• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bar ve kafe - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Bar ve kafe - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. D. UND E. GÜNTHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D. UND E. GÜNTHER GMBH, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bergkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf / Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CEBI COMMERCIAL KITCHEN

  Türkiye

 4. HILAL ENERJI VE RADYANT ISITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  HİLAL ENERJİ  2010 yılından beri, Türkiye’nin önde gelen firmalarında Satış - Montaj - Servis bölümlerinde Yöneticilik - Sorumlu Müdür olarak görev yapmış, ayrıca sektöre yön veren kişilerce 2020 yılında kurulmuş olup birçok referansıyla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye'nin Köklü Radyant Isıtıcı firması olan Hitit Proje(GoGas)'nin üretim yapan Atadeniz Isı Markası altında Tüm Türkiye'ye satış ve montaj hizmeti vermektedir.  Firmamız Atadeniz Isı Markasının Sakarya merkezli Marmara Bölge Ana Bayiliği alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ankara ve Sakarya Adreslerimizde; Bulunan  teknik personel ve sektöründe öncü partner firmalar ile Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi, Jeotermal Enerji Danışmanlığı, Mekanik Tesisat ve Gaz Tesisatı Hizmetleri ile A'dan Z'ye Endüstriyel Taahhüt işlerini yürütmekteyiz.   Dilediğiniz an firmamıza ulaşıp sizinle ilgilenen satış & teknik temsilcilerimiz ile gerekli teknik desteği ve bilgi alabilirsiniz.

  Tüm ürünler arasında "bar ve kafe - makine ve ekipmanlar"

 5. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Türkiye

  Our Company In 1989, Ahmet KARAKUŞ, who has more than 30 years of knowledge and experience in the sector, It was established as a 'Family Business'. As Karakuş Family, we are professional in Industrial Kitchen Materials and Equipments. From transportation to storage and stacking equipment, from preparation to cooking equipment, from service to presentation equipment to dishwashing equipment, heater, cooker, cooler freezers, porcelain to cutlery, glass to salt shaker, 1500m2 showroom and warehouse with more than 15.000 items, stocked product range to meet all the needs of a kitchen and has knowledge and experience in the field. Our company is the leading producer and supplier of equipment Porcelain Steel Plastic Glass America Europe and Turkey is trying to meet industrial-type kitchen machines brand of customer satisfaction with the primary goal of making their dealership Best Regards

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Türkiye

  UYAR OTEL EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ekipmanı, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. COSTADORO S.P.A.

  İtalya

  COSTADORO S.P.A., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahve, biyolojik kahve, İtalyan kahvesi, kanatlı kablo kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MATORECA

  Belçika

  MATORECA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, soğutucu dolaplar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SANTOS PALACE

  Belçika

  SANTOS PALACE, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Evde kullanılan kahve makineleri, Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGO ŽIKA DOO

  Sırbistan

  FRIGO ŽIKA DOO, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğutma üniteleri, süper market mobilyaları, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, soğutucu donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruma, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. YOUR COFFEE SRL

  İtalya

  YOUR COFFEE SRL, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. italyan espresso kahve, araçlar için kauçuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Di Capo Rizzuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTOINE BELGIUM

  Belçika

  ANTOINE BELGIUM, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, basınçlı bira tesisatı, dondurma paketleme makinaları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, bar-restoran-kamu alanları için uygulamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RESTOMAX

  Belçika

  RESTOMAX, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, yazar kasalar için rulo kağıtlar, kayıt kasaları için rulo ve kartuşlar, lokanta malzemeleri, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CAFESPELEN MARCEL

  Belçika

  CAFESPELEN MARCEL, yılında kurulan ve Elektronik oyunlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kumar makineleri, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Kumar makineleri, oyun salonu ve bar için oyun kiralama, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NEXTS SRL

  İtalya

  NEXTS SRL, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Madeni başlıklar, ambalaj için kapsüller, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Madeni başlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CLUBKE CAFESPELEN ('T)

  Belçika

  CLUBKE CAFESPELEN ('T), yılında kurulan ve Oyun ve bilardo masaları , aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilardo masaları ve aksesuarları, Bilardo masaları ve aksesuarları, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, oyun salonu ve bar için oyun kiralama, bilardo bakımı ve onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ichtegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MARESCAFÈ

  İtalya

  MARESCAFÈ, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kavrulmuş tane kahveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ELEKTRA S.R.L.

  İtalya

  ELEKTRA S.R.L., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. öğütme ve dozlama makinası, espresso kahve makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dosson Di Casier, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BELLCAFFÈ

  İtalya

  BELLCAFFÈ, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HUGGAMAG

  Yunanistan

  HUGGAMAG, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan kahve, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE

  İtalya

  BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Greve In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CAFFITALY SYSTEM S.P.A.

  İtalya

  CAFFITALY SYSTEM S.P.A., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri, kapsülde ekspresso kahve, kahve ve çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaggio Montano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI

  İtalya

  VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Otomatik dağıtıcılar, Otomatik dağıtıcılar, Kahve takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rutigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MOKA MOKA CAFFE

  İtalya

  MOKA MOKA CAFFE, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve kapsülleri, Kafe ve bar - Makine ve ekipmanlar, kavrulmuş kahve, kapsülde ekspresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Marco Evangelista, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA RICAMBI SRL

  İtalya

  NUOVA RICAMBI SRL, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. expresso makinesinin yedek parçaları, bar AKSESUARLARI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carugate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MIOLA CAFFÈ

  İsviçre

  MIOLA CAFFÈ, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Ray ekipmanı, italyan espresso kahve, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ecublens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. FARMABIOMED SRL

  Romanya

  FARMABIOMED SRL, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bitki çayları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Diyetik ve organik yiyecekler, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Bitki çayları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Diyetik ve organik yiyecekler, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flamanzi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIEPI S.R.L.

  İtalya

  BIEPI S.R.L., yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Kapsül kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Rozzone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. HACCP-KÜCHENPLANUNG

  Almanya

  HACCP-KÜCHENPLANUNG, yılında kurulan ve Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brake, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Türkiye

  BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, sanayi mutfaklar için fritözler, otel, lokanta hizmetleri ve halka açık yerel ortak tesisler için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bar ve kafe - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.774 Şirketler