• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • buz yapma makineleri

Sonuçlar

Buz yapma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  50 yıllık deneyim, ZIEGRA'yı sadece endüstriyel buz makineleri ve bunlara ilgili teknoloji alanında faaliyet gösteren, dünya lideri bir üretici haline getirmiştir: Küçük laboratuvar makinelerinden, ticaret ve işleme için orta büyüklükte sistemlere ve büyük, tam otomatik endüstriyel tesislere kadar. ZIEGRA'da 80'den fazla uzman, buza ilişkin sorulara odaklanmış olarak çalışmaktadır. Tecrübe, koşulsuz kalite bilinci ve sürekli gelişim ZIEGRA'yı Avrupa'da referans haline getirmiştir. Şu anda Ziegra buz makineleri tüm kıt'alara yayılmış olan 160'tan fazla ülkede kullanılmaktadır. Kendi ulusal ve uluslararası müşteri hizmetlerimiz, yan kuruluşlarımız ve temsilciliklerimiz tüm kurulumlar için gerekli desteği sağlamaktadır. İkinci nesil tarafından yönetilen aile şirketinde üretim "Made in Germany“ olarak kalacaktır.

 2. CUBIFORMA S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CUBIFORMA S.L., yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küp buz makinesi satışı, küp buz imalat makinesi, endüstriyel buz imalat makineleri, buz üretimi, küp buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orihuela-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TUTTOGHIACCIO

  İtalya

  Tuttoghiaccio üretim ve satış, mekanlar ve özel şahıslar için küp halinde yenilebilir buz üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretilen tüm buz sıkı denetimler ve sertifikalar ile garanti altındadır. Deneyimimiz sayesinde, daima mükemmel hizmeti sunmak için yeni teknolojiler geliştirmeye sürekli olarak devam ediyoruz.

 4. ICE CUBE SRL

  İtalya

  Ice Cube ambalajlı ve gıdaya katılabilen buz üretiminde İtalya pazarının lideridir. Şirketin İtalya ve Avrupa pazarlarındaki farkını ortaya koyan özellikleri güçlü bir pazarlama yaklaşımına sahip olması, kullandığı ana malzemelerin birinci kalitede ve mükemmel olması ve çevrenin korunmasına özel bir önem gösterilmesidir. Böylece elde edilen ürünlerin karbon/su ayak izleri son derece düşüktür ve üretim maliyetleri çok rekabetçidir. Şirket Yüksek Düzey IFS FOOD V.6 sertifikasına sahiptir.

 5. TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HIELO VALMAR

  İspanya

  Dondurma imal ediyoruz. Hem toptan hem de perakende ve şahıslara dondurma, buz, vs üretimi, satışı ve dağıtımı konusunda uzmanız. Sektörde 20 yıllık tecrübeye sahibiz.

 2. GRIS

  Fransa

  GRIS, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz yapma makineleri, yumuşak buz makinaları, buz üretim makinaları, dondurma paketleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cohade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BUZMAT

  Türkiye

 4. GELO.PT

  Portekiz

  GELO.PT, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gıda endüstrisi için buz üretme makineleri, küp buzlar, buz üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. TEX ICE

  Belçika

  TEX ICE, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hazır buz poşetleri, küp buzlar, buz makinesi, kalıp buzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lasne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO

  İtalya

  ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altavilla Silentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ESPAI SOTA ZERO

  İspanya

  ESPAI SOTA ZERO, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş ürün antreposu, buz üretimi, profesyonel dondurucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campredó, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. COLD ICE FACTORY

  Lebanon

  COLD ICE FACTORY, yılında kurulan ve İçecek - katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz makinesi, buz yapma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antelias, Lebanon 'de bulunmaktadır.

 2. ICEPROD JM

  Belçika

  ICEPROD JM, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hazır buz poşetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chénée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ICE GROUP SRL

  İtalya

  ICE GROUP SRL, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. küp buzlar, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HOSHIZAKI FRANCE

  Fransa

  HOSHIZAKI FRANCE, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Soğutmalı vitrin ve standlar, soğutmalı masalar, soğutucu dolaplar, Soğutmalı vitrin ve standlar, buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy Charles De Gaulle Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  İspanya

  ZIEGRA ESPAÑA, S.L., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buz yapma makineleri, gıda endüstrisi için buz üretme makineleri, kalıp buzlar, buz üreteçleri, Buz yapma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorquí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GUZZO ATTREZZATURE ALBERGHIERE

  İtalya

  GUZZO ATTREZZATURE ALBERGHIERE, yılında kurulan ve Lokantacılık hizmetleri için gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. buz yapma makineleri, endüstriyel mutfaklar, bulaşık yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MISTER ICE

  Belçika

  MISTER ICE, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GLA-GLA

  Belçika

  GLA-GLA, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır buz poşetleri, dondurma üretimi için ıfrigorifik tesisatları, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. OCEANICE CO., LTD.

  Güney Kore

  OCEANICE CO., LTD., yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz makineleri, su buzu için ekipman ve tesisatlar, donmuş su üretimi kurulumu, gblok buzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 2. ARCO

  Belçika

  ARCO, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, frigofik sistemin kurulması, soğutucu donanımlar, buz yapma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FREEZ CENTER BIERVLIET

  Belçika

  FREEZ CENTER BIERVLIET, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buz yapma makineleri, Mutfak mobilyaları, Buz yapma makineleri, Mutfak mobilyaları, Sanal sunucu, lokanta malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diksmuide, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  İtalya

  BREMA ICE MAKERS S.P.A., yılında kurulan ve Buz kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buz yapma makineleri, blok ve parça su buzu makineleri, Buz yapma makineleri, buz üreteçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Cortese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HIELO EXPRESS

  İspanya

  HIELO EXPRESS, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel kullanıma yönelik buz üreticileri, küp buzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripollet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ICE TECH

  İspanya

  ICE TECH, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. LABOTRONICS INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  LABOTRONICS INC., yılında kurulan ve Biyomedikal ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buz yapma makineleri, frigorifik ekipman ve tesisatlar için buz çözücüler, Buz yapma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Va, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. MANITOWOC DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  MANITOWOC DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda dönüşümü, kaldırma dolabı, Endüstriyel soğutma, buz yapma makineleri, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STAFF ICE SYSTEM SRL

  İtalya

  STAFF ICE SYSTEM SRL, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz üretim makinaları, buz makineleri, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FREE ICE

  İtalya

  FREE ICE, yılında kurulan ve Buz yapma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda endüstrisi için buz üretme makineleri, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz