• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kiremit yapma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kiremit yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. OFFICINE SMAC SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Officine Smac, seramik ve karo parlatma ve dekorasyon makineleri ve bantları, dekorasyon, parlatma ve tuğla ve kiremit kaplamaları için serigrafi makineleri, öğütme makine ve donanımları, seramik seleksiyon makineleri, sır, cam, kristal, granüllü ve emaylanmış, silindirli baskı makineleri üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Officine Smac S.p.A. 1969 yılından bu yana seramik ve tuğla endüstrilerine yönelik otomasyon sistemlerinin, kontrol sistemlerinin ve donanımlarının üretimi alanında uzmanlaşmıştır.

 2. APPRO-TECHNO

  Belçika

  Appro-Techno size komple üretim sistemleri sunmaktadır (kasaba tipi tuğla üretimi, yarı motorize veya tam otomatik tuğla üretimi. Karo üretim birimleri, komple kiremit üretim birimleri) çok küçük bir yatırımla ekolojik üretim tesisleri. Sıkıştırılmış veya stabilize blok tuğlalardan (veya diğer adıyla beton tuğlalardan) inşaat yapım teknikleri günümüzde Grenoble'de konuşlanmış bulunan Toprak Kökenli Malzemeler Mimari Araştırmalar Merkezi tarafından çok iyi bilinmektedir. Fiberli betondan kiremitlerin üstünlükleri konusunun ise en ateşli savunucusu İsviçre Ortak Araştırmalar Merkezidir. Üretim ekipmanlarımız orta düzeyde eğitim görmüş iş gücü tarafından rahatlıkla kullanılabilir ayrıca makinelerin bakımı da kısıtlı alet edevata sahip yerel sanatkarlar tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Makinelerimiz: Terstaram manuel kullanımlı pres, Yarı otomatik veya Tam otomatik Terstamatik presler, Konveyör bant, Tuğla toprağı öğütücüsü, Sabit veya tekerlekli ve yedekte çekilebilir harmanlama tankı, 3m³ hacimli dozajlama tankı, 200 L'lik çimento dozajlama tankı, Sabit Pres, Tegulamatic AP100 çimento karıştırma ve harç yapma makinesi - AP400 fiberli beton kiremit makinesi.

 3. SARL PREDEL

  Fransa

  SARL PREDEL, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kendin Yap İşleri - Motorsuz el aletleri, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MAULEVRIER ST GERTRUDE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CERAGNI

  Portekiz

  CERAGNI, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karo, duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pampilhosa Do Botão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VIBRATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, İş makineleri, Elmas aletleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gernlinden-Maisach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Türkiye

  GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapı elemanları için beton blok ve beton arme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WEIGMA

  Andorra

  WEIGMA, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Escaldes Engordany, Andorra 'de bulunmaktadır.

 3. BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE

  Çin

  BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Botou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PAUL DE PRETER

  Belçika

  PAUL DE PRETER, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fayans kaplamalar, banyo salonu için karolar, fayans kaplamalar, yün kadife sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Booischot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portekiz

  HELDER FERNANDES UNIP.LDA, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplama karosu, banyo seramikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santiago Do Cacém, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. TARABAY GENERAL TRADING LLC

  Birleşik Arap Emirlikleri

  TARABAY GENERAL TRADING LLC, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. duvarcılık işlerinde yardım, denizcilik sektörü malları, gaz jeneratörleri, Askeri mal ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. FABRICA DO AZULEJO

  Portekiz

  FABRICA DO AZULEJO, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karo, seramikten sanatsal iç mekan donanım malzemeleri, seramik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estoril, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBMAC

  Türkiye

  GLOBMAC, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapı elemanları için beton blok ve beton arme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VIBROPRESS

  Ukrayna

  VIBROPRESS, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nikolaev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MARFIN S.R.L.

  İtalya

  MARFIN S.R.L., yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, otomatik çemberleme makinaları, Merdiven frezesi, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, ambalaj için ısıyla daralan kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maranello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RG TEGEL

  Belçika

  RG TEGEL, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karo, banyo salonu için karolar, dış mekan için karolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zandhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AIRLESS ITALIA

  İtalya

  AIRLESS ITALIA, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, parlatma makineleri, seramik endüstrisi için makina ve ekipmanlar, seramik sanayisi için öneri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SC PRINCIAL SRL

  Romanya

  SC PRINCIAL SRL, yılında kurulan ve Park yapma grupları ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Bahçe tertibatları, Park ekipmanları, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Bahçe tertibatları, Park ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oradea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Türkiye

  BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I., yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. RYAN INDUSTRIES CO.,LTD.

  Çin

  RYAN INDUSTRIES CO.,LTD., yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Türkiye

  OBIDO TRAVEL & ESTATE, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. M.B INTERNATIONAL

  Sierra Leone

  M.B INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. 1 saatte developman ve baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freetown, Sierra Leone 'de bulunmaktadır.

 3. MINERAL S.R.L.

  İtalya

  MINERAL S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COMMERCIALE 3 B S.R.L.

  İtalya

  COMMERCIALE 3 B S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassuolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HYDRODESIGN S.R.L.

  İtalya

  HYDRODESIGN S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. P. ELENIS MARBLE MACHINES

  Yunanistan

  P. ELENIS MARBLE MACHINES, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel makineler, mermer, granit ve taş kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ASPROPYRGOS ATHENS, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. ZHEJIANG SANTONG PUMP CO.,LTD.

  Çin

  ZHEJIANG SANTONG PUMP CO.,LTD., yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Daxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. T.G. MAC S.R.L.

  İtalya

  T.G. MAC S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiorano Modenese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. XIANGTAN WEIDA ELECTRICAL AND MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD

  Çin

  XIANGTAN WEIDA ELECTRICAL AND MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ektrüzyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiangtan, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. SALVA S.P.A.

  İtalya

  SALVA S.P.A., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kiremit yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

561 Şirketler