönetimi için katı protokoller uygular ve hasta mahremiyetine ve gizliliğine öncelik vererek en yüksek etik standartlara uyar. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. GUSTAV OBERMEYER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Plauen'de. Koeppel & Obermeier i.V. adıyla 1 Eylül 1889'da kuruldu. Şirketin amacı zaten o zamanlar termik santraller ve tekstil üretimi alanında özel makineler üretmekti. Tesislerimizi tüm dünyaya ihraç ediyoruz ve müşterilerimiz arasında Bayer, besin takviyesi üreticisi Orthomol gibi tanınmış şirketler ve Dr. Theiss Naturwaren ve LR Beauty&Cosmetics gibi büyük kozmetik üreticileri yer alıyor. Plauen'de, yeni şehir rekreasyon alanı "Elsteraue"'nin ortasında yer alıyoruz ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabiliyoruz ve tabii ki kendi park olanaklarımızı da sunuyoruz.

 3. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK, Şangay, Jiading bölgesinde bulunan sıvı şişeleme makineleri alanında Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir Sıvı şişeleme Ekipmanlarında Uzmanlığa sahiptir. 2006 yılından bu yana üretilen ve 2012'de tescil edilen npack Markası, Çin'deki en eski sıvı servo dolum makineleri üreticilerinden biridir. Günümüzde NPACK, geniş bir sıvı doldurma makinesi yelpazesi sunmaktan gurur duymaktadır. Sunulan başlıca teknolojiler şunlardır: Sıvı Servo Pistonlu Dolum •Sıvı tartma ve dolum makinası •Taşmalı sıvı dolum makinası •Servo pompa sıvı dolum makinası •Gravity Sıvı Dolum Makinası •Taşmalı dolum makinası. NPACK çalışmayı, çabaları, Ar-Ge yatırımını, çalışanlara sağlanan faydaları ve müşteri hizmetleri kalitesini iyileştirmeyi asla bırakmaz. Amacımız, sıvı doldurmayı verimli, hassas, akıllı ve güvenilir hale getirmektir. Müşterilerimizi daha üretken, rekabetçi hale getirmeye ve aynı zamanda paketleme maliyetini ve malzeme israfını azaltmaya çalışıyoruz. Sıvı doldurma, yeni tip paketleme sistemi, yeni hizmet tiplerinin teori ve pratiğinde değişmez referans noktası olmayı hedefliyoruz. NPACK, özelleştirilmiş otomatik sıvı şişeleme çözümleri oluşturabilen ve sürekli Ar-Ge yatırımına dayanan büyüyen bir şirkettir. Npack aynı zamanda başarının değerini yaratan ve değeri tüm müşterilerimizle, çalışanlarımızla paylaşan bir şirkettir. Tüm dünyada yaygın bir satış ağı kurmaya çalışıyoruz ve ekipmanlarımızı, işbirliğimizi memnuniyetle karşılıyoruz.

 4. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

 5. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd şirketi 2003 yılında kurulmuştur. Entegre Ar&Ge, üretim, satış ve servis departmanları, dünya çapında paketleme makinesi, dolum makinesi, yapıştırma makinesi, sarma makinesi, vakum paketleme makinesi, kahve için tartı makinesi, şeker, çay, toz, sos, ketçap, atıştırmalık, cips, vida, alet, somun, cıvata paketleme, ayrıca yaygın gıda, ilaç, ilaç, kimya, donanım, mobilya, oyuncak endüstrisinde yaygın şekilde kullanılan her tür poşet çanta stickbag doy-pack kutu karton şişe kavanoz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolpertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zülpich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STAKO GMBH MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAKO GMBH MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolpertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dinklage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TASK ITALY SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TASK ITALY SRL, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj, Ambalaj konsepti geliştirme, Sipariş üzerine paketleme, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme makineleri, Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Plastik şişeler ve kutular, Ambalajlama firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 2. WHITE STEEL GMBH

  Almanya

  Biz önde gelen makine ve üretim hatları üreticisiyiz. BU NEDENLE TÜM ÜRETİM HATLARINIZ İÇİN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ. Ayrıca White Steel GmbH, ilaç, kimya ve gıda üretim endüstrileri ve çeşitli diğer endüstriler için en büyük teknoloji tedarikçilerinden biridir. White Steel GmbH şirketi geniş bir hizmet portföyüne sahiptir. Kendi üretim süreçlerinizi geliştirme konusundaki muazzam deneyimimizden yararlanın. Türkiye ve Almanya'daki lokasyonlarımızdan dünya çapında faaliyet gösteriyoruz. Makinelerimiz bölgenin nihai kullanıcısı tarafından doğrudan kullanılabilecek önemli ürünler üretmektedir. (Gıda, medikal ürünler vb.) Büyük projelerimizde bölgesel altyapıyı kullanmaya ve güçlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu şekilde, ihaleleri verirken çevredeki bölgeyi tanıtıyor ve aynı zamanda. örneğin ulaşımı en aza indirerek çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz.

 3. FILLTECH GMBH

  Almanya

  1951 yılında küçük bir metal işleme atölyesi olan Filltech GmbH şirketi günümüzde en modern gaz dolum tesislerinin Avrupa çapında önde gelen uzmanlaşmış tedarikçilerinden biri olmasının yanı sıra, gaz sanayi için müşteriye özel çözümler konusunda araştırma ve geliştirme alanında dünya çapında aranılan bir kuruluş olarak öne çıkmaktadır. Şirketimizin istikrarlı bir şekilde büyümesi, uzun yıllarda dayanan uzmanlığımız ve kalite odaklı faaliyetlerimizin göstergesidir. Şirketimizin kuzey Ren Vestfalya'daki merkezinden 15'den fazla ülkede bulunan müşterilerimize hizmet verilmektedir. Dolum istasyonlarımız farklı sektör ve iş kollarında faaliyet gösteren tüm lider gaz üreticilerine dünya çapında kendisini kanıtlamış bulunmaktadır. Standart, manüel olarak işletilen dolum tesisleri ve bileşenlerinden, tam otomatik dolum hatlarına ve komple dolum tesislerine kadar, müşterilerimize kendilerine özel çözümler sağlamaktayız.

 4. SAQUICK GMBH

  Almanya

  torba dolum makineleri: Afet önleme ve taşkından korunma amacıyla su bendi sabitlemede Alman ordusu ve Altyapı Hizmetleri Genel Müdürlüğü 1993 yılından bu yana bunlarla profesyonel olarak dökme malzeme torbalamıştır. Kum, çakıl ve kırık taş doldurulmaktadır. Bunun için gereken torbalar, tandem torbalar, çuvallar ve diğer torbalar teklifi tamamlamaktadır. Küçük ve büyük miktarlarda dolu ve boş kum torbası temin etmekteyiz. Dozajlama cihazları: Dozajlama cihazlarımız, volumetrik dozajlayıcılar ve brüt torba kantarları başka işlerin yanı sıra tarım sektöründe tahıl gibi gıda maddelerinin rasyonel olarak torbalanmasında da kullanılmaktadır. Makine ve cihazlar tüm dökme malzemeler için uygundur. Aynı şekilde cihazlar Altyapı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılmaktadır. Servis iş ortağı: Su baskınından korunmak için pencereler, kapılar, cümle kapıları ve su baskınından korunma sistemlerinin servis iş ortağı olarak müşterilerimize devamlı olarak bir su baskınından korunma hizmeti sunmaktayız. Teklif, bodrum pencerelerinin, ışık bacalarının, kapıların, cümle kapılarının ve garajların.emniyete alınmasını kapsamaktadır.

 5. FILOMAK MAKINA SAN. VE TIC LTD. STI.

  Türkiye

  Filomak Makina olarak Istanbul'da Sıvı Dolum Makineleri, Kapak Kapatma Makineleri ve Etiketleme Makineleri üretimi yapmaktayız.Manuel, Yarı-otomatik ve otomatik olmak çok geniş yelpazede ürünlerimiz bulunmaktadır.Standart makinelerin yanı sıra, ihtiyaca özel makine üretimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.Makinelerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışında yaygın olarak kullanılmaktadır.Gıda, içecek, kozmetik, kimya, süt, ve boya sanayileri başta olmak üzere tüm endüstrilerin sıvı dolum, kapak kapatma ve etiketleme makinesi ihtiyaçlarına hem kalite hem de uygun fiyat ile birlikte otomasyon çözümleri üretiyoruz.

 6. AVEMAK MAKINA

  Türkiye

  Avemak, kuruluşundan bu zamana, bilgi ve teknik birikimini harmanlayarak Endüstriyel Paketleme ve Tartım Makinaları imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. Bizi farklı kılan nedir? Mümkün olabilecek en yüksek hızda, güvenlikten taviz vermeyen makineler tasarlamaktayız. Kullanıcı dostu yazılımlar geliştirmekteyiz. Makinelerimizde kullanıldığımız yedek parçalar, dünyanın birçok yerinde rahatça bulunabilecek standartlara sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan akıllı makineler üretmekteyiz. Geri dönüşüme önem veriyor ve müşterilerimizi buna teşvik ediyoruz. Makinelerimiz tüm geri dönüştürülebilir paketleme malzemeleriyle çalışmaya uygun geliştirilmektedir. Gıda güvenliğine önem veriyoruz. Avrupa ve Amerika bölgesinde uygulanan üretim standartlarını yakından takip ediyor ve benimsiyoruz. Biz hep kolayca ulaşılabilir olmak istiyoruz ve aklınıza takılan en ufak sorunu dahi bizimle paylaşmanızı sizden içtenlikle rica ediyoruz.

 7. ELIPTIK MAKINA

  Türkiye

  Dolum makinaları ve Etiketleme makinaları sektöründe müşterilerimizin her daim işlerini kolaylaştırıp sağladığımız teknik destekler sayesinde sektörde ciddi ve hızlı bir yükleliş göstermekteyiz. Gıda dolum sektöründe ketçap, mayonez, bal, pekmez, tahin, vb. ürünlerin hızlı ve rahat bir şekilde doldurulması için gıda dolum makinaları imalatı yapmaktayız. Kozmetik dolum sektöründe krem, şampuan, losyon, wax, saç boyası, vb. ürünlerin hızlı ve rahat bir şekilde doldurulması için gıda dolum makinaları imalatı yapmaktayız. Temizlik dolum sektöründe sabun, deterjan, camsil, çamaşır suyu, ahşap cilası, vb. ürünlerin hızlı ve rahat bir şekilde doldurulması için gıda dolum makinaları imalatı yapmaktayız. İlaç dolum sektöründe dezenfektan, şurup, etil alkol, parafin, böcek ilacı, vb. ürünlerin hızlı ve rahat bir şekilde doldurulması için gıda dolum makinaları imalatı yapmaktayız. Bizimle çalışmak için çok sebebiniz var! Siz sadece işinizi hızlandırmak için neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Sektörün önce gelen firmalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

 8. SMYN MAKINA - SMYN MACHINE

  Türkiye

  NURİ KAVAS 1991 yılında Ünsa Makina markasıyla Karabağlar İzmir'de PVC dolum makinası üretimi ile küçük bir işletme olarak üretime başlamıştır. Zamanla kendi sektöründeki gelişme ve yenilikleri takip ederek piyasada ilerleyen ve gelişen bir firma haline gelmiş ve müşteri memnuniyetine olan hassasiyeti ve kurumsal çalışma biçimi ile sektöründe tanınır bir sima haline gelmiştir. Nuri Kavas ürün yelpazesini genişletip, Türkiye genelinde piyasada önde gelen; gıda, kişisel bakım, ev temizliği gibi üretim yapan firmaların güvendiği bir marka gelmiştir.NURİ KAVAS; Temmuz 2017 itibari ile kurumsal kimliğini yenileyip, 26 yıllık gelişim ve tecrübesiyle SMYN MAKİNA olarak yurtiçi ve yurtdışı piyasada yoluna devam etmektedir.Sıvı dolum, asit dolum, toz dolum, kapak sıkma ve çakma, folyo kapatma, etiketleme makinaları üretmekte olan SMYN MAKİNA yurtiçi ve yurt dışı piyasada; gıda sanayi, kozmetik sanayi, kimya sanayi, boya sanayi, ilaç sanayi alanında üretim yapan firmalara hizmet vermektedir. Özel olarak tasarlanan makinaların kurulum ve kurulum sonrası aktifleştirme hizmetlerinde SMYN MAKİNA üreticinin her zaman yanında ve ürünlerinin arkasındadır.Türkiye genelinde bir çok referansı bulunan Nuri KAVAS yurtdışında da; Ürdün, İsveç, Irak, Suriye, Gürcistan, İngiltere gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmektedir.Nuri Kavas, yeni ve kurumsal kimliği SMYN MAKİNA markasıyla kalitesini daha da yükselterek, yenilikçi ve dinamik ruhuyla sektöre yeni bir yön vermeyi amaçlamaktadır.

 1. TETMAKINA

  Türkiye

  we produce filling capping labelling line in turkey

 2. Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD

  Çin

  Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. DURFO S.R.L.

  İtalya

  DURFO S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, reçel pişirme tencereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nizza Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OBTINDU, S.L.

  İspanya

  OBTINDU, S.L., yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Algaba,la, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PHOSPHOTECH SAS

  Fransa

  PHOSPHOTECH SAS, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saint-Herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ERIMAC

  Fransa

  ERIMAC, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lesquin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VALVERDE IBARRA, S.L.

  İspanya

  VALVERDE IBARRA, S.L., yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Şişe etiketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Navarrete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HILLEKES GMBH & CO KG

  Almanya

  HILLEKES GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brüggen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KARMELLE LTD

  Birleşik Krallık

  KARMELLE LTD, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, şişe kapağı takma makinası, bitkisel dolum ve saklama makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şişe etiketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ADB CONDITIONNEMENT

  Fransa

  ADB CONDITIONNEMENT, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Sipariş üzerine paketleme, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gien, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şişeleme ve doldurma - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

432 Şirketler