• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • boyalı örme ürünler - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Boyalı örme ürünler - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SENA PARK & PLASTIK

  Türkiye

  her türlü park ve bahçe aksesuarları ve aksamları satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti bulunmaktadır. polietilen su depoları ve su tankları, çocuk oyun parkları için kauçuk karolar, çocuk oyun parkları ve her türlü aksam ve aksesuarları, tekstil arabaları ( köşeli, silindir, istiflenebilir köşeli, istiflenebilir silindir) , ahşap ve metal kamelya, çatılı ve normal banklar, bağ ve bahçeler için her turlü montaj ve kurulum ve sulama sistemleri bulunmaktadır. şirket merkezi kahramanmaraş merkez'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "boyalı örme ürünler - makine ve ekipmanlar"

 3. ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Su, buhar, kızgın yağ, hidrolik veya pnömatik bir akışkanın, sabit bir ortamdan, dönen veya hareket eden bir ortama sevk edilmesi istenildiğinde, döner bağlantı elemanlarına ihtiyaç vardır.ROTOTECH döner bağlantı elemanları; sıcak ve soğuk su, 200°C/392°F'a kadar buhar, 315°C/600°F'a kadar kızgın yağ, 450 bar/6500 psi'a kadar hidrolik, 10 bar/150 psi'a kadar hava, kimyasallar ve vakumda kullanılmaktadır. ROTOTECH ayrıca 20, 000 dev/dak'ya kadar yüksek hızlı döner bağlantı elemanları ve ayrıca kuru çalışma özelliğine sahip döner bağlantı elemanları imal etmektedir.

 4. KARBOY KAHRAMANMARAS BOYA KASAR SAN TIC A.S

  Türkiye

  Firmamız Kahramanmaraş ilinde Örme kumaş imalatı, boyama, apre faaliyeti göstermektedir. Ürünlerimizden bazıları Likralı likrasız süprem, iki iplik , üç iplik, interlok, ribana, pike, viskonlu, polyesterli kumaşlar.

  Tüm ürünler arasında "boyalı örme ürünler - makine ve ekipmanlar"

 5. POLSTAR TEKSTIL

  Türkiye

  Şirketimiz spor giyim alanında örme kumaş üretimi yapan ve her geçen gün Ar-Ge alanında yenilikler yapmaya önem veren bir vizyon ile yoluna devam etmektedir.ağırlıklı olarak eşofman aktif spor bisiklet kıyafetleri ve spor takım formaları alanında kumaş üretiminde öncü şirketlerden olmak İçin gayret edilmektedir

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NAZAR TEKSTIL LASTIK ÖRME VE YAN ÜRÜNLERI

  Türkiye

  2008 yılından itibaren tekstil ve aksesuar alanında faaliyet göstermekteyiz. dokuma ve örme lastik alanında istenilen ölçü ve ebatlarda talep doğrultusunda siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "boyalı örme ürünler - makine ve ekipmanlar"

 2. GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Türkiye

  Openend ve vortex viskon örme kumaş entegre kuruluş. Örme kumaş ihracatı üzerine çalışmaktadır. Avrupa'nın kaliteli markalarına örme kumaş ihracatı yapmaktadır. İplik üretimi, yuvarlak örme ve kumaş boyama üzerine tam entegre bir kuruluştur. Genel olarak sadece viskon kumaş üzerine çalışmaktadır. Gereken bütün kalite belgeleri sağlanabilmektedir. Son teknoloji iplik, örme ve kumaş boyama makineleri kullanılmaktadır. Müşteri ve kalite odaklı çalışmaktadır.

 3. ROYAL KNITTING TEXTILE

  Türkiye

  Instagram : royal_orme contact us for details or join us on instagram

 4. ÜNTEKS

  Türkiye

  örme kumaş -boya-baskı üretimi yapan bir firmayız

 5. CEDIT MACHINERY

  Türkiye

  CEDIT MACHINERY, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Türkiye

  ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Laboratuar ekipman ve aletleri, tekstil ürünleri için makinalar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Laboratuar ekipman ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çerkezkoy/tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BEXCO

  Belçika

  BEXCO, yılında kurulan ve Suni ve sentetik fiber/elyaf sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Teknik tekstil, Taşımacılık endüstrisi için teknik tekstil, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Teknik tekstil, Taşımacılık endüstrisi için teknik tekstil, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamme, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Türkiye

  DORU MAKINA VE DIS TICARET, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, bükülü ve düz tekstil iplikleri tamamlama ve renklendirme işlemleri, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, kumaşların ve tekstil ürünlerinin tamamlama ve renklendirme işlemleri, tekstil boyama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. L.A.I.P. S.R.L.

  İtalya

  L.A.I.P. S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil boyama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NOSEDA S.R.L.

  İtalya

  NOSEDA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil boyama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavernerio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GASPARINI FRIGORIFERI SRL

  İtalya

  GASPARINI FRIGORIFERI SRL, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maerne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UGOLINI S.R.L.

  İtalya

  UGOLINI S.R.L., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutma makina ve ekipmanları, kuru temizleme otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Almanya

  AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik tel ve kablolar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Demir - Dövme, Çelik tel ve kablolar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Metalurji - makine ve tesisatlar, Demir - Dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaşlar, Keten kumaşlar, pamuk, jakar, Kumaşlar, Keten kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN

  İsviçre

  ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zuoz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. BENEKS

  Türkiye

  BENEKS, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dokumaların işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beylikduzu/istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD.

  Çin

  WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, wuxi city, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ENTEMA LTD STI.

  Türkiye

  ENTEMA LTD STI., yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Birleşik Krallık

  KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loughborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. OBEM S.P.A.

  İtalya

  OBEM S.P.A., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Almanya

  TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oto aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EVANS TEXTILE GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  EVANS TEXTILE GROUP LTD, yılında kurulan ve Boyanmış dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda dışı renk verici maddeler ve pigment/boya maddesi sanayi, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Gıda dışı renk verici maddeler ve pigment/boya maddesi sanayi, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. OTTO FUNKE GMBH & CO.

  Almanya

  OTTO FUNKE GMBH & CO., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. POLANI CORPORATION

  Pakistan

  POLANI CORPORATION, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Karachi, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 10. DADE EQUIPMENT

  Amerika Birleşik Devletleri

  DADE EQUIPMENT, yılında kurulan ve Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pamuk iplikleri, El örgüsü iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Central Bronx, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz