• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • biçme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Biçme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SIMONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Simoni s.r.l. işletmesi 1830 yılından beri fırçalar üretiyor. İşletme teknik resime göre veya sipariş üzerine teknik, endüstriyel fırça tasarımı ve imalatında uzmanlaşmıştır. Simoni şirketi, ürünlerini müşterilerin özel gereksinimlerine uyarlayabilme yeteneği ve yenilikçi çözümlerin tasarımıyla öne çıkıyor. Endüstriyel fırçalar birbiri arasında pek çok farklı mekanik işlem için kullanılır ve birçok farklı üretim sektöründe kullanılır.

 2. NBLOSI – ORCHARD PLATFORMS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Kendinden tahrikli meyve toplama arabaları ve römorklu meyve toplama arabaları üretimi gerçekleştiriyoruz. Kendinden tahrikli arabalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına, alışkanlıklarına ve tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir şekilde donatılabilir ve motorize edilebilir. N.BLOSI kendinden tahrikli meyve toplama arabasının kullanımı, espalier bahçelerindeki tüm hasat ve bakım işlemleri için idealdir ve son 35 yılda Avrupa'da kendini kanıtlamış bir üründür.

 3. ICOR ROTTAMI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ICOR ROTTAMI S.R.L., yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, hurdalarının toplanması, madeni atıklar, Biçme makine ve ekipmanları, metal hurdalarının toplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padenghe Sul Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

 5. TURSEL VERTICAL PANEL SAWS

  Türkiye

  vertical panel saw

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SNT OTOMOTIVE

  Türkiye

  SNT OTOMOTIVE, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, tarım makine ve ekipmanları, vakumlu ambalajlar için makineler, Biçme makine ve ekipmanları, duman çekme için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Konya, Turkey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VAN ENGELEN

  Hollanda

  VAN ENGELEN, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nunspeet, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CZEMAROL SP. Z O.O. SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH

  Polanya

  CZEMAROL SP. Z O.O. SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Traktörler, yük araçları, Biçme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Traktörler, yük araçları, ekskavatörler, Biçme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zbylitowska Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROPA FRANCE

  Fransa

  ROPA FRANCE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, tarım malzemeleri, endüstriyel tarım malzemeleri, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golancourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DIVIMA SRL

  İtalya

  DIVIMA SRL, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biçerdöver satışı, biçerdöver çalışmaları, Hasat makinesi yedek parçaları, tarım makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breganze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SARL GRIMME

  Fransa

  SARL GRIMME, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları, asbestos-dışı yapışık levha, Pancar sökme makineleri, paletli kök sökme aracı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feuchy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CALIBRYFRUIT

  İtalya

  CALIBRYFRUIT, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Finale Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRIMIX

  Brezilya

  AGRIMIX, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ribeirao Preto, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRONOMIC

  Fransa

  AGRONOMIC, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, Mekanik ekim makineleri, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amifontaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PERARD

  Fransa

  PERARD, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. serpme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VERDUN, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LELY FRANCE

  Fransa

  LELY FRANCE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları, Saksıda meyve ağaçları, mandıra tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bain De Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FUTUR AGRI

  Fransa

  FUTUR AGRI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları, tarımcılık makine ve aletleri, tarım makinelerinin yedek parçaları, tarım traktörlerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelculier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TIMMERMAN

  Hollanda

  TIMMERMAN, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Biçme makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Biçme makine ve ekipmanları, tarım makineleri, arazi düzeltme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wierden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. VAL EQUIPEMENT

  Fransa

  VAL EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saint-Jean-Le-Blanc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BORRELLI FRANCESCO

  İtalya

  BORRELLI FRANCESCO, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin rekoltesi için yığma makinaları, motokompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torremaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MAGAGER, UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

  MAGAGER, UNIPESSOAL, LDA, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. un değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aguda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SA CANCE MIDI PYRENEES MOISSONS

  Fransa

  SA CANCE MIDI PYRENEES MOISSONS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, biçerdöver satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Jory, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SAMATEC HEBEBÜHNEN

  İtalya

  SAMATEC HEBEBÜHNEN, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, I-39026 Prad am Stj. (BZ) Südtirol, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LINYI YASHENG MECHANICAL AND ELECTRICAL ENGINEERING CO., LTD

  Çin

  LINYI YASHENG MECHANICAL AND ELECTRICAL ENGINEERING CO., LTD, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linyi, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. KT FORWARDING LLC

  Ukrayna

  KT FORWARDING LLC, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz nakliyeciliği, Entegre lojistik, Deniz nakliyeciliği, Entegre lojistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. NINGBO COMBINE MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  NINGBO COMBINE MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. MTK FARM MACHINERY AND PARTS

  Türkiye

  MTK FARM MACHINERY AND PARTS, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme makine ve ekipmanları, tarım malzemeleri, tarım makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları, gübre serpme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. WILFRED SCRUTON LIMITED

  Birleşik Krallık

  WILFRED SCRUTON LIMITED, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Driffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. BAS RHIN MOTOCULTURE

  Fransa

  BAS RHIN MOTOCULTURE, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mommenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. PARKLAND MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  PARKLAND MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlufmagle, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Biçme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.924 Şirketler