• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • arıcılık makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Arıcılık makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. APIHAPPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  APIHAPPY, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, arıcılar için hizmet, Balmumu, kraliçe arı üretimi, arı kovanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gometz La Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. APIS - MATERIALE APISTICO

  İtalya

  Verified by europages badge

  APIS - MATERIALE APISTICO, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Arıcılık makine ve ekipmanları, kraliçe arı üretimi, arı kovanları, Arıcılık makine ve ekipmanları, tütsüleme makinaları, arı kovanı için ürünler, arı kovanları için besleme cihazları, bal karıştırıcıları, bal için paslanmaz konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pombia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COOP MELISSA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOP MELISSA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Bal, arı kovanları, tütsüleme makinaları, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, arı kovanları, Bal, bal için paslanmaz konteynerler, arı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelliri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

 5. BENKA BEEKEEPING

  Türkiye

  1972 yılında Kadir Küçükbenli tarafından tenekecilikle başlanılan mesleğe ‘’ Ürettiğin ürünü önce kendin beğenmelisin ‘’ felsefesi ile başlanıldı.1980 yılında İlk olarak arı yemlikleri imalatıyla arıcılık sektörüne giriş yaptı. 1987 yılındaArıcı körükleri imal edildi ve Benka ürünleri Türkiye’nin farklı illerindeki arıcılarla buluşturuldu.1995 yılındaİlk ihracatımızı Cezayir’e gerçekleştirerek Benka Dünya arıcılık sektöründe markalaşma faaliyetlerinin ilk adımını atmıştır. Sonrasında tanıtım faaliyetlerine önem vererek sektör fuarlarına katılmıştır.2000 yılındaBal süzme makinelerini ve bal işleme ekipmanları üretimine başlayarak, ürün skalasını genişletmiştir.2013 yılındaİlk yurtdışı fuar organizasyonu katılımı olarak , Dünya arıcılık örgütü olan Apimondia’nın Ukrayna Kiev’de düzenlediği uluslararası arıcılık kongresine katılmıştır. Fuarda büyük ilgi gören Benka ürünleri Dünya arıcılık sektörüne bu fuarlar birlikte hızlı bir giriş yapmıştır. Ve Bugün… Bal’ın kovandan soframıza gelene kadar olan tüm üretim aşamalarında kullanılan ekipmanları üreten Benka; 5.000 m2 çalışma alanında Ar-ge ve İnovasyon çalışmalarıyla Türkiye ve Dünya arıcılarının kullandığı geleneksel yöntemleri teknoloji ile birleştirerek ürünlerini geliştirmektedir. Bugüne gelene dek yıllarca kalite prensibimizi bozmadan ve müşterilerimizin desteği, tavsiyeleri ile her geçen gün ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilme adına bünyesinde bulundurduğu "sertifikalı sa

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INCI BEEKEEPING COMPANY

  Türkiye

  Arıcılık sektöründe kullanılacak ekipmanları, gelişen Dünya teknolojisini yakından takip ederek, arıcılıktan gelen talepler doğrultusunda yeni teknolojiler geliştirmek. Ülkemiz arıcılık sektörünün ihtiyaçlarına tam karşılık verebilecek ekipmanlar üretmek.

 2. .

  Türkiye

  Antalya Kaş ilçesinde ailemiz ile Doğal ve organik olarak arıcılık ürünleri , bal üretimi, polen üretimi, arı sütü üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz doğal, organik ve katıksızdır. Annem ve babam küçük yaşlardan itibaren çiftçilikle ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Ben de küçük yaştan itibaren ailemle birlikte arıcılık yapmaktayım. Yurtiçi ve yurtdışına uygun fiyatlı ürünlerin satışını yapmaktayız.

 3. BEEQUEENSHOP

  Bulgaristan

  BEEQUEENSHOP, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sandanski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. ZYGI.GR

  Yunanistan

  ZYGI.GR, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaisariani, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. APINORTE

  İspanya

  APINORTE, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arıcılık makine ve ekipmanları, Balmumu, pollen, Arıcılık makine ve ekipmanları, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SWIENTY A/S

  Danimarka

  SWIENTY A/S, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Tartı ve dozaj aygıtları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Tartı ve dozaj aygıtları, otomatik dozaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soenderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. ECOAPIS UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  ECOAPIS UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arı balı, arı ürünleri, hayvan yetiştiriciliği, Tarım danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaves, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. PASICHNUK.COM.UA

  Ukrayna

  PASICHNUK.COM.UA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. BIOFLOWER.CZ

  Çek Cum.

  BIOFLOWER.CZ, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bahçe aletleri, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceský Krumlov , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ETS NEVIERE

  Fransa

  ETS NEVIERE, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kozmetik ürünleri, Bal, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kozmetik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valensole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ESHONEYBEE BY EMA SILVA

  Portekiz

  ESHONEYBEE BY EMA SILVA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bal ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinhais, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O.

  Çek Cum.

  VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O., yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Balmumu, Mumlar, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Bal, Balmumu, Mumlar, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liberec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. THOMAS APICULTURE SAS

  Fransa

  THOMAS APICULTURE SAS, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fay Aux Loges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ABADIA RURAL, LDA

  Portekiz

  ABADIA RURAL, LDA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. arıcılık, cam şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. BEEHOME

  Bulgaristan

  BEEHOME, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arıcılık ürünleri, arıcılar için hizmet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. MELI MUSES - ELLINIKO MELI (MELINDA EPE)

  Yunanistan

  MELI MUSES - ELLINIKO MELI (MELINDA EPE), yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bal üretimi ve dönüşümü, fren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. AGRARIA UGHETTO APICOLTURA

  İtalya

  AGRARIA UGHETTO APICOLTURA, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Giaveno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LOGAR TRADE D.O.O.

  Slovenya

  LOGAR TRADE D.O.O., yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arıcılık işleri için bal çekme makinaları, arıcılık, arıcılık için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Šenčur, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. BJ SHERRIFF

  Birleşik Krallık

  BJ SHERRIFF, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Falmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SC.CIRAST.SRL

  Romanya

  SC.CIRAST.SRL, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tütsüleme makinaları, früktoz, glükoz, arılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golestii De Sus, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. ATLANTIQUE APICULTURE

  Fransa

  ATLANTIQUE APICULTURE, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arıcılık işleri için bal çekme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cheix-En-Retz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VALMOURAL-MATERIAL APICOLA LDA.

  Portekiz

  VALMOURAL-MATERIAL APICOLA LDA., yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Penafiel, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. FIVE STAR BEEKEEPING INDUSTRY

  Birleşik Krallık

  FIVE STAR BEEKEEPING INDUSTRY, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arıcılık ürünleri, arıcı eldivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. FIORILLO SRL

  İtalya

  FIORILLO SRL, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arıcılık makine ve ekipmanları, italyan balı, biyolojik bal, Arıcılık makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vibo Valentia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FULLER BEE SUPPLY

  Amerika Birleşik Devletleri

  FULLER BEE SUPPLY, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. arı sürüsü üretimi, arıcılık için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parker, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Arıcılık makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.949 Şirketler