• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • apreli örme ürünler - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Apreli örme ürünler - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ATAK TEXTILE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Atak Textile Company, Gaziantep/TÜRKİYE'de bulunan bir pamuk ipliği, pamuklu örme kumaş ve dokuma kumaş tedarikçisidir. Şu anda süprem kumaş, polar kumaş, fransız havlu kumaş, ribana kumaş, hırka kumaş, pike kumaş tedarik etmekteyiz. Atak Tekstil, kaliteli ve hızlı servisiyle dünyanın her yerindeki toptancı ve hazır giyim üreticisi müşterilerine hizmet vermektedir. KUMAŞ YELPAZESİ: 1.SÜPREM, TAM ELASTAN SÜPREM 2.PİKE (ÇİFT PİKE, TEK PİKE, TAM ELASTAN TEKLİ PİKE) 3.İNTERLOK 4.1x1 RİBANA, 2x1 RİBANA, ELASTANLI RİBANA, TAM ELASTANLI RİBANA, 5.FRANSIZ HAVLU, PAMUKLU/PES FRANSIZ HAVLU, TAM ELASTAN FRANSIZ HAVLU 6.PAMUKLU POLAR, PAMUKLU/PES POLAR, FIRÇALI POLAR, FIRÇASIZ POLAR; BİTİŞ: 1.TERMOFİKS 2.TEK BOYAMA 3.ÇİFT BOYAMA 4.ENZİM İŞLEMİ 5.SİLİKON YUMUŞATMA 6.SANFÖRİZE 7.FIRÇALI 8.KARBON FIRÇALI (ŞEFTALİ ETKİSİ) 9.KESME; MAKİNALAR: 1.ÖRGÜ MAKİNELERİ (x45) 2.HAM KUMAŞ KALİTE KONTROLÜ (x2) 3.HT BOYAMA MAKİNALARI (x11) 4.RAM MAKİNASI (TERMOFİKS/ISITMA) (x2) 5.SANFÖRİZE (KOMPAKTÖR) MAKİNESİ (x2) 6.BALON SIKMA MAKİNA (İPLİK AÇICI) (x2) 7.KURUTMA MAKİNESİ (x1) 8.FIRÇALAMA (x2) 9.KARBON FIRÇALAMA (ŞEFTALİ ETKİSİ) (x1) 10.BİTİŞ KALİTE KONTROL (X2); RENKLER: 1.ATAK TEKSTİL RENK KARTELASI 2.PANTONE RENKLERİ 3.ORİJİNAL MÜŞTERİ RENKLERİ; KULLANILAN İPLİKLER: 1.OE PAMUK 2.VORTEX PAMUK 3. HALKA PAMUK 4.KOMPAKT PENYE 5.VİSKON İPLİK 6.ELASTAN İPLİK 7.POLYESTER İPLİK; Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Almanya

  Merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin güneybatısındaki Konken'de bulunan şirketimiz, tanınmış "KSM" ve "Producer of Pfaff Embroidery Systems" markalar altında üretilen dünyanın en iyi nakış makinelerinin adresidir. Köklerimiz eski G.M. Pfaff AG. şirketine kadar gitmektedir. Bunun için şirketimizin tarihçesine bakınız. Ürün yelpazemizde her türlü gereksinime yanıt veren 1 - 60 nakış kafalı çeşitli endüstriyel nakış makineleri bulunmaktadır. Sadece tekstil dünyası için değil, profesyonel nakış şirketleri veya giysi üreticileri, şeritler, ev tekstili, örtüler veya teknik nakışla değil, aynı zamanda deri işleme, ayakkabı, bot, kemer, çanta ve otomotiv iç mekanı için özel modeller de sunuyoruz. Ürünlerin kalitesini iyileştirmek adına, uygun makinenin yanı sıra uygun isteğe bağlı donanıma da sahibiz. Schiffli tarzı nakış, yuvarlak kordon, payetler, seri nakış alanları vb.

 4. MWM TECHNIC

  Türkiye

  The MWM Technic manufacture and sell razor wire machine, barbed wire machines , chain link wire fencing, hexagonal wire machines, chain link fence machine, jali machine, constantine wire fence machine, gabion mesh machine, welded mesh panel machines. The MWM Technic is a manufacturer company with 35 years of experience and knowledge in the wire fence industry. We have determined the mission of the company as a leader in the metal and wire machinery sector in the world. Our vision is to produce machines with high quality and high production capacity to compete with world brands. https: //www.mwmtechnic.com/

 5. GRANDIS SRL

  İtalya

  Grandis, paslanmaz çelik, alüminyum ve süper alaşımlardan her tür ve tipte makine, makine aksamı, yapı ve iskeletin gerçekleştirilmesini sağlayan makine parkını ve teknolojiyi bünyesinde barındıran bir kuruluştur ve bu nedenle çeşitli endüstriyel sektörlerin beklentilerine cevap verecek kapasiteye ve beceriye sahiptir. Temel üretimlerimizden bazıları: paslanmaz çelik boyama makineleri; paslanmaz çelik buhar üreteçleri ve otoklavlar; laboratuvar makine donanımları çeşitli tiplerde santrifüjler; paslanmaz çelik tanklar, depolar ve doldurma sistemleri;

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PUMA PRO PARTS LTD

  Türkiye

  PUMA PRO PARTS LTD, yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, beton pompaları için aksesuarlar, Kauçuk - borular ve hortumlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES

  Brezilya

  TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tamamlanmış dokumalar, Tamamlanmış dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estancia Velha, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. MAQUINAS DE COSER

  İspanya

  MAQUINAS DE COSER, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dikiş makineleri, ikinci el dikiş makinaları, Tekstil dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Almanya

  GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavrayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grossostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RED CARPET S.R.L.

  İtalya

  RED CARPET S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, iplik eskitme makineleri, kumaş ve tekstil ürünleri cila giderme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carre', İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OFFICINA MASTER S.P.A

  İtalya

  OFFICINA MASTER S.P.A, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NOSEDA S.R.L.

  İtalya

  NOSEDA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil boyama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavernerio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SEKAISA

  İspanya

  SEKAISA, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ütü makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, tekstil makinaları, tekstil elyaflarının işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar, tekstil makineleri onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyoles - Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  İrlanda

  ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil makinaları için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galway, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 3. ASTENJOHNSON

  Belçika

  ASTENJOHNSON, yılında kurulan ve Kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tamamlanmış dokumalar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Pamuklu kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Tamamlanmış dokumalar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Pamuklu kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eupen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  İtalya

  DANTI PAOLO & C. S.R.L., yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Tamamlanmış dokumalar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Tamamlanmış dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montemurlo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Fransa

  ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil sanayisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elbeuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. INNOTRANSFERS

  İspanya

  INNOTRANSFERS, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tamamlanmış dokumalar, İş koruma maskeleri, Tamamlanmış dokumalar, profesyonel koruyucu malzeme ve eşya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montornes Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SECOND HAND TEXTILE

  İtalya

  SECOND HAND TEXTILE, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ikinci el dokuma makineleri, bükülü ipliklerin hazır hale getirilmesi için makinalar, ikinci el tekstil makinaları satışı, dokumaların işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Almanya

  HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wagenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAKROCOSTURA

  İspanya

  MAKROCOSTURA, yılında kurulan ve Giyim sanayi gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcala De Guadaira, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Almanya

  ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A.

  İspanya

  HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, iplik eğme makinesi, tekstil makinaları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOWOTECMA GMBH

  Avusturya

  NOWOTECMA GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhofen An Der Krems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Almanya

  SCHENK-TEXTILMASCHINEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. E.J. CZIRAKY

  Almanya

  E.J. CZIRAKY, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tegernsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH

  Almanya

  THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwarzenbach a Wald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KARL L. HÜBSCHMANN GMBH

  Almanya

  KARL L. HÜBSCHMANN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LAFER S.P.A.

  İtalya

  LAFER S.P.A., yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımpara makinaları, dokuma havlama makina ve ekipmanları, bükülü iplik kırkma için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz