• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bakliyat

Sonuçlar

Bakliyat - Ithalat/Ihracat

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tedarik ettiklerimiz arasında: Yağlı Tohumlar, Ayçiçek Yağı, Kolza, Soya, Kanola, Mısır. Süt ürünleri, Tozlar, UHT Avrupa üretimi ve tarım kooperatiflerinden baklagiller. Markalarımız: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Nice'de efsanevi Promenade des Anglais'de bulunan bir gıda şirketi olan Mercurya France, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Biz çok uluslu bir şirket değiliz, ama özellikle Afrika'da ve gelişmekte olan ülkelerde birlikte çalıştığımız toplulukların gelişimini destekleyen sosyal açıdan sorumlu bir şirketiz. Nitekim, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle onların isteklerini anlayarak, birbirimize adil ve saygılı davranarak kalıcı ilişkiler kurmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Biz üretici değiliz, organizatörüz, dolayısıyla kendi markalarımız var. Sıkı spesifikasyonlar oluşturduğumuz üreticileri özel bir dikkatle seçiyoruz. Mercurya France, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı bir onur noktası olarak görmektedir. Nitekim uluslararası ticaretin hız ve esnekliğinin gerekliliklerinin bilincinde olarak, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.Özellikle bu alandaki engin tecrübemizle "İyi yapmak ve tanıtmak" sloganımızı oluşturduk..

 2. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 3. JNL PPTE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  JNL Trading Company, Ukraynalı bir tahıl, un, hububat ve bakliyat üreticisi ve ihracatçısıdır. JNL 1992 yılında kurulmuştur ve küresel tarımsal sanayi kompleksinde güvenilir bir tedarikçi ve iş ortağı olarak itibar kazanmıştır. JNL, işlenmiş bezelye, bezelye ezmesi, arpa, bezelye unu, darı, buğday, kolza tohumu ve ayçiçeği ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. JNL, Almanya, Hollanda, Slovenya, Polonya, İngiltere, Malezya, Sri Lanka, Hindistan, BAE ve diğer ülkelere tedarik sağlamaktadır.

 4. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tarege Trade House, şifalı bitkiler, baharatlar, yağlı tohumlar, kurutulmuş meyve ve sebzeler konusunda uzmanlaşmış Türkiye'den bir ihracatçı şirkettir. Başlıca Türk menşeli ürünlerimiz defne yaprağı, kekik, biberiye, kekik, çam fıstığı çekirdeği, kuru kayısı, kuru incir, aspir, meyan kökü, adaçayı, kırmızıbiber, sumak, mahlep, kiraz tohumları, kiraz çekirdeği, acı kayısı çekirdeği, üzüm çekirdeği, kuru patlıcan, kuru domates, kuru bamya, kiraz sapı, ölmez otu, alıç yaprağı, tavşan memesi ve kekik yağıdır.

 5. SIRDARYA BEANS EXPORT

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  SIRDARYA BEANS EXPORT LLC, Özbekistan'ın önde gelen bakliyat ihracatçısıdır. Zafar Turaev tarafından kurulan Turaev, bir aile şirketidir. Bilgi, beceri ve deneyimimiz birlikte büyümemize yardımcı olacaktır. Uluslararası standartlara uygun ürünler sunuyoruz, kaliteyi ve tabii ki ortaklıkta dürüstlüğü garanti ediyoruz. Temel ilkelerimiz kalite, verimlilik ve etiktir. Güvenilir çiftçilerimizden özenle seçiyor ve tedarik ediyoruz. Günde 80 MT'ye kadar en yüksek kalitede bakliyatı zamanında tedarik edebiliyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NATURAL HUB PALLANGYO

  Belçika

  Verified by europages badge

  NATURAL HUB PALLANGYO, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakliyat, Baharatlar, Bakliyat, kahve, Baharatlar, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merksem Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  HILAIRE AGRI-SERVICES, yılında kurulan ve Bakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ bitkileri, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, Tarımsal üretim, bitkisel gıda sıvı yağları, yarı yoğun yanıcı yağlar, kolza tohumları, ayçiçek yağları, mercimek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vregny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CLAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLAC, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Esnaflar, Bakliyat, BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Şarküteri ürünleri, ahşap dekoratif ürünler, Bitirme işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cournon D'auvergne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 5. BAHAROGLU TARIM URUNLERI SANAYI VE TICARET AS

  Türkiye

  Baharoğlu Tarım Ürünleri A.Ş. started its activities as a family company in 1945. In these years, it has managed to become one of the first producers of the region in pulses and dry food products, especially bulgur, in old manufacturing areas, with low machine power and high manual labor. By means of experience and trust in years, the "Baharoğlu" brand was born and with a progressive vision, integrated production with high technology was started in Gaziantep at organized industrial zone in 1992, with the aim of increasing the production capacity and opening up to the world. Today, "Baharoğlu" branded products have taken their place on the shelves in the markets of Europe, Russia, Africa, America and more than 50 countries, especially in the Middle East. We provide services in our production facility with our products in the categories of bulgur, pulses, spices, nuts and regional products, with the understanding of "high quality, problem-free products, happy customers" in both our manufacturing and packaging activities.

 1. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  Lavender&Lavender Oil, Rosebud&Rose Oil, Chamomile&Chamomile Oil, Golden Grass, Calendula, Olive&Olive Oil, Fresh&Dried Bay Leaves, Turkish Tea, Sage, Fresh&Dried Natural Herbal Teas, Our 12 types of Spices, White&Gold&Red&Black Sesame varieties, Dried&Sliced Lemon Varieties, White&Pink&Blue Salt varieties, Our pulse varieties; (Kidney Beans&Beans&Lentils&Lupines&Chickpeas), Sliced&Powdered&Dried Onions and Garlic, Fresh&Dried Basil, Fresh&Dried&Sliced Hot Peppers, Fresh & Dried, Sliced&Oiled and Shredded; Parsley, Mint&Mint oil, Dill&Dill Oil, Oregano, Marjoram, Rosemary, Lemon grass, Molochia, Moringa, Cemen grass, Anise, Black cumin, Cinnamon, Ginger, Turmeric, Clove, Fennel, Cumin, Liquorice, and 15 types Natural Seeds; (Basil, Dill, Thyme, Coriander, Fennel, Flax, Caraway, Cumin, Fenugrek, etc.), Our products like Saffron, Mitinzora, Zidovera etc.

 2. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

 1. CALIKOGLU GIDA

  Türkiye

  Çalıkoğlu Paz. Gıda Tar. Hay. Nak. Tur. İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Karadeniz’in incisi Ordu ilinin şirin Ünye ilçesinde Adem ÇALIK ve Resul ÇALIK tarafından kurulmuştur. Başlangıçta gıda toptancılığı ile ticarete adım atan, yelpazesini gün geçtikçe genişleten bir firma olarak bölgesinde Çalıkoğlu ve mytat markası ve birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. İlk olarak Bursa Gemlik’te zeytin üretimine başlamış ardından üretimini Orhangazi’de 1200 m2 kapalı alana taşıyarak kapasitesini artırmıştır. İlkelerine ve geleneklerine bağlı olarak 1997’den bu yana geliştirdiği ürün çeşitliliği, dinamik ve profesyonel kadrosuyla, güçlü araç filosu ve yaygın dağıtım ağıyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde bulunan İçim, Namet, Aytaç, Filiz, Barilla gibi birçok markaya ait ürününlerin temsiliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İş hacmi her geçen zaman artan firmamız 2015 yılında 3500 m2 depolama alanına sahip yeni şirket binasına taşınmıştır. Çalıkoğlu gıda edindiği bilgi birikimi ve saha tecrübesini 2018 yılında EDT ( Ev Dışı Tüketim ) alanına taşıyarak; tüm restoran, kafe, yemekhane, pastane, otel ve iş merkezlerine tedarikler yapmaktadır. Zeytinle başlayan serüvenini zamanla muhteşem bir lezzet dünyasına dönüştürmüştür. Çalıkoğlu ve MYTAT ürün ailesinde kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, reçel, lokum çeşitleri ile 112 aktif barkod sayısına ulaşmıştır. Kalite, istikrar ve güvenle yeniliklerimiz devam edecektir.

 2. SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Who are we? "SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT COMPANY" International Trade Company is an international trade company known for its experience, many activities and differences in many areas since its establishment in Turkey. Suntier Company specializes in exporting all kinds of goods and products from Turkey to all over the world, whether the goods are of its own production, produced for itself or other ready-made goods, the company is characterized by its high professionalism. and reliability in his work.‎ Goals Thanks to our practical experience in the Turkish market and Turkey's central location in the Middle East, as well as our intensive contacts with a wide range of businessmen, we needed a safer and more attractive alternative for businessmen and companies importing from Turkey. Turkey needed an alternative that would fully inform them about the Turkish market, its hidden treasures and real opportunities. Reflecting SUNTIER's experience in the Turkish market, it offers professional conditions and outstanding results to importers. Why "SUNTIER"? Perhaps the most important thing that encourages businessmen to choose "SUNTIER" company over other companies is that it offers them one or more of the following advantages: Better quality products. Stronger guarantee in import, export and transportation processes... Wider market, extra production options, more alternatives. Faster processing, stronger engagement and immediate professional communication. Competitive prices.

  Tüm ürünler arasında "bakliyat"
 3. ECOFLEX AMBALAJ

  Türkiye

  Şirketimiz 2020 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. Kurulumundan bu güne kadar ambalaj sektöründe önemli ihracatlarda bulunmuştur. Şirketimizin temel amacı kaliteli ve katma değerli ürünleri müşteriye ulaştırabilmek ve müşterimizin memnuniyetini kazanmaktır. Çalışma prensibimiz bu şekilde ilerlemektedir ve sektörde uzun yıllar tecrübesi olan ekip arkadaşlarımız sayesinde kaliteden ödün vermeyen bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Ambalaj sektöründe üretilen çoğu ürünü siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda şekillendirip istenilen ebatlarda ve makul fiyatlarda sizlere sunuyoruz.

 4. MAKKI COMPANY

  Türkiye

  Al-Haysam Makki Genel Ticaret Şirketi Genel ticaret, gıda ticareti, otomotiv, inşaat malzemeleri ile iç ve dış dekorasyon ürünleri gibi alanlarda yüksek kaliteye ek olarak, yetkinlik ve uzmanlardan oluşan bir kadroya sahip olmamızla öne çıkıyoruz. Şirketin ithalat ve ihracat yaptığı durumlarda, şirket yararına ve talep üzerine diğer şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ile yerel pazar ve dünya ile rekabet etmekte olup, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri pazarlarından destek almaktayız. Özellikle gıda sektöründeki yelpazemizi genişleneterek hem ulusal hem de uluslararası arenada bu sektör için gereken yenilikleri kendimiz ve birlikte çalıştığımız ortaklarımız adına gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız pazar araştırmlarıyla piyasaya son derece hakimiz. BİRLİKTE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ ?

 5. HPM GROUP

  Türkiye

  20 yılı aşkın 23 ülke gıda ürünleri alım ve satımı yapmaktayız.Malezya ve Dubai ile İstanbul ofislerimiz ve depolarımız bulunmaktadır.talep edilen tüm gıda ürünlerinin temini, lojistiği ve pazar araştırması firmamızca yapılmaktadır.danışmanlık hizmetinde bulunmaktayız.kurutulmuş meyve ve sebze ürünlerinde markamızla hizmet vermekteyiz.1.kalite ürün temin etmekteyiz.lojistik en hızlı şekilde yapılmakla birlikte.teslim noktasına kadar garanti altındadır.

  Tüm ürünler arasında "bakliyat"
 6. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

 7. DOGUS AGRO GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  1977 yılında Gıda Ticareti ile başlayan serüvenimiz , bugün ikinci kuşak olarak bakliyat hububat sektöründe devam etmektedir. İkinci kuşak sektör tecrübemiz 27 yıl olup sahip olduğumuz tecrübe ile dünyanın farklı ülkelerinden ithal ettiğimiz hububat bakliyatı , yine yerli mahsül ürünleri MERSİN ' de bulunan tesisimizde işlemekteyiz. Tesisimizde son teknoloji makinalar ile el değmeden bakliyat eleme , kalibrasyon ve sortex işlemleri yapılmakta olup çeşitli miktarlarda paketleme seçenekleri bulunmaktadır. Doğuş AGRO olarak Mersin ’ deki tesisimizde yılda 50.000 ton bakliyat üretimi ve hububat işleme kapasitesine sahibiz. Geniş pazarlama ağımız ile ürünlerimizi gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlara sunmaktayız.

 8. QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS

  Türkiye

 1. MAHSULI LEGUMES

  Türkiye

  1993 yılından beri bakliyat sektöründe vazgeçilmez olan MAHSULİ Bakliyat, yurtiçi ve yurtdışındaki tüketicilerine; en lezzetli, en kaliteli ve en doğal bakliyat ürünlerini sunmaktadır. MAHSULİ bakliyat ailesi olarak %100 Türk tohumu kullanarak ürünlerimizi tarlalarımızda özenle yetiştirip, sizlere sunmaktayız. Dünyanın dört bir tarafına ihraç ettiğimiz ürünlerimizi, yetiştirmenin ve satmanın gururunu yaşamaktayız. Ürünlerimizi; kalibre-boylama, taş ayırıcı, gravite ve optik ayırıcı süreçlerinden geçirerek en mükemmel şekilde hazırlamaktayız. MAHSULİ bakliyat olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi, en uygun fiyata ve zamanında teslim etmeyi ilke edinmekteyiz. CNR GLOBAL GROUP markası ve güvencesinde olan, MAHSULİ bakliyat; güvenle hasat hasat edilip, paketlenip sofralarımıza gelmektedir. Sofralarınızı ve mutluluğunuzu bizimle paylaştığınız için teşşekür ederiz. Anadolu'nun lezzeti, Anadolu'nun mahsulü

 2. SHIFA DRY FOOD

  Türkiye

  Geleneksel Türk kuru gıda ürünlerinin üretimini ve iç-dış piyasaya satışını gerçekleştiriyoruz. İklim koşulları ve ürün yetiştirilen bölgelere göre değişkenlik gösteren ebatlara rağmen standart ürün sağlayabilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gelişen teknolojiyi üretim hattında uygulayarak üretimde yenilikçi yaklaşımlarla yurtiçinde ve yurtdışındaki rakip firmalar tarafından takip edilen bir firma olmayı başardık. AR-GE’ye yatırım yapmayı ve alanında uzman kişilerle çalışmayı genel iş prensibi olarak kabul eden Shifa Kuru Gıda olarak ürettiğimiz ürünlerimizin mükemmelliğiyle gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin bizimle uzun yıllar çalışmasından dolayı mutluyuz ve bu durumu daha da iyi hale getirmek için her geçen gün elimizden geleni yapıyoruz.

 3. MTK LTD

  Rusya

  International Trading Company LLC, Rusya'nın çevre dostu bölgelerinden ve diğer ülkelerden toptan tarım ürünleri ticareti yapan bir ihracatçıdır. Şirket, çok çeşitli yağlı tohumlar (keten, ayçiçeği, kamelya, hardal vb.), baklagiller (soya fasulyesi, fasulye, nohut vb.), çok yıllık ve yıllık bitki tohumları (Medicago polymorpha, melilot, çayır yoncası vb.), ve tahıl taneleri (buğday, arpa, çavdar, yulaf, karabuğday vb.) tedarik etmektedir. ITC LLC, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Asya'da ortaklıklar kurmuştur. ITC tarafından ticareti yapılan ürünler sertifikalıdır ve ilgili tüm Rus ve uluslararası kalite standartları ve yönetmeliklerine uygundur. Şirket, tarım ürünlerini dünya çapında deniz, karayolu ve demiryolu taşımacılığıyla mümkün olan en kısa sürede teslim etmektedir. Şirketin müşterileri, farklı ülkelerden büyük tarım şirketleriyle yapılan işbirlikleri sayesinde uygun koşullarda şeffaf ve konforlu sevkiyatların keyfini çıkarmaktadır.

 4. PM PLASTIK MAKINA AMBALAJ IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 5. VISA ENERFI SANAYI TICARET.LTD.STI

  Türkiye

  Visalen, kurulduğu 2017 yılından günümüze bakliyat ve tohum sektöründe kazandığı tecrübe ve güçle müşterilerine yüzde yüz memnuniyet ilkesi çerçevesinde hizmet vermeyi benimsemiştir. Günümüzde birçok kurumsal firmaya hizmet sağlayan firmamız müşteri odaklı üretimi ön plana çıkarmıştır.Müşterileri ile güvene dayalı bir ticari ilişkiyi kurmayı amaç edinmiş firmamız bu doğrultuda en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı firma felsefesi olarak görmüştür. Firmamız imal ettiği ürünleri Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra şirketimiz şimdilik Türkiye, İran ve Katarda aktif olarak ve yerinde faaliyet göstermektedir. Hedeflerimizde tüm dünyada aktif ve yerinde faaliyet göstermek için yatırımlarımız devam etmektedir. Ürünlerimiz paketleme işlemi sırasında kalibre, nem ve pişirim kontrollerinden geçmekte olup üretimin her aşaması uzman personeller takibinde gerçekleşmektedir.

 6. VNESHTORG-RUS LLC

  Rusya

  Vneshtorg-Rus Rusya'da tarım ürünleri ve gıda ithalatı ve ihracatı yapıyor: nohut, mercimek, buğday, darı ve diğer birçok ürün; kolza ununun yanısıra tahıl, baklagiller ve yağlı tohumlar gibi işlenmiş çiftlik malzemeleri, çiftlik hayvanlarının beslenmesi için soya küspesi ve ayçiçeği küspesi.Şirket, tarımsal organik ürünlerini mahsullerini Rusya'nın çevre açısından güvenli bölgelerinde yetiştiren, organik gübreler ve ürün rotasyonu kullanan, toprak sağlığını ve ekosistemlerin ve insanların sağlığını koruyan organik çiftliklerden satın alıyor.Vneshtorg-Rus'un onaylanmış ürünleri, yürürlükteki standartlara uymak için sıkı şirket içi kalite kontrolünden geçtiğinden, pestisit veya GDO içermez.Vneshtorg-Rus, Çin, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, İran, Afganistan ve Belçika'dan gelen müşteriler için sadık, sorumlu bir ortaktır ve organik tarım ürünlerinin demiryolu, karayolu ve su taşımacılığı yoluyla küresel teslimatını sağlar.Şirketin temel ilkesi öncelikle müşterinin ihtiyaç ve faydalarına odaklanmaktır.

 7. VISALEN IMPORT EXPORT

  Türkiye

  Visalen, kurulduğu 2017 yılından günümüze bakliyat ve tohum sektöründe kazandığı tecrübe ve güçle müşterilerine yüzde yüz memnuniyet ilkesi çerçevesinde hizmet vermeyi benimsemiştir. Günümüzde birçok kurumsal firmaya hizmet sağlayan firmamız müşteri odaklı üretimi ön plana çıkarmıştır.Müşterileri ile güvene dayalı bir ticari ilişkiyi kurmayı amaç edinmiş firmamız bu doğrultuda en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı firma felsefesi olarak görmüştür. Firmamız imal ettiği ürünleri Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra şirketimiz şimdilik Türkiye, İran ve Katarda aktif olarak ve yerinde faaliyet göstermektedir. Hedeflerimizde tüm dünyada aktif ve yerinde faaliyet göstermek için yatırımlarımız devam etmektedir. Ürünlerimiz paketleme işlemi sırasında kalibre, nem ve pişirim kontrollerinden geçmekte olup üretimin her aşaması uzman personeller takibinde gerçekleşmektedir.

 8. KONBAKSAN TARIM ÜRÜNLERI SANAYI TICARET

  Türkiye

  Konbaksan agricultural products manufacturing company Established in Anatolia in 1970 Turkish company dealing on processing and exporting of agricultural products such as; pulses chickpeas - all sizes -, red lentils (whole / split, husked / unhusked), other products like rosemary leaves, laurel leaves (bay leaves / bay leaf), carobs, gallnuts. Seeds & spices like cumin seeds, pulses seeds, chickpeas seeds, fenugreek seeds, poppy seeds, coriander seeds, would like to sell its products. for a wide range of products and current prices, please contact us Konbaksan tarım ürünleri imalat şirketi 1970 yılında Anadolu'da kurulmuş olup, tarımsal ürünlerin işlenmesi ve ihracatı; baklagiller nohut - her boyutta - kırmızı mercimek (bütün / bölünmüş, kabuklu / unhusked), biberiye yaprağı gibi diğer ürünler, defne yaprakları (defne yaprağı / defne yaprağı), carobs, gallnuts. Kimyon tohumu, baklagil tohumları, nohut tohumu, çemen otu tohumu, haşhaş tohumu, kişniş tohumu gibi tohumlar ve baharatlar ürünlerini satmak ister. geniş ürün yelpazesi ve güncel fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin

 9. KILAVUZ ULUSLARARASI DANISMANLIK

  Türkiye

  Kılavuz, temeli 2010 yılında Londra’da atıldı ve 2015 yılında da Ankara’da, uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini benimseyerek yola çıktı ve yurtiçinde ve yurtdışındaki firmalara, araştırma ve geliştirme faaliyetleri dünya pazarlarına yönelen firmaların gelişimleri yönünde dış ticaretlerini de içinde barındıran ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak olan kurumlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

 10. MSA GROUP LTD STI

  Türkiye

  PRODUCTS : Stabilizers Co-Stabilizers Metal Soaps Lubricants Acrylic Impact Strength Enhancers Acrylic Process Aids Plasticizers Flame Retardants Anti-Corrosion Pigments Other products Inshell Walnuts Walnut Kernels Yellow Raisins Black Raisins Inshell Almonds Almonds Sunflower Seeds INSERTS MOVEABLE UNIONS RODS BILLETS

  Tüm ürünler arasında "bakliyat"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz