• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pasta yapma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Pasta yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. FORMEX MAQUINARIA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yarı endüstriyel pastanecilik için makineler ve gıda sanayisi için ekipmanlar tasarlıyoruz. Her türlü hamurun doz ayarı ve süt ürünleri, tatlılar ve hazır yemeklerin üretimi için çözümler sunuyoruz. Pastane ürünleri üretmek için modüler iş istasyonları üretiminde uzmanız. Ürününüzü ve istediğiniz üretimi inceleyerek, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir çalışma hattı oluşturabiliriz.

 2. ITALPAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Üstün kaliteli hamur, kuru makarna, taze makarna, glutensiz makarna, dolgulu makarna ve önceden pişirilmiş makarna üretimi için makine, otomatik tesis ve hatların tasarımı ve imalatında lider konumundadır. Hamur Açma Makineleri, Makarna Şekillendirme Makineleri, Ravioli Makineleri, Lazanya Makineleri ve Makarna Yuvaları Makineleri, Otomatik Ekstrüder Presli 30 ile 1000 kg/saat arasında üretim kapasitelerine sahip kurutulmuş makarna tesisatları. Multipla Serisi, tek bir tesisat 150'den 500 Kg/saat'e kadar performans gösteren versiyonlarda mevcuttur.

 3. DAMS MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DAMS MACHINE, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Gıda - makineler ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, fırınlar için endüstriyel makineler, Unlu mamuller endüstrisi için konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

 5. BROTMAS BAKERY MACHINES

  Türkiye

  Türk Fırın Makineleri BROTMAS Means technology and speed in bakery. We are around the world. We are a Turkish based bakery and pastry professional machines manufacturer company. We produce Industrial bakery machineries with European and American standards. BROTMAS supports its customers with after sell services in all over the world. Our main products are: Automatic Tray Loading/ unloading lines, rotary ovens, rotary convection ovens, convection ovens, electrical deck ovens, and 4 deck convection ovens. Our dough processing group includes: spiral mixers, removable bowl mixers, lifting and tilting machines, volumetric dough divider, conical rounding machine, dough proofing machines, and moulder machines with single and double pressure boards. Quality is our priority. For more details you can explore our website: https: //brotmas.com.tr Türk Fırın Makineleri

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESKI MAKINE

  Türkiye

  1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makinaları imalatında 39 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 180’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hiper marketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Üretimimizin %70’ini ihracat yapmaktayız. Başta Afrika ülkeleri olmak üzere, Avrupa ülkelerinden Tür ki Cumhuriyetlerine, Balkanlardan Orta Doğuya yüzlerce noktada müşterimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz, ürün portföyümüzü arttırmak, mevcut ürünlerde iyileştirmeye gitmek ve dünya çapındaki büyümesini arttırmaktır. Sizlerle de çalışmaktan onur, gurur ve kıvanç duyacağız…

 2. LF INDUSTRIAL STORE SYSTEMS

  Türkiye

  LF Endüstriyel; 5000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisi ile pasta dolapları teşhir tezgahları, sıcak tezgahlar, paslanmaz tezgahlar üretimi yapabilmektedir. Bünyemizde ki 1500 metrekare ahşap üretim tesisi ile anahtar teslim projeleriniz çok uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmektedir. LF Endüstriyel olarak, kalite , müşteri odaklılık ve satış sonrası desteği şirket politikası olarak benimsemiş ve bu yolda ilerleyerek her zaman en iyisi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu doğrultuda hedefimiz; sektörde üretim, satış, kurulum ve satış sonrası hizmetlerimiz ile endüstriyel buzdolapları ve soğutma sistemlerinde en iyisi olabilmek. Geniş ürün yelpazemiz ve tecrübemiz ile birlikte kaliteli, profesyonel ve hızlı çözümler için, teşhir reyonları üretimi, özel projeler, her türlü mekana uygun standart reyonlar ve endüstriyel soğutma sistemleri satışı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 3. TRIVI SRL

  İtalya

  Gıda endüstrisinde fırında pişirmeye hazır ve derin dondurulmuş ürünlerin üretimi için makine ve tesis tasarım ve yapımı. Kabartma ve soğutma hücreleri. Tavalı ve bantlı derin dondurucular, iğne sistemli yükleme-boşaltma üniteleri, her türlü ürün için vantuzlar ve ters çevirme düzenekleri. Milföy hamuru ve maya, kesilmiş pizza hamuru. TRIVI şirketi ülke dışında ve tüm Avrupa ülkelerinde ithalat-ihracat faaliyetlerini yönetmektedir. Kuruluş, özellikle şirketlere ve özel işletmelere yönelik pazar için çalışmaktadır.

 4. VIZÖR BILIŞIM

  Türkiye

  Pasta, kurabiye cupcake, cakepops konusunda imalat ve satış anında kullanılabilecek bütün ekipmanların satışını; bir çok ürünün de tarafımızca imalatını yapmaktayız. Öncelik RESİMLİ PASTA ve KURABİYE ekipmanları. Pirinç ve gofret kağıdı, gıda yazıcıları imalat ve satış konusunda 15 yıllık tecrübeye sahibiz... Pasta ve kurabiye için gıda yazıcıları konusunda Satış ve Teknik servis hizmeti sunmaktayız. Deneyimli kadromuz ile servis ağımız da bulunuyorsa eğer yerinde bakım ve onarımları yapılmaktadır. Servis ağı dışında olan müşterilerimizin bakım onarım ihtiyaçlarını, tarafımıza göndermeleri durumunda Mağazamızda bulunan özel teknik servis alanımız da detaylı temizlik ve bakım onarımı yapılmaktadır.

 5. HD GURUP-BIAN-CO

  Türkiye

  Firmamız, Tekstil Makinaları imalatı yapmaktadır.İmalatını yapmakta olduğumuz bazı makinalarımız aşağıda listelenmiştir.* Kalite/Metre Kontrol Makinaları* Rulo ve Dok Sarma Makinaları* Tambur Sarma Makinası* Kurşun Dikme Makinası* Yaş ve Kuru Açma Makinaları* Paketleme ve Ağız Kapama Makinaları* Pastal Serim ve Kesim Makinaları* Laminasyon Makinaları (Sıcak Tutkal-Su Bazlı)* Gofraj Makinası* Kalender Makinası* Rezistans Sıcak Kenar Kesim Makinaları* Otomatik Kenar Dikim Makinası* Püskül (Saçak) Makinası* Makina Revizyonları vs.Aynı zamanda Çin'de bulunan ithalat ofisimiz ile; * Püskül Makinası* Büküm Makinası* Jakar* Dokuma Makinaları* Dokuma Makinaları Aparatları* Takinvb makinaların satışı gerçekleştirilmektedir.

 1. FRITSCH GMBH

  Almanya

  FRITSCH GmbH, unlu mamülleriniz ile ilgili ürün yelpazenize uygun pastane makineleri, pastane sistemleri ve çözümler geliştiriyor ve üretiyor. Böylece klasik fırıncı esnafına olduğu gibi, pişirime sanayine de gerekli sistemlerle severek ve nazik bir şekilde hizmet veriyoruz.

 2. CUSINATO GIOVANNI SRL

  İtalya

  Kısa ve uzun makarnalar için makine üretimi, kepçeli elevatörler, silolar, depolama, bantlar, sürekli zincirler ve taşıyıcılar halılar, titreşimli elekler, spiralli elevatör ve indiriciler, depolar.

 1. MIOPAPER CARDBOARD PAPER PACKAGING FACTORY

  Türkiye

 2. MIOPACK AMBALAJ PACKAGING SOLUTIONS

  Türkiye

 3. BID LLC

  Ukrayna

  BID LLC, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, hamur makineleri, içi boş makarna makinesi, uzun makarna üretimi için ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. STORCI SPA

  İtalya

  STORCI SPA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, taze ezme karışımı üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lemignano Di Collecchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LP CONSULTING

  İtalya

  LP CONSULTING, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EASYMAC SRL

  İtalya

  EASYMAC SRL, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, fırın makineleri, pasta üretimi için tesisat ve aletler, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, pastacılık için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ITALGI S.R.L.

  İtalya

  ITALGI S.R.L., yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, Pasta yapma makine ve ekipmanları, hamur makineleri, ezme karışımı üretimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GIMAS S.R.L.

  İtalya

  GIMAS S.R.L., yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. modelleme aletleri, pişirilmiş karışım üretimi için tesisat ve ekipmanlar, ezme karışımı üretimi için tesisat ve ekipmanlar, taze makarna makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mareno Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WP LEBENSMITTELTECHNIK RIEHLE GMBH

  Almanya

  WP LEBENSMITTELTECHNIK RIEHLE GMBH, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fritözler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PASFIL MACHINES

  Türkiye

  PASFIL MACHINES, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ALDO COZZI SAS

  İtalya

  ALDO COZZI SAS, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Lorenzo Di Parabiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HEMAKS DIS TICARET A.Ş

  Türkiye

  HEMAKS DIS TICARET A.Ş, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik hamur pişirme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BW PROCESTECHNIEK

  Belçika

  BW PROCESTECHNIEK, yılında kurulan ve Şekerleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, Pasta yapma makine ve ekipmanları, endüstriyel otomatik üretim işleri, birahane, Üretim hatları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  İtalya

  ALBA & TEKNOSERVICE SRL, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Padovana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NICCOLAI TRAFILE SRL

  İtalya

  NICCOLAI TRAFILE SRL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pistoia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SPARK S.R.L.

  İtalya

  SPARK S.R.L., yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, gıda endüstrisi için tesisat döşeme, ambalaj için karton makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, paletleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villalta Di Cesenatico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SPIRAL FRANCE

  Fransa

  SPIRAL FRANCE, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Pasta yapma makine ve ekipmanları, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veigne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. WEISSE BÄCKEREITECHNIK/MASCHINENBAU INHABER K. POHLE E.KFM

  Almanya

  WEISSE BÄCKEREITECHNIK/MASCHINENBAU INHABER K. POHLE E.KFM, yılında kurulan ve Pasta yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pasta yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

554 Şirketler