• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 2. TEKNIK KONTEYNER - WASTE BINS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2013 yılında kurulan ve merkezi İstanbul'da bulunan TEKNİK KONTEYNER, üst düzey atık yönetimi çözümlerinde uzmanlaşmış Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden biridir. Uzmanlık alanımız, kapasiteleri 80L ile 5000L arasında değişen plastik ve galvanizli metal çöp konteynerleridir. Portföyümüz: •Metal Galvanizli Çöp Konteynerleri •Plastik Çöp Konteynerleri •Yeraltı Atık Konteyner Sistemleri •Ambalaj Atığı Ürünleri •Yer Üstü Çöp Konteynerleri •Ahşap Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları •Plastik Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları •Metal Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları •Tıbbi Atık Ürünleri •Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları •Atık Geri Kazanım Merkezleri •Pil Atıkları •İlaç Atık Ürünleri •Çöp Kovaları •Plastik Sandıklar •Variller TEKNİK KONTEYNER olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya kararlıyız. Titiz ve disiplinli çalışma anlayışımız sayesinde, kuruluşumuzdan bu yana kalite konusundaki itibarımızı sürekli olarak korumayı başardık. Metal Galvanizli Çöp Konteynerleri, Çöp Konteynerleri, Çöp Kovaları, Metal Çöp Kutuları, Plastik Çöp Kutuları, Seyyar Çöp Kutuları, Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteynerleri, Çöp Kutuları, Geri Dönüşüm Kutuları, Çöp Bidonları, Geri Kazanım Kutuları, Plastik Çöp Kovaları, Çöp Arabaları, Çöp Tenekeleri, Plastik Atık Konteynerleri, Toz Hazneleri ve Atık Yönetimi çözümleri dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz Türkiye'de üretilmektedir. Daha fazla bilgi için yüksek kaliteli atık yönetimi çözümlerimizi bugün keşfedin!

 3. ALUMINIUM KRÜGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMINIUM KRÜGER GMBH, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. demir dışı metaller ve alaşımları, atıkların geri dönüşümü, hurda geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BINDER+CO AG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BINDER+CO AG, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gleisdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALTOLA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ALTOLA AG, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Olten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunus

  Aramis Grup'a bir şirket olan ve ekipman üretimine yoğunlaşmış olan NIELSEN 1988 yılından bu yana çevrenin korunması, atıkların ve atık malzemelerin toplanması, ayrılması ve geri kazanılması alanında faaliyet göstermektedir. 2004 yılında ise dikey preslerden oluşan yeni bir ürün serisi üretimine başlamıştır. Bu serinin temel amacı sıkıştırılan malzemenin kilo başına maliyetini düşürmek dökme atıkların hacmini % 90 oranında azaltmaktır. O zamandan bu yana atık konteynerleri, öğütücüler ve çeşitli tipte sıkıştırıcılar gibi diğer ürünler de geliştirmiş

 2. BINOLOGY LLC

  Rusya

  Binology LLC, atık yönetiminde %70'e varan maliyet azaltımı sağlayan, akıllı şehir çözümlerinin geliştiricisi ve üreticisidir. Ana modellerimiz şunlardır: SmartCity Bin 120 - Dahili pres, dolum seviyesi ölçüm sistemi, hava durumu istasyonu, darbeye dayanıklı galvanizli çelik muhafaza içinde akıllı enerji tasarrufu ve yangın önleme algoritmalarına sahip otomatik güneş enerjisiyle çalışan IoT Smart Bin; SmartCity Separation Station 2 ve 3 - Geri dönüştürülebilir maddelerin toplanması için Binology akıllı konteynerleri üzerinde atık ayırma istasyonları; SmartCity Indoor TV - Full HD yan ekranlar ve hoparlörlere sahip iç mekan çözümü; SmartCity WSens - her türlü 0, 08 - 24 m3 konteyner ve bunker ile uyumlu, darbeye dayanıklı muhafaza ve entegre sıcaklık sensörü ile birlikte verilen ultrasonik çöp seviye sensörü; Etkin personel yönetimi, dinamik yönlendirme özelliği, atık türü izleme, atık yönetimi ve atık toplama alanı için gelişmiş kontrol ve raporlama araçları için akıllı bulut yazılımı ve "SmartCity Management" mobil uygulaması.

 3. ALREC-TEC GMBH

  Almanya

  ALREC-TEC GMBH, yılında kurulan ve Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, ayırma sistemleri, metal dedektörleri, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mömbris, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS

  Türkiye

  EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BIOTRANS GMBH

  Almanya

  BIOTRANS GMBH, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CRETES

  Belçika

  CRETES, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Havalı taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gullegem-Wevelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MENART

  Belçika

  MENART, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, atık geri dönüşümü için endüstriyel sıkma makineleri , Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dour, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ILVA

  Belçika

  ILVA, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, atık toplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erembodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CONDEBO

  Belçika

  CONDEBO, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Çevresel temizlik hizmetleri, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ASSOCIATION KONSORT

  Ukrayna

  ASSOCIATION KONSORT, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma sistemleri, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Taşıma sistemleri, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, meyve ve sebze ayarlama ve seçme işleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SORTEERCENTRUM SORET

  Belçika

  SORTEERCENTRUM SORET, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, konteyner servisi, Atık konteynerleri, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijvel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MALAMAN CTC

  İtalya

  MALAMAN CTC, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Travagliato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH

  Almanya

  HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH, yılında kurulan ve Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp kutuları, artık madde kutuları, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Yol enformasyonları - Servis, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Çöp kutuları, artık madde kutuları, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Yol enformasyonları - Servis, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GREENBANK COMPACTORS LLP

  Birleşik Krallık

  GREENBANK COMPACTORS LLP, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık giderimi için balyalama presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belçika

  GALLOO KONSTRUKTIE, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMYECO

  Meksika

  AMYECO, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel imalatların yıkım işleri, planyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ecatepec, Meksika 'de bulunmaktadır.

 3. CONTAINERUTLEIE OSLO

  Norveç

  CONTAINERUTLEIE OSLO, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Atık işleme - Şirketler, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Atık işleme - Şirketler, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW

  Almanya

  ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederkassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  İtalya

  MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bovolone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID

  Belçika

  IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID, yılında kurulan ve Sosyal hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Sivil ve sosyal dernekler, kalite ve çevre güvenliği, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Sivil ve sosyal dernekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SR SPEZIALMASCHINEN & RECYCLINGTECHNIK

  Almanya

  SR SPEZIALMASCHINEN & RECYCLINGTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ECOTEC

  Lüksemburg

  ECOTEC, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dahili atıklar - boşaltma/atım, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Bina enkazlarının geri dönüştürülmesi, Dahili atıklar - boşaltma/atım, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Bina enkazlarının geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanem, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR

  Avusturya

  NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH

  Almanya

  KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metallerin filizi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, Çöp kutuları, artık madde kutuları, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Yıkım müteahhitleri, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, Çöp kutuları, artık madde kutuları, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Yıkım müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

604 Şirketler