• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bar ve kafe - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Bar ve kafe - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1968'den beri güvenilir Türk sofra çözümlerinin distribütörü olan Öksüzoğulları HoReCa'ya hoş geldiniz. Porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve ilgili ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış olarak, kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmete güveniyoruz. Endüstride öncüler olarak, temsil ettiğimiz markaların pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP ve PORLAND gibi ünlü markalarla işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak seçilmiş geniş bir seçki sunuyoruz. Hem ithalat hem de ihracat pazarları için dağıtım konusunda lider konumda bulunan dinamik ve güvenilir ekibimiz, geniş bir ağ ile birleşiyor. Türk standartlarına uygun en iyi mutfak, kafe ve bar ekipmanlarının yanı sıra pastacılık araçlarının geniş yelpazesini keşfedin. Ağımızdaki yaklaşık 100 saygın şirket, çeşitli ürünleri özenle seçerek işletmenizin tekliflerini geliştirmenize ve karlılığı artırmanıza yardımcı olurken maliyetleri en aza indirir.. Cam eşya perakendecileri, yerel pazarlar, cam süsleme konusunda uzmanlaşmış işletmeler, oteller, restoranlar ve kafeler dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 2024 yılına kadar, 56 yıllık deneyimimizle dağıtım sektöründe liderliğimizi koruyacağız. Perakende mağazalar, web platformları ve toptan dağıtım kanalları, genç ve yenilikçi bir çalışma gücü tarafından desteklenmektedir. Öksüzoğulları HoReCa ile Türk misafirperverliği çözümlerinde mükemmelliği deneyimleyin.

 2. DIGBY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIGBY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, şarap degustasyou, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parçay-Meslay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. D. UND E. GÜNTHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D. UND E. GÜNTHER GMBH, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bergkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf / Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. CEBI COMMERCIAL KITCHEN

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HILAL ENERJI VE RADYANT ISITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  HİLAL ENERJİ  2010 yılından beri, Türkiye’nin önde gelen firmalarında Satış - Montaj - Servis bölümlerinde Yöneticilik - Sorumlu Müdür olarak görev yapmış, ayrıca sektöre yön veren kişilerce 2020 yılında kurulmuş olup birçok referansıyla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye'nin Köklü Radyant Isıtıcı firması olan Hitit Proje(GoGas)'nin üretim yapan Atadeniz Isı Markası altında Tüm Türkiye'ye satış ve montaj hizmeti vermektedir.  Firmamız Atadeniz Isı Markasının Sakarya merkezli Marmara Bölge Ana Bayiliği alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ankara ve Sakarya Adreslerimizde; Bulunan  teknik personel ve sektöründe öncü partner firmalar ile Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi, Jeotermal Enerji Danışmanlığı, Mekanik Tesisat ve Gaz Tesisatı Hizmetleri ile A'dan Z'ye Endüstriyel Taahhüt işlerini yürütmekteyiz.   Dilediğiniz an firmamıza ulaşıp sizinle ilgilenen satış & teknik temsilcilerimiz ile gerekli teknik desteği ve bilgi alabilirsiniz.

 2. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Türkiye

  Our Company In 1989, Ahmet KARAKUŞ, who has more than 30 years of knowledge and experience in the sector, It was established as a 'Family Business'. As Karakuş Family, we are professional in Industrial Kitchen Materials and Equipments. From transportation to storage and stacking equipment, from preparation to cooking equipment, from service to presentation equipment to dishwashing equipment, heater, cooker, cooler freezers, porcelain to cutlery, glass to salt shaker, 1500m2 showroom and warehouse with more than 15.000 items, stocked product range to meet all the needs of a kitchen and has knowledge and experience in the field. Our company is the leading producer and supplier of equipment Porcelain Steel Plastic Glass America Europe and Turkey is trying to meet industrial-type kitchen machines brand of customer satisfaction with the primary goal of making their dealership Best Regards

 3. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Türkiye

  UYAR OTEL EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ekipmanı, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MATORECA

  Belçika

  MATORECA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, soğutucu dolaplar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. COSTADORO S.P.A.

  İtalya

  COSTADORO S.P.A., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahve, biyolojik kahve, İtalyan kahvesi, kanatlı kablo kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SANTOS PALACE

  Belçika

  SANTOS PALACE, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FRIGO ŽIKA DOO

  Sırbistan

  FRIGO ŽIKA DOO, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğutma üniteleri, süper market mobilyaları, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, soğutucu donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruma, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. YOUR COFFEE SRL

  İtalya

  YOUR COFFEE SRL, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. italyan espresso kahve, araçlar için kauçuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Di Capo Rizzuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CAMURI INDUSTRIES S.R.L.

  İtalya

  CAMURI INDUSTRIES S.R.L., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, İçecek dağıtıcılar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, İçecek dağıtıcılar, Filtreler ve filtre parçaları, su banyosu  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggiolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MOKA MOKA CAFFE

  İtalya

  MOKA MOKA CAFFE, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve kapsülleri, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, kavrulmuş kahve, kapsülde ekspresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Marco Evangelista, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DE AMICIS CAFFE'

  İtalya

  DE AMICIS CAFFE', yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. temizleme için toprak sulu katmanının düşürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DELIDRINKS - NATURAL DRINKS

  Fransa

  DELIDRINKS - NATURAL DRINKS, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dondurmacılar için baz besin hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAFFITALY SYSTEM S.P.A.

  İtalya

  CAFFITALY SYSTEM S.P.A., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri, kapsülde ekspresso kahve, kahve ve çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaggio Montano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BRANDLINE PRODUCTS LIMITED

  Birleşik Krallık

  BRANDLINE PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Daventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ACTUEL-DISTRIBUTIONS

  Fransa

  ACTUEL-DISTRIBUTIONS, yılında kurulan ve Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomatik satış makineleri çin kahve, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, Kahve kapsülleri, toptan kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 401709613, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HACCP-KÜCHENPLANUNG

  Almanya

  HACCP-KÜCHENPLANUNG, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brake, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BELLCAFFÈ

  İtalya

  BELLCAFFÈ, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MARESCAFÈ

  İtalya

  MARESCAFÈ, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kavrulmuş tane kahveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ATELIERS PH. BUCKENS

  Belçika

  ATELIERS PH. BUCKENS, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, divan örtüleri, divan, koltuk ve sandalyeleri yeni duruma getirme, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montignies-Sur-Sambre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI

  İspanya

  CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LA RUTA DE KALDI

  İspanya

  LA RUTA DE KALDI, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fuengirola, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CLUBKE CAFESPELEN ('T)

  Belçika

  CLUBKE CAFESPELEN ('T), yılında kurulan ve Oyun ve bilardo masaları , aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilardo masaları ve aksesuarları, Bilardo masaları ve aksesuarları, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, oyun salonu ve bar için oyun kiralama, bilardo bakımı ve onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ichtegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. VAPEPAL MANCHESTER

  Birleşik Krallık

  VAPEPAL MANCHESTER, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. FARMABIOMED SRL

  Romanya

  FARMABIOMED SRL, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bitki çayları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Diyetik ve organik yiyecekler, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Bitki çayları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Diyetik ve organik yiyecekler, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flamanzi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. CAFFÈ SERVICE CARIOLI

  İtalya

  CAFFÈ SERVICE CARIOLI, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kahve, Espresso kahve, italyan espresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignano Gera D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bar ve kafe - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.778 Şirketler