• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. PRESSTA EISELE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bullay'da bulunan Pressta Eisele GmbH şirketi alüminyum veya demir haricindeki metallerden mamul profillerin uzunlamasına kesilmesi, delinmesi, frezelenmesi ve zımbayla şekillendirilmesi için dairesel testereler, otomatik testereler ve özel çözümler üretmektedir. Otomatik testerelerden, testere bıçağı kalınlığı 1 mm olan ince kesim makinelerinden 18, 5 kW gücündeki performans testere sistemlerine kadar 5 farklı model serisi üretmekteyiz. Testere hatları müşteri isteğine göre geliştirilmekte olup, tam otomatik işleme tesislerine entegre edilebilir. Testere bıçaklarının çapı 800 mm'ye kadar olan yarı otomatik dairesel testereler ile 13 kW'a kadar güçteki testere sistemleri de teslimat kapsamındadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.pressta-eisele.de adresini ziyaret ediniz

 2. WORLDWIDE MACHINING SPARE PARTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Üst düzey üretim çözümleri için önde gelen merkeziniz olan Worldwide Machining'e hoş geldiniz. Kendimizi benzersiz bir dizi özel üretim hizmeti sunmaya adadık. Ankara'nın kalbinde yer alan şirketimiz, talaşlı imalat alanında uzmanlaşmıştır ve beklentilerinizi aşmak için tasarlanmış dinamik bir hizmet paketi sunmaktadır. İşbirliği odağımız, çok çeşitli üretim süreçlerini kapsayan proje tabanlı ortaklıklar etrafında dönmektedir. Döküm, kaynaklı konstrüksiyon, dövme ve dişli kutularından hassas döküm, ısıl işlem, lazer kesim, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon ve yüzey işlemeye kadar ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde karşılıyoruz. Uzmanlığımız Alüminyum, Bronz ve Paslanmaz Çelik gibi çeşitli malzemeleri kapsamaktadır. En iyi hammaddeleri tedarik etmeye ve üretmeye verdiğimiz önemle, ürünlerinizin en yüksek standartları korumasını sağlıyoruz. Yolculuğumuz, tekliflerimizi vizyonunuzla uyumlu hale getirmek için örnekleri paylaşarak başlar. Bu kişiselleştirilmiş yaklaşım, nihai ürünlerimizin isteklerinizle mükemmel bir şekilde örtüşmesini sağlar. Misyonumuz : Şirket içi üretim becerimizden ve modern hammadde kullanımımızdan yararlanarak, rekabetçi fiyatlarla olağanüstü kalite sunuyoruz. Hizmetlerimiz : •Döküm •Kaynaklı Konstrüksiyon •Dövme •Dişli Kutuları •Yatırım Döküm •Isıl İşlem •Lazer Kesim •İşleme •Plastik Enjeksiyon •Yüzey İşlem. Üretim zaferiniz sadece bir konuşma uzaklığında. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 3. BODMER KÜSNACHT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Perçin tabancaları, biçimlendirme makineleri, Taumel soğuk biçimlendirme makineleri, perçin ve biçimlendirme sistemleri, pres, perçin presi, biçimlendirme presi üreticisi, hidrolik ve pnömatik, otomasyon sistemleri üreticisi, emniyet sistemleri üreticisi. Projeden gerçekleştirmeye kadar tümü tek elden! Çok geniş bir takım paleti sayesinde standart makinelerde tüm soğuk biçimlendirme operasyonlarını yürütebiliyoruz.

 4. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  TERMOEXPRESS TRADING SRL, yılında kurulan ve Pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pencereler için çerçeveler, Garaj kapıları, Sivil yapılar/binalar için kapılar, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Doğramacılık ve marangozluk işleri, İnşaat - makineler ve malzemeler, İnşaat malzemeleri, alüminyum pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Floresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

  Dear Madam/Sir, We are the exporters of aluminium sigma profiles, fasteners, linear modules, motors, reducers, gearbox, etc. We have been operating since 1995. The quality standard of our products are in line with international standards: having certificates of ISO 9001, CE, RoHS 2. You can see our products below the image. We would like to work with you and supply what is needed in your business. Please contact us; sales5@doguskalip.com.tr and visit our website; https: //www.doguskalip.com.tr/home

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT.

  Türkiye

  İthalat, İhracat, Transit Ticaret, Danışmanlık ORECHEM import consultancy can save you the headache of product sourcing, QA, shipping, import fees and handling. Improve your profit margins & save time. ORECHEM specialises in helping businesss for profitably grow through expanding in international markets, providing the support you need, when and where you need it, to increase your exports. Finding market and customers by making Market Research Company and product presentation Making sales agreements Follow-up of orders and shipment processes with customers Coordination of export customs processes Providing Investment consulting services for international markets Together we examine your needs and work out how we can help to improve your products, supply chain, and profit margin. We manage production, from payments to pre- and post-production inspections, keeping you informed every step of the way. We pursue a deep analytical approach and define the needs of our partners. Worldwide surveys are conducted for these items on the basis of quality, cost, and time. Only after that, purchasing is made by protecting the benefits of the partner company.

 2. YAVUZ METAL ALUMINIUM

  Türkiye

  Edindikleri tecrübe ile bir araya gelen firma sahipleri 1999’da Yavuz Metal’i Ümraniye İstanbul’da kurmuştur. Minimum 650 tonluk alüminyum profil kapasitesi ile kompozit panel, otomatik kepenk ve panjur, levha çeşitleri ve sektörün tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yavuz Metal, alüminyum sektöründe ihtiyaç duyulan her çeşit makine ve yan ürün bulundurduğu gibi özel tasarımlarda da kalıp çiziminden profil üretimine kadar her aşamada müşterilerine hem yurtiçinde hem de yurt dışında destek vererek yardımcı olmaktadır.Elektrostatik toz boyama tesisinde aylık 200 tona yakın boyama kapasitesi ile her rengin ve her metalin kusursuz bir şekilde boyanmasına olanak sağlamaktadır. Yavuz Metal ailesi, içinde bulunduğu sektörün tüm teknolojik gelişmelerini hızlı ve kapsamlı bir şekilde takip ederek, müşterilerine yenilikçi çözüm ve ürünler sunarak hizmet vermeye devam edecektir. Yavuz Metal olarak müşterilerimizin tüm profil ve aksesuarlar ihtiyaçlarını karşılamak, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 3. CELEBIOGLU MIMARLIK

  Türkiye

 4. TASAŞ ALÜMINYUM SANAYI VE TICARET A.Ş

  Türkiye

  Alüminyum sektöründe hikayemiz 1970'li yılların sonlarında alüminyum levha üretimi ile başlamıştır.1989 yılında kurulmuş olan TASAŞ Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş Konya Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 metrekarelik alanda profil üretimi yapan entegre bir tesistir.Firma olarak TASAŞ Alüminyum bünyesinde birçok şubeyi barındırmaktadır.Bunlardan biri Radiatherm adı altında alüminyum radyatör üretmektedir.Fabrika Konya Büsan Özel Organize Sanayi Sitesinde yer almaktadır.Konya'da Sivas'ta Alanya'da TASAŞ Alüminyum satış mağazaları bulunmaktadır.Bunların yanında Tasaş Grup Bünyesinde olan firmalara ait Antalya'da dört adet mağaza bir adet yapı market ve inşaat şirketi bulunmaktadır.Bünyesinde bulundurduğu işletmelerle TASAŞ grup inşaat sektöründe birçok alanda hizmet vermektedir. TASAŞ Alüminyum fabrikasında 1600 ton basma gücünde 6 inçlik 2000 ton basma gücünde 7 inçlik 2 adet pres bulunmaktadır. 176 mm. ye kadar yuvarlak profil ve yatayda 300 mm. ye kadar lambri türü profil üretilmektedir.Yıllık 9.000 ton kontinü dikey döküm kapasiteli dökümhanede muhtelif çaplarda billet üretilmektedir.Fabrikada 13, 60 metreye kadar olan profillerin boyanmasını sağlayacak statik toz boya tesisi yer almaktadır. TASAŞ Alüminyum tecrübeleri ışığında kaliteli malı uygun fiyata halka ulaştırarak büyümeye devam etmektedir.

 5. ERSAS ALUMINYUM

  Türkiye

  Başarıyı hazırlığa bağladık ve biz Ersaş olarak alüminyum sektörünün gelecekle ilgili gerekli tüm hazırlığını yaparak, sorun olmuş detayları çözerek ve bizim için başarının kaçınılmaz olduğuna inanarak ve en önemlisi milletimiz adına yaşayıp milletimiz adına üretiyoruz sözünü kendimize ilke edinerek ve her geçen gün daha da gelişerek yolumuza devam ediyoruz, alüminyum dünyasındaki yenilikleri ve çözümlerimizi de dünyaya kazandırıyoruz. HEDEFİMİZ Başarma olgusunu deneyim, bilgi birikimine ve ekip ruhuna bağlayarak , alüminyum üretiminden çok, sistem üreten firma olarak , gerek Türkiye de gerek ise Dünya pazarında yapmış olduğu sistemler ile alüminyum sektörüne yön vererek hedefini daima zirvede tutmaktır. Üstün kaliteli alüminyum profil üretimini her geçen gün yükselen standartlar ile devam ettiren Ersaş Alüminyum, ülkemizin önde gelen markalarındandır. Ersaş Alüminyum, farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, çevreyle dost üretim sistemlerini benimseyen, küresel etkileşimleri yakından takip ederek sürekli yenilenen, çağdaş bir vizyon ile gelişim göstermeye devam ediyor.

 1. EGAL PROFIL VE AKSESUARLARI LTD STI

  Türkiye

  Firmamız İzmir merkez İstanbul şube olmak üzere iki noktada pileli , menteşeli, içten takma, kedi sinekliği, karavan sinekliği alüminyum profilleri ve aksesuarları, cam balkon alüminyum ve aksesuarları , vida , kıl fitil vb birçok ürünün satışını yapmaktadır, mevcut ülkelere yada bulunduğunuz şehirlere bayilik vererek yada toptancılık vererek çalışmaktayız. Ürünlerin bilgisi , eğitimi makine ekipmanı ve malzemeleri firmamız tarafından yapılmaktadır böylelikle başka firmaya ihtiyaç duymadan sineklik işini öğrenmek mümkündür. yurt dışında çalıştığımız müşterilerimize daha hassas davranılmakta kaliteli ürünlere ve uygun fiyatlarla ulaşmaları en öncelikli hedefimizdir.

 2. HGMAKINE

  Türkiye

  ABOUT US As HG Makine industry, we design the productions of Food Machinery and Cosmetic Machinery delivered to us by our customers without any problems, with computer support. With the experience of 15 years from the past, we are proud of the fact that we have delivered the works we have received without any problems in line with the wishes of our customers. Our company, which adopts as a principle to manufacture quality products and to provide you with the best service by following the latest developments in technology, stands out with its unique machine designs. In their designs; has adopted the principle of manufacturing efficient machines suitable for industrial conditions and purposes. Our company has products with original machinery manufacturing portfolio for you; Our R&D department continues to work without slowing down in order to provide you with better and trouble-free service. Manufacturing in accordance with international standards, providing trouble-free and unlimited service is the principle of our company. We will continue to produce and follow the technology in order to provide you with the best service.

 1. DOGUS KALIP METAL VE FORM SANAYI DIS TICARET

  Türkiye

  1995 yılında kurulan Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretimine başlamıştır.2002 yılında inovatif çalışmalar yaparak Endüstriyel Aluminyum profil, bağlantı elemanları, bağlantı aksesuarları ve konveyör ekipmanları üretimi üzerine uzmanlaşma yoluna gitmiştir.Makine üreticilerinin problemlerine çözüm bulabilmek için 2006 yılında Lineer modül ve eksenel hareket sistemleri üretimi ile ilgili AR-GE faaliyetlerine başlamış olup şuan üretmekte olduğu 40 farklı Lineer modülü ile dünyanın en çok ürün çeşidine sahip firmaları arasına girmiştir.Müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş bir firma olarak satış öncesi mühendislik hizmetleri, satış sonrası ise servis ve yedek parça desteği vermektedir.Çözüm ortağı olma anlayışını hayata geçirebilmek adına 2007 yılında başlattığı Şubeleşme mantığı ile 1 Fabrika, 8 şube, 7 Bayi ve 7 Yurt dışı Distribütörü aracılığıyla müşterilerin ürün ve hizmetlere daha kolay ulaşılabilirliğini sağlamıştır.16 Satış Mühendisi, 22 Mekanik Teknikeri, 30 Montaj teknikeri olmak üzere 140 kişilik kadrosu ile müşterilerine yakından destek hizmeti sunmaktadır.Yıllık üretim ve satış kapasitesini her geçen yıl arttıran Doğuş Kalıp, Bayi ve Distribütör ağıyla da hizmet kalitesini dünya geneline ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca 37 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirerek Marka bilinirliğini arttırmaya devam etmektedir.

 2. ELSA ALÜMINYUM

  Türkiye

  Kocaeli/Darıca organize sanayide 2000 m2 kapalı alanda kendi entegre üretim tesisine sahiptir. Fabrikamızda alüminyum paslanmaz korkuluklar, cam korkuluklar, alüminyum kapı-pencere aksesuarları üretilmektedir. Tescilli markası, sanayi sicil belgesi , Qualicoat, Qualanod ve ISO 9001 Kalite yönetim sistemi altında 2 milyon adet/yıl aksesuar üretim gücüne sahiptir. Talep edilen çeşit ve özellikte üretim de yapılabilmektedir. Sahip olduğu esneklik ve yaratıcılık özellikleriyle müşterilerine yüksek kalitede bir hizmet vermektedir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti en büyük amacı olması nedeniyle üretim, kalite kontrol departmanı tarafından sürekli denetlenmektedir. üretimimizi dünya standartlarında, son teknoloji makine parkurumuzla, minimum insan gücü kullanarak gerçekleştirmektedir. Alüminyum küpeşte(kare, yuvarlak), camlı sistemler(cam takozları, cam tutucular) ve alüminyum doğrama aksesuar üreticisiyiz. Ayrıca alüminyum doğrama, küpeşte, cam balkon ve sineklik profillerinde ürün tedarikçisiyiz.Yıllardan gelen ihracat deneyimimizle iç ve dış piyasada ki müşterilerimize uygun fiyatlarla, özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.Profosyonel ekibimiz ve gelişmiş makina parkurumuz sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ürün üretimleri yapıyoruz.

 3. EGESAN YAPI

  Türkiye

  Firmamız Egesan Yapı; İzmir ili ve tüm ilçelerine ve çevre yakın illere cam balkon, pimapen, kepenk, panjur, dış cephe kaplama, alüminyum doğrama, tente pergola, küpeşte, tadilat hizmeti sunuyor. İzmir il geneline montaj ve tamir bakım servis hizmeti sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve ürünlerde birinci kalite ürün tercih etmektedir. Günümüzde alınan bir hizmeti veya bir ürünün alım aşamasından teslim aşamasına sorunsuz iş süreci gerekmektedir firmamız Egesan Yapı tüm bu süreçlerde müşterilerine zamanında teslim etme ve sorunsuz iş takibi yaparak mutlu müşteriler kazanmayı kendine hedef seçmiş bulunan firmadır.

 4. TAK-SAN FIRÇA SANAYI - INDUSTRIAL BRUSHES !....

  Türkiye

  TAK-SAN FIRÇA SANAYI - INDUSTRIAL BRUSHES ! .... BİLUMUM SEKTÖRLERE ÜNİVERSAL NİTELİKTE FIRÇALARI ÜRETİLIR. Bilumum merdane ve silindire merdane disk fırçaları monta edilerek istenilem uzunlkuta ve çapta fırçaları amacınıza göre uygular TAK-SAN FIRÇA sizlere çözümdür SATİNAJ , BİYET, KONVEYOR BANT, TEMİZLİK FIRÇA , İSTENİLEN ÇAP VE EBATA, YOL MAKİNA ARAÇ SİLME SÜPÜRME, SİLİNDİR MERDANE , FIRÇALARI ve YAN SANAYİ MAK.PARÇA üretilir vs ! ..... Balansı alınmış normal ve hız firça sı bilumum boyuta merdane fırçalarımız iç ve dış çapı istemiş oldugunuz nitelikte üniversal nitelik taşır ve grafimizdeki ölçüleri m.m. olarak belirtiniz

 5. GERMAN INDUSTRY PARTS

  Almanya

  General Information of German Industry Parts German Industry Parts is a one-stop sourcing solution that provides machinery and parts supply services to original brands, private labels, distributors, subcontractors, system integrators, value-added resellers and patent creators worldwide. In addition to private consultancy and project management, we offer end-to-end production services with the support of factories operating in our region.

 6. ESAL ALUMINYUM

  Türkiye

  2009 yılından beri İstanbul'da alüminyum profil ve aksesuar imalatı yapmaktayız. Amaçladığımız müşteri memnuniyeti ile kaliteli ürünler üretmekteyiz. Alüminyum profil, sineklik cam balkon, alüminyum küpeşte aksesuarları.

 7. SUTTEC

  Türkiye

  SUTTEC süt ve süt ürünleri işleme tesislerine makine üretimi ve anahtar teslim süt işleme tesisleri üretimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren beklentinin üzerinde ürün kalitesi ve uygun fiyatlı satış politikası ile hizmet vermektedir. Süt ve gıda sanayisi için Dünya kalite standartlarına göre üretim yapan ve her gün kendini yenileyen mühendislik kadrosuyla AR-GE ve uzman pazarlama kadrosu ile bir Dünya markası olmak amacıyla ilerlemektedir.

 8. TALLERES CEJUELA

  İspanya

  Alüminyum ve PVC doğrama üretiminde uzman şirket.

 1. PAGUS

  Almanya

  PAGUS, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zschepplin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INO MACHINERY

  Türkiye

  INO MACHINERY, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum kapılar, binalar için alüminyum cephe kaplamaları, alüminyum panolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. KAZI TANI

  Fransa

  KAZI TANI, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nevers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HOZ SARL

  Fas

  HOZ SARL, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. STAC

  İspanya

  STAC, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstri/Sanayi - Hırdavat, kompozit panolar, conta üretimi, plastik profil ekstrüzyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padrón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CARPINTERÍA DE ALUMINIO SABADELL ALUMINISERVIC

  İspanya

  CARPINTERÍA DE ALUMINIO SABADELL ALUMINISERVIC, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RICO ALUMINIUM

  İspanya

  RICO ALUMINIUM, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Navarcles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZENALUMINIUM

  Polanya

  ZENALUMINIUM, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Koszalin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. PRO-FIL ALUMINIUM SYSTEM M. SZCZERBIŃSKI

  Polanya

  PRO-FIL ALUMINIUM SYSTEM M. SZCZERBIŃSKI, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jadowniki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. TELLIER GERARD SAS

  Fransa

  TELLIER GERARD SAS, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemillé, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz