• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • baskı ve kompozisyon - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Baskı ve kompozisyon - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Sıvı silikon ve LSR elastomer üretiminin ve dozajlamasında en modern teknolojileri! ELMET daha kurulduğu 1996 yılında teknolojik gelişmeler için patent başvurusunda bulunmuştur. ELMET adı hızla yüksek kaliteli ve yenilikçi takımlarla beraber anılmaya başlanmıştır. Piyasadaki sistem ve bileşenlerin optimal bir LIM işlemi için uygun olmadığı durumlarda, ELMET şirket içinde ürettiği geliştirmelerle mükemmel bir çözümler bulmaktadır. Bunların arasında özellikle, ikinci nesle takılan TOP 3000 S dozajlama sisteminden söz etmek gerekir. Sistemin 2003 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, lansmanının yapıldığı tarihten bu yana, birçok geliştirme ve yenilikçi işlevlerin entegrasyonu sayesinde, sıvı silikon enjeksiyon kalıplama alanında bir standart belirleyici olarak kalmıştır. Bu, ELMET'i, Avusturya'da sıvı silikon veya LSR Elastomer üretiminin işlenmesi ve dozajlanması konusunda en son teknolojiler için bir uzman ve iş ortağı konumuna getirmektedir!

 2. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hidrolik tahrik tekniği alanındaki bileşenlerde önde gelen üreticilerden biriyiz. Geliştirme ve imalat alanında danışmanlıktan Just in time ve diğer teslimat biçimlerine veya takım olarak teslimata kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Ayrıca, çok yönlü lojistik hizmetleri de sunuyoruz. INTERHYDRAULIK, DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001: 2009 uyarınca en yüksek kalite standartlarını sunar. INTERHYDRAULIK GmbH'nın merkezi Selm'dedir. Yönetim ve üretim Dortmund'dan 28 km uzaktaki bu tesiste tek açtı altında toplanmıştır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini daha da geliştirmek yakl. 130 çalışanımızın hedefi ve görevidir. Tasarım, geliştirme, üretim ve lojistik departmanları, şirketin diğer bölümleriyle birlikte müşteriye göre optimize edilen ürünler için bir arada çalışırlar. Yenilikçi ürünler ve mükemmel hizmet sunuyoruz.

 3. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 4. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LampTech, farklı modellerde yüksek kaliteli IR (enfraruj - kızıl berisi ışın vericisi) üreten bir aydınlatma cihazı üreticisidir. LampTech şirketinin geniş ürün yelpazesinde, örneğin, tek tüplü ve çift tüplü kızıl berisi ışın vericiler bulunmaktadır. LampTech'in kızıl berisi ışın verici yelpazesi kısa süre önce hızlı, orta dalga boyundaki kızıl berisi ışın vericilerle genişletildi. LampTech, özellikle baskı sanayisinde profesyonel kullanım için UV ışın vericileri (morötesi ışın vericiler) üretir. LampTech'in UV vericileri örneğin gravür, serigrafi, ofset, flexo ve kitap baskı tesislerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz: Kızıl ötesi ışın vericiler, kızıl ötesi ışınlı ısıtıcılar, mürekkep ve boya kurutmak için morötesi ışın vericiler, ışımalı ısıtma sistemleri, morötesi ışın vericiler, kızıl ötesi kurutma sistemleri, kısa dalgalı kızıl ötesi kurutma sistemleri, kızıl ötesi kurutma cihazları, baskı makineleri için kızıl ötesi kurutucular.

 5. DIE DRUCKER

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIE DRUCKER, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHECKPOINT SYSTEM EDV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHECKPOINT SYSTEM EDV GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GERHARD ILSEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERHARD ILSEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PLUSKALENDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLUSKALENDER, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mudersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRINT-O-TEC MEDIENGESTALTUNG & SPEZIALDRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRINT-O-TEC MEDIENGESTALTUNG & SPEZIALDRUCK GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INDUSTRIE-DRUCKEREI WOBST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE-DRUCKEREI WOBST GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. B. KRAUSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B. KRAUSE GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radebeul, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERA PAPIERVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERA PAPIERVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nidda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DEPOT PRODUKTIONS- LAGER & HANDELS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DEPOT PRODUKTIONS- LAGER & HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ebreichsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HALMOSI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HALMOSI GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COLORDRUCK BAIERSBRONN W. MACK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  COLORDRUCK BAIERSBRONN W. MACK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baiersbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPEKTRAL-DRUCK HEIKO BODAMER, EINGETR. KFM.

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPEKTRAL-DRUCK HEIKO BODAMER, EINGETR. KFM., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRAFINO GRAFISCHER BETRIEB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAFINO GRAFISCHER BETRIEB GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LATZER GRAFIK & DRUCK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LATZER GRAFIK & DRUCK GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saalfelden Am Steinernen Meer, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. KSD-WERBUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KSD-WERBUNG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Wimpfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KDD KOMPETENZZENTRUM DIGITAL-DRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KDD KOMPETENZZENTRUM DIGITAL-DRUCK GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WILHELM KÖHLER VERLAG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM KÖHLER VERLAG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WURSTER DRUCK + VERPACKUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WURSTER DRUCK + VERPACKUNG GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Metzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DUMA DRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUMA DRUCK GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfschlugen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DER DRUCKPARTNER E. U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DER DRUCKPARTNER E. U., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SELTERSDRUCK & VERLAG LEHN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SELTERSDRUCK & VERLAG LEHN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niederselters, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PETRA HEINIG – FOLIENTASTATUREN, BEDIENBLENDEN, BAUGRUPPEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETRA HEINIG – FOLIENTASTATUREN, BEDIENBLENDEN, BAUGRUPPEN, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grüna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DRUCKWEITERVERARBEITUNG DITTBERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRUCKWEITERVERARBEITUNG DITTBERNER, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neumünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FOLTEC FOLIEN- UND DRUCKTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  FOLTEC FOLIEN- UND DRUCKTECHNIK, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwabmünchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STEMPEL + DRUCK

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEMPEL + DRUCK, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ludwigshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. NABERDRUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NABERDRUCK GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hügelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Baskı ve kompozisyon - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.366 Şirketler