• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • baharat özü ve baharat

Sonuçlar

Baharat özü ve baharat - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 3. HAFEN-MÜHLEN-WERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAFEN-MÜHLEN-WERKE GmbH şirketi 1949 yılında kuruldu ve o tarihten beri güvenilir, hansa ticari geleneği ile bir ticaret ve ithalat merkezi oldu. Ayrıca son otuz yıldır hindistan cevizi, bal tozu ve biyo-inülin alanlarında bir ithalat uzmanı haline geldi. Standart hindistan cevizine dair geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hindistan cevizi sütü tozu / hindistan cevizi tozu alanında altı farklı kalitemizle bu alanda Avrupa'nın en fazla çeşit sunan ithalatçısıyız. Standart ve yağ açısından zengin varyantların yanı sıra müşterilerimize vegan ve biyo-vegan hindistan cevizi sütü tozu kaliteleri de sunabiliyoruz. Benzer biçimde bal alanında da onlarca yıldır faaliyet gösterdiğimiz için bal tozu ve biyo-bal tozu alanlarında da geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu özel hammaddeler geçtiğimiz yıllarda Instant zencefil tozu, biyo-inulin, biyo-agave şekeri ve biyo-agave şurubu/konsantresi ile genişletildi.

 4. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

 5. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Nutralong Pharmachem Co. Ltd., yiyecek ve içecek, diyet takviyeleri ve hayvan gıdası pazarları için kaliteli ham maddeler sağlayan özel bir tedarikçidir. Ürün yelpazemizde doğal tatlandırıcılar, eklem sağlığı, vitaminler, mineraller, amino asitler ve bitki özleri bulunmaktadır. EC ve FDA mevzuatlarına uyuyoruz ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözümler ve bitmiş ürünler sunuyoruz. Profesyonel bir Kondroitin sülfat tedarikçisi olarak, insan tüketimine uygun sertifikalı her tür Kondroitin serilerini sunuyoruz. Ürünlerimiz sağlık sertifikası ve laboratuvar test raporu ile AB'de satışa sunulmuştur. Yalnızca Kondroitin tozu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Doğrudan Sıkıştırma (DC) derecesi ve %98, %95 ve %85 testi sağlıyoruz. Kalite ve ürün güvencesi en önemli önceliklerimizdir. En son EC ve ABD FDA mavzuatlarıyla güncel durumdayız ve aylık olarak kalite raporları sunuyoruz. Müşteri konseptlerini 1000'den fazla formülasyona dayalı gerçek üretimlere dönüştürme konusunda yirmi yıllık deneyime sahibiz. Ödeme geçmişi iyi olan müşterilere çeşitli ödeme koşulları sunuyoruz. Ayrıca, müteakip işlerde müşterileri korumak için tüm ürünler için 2 milyon dolarlık ürün sorumluluk sigortası satın alıyoruz. Hızlı teslimat sağlamak adına avantajlı ürünlerimiz için ABD, AB ve Çin'de istikrarlı stoklu sekiz profesyonel depomuz var. Çin'deki 600.000 ft²'lik lojistik hizmet merkezimiz, müşterilerimiz için ambalajları, etiketleri, paletleri ve kapları özelleştirmemizde bizi destekliyor. Kalite, güvenilirlik ve tutarlılık için bizi seçin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Gıda ticaretinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bernis Gıda, en eşsiz ve organik kuru meyve ve sebzeleri sofralarınızda tatmanız için sizleri ağırlıyor. Kuru gıdalarımız yerel çiftçiler tarafından yerel olarak üretilmekte ve el emeği ile kurutulmaktadır. Kuru gıdalarımızla büyükannenizin sofrasının lezzetini bulacağınızın garantisini veriyoruz. %100 doğal ve yerli üretim kuru gıdaların lezzeti damaklarınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Ürünlerimiz Anadolu'nun bereketli topraklarında yetiştirilmekte, güneşte kurutulmaktadır. Kurutma işlemimizi doğanın ilacı olan güneşten alıyor ve en katı hijyen yöntemlerini uyguluyoruz. Bernis Gıda olarak ürünlerimizi tazeliğini ve doğallığını bozmadan mutfaklarınıza ulaştırıyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya çapında ve en iyi fiyatlarla teslim ediyoruz. Kuru meyve ve sebzeler konusunda kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz: •Kuru domates •Kuru incir •Kuru yeşil fasulye •Kuru muz •Kuru elma •Kuru çilek •Kuru üzüm •Kuru patlıcan •Kuru mantar, ürün yelpazemizi web sitemizdeki online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz! Ürünlerimiz hiçbir kimyasal ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmekte ve kurutulmaktadır. Doğadaki en güvenilir lezzetleri bizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Phytoneering Extract Solutions GmbH sadece bitki özleri alanında çalışmaktadır. Çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için özel bitki özleri üretip ilgili uygulamalara göre uyarlıyoruz. Bu sırada ana firmamız Bionorica'nın yönergelerine uyuyoruz. Bitkinin içinde iyi olan ne varda en yeni teknolojilerle çıkarıyoruz. Böylece her zaman aynı kaliteye sahip özler elde ediyoruz. En yüksek düzeydeki kalitesini her zaman koruyarak bitki özleri üretmek - amacımız ve taahhüdümüz işte bu.

 3. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 4. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 5. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 1. LIA MOOS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  LIA MOOS, Epal Palet, Euro Palet gibi Ahşap Ürünlerin İhracat ve İthalatında uzmanlaşmıştır, Odun Peletleri, Einplus Pelet, Odun Kütükleri, Ladin kütükleri, Biçilmiş kereste gibi Biyoyakıt Enerjisiyle ilgili ürünler, Şekerleme ürünleri, Güzellik ürünleri, Buğday, Şeker, Yemeklik Yağlar, Yağlı Tohumlar, Yağ Küspesi Ekstraksiyonları, Bakliyat, Mercimek, Baharat, Ambalaj malzemeleri, Yenilebilir Kuruyemişler ve her türlü Tarımsal Ürünler ve diğer çeşitli emtia türleri. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika ve Kuzey Amerika'da faaliyet gösteriyoruz.

 2. GMC G. MARIANI & C. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1910'dan beri G. Mariani & C. likör yapımından alkolsüz içki üretimine, gıda sektöründen tatlıcılığa pek çok alanda kullanılmak üzere esanslar, aromalar, meyvesuları ve özler gibi geniş bir ürün yelpazesini araştırma, deneme ve üretme alanlarında yoğun faaliyet göstererek sektördeki en kalifiye üreticilerden biri haline gelmiştir. Müşteri firmalara, kendilerine özel ürün ve çözümleri elde edebilmeleri için, satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti sunar. UNI EN ISO 9001: 2000 KALİTE SERTİFİKASINA SAHİP

 1. L'ÉTUVERIE

  Fransa

  Verified by europages badge
 2. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. CROCUSSATIVUS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  CROCUSSATIVUS, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. safran, Safran kapsülleri, Safran soğanları, Safran hasadı, Safran votkası, Safran ekimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Julianadorp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. LES SAVEURS DE MAYA

  Martinik

  Verified by europages badge

  LES SAVEURS DE MAYA, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Baharatlar, Likörler ve sert içkiler, konyak, karabiber, biyolojik yağlar, armagnac, yağlar, tarçın, hardal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivière-Pilote, Martinik 'de bulunmaktadır.

 5. ETHNIKSTORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ETHNIKSTORE, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharatlar, Bitki çayları, Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, eterli yağlar, zeytinyağı ihracatı, safran, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SMART CLAUPACK SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SMART CLAUPACK SRL, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Ambalaj, Sipariş üzerine paketleme, Baharatlar, Baharat özü ve baharat, Somunlar, AROMATİK BİTKİLER, Gıda özleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targoviste, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda esansları, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, pastacılık sanayi için aromalar, Gıda esansları, doğal aromalar, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CHERCHEURS D'OR VERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHERCHEURS D'OR VERT, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bal, Sızma zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Lezzet maddeleri, Şarküteri ürünleri, kokulandırılmış yağlar, Biyolojik zeytinyağı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SPIZECOMPANY BY HILDMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPIZECOMPANY BY HILDMANN GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROOTS. NATURAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROOTS. NATURAL GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neu-Isenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LODNER GESCHMACKSWELTEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LODNER GESCHMACKSWELTEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lauingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 1001 GEWÜRZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1001 GEWÜRZE GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RINAMA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RINAMA GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Obernberg Am Inn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SANDKUHL WERBEARTIKEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SANDKUHL WERBEARTIKEL GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PASCUAL REVERTE SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  PASCUAL REVERTE SL, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, safran, paprika, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinardo-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SPM *SUN PRODUCTS VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPM *SUN PRODUCTS VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TRUFFLES

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  TRUFFLES, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bal, yer mantarı, Kara trüf mantarı, Beyaz trüf mantarı, Baharat özü ve baharat, tad malzemeler ve tad arttırıcı, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, dağ balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Patra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. JOSÉ MARÍA GÓMEZ MIRA SA ESPECIAS EL AVIÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  JOSÉ MARÍA GÓMEZ MIRA SA ESPECIAS EL AVIÓN, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, paprikalar, Baharat özü ve baharat, El Avión, Gıda renklendiriciler, La Cadena, Lezzet maddeleri, paella baharatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novelda-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Baharat özü ve baharat - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.675 Şirketler